Skocz do zawartości

Zdjęcie

Konsolowe MMO


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 klarkson92 Napisany 29 lutego 2008 - 12:13

klarkson92

    Toad

  • Narybek
  • 7 Postów:
Siemka! Mam pytanie. Wiecie moze sa juz informacje ktore potwierdzaja ze ma byc jakies pozadne mmo na konsole? O rany cos w stylu WoWa na mojego xa- ahh... :ninjadance:
Macie moze jakies wiesci na ten temat albo swoje uwagi jak takie MMO na konsole mogloby wygladac? Piszcie tutaj! Pozdrawiam :jeee:
  • 0

#2 Shinigami Napisany 29 lutego 2008 - 12:20

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Z tego co pamiętam, to jakiś czas temu (rok? dwa?) mówiło się o mmo w świecie Marvela i DC kolejno na Xa i PS3. Pewnie będzie można uznać za coś takiego Home jak wreszcie wyjdzie, ale zamiast walczyć będziemy tam swoje ludziki przebierać.
  • 0

#3 klarkson92 Napisany 29 lutego 2008 - 12:27

klarkson92

    Toad

  • Narybek
  • 7 Postów:
Ale tworzenie gry w swiecie marvela z tego co wiem zostalo wsztrzymane. A kolejne Simsy hmm... Chodzi mi o cos w stylu World of Warcraft moze niektorzy sie sprzeciwia ale dla mnie taki pomysl jest swietny. Tylko jestem ciekaw czy to jakos trudniej jest im zrobic taka gre na konsole niz na pc
  • 0

#4 sasori Napisany 29 lutego 2008 - 12:39

sasori

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 451 Postów:
A Final Fantasy XI zna?

Ja tylko z opowiadań kumpla (FF nie trawię, MMO jeszcze mniej), podobno wykasza WoW, gra w to całe mnóstwo maniaków, niedawno wyszedł jakiś dodatek i ogólnie dla lubiących temat to jest cycuś-bajduś.

Gorzej, że wymaga dodatkowej opłaty (czyli płacisz za abonament gold małemumiętkiemu a potem jeszcze jałmużnę skośnookim).
  • 0

#5 Cudak Napisany 31 maja 2011 - 01:28

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 974 Postów:
To jest już jakieś?
  • 0

#6 GrzesiekMB Napisany 31 maja 2011 - 15:17

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
chyba dc universe na szrota nalezy do tego gatunku
  • 0