Skocz do zawartości

Zdjęcie

Która konsola najlepsza?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
62 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Jestem: (65 użytkowników głosowało)

Jestem:

  1. praworeczny (42 głosów [54.55%])

    Procent głosów: 54.55%

  2. leworęczny (7 głosów [9.09%])

    Procent głosów: 9.09%

  3. środkoworeczny (8 głosów [10.39%])

    Procent głosów: 10.39%

  4. szympansem (20 głosów [25.97%])

    Procent głosów: 25.97%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#31 luck1985 Napisany 11 czerwca 2004 - 17:39

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
GC tylko dla zeldy w inne gry bym nie inwestowal ale GC to wydatek samej konsoli kolo 350 zl uzywana na allegro .............. a zeldy limit ediion z ocarina to jz prawie 200 zl hmmmm a konsola 350 hehe
  • 0

#32 Gość__* Napisany 11 czerwca 2004 - 17:40

Gość__*
  • Goście
nigdy nie kupilbym konsoli dla jednej gry.
  • 0

#33 luck1985 Napisany 11 czerwca 2004 - 17:45

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
A ja kupie wlasnie GC dla Zeldy .......... 350 zl to nie duzo ! To jak wydac na 2 orginaly hity :D konsole potrzymam do nowej zeldy i do Mario 128 polacze GC Z GBA i zobacze jakas gre moze Metroid , a pozniej inwestuje w boxa :> Ninja Gaiden halo ......... HDD .......... net .......... oj tak to jest to :D .........
  • 0

#34 BeSOS Napisany 11 czerwca 2004 - 18:14

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
ja mam GCN ale nie uważam,że jest najlepszą konsolą. Gdybym miał kesz to był kupił też Xklocka i Ps2 bo na każdej są gry, których nie ma na pozostałych konsolach. A ponad nimi stawiam kochane N64, na które wyszły IMO najlepsze gry w jakie miałem okazje grać.
  • 0

#35 Gość__* Napisany 11 czerwca 2004 - 18:17

Gość__*
  • Goście
Jakbym mial kase kupilbym wszytskie konsole jakie sie ukazaly. A powaznie mowiac jezeli mialbym kase na 1 konsole kupilbym GC dla Zeldy, Metroida etc
  • 0

#36 Gość__* Napisany 14 czerwca 2004 - 13:43

Gość__*
  • Goście
Topic bez sensu. Zadna konsola nie jest najlepsza bo kazda ma cos czego nie ma konkurencja - proste. Obiektywnie nie da sie tego ocenic.
Ale dobra dla mnie the best jest Xbox. Masa pasujących mi hitow, jeszcze wiecej zapowiedzi no i underground...
  • 0

#37 Gość__* Napisany 14 czerwca 2004 - 13:55

Gość__*
  • Goście
Owszem,topic bez sensu,ale pospamować nie zaszkodzi :wink:
Funboy mode on Najlepsza jest PS2,bo stoi u mnie w domu xD Funboy mode off
  • 0

#38 Gość__* Napisany 02 lipca 2004 - 17:34

Gość__*
  • Goście
Ja bede oryginalny.

GAME BOY ADVENCE. Zadnej innej duzej konsoli nie zabierzecie do miejsca, gdzie nie ma pradu. A tu kupujesz baetrie albo akumulatorki i grasz ile chcesz. Duza gama gier do wyboru. Nie musisz sie martwic o jakis laser albo inny badziew. Wsadasz dysk i grasz.
  • 0

#39 Texz Napisany 03 lipca 2004 - 10:28

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Ja bede oryginalny.

GAME BOY ADVENCE. Zadnej innej duzej konsoli nie zabierzecie do miejsca, gdzie nie ma pradu. A tu kupujesz baetrie albo akumulatorki i grasz ile chcesz. Duza gama gier do wyboru. Nie musisz sie martwic o jakis laser albo inny badziew. Wsadasz dysk i grasz.

PSP:) jak wyjdzie, stawiasz piwo:))))
  • 0

#40 Gość__* Napisany 03 lipca 2004 - 10:44

Gość__*
  • Goście
Najlepszy jest Xbox. Najwiecej gier ma PS2. Na NGC jest Resident i Pokemony. GB sie miesci do kieszeni. PSP jeszcze nie ma. Ot cala filozofia 8)
  • 0

#41 Gość__* Napisany 10 marca 2006 - 09:29

Gość__*
  • Goście
Powiem tak-DC to byla swietna maszynka. Az dziw bierze, ze tak malo zwojowala na rynku konsolowym. Przeciez do multiplaya DC jest swietny, single tez ma niezgorszy, network connection tez jest, a emulatorow i roznych undergroundowych programow powstalo mnostwo-kazdy znajdzie cos dla siebie. Ja do dzisiaj katuje co lepsze pozycje na DC i jestem happy :D :kult: Bije poklony dla tej platformy.
Potem jest PS2-klimatyczna platforma, ale gry sa tak miodne, ze nieraz po dluzszej sesji jestem lepki i sam ociekam miodkiem :D Konsolka nie jest juz najlepsza technicznie, ale pojawiaja sie nadal gry, ktore potrafia skopac zadek grafika, ze wymienie tu chocby Black, Burnout Revenge.
Nastepnie NGC-wyzej od Xa glownie za MGS TTS, w ktorego zagrywalem sie do upadlego-gre skonczylem 5 razy w ciagu 4 dni :D Metroid Prime, REmake, Zelda WW to juz tak na marginesie :D
I na koncu Xkloc-platforma niezla, jednak jak dla mnie zbyt "amerykanska", jesli wiecie, o co mi chodzi (nie ma tego feelingu, co pozostale dwa sprzety). Niemniej jednak nie jestem przeciwnikiem Xa, platforma jest dobra i jesli w przyszlosci fundusz mi na to pozwoli, to chyba sie na niego skusze :D Tylko cczemu to jest takie wielkie??? :shock: Zeby go postawic na szafeczce, musialem zdjac PSOne i DC, bo inaczej by sie nie zmiescil :D
  • 0

#42 Gość__* Napisany 10 marca 2006 - 11:43

Gość__*
  • Goście

I na koncu Xkloc-platforma niezla, jednak jak dla mnie zbyt "amerykanska", jesli wiecie, o co mi chodzi (nie ma tego feelingu, co pozostale dwa sprzety).

Racja- niektóre gry są po prostu zbyt "Pecetowe" :o
Moim zdaniem każda z konsol ma swoje zady i walety :twisted: jednak wg. mnie nejlepszym current-genem jest PS2- olbrzymia biblioteka dobrych tytułów oraz w miare przyswoite ceny.
  • 0

#43 Gość__* Napisany 10 marca 2006 - 20:40

Gość__*
  • Goście
najlepszy był DC szkoda ze szybku umarł:(( ale konsola byłą przełomowa i zawsze jest w moim sercu ten biały kwadracik :( :(
  • 0

#44 Gość__* Napisany 15 marca 2006 - 13:49

Gość__*
  • Goście

najlepszy był DC szkoda ze szybku umarłSad( ale konsola byłą przełomowa i zawsze jest w moim sercu ten biały kwadracik Sad Sad

DC przełomowa ? raczej nie- jedynie grafikę można uznać za przełomową- na tę konsolkę wychodziły niemal same "arkejdówki" więc przyjemnośći "przechodzenia" długich tytułów raczej nie było :D
  • 0

#45 Gość__* Napisany 15 marca 2006 - 18:21

Gość__*
  • Goście
Dla mnie PS2, ze wzgledu na cene, olbrzymia biblioteke tytulow z roznych gatunkow, i wkoncu za MGS2 i 3. Awaryjnosc sprzetu jak narazie mnie nie dotyczy. :D
  • 0

#46 Gość__* Napisany 25 sierpnia 2007 - 21:39

Gość__*
  • Goście
PlayStation 2. ta konsola ma wieeelką biblioteke zaje..fajnych tytułow i tyle wystarczy :)
  • 0

#47 Scorpio Napisany 25 sierpnia 2007 - 22:21

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
I do dziś żyje całkiem nieźle :P
  • 0

#48 LechuCN Napisany 25 sierpnia 2007 - 22:52

LechuCN

    Pikachu

  • Narybek
  • 87 Postów:
Psx. Na tej konsoli sie wychowałem. Jedyna przyjaciółka, która zabrała mi tyle godzin życia,
Dziś warstwa kurzu na niej jest grubsza od samej konsoli.
  • 0

#49 EdmundMcCry Napisany 03 września 2007 - 07:45

EdmundMcCry

    Toad

  • Narybek
  • 5 Postów:
*PS2- co tu dużo mówić, niska cena, ciągle śiwetne, wręcz wybitne gry. Do tego największy wybór tytułów, DVD... Szkoda tylko że przez internet jest trudno grać, ale poza tym konsola, a raczej GRY na nią, są idealne.
*XBOX- pierwsza konsola giganta z Redmond pokazała, że początki zawsze są trudne, lecz do przezwyciężenia. I nawet choćby za to ta konsola ma u mnie plus. Poza tym kilka naprawdę dobrych tytułów- Halo, Ninja Gaiden, Morrowind, Jedi Academy, DooM III... No i oczywiście Live!
*DC- nieszczęśliwa maszyna 6 generacji. Choć dziś już trochę przestarzała, to gry na nią nie straciły nic ze swego piękna. Legendarne Shenmue, Sega GT, Sonic Adventure 2, RE: Code Veronica... warto.
*NGC- na ostatnim miejscu konsol poprzedniej generacji- GameCube. Za świetną serię Resident Evil i Battalion Wars. Cos małego, lecz wielkiego.
  • 0

#50 Gość__* Napisany 03 września 2007 - 20:56

Gość__*
  • Goście
Zdecydowanie Decek za klimat i inne ciekawe podejscie do gier.
  • 0

#51 dex Napisany 04 lutego 2008 - 11:35

dex

    Chocobo

  • Narybek
  • 23 Postów:
pierwsze miejsce dla Ps2 , dużo gier super hiciory , a to ze dużo kontynuacji , to dlaczego się na nie tak czeka i tak się sprzedają ?? ogólnie za klimat i za to że kązdy może pograć w swoje tytuły jakie lubie , drugie miejsce GC za to że ma mało tytułów ale same must havy które są dopracowane nie ma duzo krabów i jest klimat big N , na ostatnim Xbox , szacunek mam do tej konsoli , gry ma swietne ( o możliwościach sprzetowych nie ma co pisać jak miał premierę pózniej ) jednak za szybko umarła mogła jeszcze ciągnąć tak jak Ps2 , i pad mi nie pasuje :)
  • 0

#52 Gość__* Napisany 20 kwietnia 2008 - 19:32

Gość__*
  • Goście
1.PS2 :jeee:
2.XBOX
3.GameCube
4.DC

  • 0

#53 Aleks Napisany 28 kwietnia 2008 - 16:31

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:
PS3 60GB - bo mogę na nim pograć w prawie wszystkie gry na PS2 i wszystkie z PSX, w dodatku w jakości HD. Do tego najlepiej wyglądające ex'y tej generacji, moja ulubiona gra Uncharted i filmy BD w suuuper jakości i nie wspominając o wielu innych przydatnych funkcjach :angel:
  • 0

#54 Gość__* Napisany 28 kwietnia 2008 - 17:08

Gość__*
  • Goście

PS3 60GB - bo mogę na nim pograć w prawie wszystkie gry na PS2 i wszystkie z PSX, w dodatku w jakości HD. Do tego najlepiej wyglądające ex'y tej generacji, moja ulubiona gra Uncharted i filmy BD w suuuper jakości i nie wspominając o wielu innych przydatnych funkcjach :angel:

Strona główna forum ‹ Konsole ‹ PastGen :gwizdek:
  • 0

#55 Aleks Napisany 28 kwietnia 2008 - 17:14

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:
wiem, pisałem już na SB, ze dopiero sie skapłem :P to przez te nowe forum :P
  • 0

#56 Gość__* Napisany 29 kwietnia 2008 - 17:18

Gość__*
  • Goście
Mały OT, ale chciałem się zapytać czy tylko ja nie rozumię tej ankiety w tym topie i nie potrafię odnaleść jej związku z tematem? :P
  • 0

#57 Gość__* Napisany 29 kwietnia 2008 - 18:04

Gość__*
  • Goście
Tylko ty.
Ja zaznaczyłem szympansa.
  • 0

#58 Gość__* Napisany 29 kwietnia 2008 - 19:31

Gość__*
  • Goście

Tylko ty.

To w takim razie mi wytłumacz związek ankiety z tym tematem, bo chyba ja nie dzisiejszy zabardzo...
  • 0

#59 Gość__* Napisany 24 maja 2008 - 20:21

Gość__*
  • Goście
PlayStation2 ^^
  • 0

#60 Gość__* Napisany 24 maja 2008 - 20:38

Gość__*
  • Goście
PLAYSTATION 2 !!! NA WIEKI W MOIM SERCU :)

ale na drugim miejscu bezapelacyjnie X360 :)
  • 0