Skocz do zawartości

Zdjęcie

The House of the Dead 2 & 3 Return


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
8 odpowiedzi na ten temat

#1 Krill Napisany 18 lutego 2008 - 09:23

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Premiera tej kompilacji uznanych celowniczków Segi w Stanach Zjednoczonych będzie miała miejsce już za miesiąc. Pojawia się więc alternatywny w stosunku do Ghost Squad i Resident Evil: Umbrella Chronicles produkt :^^:
Ostatnio pojawiła się zwięzła zapowiedź :
http://www.gamesrada... ... 546051/p-2

Wygląda więc na to że pojawi się bonusowy content. Fajna sprawa, bo niestety obie gry mają już swoje lata, ale ja z chęcią po nie sięgnę za odpowiednio niską cenę (która w USA wynosić będzie 30 dolarów). Szkoda tylko, że nie dorzucono także The House of the Dead 4.
  • 0

#2 Gość__* Napisany 18 lutego 2008 - 13:12

Gość__*
  • Goście
Jestem mega zajawiony na ta gre po przygodzie z Umbrella Chronicles. Oldskulowy klimat plus wiimote to jest to :ninjadance:
  • 0

#3 Malutki Napisany 23 lutego 2008 - 23:18

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
House of the Dead 2 & 3 Return GDC 2008 Demo
Trailer:
http://www.gamespot....61 ... btitle;0
Może być zabawnie , ale oprawa graficzna ma wiele do życzenia .Poniżej 100zł zastanowiłbym się nad zakupem .
  • 0

#4 Krill Napisany 23 lutego 2008 - 23:35

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
2. część zestarzała się pod względem grafiki wręcz zatrważająco. Pamiętam, że gdy grałem to na Dreamcascie, byłem pod wielkim wrażeniem oprawy. Niezmienne pozostały tylko fachowe dialogi, drewniani bohaterowie oraz fun z rozstrzeliwania zombiaków. Niemniej była to gra zacna i taką pozostanie. Z częścią III może być już tylko lepiej. Ale faktycznie więcej niż 100 PLN to jednak na Return nie wydam :nie: .
  • 0

#5 Gość__* Napisany 23 lutego 2008 - 23:56

Gość__*
  • Goście

Z częścią III może być już tylko lepiej.

Jesli masz na mysli grafike to tak. Co do reszty to THofD 2 bije 3 czesc na glowe. Trojka jest krotka, banalnie prosta (tylko 2 bosow). Ja w wakacje u kolegi zagralem - 20 minut i napisy koncowe pojawily sie na monitorze :/ . Mam nadzieje, ze jesli SEGA nie chce sie skompromitowac to powinna to byc skladanka odświeżona graficznie i z jakimis bonusami.
  • 0

#6 Krill Napisany 24 lutego 2008 - 00:10

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
2 bossów ? :niepewny: ... 20 minut i koniec?! :blah: No cóż- o tym nie wiedziałem. Tak więc tym bardziej pdotrzymuję słowa, że w składankę tę zagram jedynie po kupieniu jej w okazyjnej cenie oraz, że brak The House of the Dead 4 na płytce z grą to poważne uchybienie.

Choć, z drugiej strony, mam sentyment do tej serii i ciężko będzie mi przejść koło Return obojętnie ...
  • 0

#7 Gość__* Napisany 24 lutego 2008 - 00:26

Gość__*
  • Goście
No ja tez lubie serie. 2 czesc to jeden z lepszych celowniczkow w jakie gralem. Co do 4 czesci to ukazala sie na jakas platworme? O ile wiem to nadal jest tylko wersja ARC w japonskich salonach.
  • 0

#8 Krill Napisany 11 marca 2008 - 22:44

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Umarli zaatakowali (ponownie) Stany Zjednoczone. Dziś premiera The House of the Dead 2&3 Return !

http://www.gametacti...le&article=1589

Zestaw dwóch częsci kosztuje $29.95. Ciekawe jak się to sprzeda :hmmm: ...
  • 0

#9 Scorpio Napisany 12 marca 2008 - 10:01

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
A dziś już recenzja na IGN (jedna strona): http://wii.ign.com/a...8/858728p1.html

Gra dostała 6.0. Cały minus to fakt, że to proste porty starych gier zrobione tylko dla kasy. Cieszy natomiast "is the offering of the strongest Wii IR we've seen in a gun game thus far, as the cursor is quick and responsive, and the IR calibration sights the Wii remotes in perfectly", czyli doskonałe wyważenie Wiilota, jako odpowiednika light-guna.
Jak dla mnie HOTD definiuje arcadowe strzelaniny ... ale bez light guna to jednak nie to samo ...
  • 0