Skocz do zawartości

Zdjęcie

Która konsola najlepsza?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
62 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Jestem: (65 użytkowników głosowało)

Jestem:

  1. praworeczny (42 głosów [54.55%])

    Procent głosów: 54.55%

  2. leworęczny (7 głosów [9.09%])

    Procent głosów: 9.09%

  3. środkoworeczny (8 głosów [10.39%])

    Procent głosów: 10.39%

  4. szympansem (20 głosów [25.97%])

    Procent głosów: 25.97%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1 gruby Napisany 31 maja 2004 - 11:51

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Pomyslałem, że fajnie, żeby taki topic był. Chciałem zastrzec, że prezentowane są tu jednostkowe opinie. Niech nikt sie nie rzuca specjalnie na wypowiedzi innych. Każdy z nas ma konsolę, która mu najbardziej odpowiada i może podzieli się z resztą swoimi odczuciami.

1. na pierwszym miejscu dla mnie jest NGC. Uważam, że cena+możliwości+first i second party= totalny hicior. Nintendo nigdy nie stawiało na 3rd party, i tym razem również trochę daje tu ciała, ale na ich grach jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Doskonałe exclusivy i gry prosto od krowy, czyli produkcje nintendo i te w których Nintendo macza paluchy (Zelda, Mario, Eternal darkness, REmake, Metroid) zdziera kask.
2. Xbox, który bardzo mnie pociąga. W ogóle maszyna Microsoftu bardzo kojarzy mi się z Dreamcastem. nie tylko dlatego, że odziedziczyła Shenmue, HotD, czy Outrun, ale ma specyficzny arkadowy klimat. Ninja gaiden, i reszta produkcji tecmo to szał! Zapowiedzi od rare dają czadu. Ogólnie super konsolka.
3. PS2, idealna dla graczy, którzy wchodza w świat gier, albo dla tych, którzy lubią mieć masę gatunków i obczajać masę nowych gierek. Jednak jakaś taka bezduszna (wiem że ten argument nie jest specjalnie wartościowy, ale tak ją odczuwałem, póki ją miałem). No ale za to ma San Andreas!
Tak to mniej więcej dla mnie wygląda. A najlepsze kombo do grania= NGC+XBOX! (już w krótce:D )
  • 0

#2 Gość__* Napisany 31 maja 2004 - 12:03

Gość__*
  • Goście
dla mnie sytuacja wygląga odwrotnie(prawie)...
Na pierwszym miejscu stawiam PS2 własnie za ten klimat,za maaase dobrych gier no i oczywiście za tą niebieską diode:)
później jest NGC bo fajnie wygląda i ma kilka ciekawych pozycji,których nie ma na ps2,a w które chciałbym zagrać..no i jest tani:)
Na szarym końcu kloc...nie wiem dlaczego...pewnie przez to,ze o nowicjusz..A jak wiadomo ludze sie goją nowego,nieznanego..Nie dane mi było spędzić z ką konsolą dłuższej chwili...więc jest jak jest:)
  • 0

#3 Gość__* Napisany 31 maja 2004 - 14:36

Gość__*
  • Goście
Dla mnie najlepszy jest PS2.Pewnie dlatego,że nie przeżył bym bez Finali...Zaraz za konsolką SONY stoi Xpudło,które też zaczyna pokazywać pazury. 8)
  • 0

#4 Gość__* Napisany 01 czerwca 2004 - 08:21

Gość__*
  • Goście
DC rulez !!!!
  • 0

#5 Shinigami Napisany 01 czerwca 2004 - 08:28

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Dla mnie PS2 rządzi. Dlaczego? Dlatego, że jestem związany z tą platformą. Najpierw automaty i gry które wychodziły na PSX, potem zakup tejże konsoli, a następnie PS2. NA drugim miejscu stawiam GCN i Xboxa. Obie konsole są fajne i obu zazdroszcze gier. O X'a chciałbym mieć Halo i Jet Set Radio Future, w obie grałem. A od GCN Residenty i Zeldy :D
  • 0

#6 simian raticus Napisany 01 czerwca 2004 - 08:35

simian raticus

    Link

  • Forumowicze
  • 290 Postów:
PS2 była najlepsza...do czasu gdy padła - teraz Xbox!!!
  • 0

#7 Gość__* Napisany 01 czerwca 2004 - 08:36

Gość__*
  • Goście
krótko pisząc ps2. :D
  • 0

#8 gruby Napisany 01 czerwca 2004 - 08:52

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

DC rulez !!!!

Timboktu, katujesz jeszcze Dreama? Jak tam z gierkami? Bez problemowo można je dostać? napisz cos dlaczego akurat wybrałeś DC?
  • 0

#9 Gość__* Napisany 01 czerwca 2004 - 10:36

Gość__*
  • Goście
xbox bo jest najmocniejszy :)
  • 0

#10 Ryo-San Napisany 01 czerwca 2004 - 11:57

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
dla mnie osobście to DC ROXUJE na całej linii. Ta konsolka jest dla mnie czymś wiecej niż tylko kawałkiem platiku. Konsola ta uderzyła taką świeżością i powerem ze niezapomne tego do konca zycia. Dreamcast rula:)
A co do dzisiejszych czasów to najwięcej radochy dają mi Xbox i GCN. A dlaczego? Bo są to konsole dla prawdziwych entuzjastów a PS2 jest dla mas. Oczywiscie posiadam PS2 i nic do niej nie mam, ale nie pamiętam kiedy ostatni raz ją odpaliłem. PS2 mi sie poprostu przejedło juz dawano, ta konsolka jest taka bezplciowa, jednak jest bardzo udanym sprzetem, ale jak dla mnie jest nr.3 8)
  • 0

#11 luck1985 Napisany 01 czerwca 2004 - 12:02

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
PS2 za dobre gry ktorych naprawde jest sporo i jest w czym wybierac, wiecej niz na inne konsole , na 2 miejscu wcisnal bym x-boxa za gry on -line , bo x-boxa teoretycznie i praktycznie jest latwiej podlaczyc do sieci niz ps2 , za dysk twardy ktory jest w konsoli , a ngc wzialbym tylko dla zeldy i limit edition z ocarina , moze gdybym zagral w inne gierki to byl je dopisal ale narazie tylko dla tej , a x-boxa min dla shenmue . Dla mnie najlepsze combo bo Ps2 NGC X-box , ostatecznie jak bym mial wybierac to zostal bym przy ps2 i dolozyl x boxa .
  • 0

#12 Gość__* Napisany 01 czerwca 2004 - 15:32

Gość__*
  • Goście
Na pierwszym miejscu N64. Wspaniałe gry, wspaniały klimat- nie do pobicia. Conker, Zelda, Banjo i wiele innych sprawiło, że po prostu musi być na pierwszym miejscu. Może wygląd jest kiepski, grafa 'nie ta' ale moc i magia... daje radę:D

Kolejne miejsce w moim rankingu zajmuje GC od razu gdy kupiłem go zakochałem się. Wraz z pierwszymi grami- ZELDA i METROID przeżywałem jedne z najwspanialszych chwil ojego growego życia. Oprócz tego cenię GC za wygląd i... za to, że nie ma tylu hitów jak na PS2... jezuniu! nie można nadążyć, co chwilę coś dobrego. To psuje smak, natomiast nową gierkę na GC łapię co mniej więcej dwa miechy lub dłużej. I jestem zadowolony:D

Na trzecim miejscu plasuje się wspaniała szara konsola- PSX. Wszyscy cenią go za FFVII itp. natomiast ja cenię go za Crasha Bandicoota 3. Kiedy miałem szaraka byłem malutki (4-7 lat) i nie grałem w RPG, przygodówki, strzelaniny. Grałem tylko w platformówki i wyścigi toteż mam SPORE zaległości:D

Czwarte miejsce chamsko zajęła PS2- mój pierwszy next gen. Podoba mi się w nim to, że ma dużo dobrych gierek aczkolwiek wg mnie trochę za dużo. Czuję pewien niesmak do tej konsoli. Malo na niej ostatnio gram. Po za tym ma wadliwy laserek za co należą się baty.

XBOX... na tej konsoli za mało grałem (only HALO) jeśli miałbym teraz wybierać to znalazła się by naa trzecim miejscu. Ale może sie zniechęce albo wręcz przeciwnie. Zobaczymy.
  • 0

#13 Gość__* Napisany 01 czerwca 2004 - 15:55

Gość__*
  • Goście
Pisząc krótko:
1.PS One i PS2 (ciężko wybrać). Bo to jedyne konsole na których grałem, czuję się przywiązany do nich i do konkretnych tytułów (FF, MGS, LOK) i uważam, że wychodzi na nią najwięcej dobrych gier.
2.Xbox-masa dobrych i przepięknych gier.
3.Game Cube - jak wyżej podzielone na trzy.
A wojna konsol to największy szajs o jakim słyszałem. Boże odpuść im bo nie wiedzą co czynią...
  • 0

#14 Texz Napisany 02 czerwca 2004 - 09:34

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
xbox (patrz: e3 na rok 2004)
  • 0

#15 Gość__* Napisany 03 czerwca 2004 - 22:22

Gość__*
  • Goście
of coz eXbox!
czemu?
1. Halo!!!
2. gry Team Ninja
3. gry BioWare
4. PGR, Mechassault
5. gry Rare
6. Fable, Spikeout, Outrun 2, BC, Doom 3, HL2 i Full Spectrum Warrior i wiele innych
7. jest niezrownany w roli set top boxa
8. X nie bazuje na sequelach (unlike some other consoles :wink: )!
9. Bo jest fuk'n powerful madafaka!
  • 0

#16 Blizzard Beast Napisany 03 czerwca 2004 - 22:45

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

5. gry Rare


Buahahaha! Grabbed by the Ghoulies? Innych nie widze :P Dziekuje, poczekam na Perfect Dark Zero :D
  • 0

#17 Gość__* Napisany 03 czerwca 2004 - 22:50

Gość__*
  • Goście


5. gry Rare


Buahahaha! Grabbed by the Ghoulies? Innych nie widze :P Dziekuje, poczekam na Perfect Dark Zero :D


oj misiu, uwazaj bo jak sie ktoregos dnia obudzisz to znowu nie bedzie Teleranka i nie pozwole ci pograc w tego Perfecta Zero..
  • 0

#18 Blizzard Beast Napisany 03 czerwca 2004 - 23:04

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

oj misiu, uwazaj bo jak sie ktoregos dnia obudzisz to znowu nie bedzie Teleranka i nie pozwole ci pograc w tego Perfecta Zero..


Potencjalnie jedyny powod jaki widze, dla ktorego nie pozwolisz mii grac w Perfecta, to strach przed wielkim lojeniem dupy jakie bym ci zafundowal :D
  • 0

#19 Gość__* Napisany 03 czerwca 2004 - 23:13

Gość__*
  • Goście

Potencjalnie jedyny powod jaki widze, dla ktorego nie pozwolisz mii grac w Perfecta, to strach przed wielkim lojeniem dupy jakie bym ci zafundowal :D


faktycznie, wizja sesji SM z toba znecajacym sie nad moja dupa jest dosc "niepokojaca"...i wlasnie ona moze byc tym powodem dla ktorego bym ci nie pozwolil. To sie nazywa "samospelniajace sie proroctwo" ;)
  • 0

#20 Blizzard Beast Napisany 03 czerwca 2004 - 23:35

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Uwazaj, uwazaj. :wink: Wizje ci sie rodza przed oczami? Hmm... pozostawie to bez komentarza. W kazdym razie ten argument o Xie jest o tyle nie trafiony, ze z PDZ nie pokazano na E3 nic :( Wielka plota Neo+, jakoby mialo Rare pokazac trzecia gre na targach okazala sie wyssana z palca :(

Ale fakt faktem, ze w dniu premiery PDZ kupilbym X'a. I wtedy bedzie to najlepsza platforma swiata, bo z najlepsza gra swiata :)
  • 0

#21 Gość__* Napisany 05 czerwca 2004 - 14:58

Gość__*
  • Goście
man, ten temat przeradza sie w dyskusje pomiedzy nami dwoma ;) tak czy inaczej czemu nie wspomniales o Kameo, gra wyglada fajnie, daje nadzieje (jezeli w koncu wyjdzie) peace out brotha...

koniec offtopa
  • 0

#22 hacker Napisany 06 czerwca 2004 - 18:53

hacker

    Mokujin

  • Narybek
  • 34 Postów:
Ps2 żecz jasna!!!!!No Najwięcej gierek na czarnulkę wychodzi :))) ...:::::
  • 0

#23 Gość__* Napisany 08 czerwca 2004 - 13:57

Gość__*
  • Goście
I Xbox i PS2 maja swoje zalety i kazda z konsol jest warta zakupu i pewnie nie wazne jaką wybierzecie bedziecie zadowoleni 8)
  • 0

#24 Gość__* Napisany 10 czerwca 2004 - 19:39

Gość__*
  • Goście
3 konsole: PSX, DC i SNES. Nowe mnie nie kręcą, za to na starych gram non-stop. Czy wy next-genowcy wiecie jaka to frajda, gdy wpada do was 10 kumpli i włączycie Dead or Alive 2 albo UFC albo Quake 3 albo Mario Kart albo CTR albo tysiące innych?
  • 0

#25 Blizzard Beast Napisany 10 czerwca 2004 - 19:55

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

Czy wy next-genowcy wiecie jaka to frajda, gdy wpada do was 10 kumpli i włączycie Dead or Alive 2 albo UFC albo Quake 3 albo Mario Kart albo CTR albo tysiące innych?


Wiemy, wiemy, sami tak cale lata gralismy. :) A czy ty wiuesz, jaka to frajda, gdy wpadna do ciebie kumple i wlaczasz Dead or Alive 3, Halo, Virtua Fighter 4, Mario Kart: Double Dash, TimeSplitters 2, Burnout 2 albo tysiace innych? :D

Pozdr dla oldskul-fana :)
  • 0

#26 Gość__* Napisany 11 czerwca 2004 - 09:30

Gość__*
  • Goście
Na pierwszym miejscu w swoim rankingu stawiam konsole XBOX. Dlaczego? A no dlatego, że sam ją mam :D A tak na poważnie to jeżeli chodzi o fpp i fps'y (ostatnio pokochałem strzelanki konsolowe ;) ) to ta konsola ma najlepsze tytuły (niedługo dołączą HALO2, Call of Duty: FH, HL2, DOOM3). Jest wiele wspaniałych wyścigów (nie we wszystkie jeszcze zagrałem) np. PGR, PGR2, Rallisport Challenge 2, TOCA, Forza Motorsport(nazwa głupia jak cholera, ale zapowiadają się ciekawe wyścigi). Ten rok dla Xbox'a będzie najlepszym rokiem dla konsoli Microsoftu - HL2, DOOM3, HALO2(game of the Year 2k4), Call of Duty:FH, Driv3r, PES4, * ...

Drugie(też dobre) miejsce w moim rankingu przypada konsoli Nintendo GameCube. Dlaczego? Głównie za Zeldę(y) i Mario Party 4 i 5. Szczerze to nie interesuje kiedy co będzie miało premierę :oops: Ale z tego co mówi Kaxi - będzie dobrze! A jeszcze cena jest bardzo ATRAKCYJNA.

Trzecie (ktoś musiał być trzeci) - PlayStation 2. Za serię PES(w żadną część jeszcze nie grałem :D ), za KillZone - ta gra będzie czymś wspaniałym. GT3 - podobno najlepsze wyścigi? TAK? Ja myśle, że można je dać na 3 miejscu - po PGR2 i B2 ;)

4. DC - zaSC iiiiiii Shenmue(czemu nie mogłem w to grać? )
5. GBA - za gry i za to, że była moją pierwszą konsolą

* umyślnie nie napisałem nic o Fable, bo cały czas nie jestem pewny co do premiery tego tytułu. Mam nadzieję, że się myle. [/b]
  • 0

#27 Gość__* Napisany 11 czerwca 2004 - 17:11

Gość__*
  • Goście
Po dogłębnym przeanalizowaniu wsaszych wypowiedzi dochodze d owniosku,zę MOJA konsola jest najlepsza!hehe A,że jest to PS2...hyhy..Sami wiecie...nie ma nic lepszego o PS2 :D ...
  • 0

#28 luck1985 Napisany 11 czerwca 2004 - 17:32

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Do Ps2 dolozyl bym X-boxa . NGC wzial bym dla Zeldy . Wiec the bets combo to PS2 + GC = :lol: Jezeli ktos ma takiec cos to moze napisac :D
  • 0

#29 Gość__* Napisany 11 czerwca 2004 - 17:36

Gość__*
  • Goście
Dla mnie the best combo to XBOX+GC. Jezeli ktos lubi fpp i Zelde(y) i popierdulkowe* gierki, to XBOX i GC bedzie wymarzonym zestawem


popierdulkowate - (z łac.) kolorowe, zabawne, ciekawe
  • 0

#30 Gość__* Napisany 11 czerwca 2004 - 17:39

Gość__*
  • Goście
Wg mnie najlepsze kombo to ps2+X+ngc...hyhy
No i portwel wypchany kasą niczym u Billa G...
  • 0