Skocz do zawartości

Zdjęcie

Magiczny projekt zespołu od Black & White


  • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
12 odpowiedzi na ten temat

#1 Ryan Napisany 19 lutego 2008 - 10:23

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

Lionhead’s original core Black & White team’s secret next project is “as close to revolutionary as anything I have ever seen” according to studio boss Peter Molyneux.

Jak wiadomo złotousty Piotruś zawsze dotrzymuje obietnic. Pozwoliłem sobie założyć temat, bo "we’re close to announcing it". Oczywiście to może być takie samo "close" jak miliard w:
"If you think back to the one thing about Black & White that was most fascinating, you’d have to say it was that creature that learned behavior and seemed, for a certain glimpse, to be alive. Imagine if you could take that and multiply it by a billion…"
No wręcz nie mogę się doczekać. ;) Simsy ze zwierzątkami? Na to wychodzi. Nie chcę o nic podejrzewać Piotrusia, ale ostatnio ma fiksację na punkcie zwierząt: pies w Fable 2 i prawie żywe postaci w duchowym spatkobiercy B&W?

http://www.next-gen.... ... 4&Itemid=2

Jeszcze dobry komentarz z Kotaku na osłodę:

Everytime this guy opens his mouth you can almost hear the developers at Lionhead smash their heads on the desk.




Dodany obrazek
  • 0

#2 syon Napisany 19 lutego 2008 - 11:24

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Piotrek jest blisko skonstruowania perpetum mobile, dajmy mu jeszcze 50 lat na dopieszczenie go.
  • 0

#3 Shinigami Napisany 19 lutego 2008 - 11:58

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Biedny Piotrek, ma w głowie miliony rewolucyjnych pomysłów, ale znów będzie musiał zrobić grę całkiem inną od tej, którą zapowiada, bo nie zrozumiałby jej nikt. Taka by była zaawansowana :(
  • 0

#4 Scorpio Napisany 19 lutego 2008 - 15:27

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

"If you think back to the one thing about Black & White that was most fascinating, you’d have to say it was that creature that learned behavior and seemed, for a certain glimpse, to be alive. Imagine if you could take that and multiply it by a billion…"

Mnie się podobał maksymalnie relaksujący tryb gry (kurde - odpoczywałem i relaksowałem się przy niej jak przy żadnej innej), sterowanie (wszystko myszką, gesty) ... tylko jak zawsze drzew za mało było :) Jak dla mnie cudna gra z naprawdę fajnym feelingiem.

Czekam cholera, ale obecnie patrząc na rynek, to takie kolejne B&W nie ma racji bytu. Zbyt niszowe. Takich pozycji już dawno nie było ... choć niby Spore teraz (kiedyś) ma wyjść. Może Peter na tą grę się zapatrzył?


Na projekt czekam - każdą grę Piterka lubię. Jakoś trafia w mój dziki gust.
  • 0

#5 Ryan Napisany 19 lutego 2008 - 15:40

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

takie kolejne B&W nie ma racji bytu. Zbyt niszowe

Well... Jeśli (cokolwiek to będzie) dobrze spozycjonują i pchną jako konsolową grę dla miłośników simsów, to czemu nie?
  • 0

#6 Scorpio Napisany 19 lutego 2008 - 16:13

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Black & White 2 utonął w pomroku niepamięci komputerowych graczy. Stąd taką opcję przewiduję.
No właśnie - Simsów. Simsy trzymają się marką, a to co proponuje Peter jest tylko bliskie Simsom. Czyli za daleko temu do zamkniętej klienteli kolejnych dodatków (Stroje od H&M, etc.) od EA. No i marka nieznana. A gracze bardziej "obczajenie" w swej profesji chyba również przegryźli się przez taką formułe rozgrywki - co widać po zmianach, jakie nawiedziły ostatnich Settlersów i ogólnego braku nowych god-simulatorów.
Znów, pewnie się mylę i wszystko na przypuszczeniach. W dodatku ponurych, bo chciałbym wywalić się z padem w ręku (tutaj do god-simów jakoś pad od Wii najbardziej mi pasuje) i bawić się, bawić, bawić. W next-gen Dungeon Keepera, Populusa czy Black & White. Tylko właśnie jakoś czuję, że przy obecnym rozkłądzie zainteresowań casuali takie gry już nie przejdą. Zatem rada dla Petera: patrz na siebie, nie na casuali :P


BTW. B&W idealnie pod ideę DS pasuje. Nic, tylko wykonań na tej kieszonsolce jakiegoś porta :)
  • 0

#7 Gość__* Napisany 19 lutego 2008 - 16:22

Gość__*
  • Goście

B&W idealnie pod ideę DS pasuje. Nic, tylko wykonań na tej kieszonsolce jakiegoś porta

Mi sie zdaje, ze cos o tym mowilo sie.
  • 0

#8 Ryan Napisany 19 lutego 2008 - 17:28

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

Mi sie zdaje, ze cos o tym mowilo sie.

Dziś Lionhead = MS więc o grze na DS raczej można zapomnieć. Chyba że Ninny kupi MS. ;)
  • 0

#9 117 Napisany 14 marca 2011 - 19:07

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
Wiadomo juz co to ma byc?
  • 0

#10 Danteusz Napisany 14 marca 2011 - 21:53

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 887 Postów:
Pewnie Milo
  • 0

#11 Holden Napisany 14 marca 2011 - 21:56

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
Może mu coś ciekawego wyjść, Fable było przehypowane do granic możliwości, ale i tak było świetne.
  • 0

#12 xell Napisany 14 marca 2011 - 22:50

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
OLO, jakie wykopaliska :olo:
Tak jak pisze kluska, pewnie chodziło o Miłosza i Kaśkę.
  • 0

#13 Danteusz Napisany 15 marca 2011 - 09:10

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 887 Postów:
No to zamykam, macie temat o Milo
  • 0