Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bioshock 2

2K Marin 2K Games PS4 PS3 XONE X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
450 odpowiedzi na ten temat

#1 fingus Napisany 11 marca 2008 - 22:40

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Było życzenie, więc zakładam. Oto temat drugiej części Bioshocka. Zawsze do usług. :-D
http://ir.take2games...eleaseID=298660

-- 2K Games said today that BioShock 2, the sequel to the wholly owned and internally developed title, is being developed by 2K Marin and is planned for release in the fourth quarter of fiscal 2009. The critically acclaimed BioShock title has sold over 2 million units worldwide since its launch in August.


Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 20 marca 2018 - 12:56

  • 0

#2 Aleks Napisany 11 marca 2008 - 22:47

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:
Jedynka jest moja druga najlepsza gra na NG, przeszlem ja juz kilka razy i dwojeczka nie ma prawa zawiesc :D

Moze teraz akcja bedzie zagrywac sie w czasie jak ludzie zaczeli tam dostawac na lep i mozna bedzie zobaczyc jak to wszystko sie tam stalo. :hmmm:

A gralo by sie Atlasem :)
  • 0

#3 Raikoh Napisany 11 marca 2008 - 22:47

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Wspaniała wiadomość,ale była pewna.
  • 0

#4 f5k Napisany 11 marca 2008 - 22:52

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:

Jedynka jest moja druga najlepsza gra na NG, przeszlem ja juz kilka razy i dwojeczka nie ma prawa zawiesc :D

Moze teraz akcja bedzie zagrywac sie w czasie jak ludzie zaczeli tam dostawac na lep i mozna bedzie zobaczyc jak to wszystko sie tam stalo. :hmmm:

A gralo by sie Atlasem :)

Z tej twojej wypowiedzi wynika to że to byłby prequel wiec odpada bo to ma być sequel.
  • 0

#5 Gość__* Napisany 11 marca 2008 - 23:37

Gość__*
  • Goście
No, za tworzenie sequela będzie odpowiedzialny trochę inny team (2K Marin) niż przy pierwszej części (2K Boston), ale pewnie i tak to nie zrobi większej różnicy bo zapewne (tak podejrzewam) jakaś część zespołu z 2K Boston i tak została oddelegowana do robienia kontynuacji razem z team'em 2K Marin, bo na zj***nie drugiej części raczej sobie nie pozwolą.
  • 0

#6 Raiot Napisany 12 marca 2008 - 00:03

Raiot

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 947 Postów:
Wiadomo na co docelowo robiona jest gra ?:P
  • 0

#7 kamionek Napisany 12 marca 2008 - 00:06

kamionek

    zloty forumowicz; wzór

  • Forumowicze
  • 3 411 Postów:
pewnie na wii i ps3 :hmmm:
  • 0

#8 fingus Napisany 12 marca 2008 - 00:12

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:

fourth quarter of fiscal 2009

A jak to właściwie jest z tymi latami fiskalnymi? Dla 2K FY09 obejmuje 2008-2009 czy 2009-2010? Mam szczerą nadzieję, że raczej to pierwsze, ale finanse to nie moja specjalność. :niepewny:
EDIT:
Ok, już wiem, na IGN jest notka wyjaśniająca wszystko dla takich nierozumnych żuczków jak ja. :^^:

BioShock 2 is set for release in Q4 of Take-Two's fiscal year 2009. That would be around October '09.


  • 0

#9 Aleks Napisany 12 marca 2008 - 00:12

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:
robac: i PC ;>
  • 0

#10 wrog Napisany 12 marca 2008 - 00:24

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
fingus, dla T2 rok fiskalny trwa od 1 listopada do 31 października.
  • 0

#11 Gość__* Napisany 12 marca 2008 - 08:42

Gość__*
  • Goście
Czyli pod koniec 2009 :D Super informacja, szkoda tylko ze to taki szmat czasu :(
  • 0

#12 Ney Napisany 12 marca 2008 - 09:40

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Ja mam nadzieję że akcja nie będzie miała miejsca w Rapture. Jak dla mnie mogłaby to być kontyunacja złego zakończenia z jedynki (lekki spolier złego zakończenia) -Splicery "rozpanoszone" po całej Ziemi, akcja sequela np w jakimś mieście, bohater z jedynki jako główny zły boss
  • 0

#13 Gość__* Napisany 12 marca 2008 - 10:22

Gość__*
  • Goście

-Splicery "rozpanoszone" po całej Ziemi, akcja sequela np w jakimś mieście, bohater z jedynki jako główny zły boss


Lol Przeciez sa 2 zakonczenia.
  • 0

#14 Ney Napisany 12 marca 2008 - 10:24

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
LOL wiem? :foch: Dlatego zaznaczyłem "kontyunacja ZŁEGO zakończenia"
Ale twórcy mogą wybrać które chcą kontyunować chyba?
  • 0

#15 gruby Napisany 12 marca 2008 - 10:53

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Dlaczego temat wylądował tu? To nie będzie X Pctów i 360-tki?
  • 0

#16 Ney Napisany 12 marca 2008 - 10:57

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Nie wiadomo narazie na co, stąd temat tutaj.Chociaż PS3 IGN wogóle nie podaje nawet tego newsa...
  • 0

#17 Texz Napisany 12 marca 2008 - 10:59

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
2009 to dobra nowina. Na pierwszą część też długo czekaliśmy i rezultat nie trzeba komentować.
  • 0

#18 Gość__* Napisany 12 marca 2008 - 11:43

Gość__*
  • Goście

LOL wiem? :foch: Dlatego zaznaczyłem "kontyunacja ZŁEGO zakończenia"
Ale twórcy mogą wybrać które chcą kontyunować chyba?


Fajnie tylko nie kazdy ukonczyl gre zlym zakonczeniem.
  • 0

#19 Ney Napisany 12 marca 2008 - 12:10

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Tak samo nie każdy skończył z dobrym zakończeniem...Czyli teraz co - twórcy nie mają wyboru i muszą się odciąć od obu zakończeń przy Bio2 bo nie każdy przeszedł jedynke dwa razy?Jasne mogą, ale ja tylko podałem sugestie, że fajnie jakby kontynuowali bieg wydarzeń z tej złej końcówki bo daje IMHO sporo możliwości i akcje można przenieść z łatwością poza Rapture.
  • 0

#20 Gość__* Napisany 12 marca 2008 - 12:20

Gość__*
  • Goście
Gracze pokochali rapture a nie cos innego
  • 0

#21 Gość__* Napisany 12 marca 2008 - 13:06

Gość__*
  • Goście
Druga czesc moze byc prequelem do wydarzen z pierwszej czesci. Czyli poznamy cala sytuacje, ktora doprowadzila do zniszczenia Rapture. Takie przynajmniej byly plotki.
  • 0

#22 Texz Napisany 12 marca 2008 - 14:31

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Och geez... zobaczenie na własne oczy rzeczy, które pamiętamy jedynie z dzienników w Bioshock 1. :ninjadance:
  • 0

#23 phsx Napisany 12 marca 2008 - 15:47

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Pięknie. Mi wydaje się, że to jednak będzie prequel. :)
  • 0

#24 Aleks Napisany 12 marca 2008 - 16:17

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:

Druga czesc moze byc prequelem do wydarzen z pierwszej czesci. Czyli poznamy cala sytuacje, ktora doprowadzila do zniszczenia Rapture. Takie przynajmniej byly plotki.


Pisałem przecież o tym wyżej, nie kradnij mi pomysłów :foch:

;p
  • 0

#25 Gość__* Napisany 12 marca 2008 - 17:11

Gość__*
  • Goście

Pisałem przecież o tym wyżej, nie kradnij mi pomysłów :foch:


Takie informacje pojawily sie juz troche temu. Nie pamietam czy w przypadku jakis wywiadow, czy przeciekow. Faktem jest, ze ta opcja wydaje sie najbardziej prawdopodobna. Akcja raczej dalej pozostanie w Rapture (w koncu to znak rozpoznawczy tej gry). Czyli gra albo musi byc prequelem, albo dziac sie w tym samym czasie, co pierwsza czesc, ale w innym miejscu lub z punktu widzenia innej osoby.
  • 0

#26 Century Child Napisany 12 marca 2008 - 19:50

Century Child

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 335 Postów:
Aby nie wyszedł z tego shit... już dawno myślałem o kontynuacji Bioshocka, czy takowa się pojawi jednocześnie uważając że Bioshock sam w sobie może być taką uciętą, nie do końca opowiedzianą historią... nie wiem, sceptycznie do tego podchodzę ale być może (miejmy nadzieję) pierwsze materiały rozwiążą me wątpliwości.
  • 0

#27 fingus Napisany 12 marca 2008 - 19:56

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
A ja bym chciał, żeby działa się po pierwszej części. Andrew Ryan żyje, bo się zregenerował w Vita Chamber (tak, wiem, wersja kanoniczna mówi, że nie mógł, bo był on wyłączony, ale zawsze można porzeźbić), teraz wcielamy się w niego i staramy uratować siebie i (być może) ile się da z sypiącego się Rapture. Teraz narracja będzie pierwszoosobowa, będziemy też mieć dostęp do większej liczby niesamowitych zabawek (w tym wyposażenia Rapture). Grę otworzy scena "a man chooses, a slave obeys, obey!", potem budzimy się w VC, widzimy pięty uciekającego Jacka i goniące za nim automaty. Wiele lokacji będzie nowych, ale wrócimy też do kilku znanych z jedynki - oczywiście twórczo przerobionych - coś się podtopiło, coś zapadło, wybuchło, etc. Do tego dojdą akcje pod wodą (oczywiście nie w oceanie, tylko w zatopionym Rapture) i jakiś sprzęt do nurkowania. Gra może się nawet zakończyć w okolicach sceny finalnej z jedynki, nie będąc zatem prawdziwym sequelem, a raczej historią równoległą. :^^: Taka jest moja koncepcja, tak ja to widzę. :^^:
  • 0

#28 Raiot Napisany 12 marca 2008 - 22:04

Raiot

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 947 Postów:
Bioshock 2 Coming To Sony PS3?
http://www.ps3center... ... y-PS3.html


According to reports, Take-Two and developer 2K Marin are working on Bioshock 2 for the PS3.
Reports are stating that Bioshock 2, which was revealed as being in development by 2K Marin just yesterday, will not be exclusive to the PC and Xbox 360.
Instead, Take-Two may be going to more than one home console, meaning a release on the PS3 as well as the Xbox 360.
None of this is confirmed as of yet, but it is certainly looking like this is the way in which the game is going to be going.


Pożyjemy zobaczymy raczej wątpliwa sprawa ,ale kij ich tam wie :hmmm:
  • 0

#29 Gość__* Napisany 12 marca 2008 - 23:54

Gość__*
  • Goście
A ja tam bym chcial zobaczyc Rapture w dniach swojej swietnosci :) Rapture zywe, wypelnione mieszkancami. I obserwowac powolna destrukcje calego spoleczenstwa i popadanie w szalenstwo.

edit: zreszta pamietajmy, ze glowny bohater urodzil sie w Rapture.
  • 0

#30 f5k Napisany 13 marca 2008 - 00:16

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Jeśli gra bedzie kontynuacją jedynki to przecież nie bedzie Big Daddy bo już wszystkich wybiliśmy w jedynce.
  • 0



Inne z tagami: