Skocz do zawartości

Wasza pierwsza przenośna konsolka


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
153 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 17 marca 2004 - 16:25

Gość__*
  • Goście
No własnie jaka była Wasza pierwsza przenośna konsolka :)?
Moja pierwsza to był(a) GBA.Troche pograłem,znudziło sie bo miałem jedną giere i sprzedałem ;P

Następnej generacji nie kupiłem i zamiaru nie mam ;]
  • 0

#2 Kaxi Napisany 17 marca 2004 - 16:27

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Moja pierwsza kieszonsolka to Game Boy Pocket, kupiony za ciężką kasę (słono przepłaciłem jak sie okazało). warto zaznaczyć, że to była jednocześnie moja pierwsza konsola w ogóle.
  • 0

#3 Gość__* Napisany 17 marca 2004 - 16:35

Gość__*
  • Goście
ja tam lzonsolki, ale cena gier mnie dobija, miałem gb pocketa, colora i advenca
  • 0

#4 Gość__* Napisany 17 marca 2004 - 16:55

Gość__*
  • Goście
moja pierwsza przenosna konsolka byl stary, klockowaty GBmono, ktory nie miescil sie do kieszeni spodni noszonych przez malego kurdupelka, ktorym wtedy bylem ;).
  • 0

#5 Gość__* Napisany 17 marca 2004 - 17:39

Gość__*
  • Goście
Moją pierwszą kieszonsolką był GBA. Teraz już go nie mam...
  • 0

#6 anzicurt Napisany 17 marca 2004 - 22:56

anzicurt

    Blanka

  • Narybek
  • 168 Postów:
GBA !
That`s the way !
Moja pierwsza - bo nie wiem jak klasyfikowac NOMADA :D
Jest gutt. Czekam na DS :twisted:
  • 0

#7 Gość__* Napisany 18 marca 2004 - 21:37

Gość__*
  • Goście
EEE Dzieci od czego wy zaczynaliscie :D Klasyczny game boy i atari lynx to moej pierwsze przenosne sprzety. Oba mam do dzisiaj w tym ostatnio kupilem nowke lynxa z 7 grami wszystko w Foli za 17 funtow :D
  • 0

#8 Gość__* Napisany 19 marca 2004 - 12:49

Gość__*
  • Goście
Ja mialem srebrnego GB Pocketa...niezla podjarka !! Szczegolnie jak kupilem Game Boy Camere. To bylo prawdziwe cudo. Ale ta era juz minela, zas moj Pocket zostal oddany za kase w dobre rece...chlip...
  • 0

#9 Gość__* Napisany 19 marca 2004 - 16:09

Gość__*
  • Goście
Moją pierwszą była oczywiście rosyjska podróba Game&Watch, która, jak na owe czasy zadziwiała jakością:). W chwili obecnej mam tylko GBA, na którym niewiele gram, bo nie posiadam ani żadnego konkretnego oświetlenia, ani zasilacza, a bateriożerstwa nie toleruję:)
  • 0

#10 Gość__* Napisany 21 marca 2004 - 11:01

Gość__*
  • Goście
moja pierwsza konsola byl pegazus ale jesli chodzi o przenosna to gb pocket(zolty)
  • 0

#11 cappo Napisany 21 marca 2004 - 15:08

cappo

    Link

  • Forumowicze
  • 314 Postów:
to było dawno temu, jeszcze dinozaury chodziły po świecie, kiedy jakimś cudem w moje ręce wpadła konsolka o nazwie game boy pocket z jedną jedyną grą, mianowicie super mario...
  • 0

#12 kotlet Napisany 22 marca 2004 - 21:01

kotlet

    Blanka

  • Narybek
  • 211 Postów:
Rosyjska przenośna konsola : piłka odbijana pomiędzy czterema postaciami tak, aby nie wpadła w ręce "małpy", czy czegoś / kogoś w tym stylu pośrodku. Potem Game Boy Pocket i Game Boy Advance.
  • 0

#13 Gość__* Napisany 22 marca 2004 - 21:28

Gość__*
  • Goście
Moja to GameBoy niepocket. Na niej nauczyłem się grać:) (smerfy)
  • 0

#14 slave Napisany 23 marca 2004 - 15:23

slave

    Mega Man

  • Narybek
  • 116 Postów:
poczatek mojego obcowania z przenosnymi konsolkami to gameboy mono [o dziwo, nie posiadalem na niego zadnej gry, a pierwsza pozycja jaka kupilem byla produkcja przeznaczona na gbp ;]... platforma naprawde wysmienita i wielka szkoda, ze w tamtych [jakze ciezkich ;] czasach malo kto o niej slyszal...

[...] moja pierwsza byla oczywiscie rosyjska podroba game & watch [...]

oj, tez mialem taka zabawke [choc do konsol to TO sie chyba nie zalicza ;]]... calkiem fajnie sie pogrywalo - szczegolnie w wersje z myszka miki lub wilkiem i zajacem [w obydwu chodzilo o lapanie jajek, ktore znosily kury - jakims cudem w strasznie szybkim tempie ;]...
  • 0

#15 Gość__* Napisany 23 marca 2004 - 18:47

Gość__*
  • Goście
moją pierwszą przenosną konsolką byl GB z zielono czarnym wyswietlaczem :] zżerał 4 paluszki w zastraszającym tępie :] ale to nic było wspaniale ;] mam go do dzis i suży ... :] chodz teraz mam i GBA lubie sobie na niego "popatrzec" :) łezka sie w oku kręci
  • 0

#16 Gość__* Napisany 28 marca 2004 - 19:52

Gość__*
  • Goście
najpierw miałem GBmono którego kupiłem pare dni przed 1 komunią a na komunie w prezencie od kuzynów dostałem pierwszą gre czyli asterixa.To była moja pierwsza konsolka wogóle ;)
  • 0

#17 Gość__* Napisany 31 marca 2004 - 21:30

Gość__*
  • Goście
Mojš pierwszš przenosna konsolka byl GB mono
  • 0

#18 Gość__* Napisany 01 kwietnia 2004 - 10:12

Gość__*
  • Goście
Moja piersza przenosna konsolka byl GB Mono,a gdybym mial wiecej kasy byl by to Sega Game Gear.
  • 0

#19 Gość__* Napisany 01 kwietnia 2004 - 13:59

Gość__*
  • Goście
Moją pierwszą kieszonsolką był GBA :D. Kupiłem go 2 lata temu, ale z (nie)pomocą natarczywych starszych spieniężyłem go, a zdobyte oszczędności dołożyłem do kupna Ps2. Teraz czekam na PSP.

http://www.gametrail...t/t_deathjr.wmv

a tu macie link do pierwszego filmiku z gry Death Jr robionej na PSP! Boże, jak to wygląda.....
  • 0

#20 Gość__* Napisany 03 kwietnia 2004 - 16:15

Gość__*
  • Goście
Pierwsza kieszonsolka? Game Boy Color! Choć za dużo na nim nie grałem (teraz sprzedaję) bo wkrótce potem dostałem PS2 to naprawde fajna sprawa głównie w długą podróż :D To raczej pierwsza i ostatnia taka konsolka.
  • 0

#21 marioo Napisany 05 kwietnia 2004 - 01:12

marioo

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 699 Postów:
Moja pierwsza i jedyna jak dotąd konsola przenośna to zwykły/stary Game Boy :roll: hehe mam na niego 4 gry:/ reszty konsol przenośnych nie uznaję moim zdaniem gry, cały soft do nich to tylko wyciąganie kasy od ludzi...Nie ma to jak usiąśc na fotelu, wypić pifko i mieć sesję w jakiegoś hiciora :twisted: A kiedy gram na różnych pocketach nie czuję nic klimatu...a klimat w grach jest bardzo ważny...może zmienie zdane jak pogram trochę na moich romach od GBA..ale narazie :P
  • 0

#22 Gość__* Napisany 13 kwietnia 2004 - 17:55

Gość__*
  • Goście
Moją pierwszą przenośna konsolą były nieśmiertelne "Jajeczka" czyli ruska podróbka nintendowego G 'n' W
  • 0

#23 Gość__* Napisany 14 kwietnia 2004 - 20:12

Gość__*
  • Goście
A gdyby moją pierwszą konsolą był GBA, to co byście powiedzieli? :D
  • 0

#24 Gresh Napisany 16 kwietnia 2004 - 17:36

Gresh

    Chocobo

  • Narybek
  • 21 Postów:
najpierw rosyjskie gierki typu game'n'watch:) super byly, mialem z 4 taki, biala czerwona, brazowa i zielona, tanie byly i malo baterii zrzeraly,
potem dostalem game boya - kloca mega wielkiego, pamietam jak sprzedawali go razem z walizeczka na gry. mialem do niego szklo i latarke:) najlepsze byly baterie, na nie wydawalem co miesiac kieszonkowe:) ( potem pojawily sie akumulatorki ) - to byl 1989r. podobno mialem jeden z pierwszych w polsce:), a gry mialem po szwedzku i niemiecku z zagranicy przywozone jak tylko ktos z rodziny jechal na zachod:):):)
potem przyszedl gamegear - ale sie szybko popsuł i jakos elektryk od tv nie umial go naprawic - coz :( a potem dlugo cisza, dlugo tylko konsole stacjonarne, az do gba i advance wars - i to jedyna gra ktora mam na gba i chyba tak juz zostanie:)
  • 0

#25 rabbit Napisany 25 kwietnia 2004 - 16:37

rabbit

    Chocobo

  • Narybek
  • 11 Postów:
Jeśli liczyć ruskie handheldy ("jajeczka", "kucharzyk"itp.) to moją pierwszą przenośną konsolką były właśnie te zabawki. A jeśli ich nie wliczać to moją pierwszą konsolką jest Gameboy Advance. Mam ją od trzech miesięcy i jestem nią zachwycony.
  • 0

#26 luck1985 Napisany 03 maja 2004 - 13:17

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Moj to byl GB color ktorego sprzedalem kupilem nowego nie tak dawno ale znow sprzedalem i dzis mam GBA i jest wymiotka GOLDEN SUN rzadzi z ADVANCE WARS :twisted:
  • 0

#27 Gość__* Napisany 05 maja 2004 - 17:52

Gość__*
  • Goście
gameboy nr.1 koloru łysego, eee to znaczy przeźroczysty. kupiony w hiszpani. Kobyła to była :). 4 baterie plus regulacja odzieniu zieleni i czerni ;)
  • 0

#28 Gość__* Napisany 11 maja 2004 - 09:11

Gość__*
  • Goście
Widzę, że większość zaczynała od GB.
Ja tam jestem oryginalny. Zacząłem w 1994 roku od Segi GameGear.
Pamiętam jaką podjarę mieli kumple w liceum jak grywaliśmy na przerwach (no i w trakcie lekcji, na których nas nie było) w Mortal Kombat :)
  • 0

#29 Gość__* Napisany 11 maja 2004 - 12:27

Gość__*
  • Goście
GBA, chociaż ... Game & Watch wersja 'podróbkowa' - to jakiś tenis był. Wybłagałem ją na Dzień Dziecka, a w przeliczeniu na dzisiejszą flotę 'kieszonsolka' kosztowała około 200 pln. Jak dla jedenastolatka to kupa forsy.
  • 0

#30 Gość__* Napisany 12 maja 2004 - 19:54

Gość__*
  • Goście
Moja pierwsza i jedyna (nie licząc pełniacych podobną funkcję wszelkich tetrisów i tym podobnych) przenośna konsolka to game boy pocket, którego już nie posiadam. Miałem kilka kardridży i kamerę, całkiem fajna zabawka. Pamietam Zeldę, Batmana, Jamesa Bonda, Smerfy i sporo gierek rodem z pegazusa (na jednym kardridżu), melodyjka z jednej z nich do dziś mnie męczy.
  • 0