Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pudełka na gry z PSX


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
10 odpowiedzi na ten temat

#1 Nyjacz Napisany 11 marca 2008 - 17:31

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:
Chciałbym po prostu pudełeczka na gry do PSX, ale takie bez pęknięć i nie poklejone, jak nówki (oczywiście rysy mogą być). Nie wiecie gdzie mogę takie kupić? Potrzebuję ich ponieważ gry, które mam na PSX (m.in. Doom, Crash Bandicoot 3: Warped) nie mają zadbanych pudełek x/. Z góry dzięki za odpowiedź xD.
  • 0

#2 nicun Napisany 11 marca 2008 - 17:33

nicun

    Nostalgia to rak duszy

  • Forumowicze
  • 4 640 Postów:
Na allegro ktoś kiedyś oferował - na sztuki i w paczkach po dziesięć.
  • 0

#3 Gość__* Napisany 11 marca 2008 - 21:45

Gość__*
  • Goście
Jesli dobrze pamietam to byl to sklep GALAXY (albo GALAKTYKA) z Wroclawia.
  • 0

#4 Scorpio Napisany 12 marca 2008 - 09:23

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
W sumie, to jeśli ma to kosztować parę groszy i ja bym nabył. U mnie także kilka opakowań jest uszkodzonych (głównie - połamane uchwyty, mające ładnie trzymać spód i górę pudełka) ...
  • 0

#5 Nyjacz Napisany 15 marca 2008 - 21:08

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:
No więc gdzie :)? Gry na PSX przeszły próbę czasu i rok za rokiem są tak naprawdę coraz lepsze, lecz pudełka mają swoje lata i są popękane w wielu miejscach (uchwyty mające trzymać czarną część pudełka także) a warto je mieć w niezłym stanie.
  • 0

#6 Gość__* Napisany 16 marca 2008 - 19:27

Gość__*
  • Goście
Na allegro znalazłem tylko takie :)
http://www.allegro.p... ... _gry_.html
  • 0

#7 Nyjacz Napisany 17 marca 2008 - 06:40

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:

Na allegro znalazłem tylko takie :)
http://www.allegro.p... ... _gry_.html

No to nici z tego ;/. Łeee, ale jakby była jakaś aukcja z pudełkami to strzelać do tematu :^^: .
  • 0

#8 cwany-lis Napisany 07 czerwca 2008 - 13:17

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
pudełka do gier na psx to największa zbrodnia jeżeli chodzi o wysyłanie ich gdzieś w kopercie, kartonie - zawsze coś pęknie, nie ma bata :lol:
  • 0

#9 hubson Napisany 08 czerwca 2008 - 09:04

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
tylko w polsce, jak kupuję na angielskim ebayu zawsze dochodzi w idealnym stanie, może poza przypadkiem gdy listonoszka wepchnęła mi 7 paczek do skrzynki i połamała wszystkie pudełka... moja reakjcja na poczcie była, że tak powiem - adekwatna do poniesionych strat...
  • 0

#10 Gość__* Napisany 19 listopada 2008 - 17:59

Gość__*
  • Goście
Te pudełka sprzedawane na allegro nie zawsze są orginalne, nadziałem się raz na takie które były minimalnie mniejsze od tych standardowych do gier i do tego nie były po bokach przezroczyste jak orginały, tylko z boku był poprostu brązowy plastik. A sprzedawca zapewniał że 100% orginalne. gdybym to zaraz zauwarzył to gość chociaż negatywa by dostał za to, a nie przyjrzałem im się za dokładnie i po otrzymaniu przesyłki wystawiłem komentarz :(.
  • 0

#11 hubson Napisany 07 lutego 2009 - 09:45

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
ktoś ma może jakieś wolne pudełka ?
  • 0