Skocz do zawartości

pS one zone


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
37 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: co sadzisz o kaciku psx zone (58 użytkowników głosowało)

co sadzisz o kaciku psx zone

  1. Głosowanie podoba mi sie (48 głosów [81.36%])

    Procent głosów: 81.36%

  2. Głosowanie nie podoba mi sie (7 głosów [11.86%])

    Procent głosów: 11.86%

  3. nie mam zdania o psx zone (4 głosów [6.78%])

    Procent głosów: 6.78%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1 Gość__* Napisany 12 czerwca 2004 - 20:03

Gość__*
  • Goście
od kiklu miesiecy z neo plus jest kacik o starych grach na psxc. co msylicie o tym kaciku czy to dobrze ze jest czy niedfobrze? a moez was nudzi i nie macie zdania.
  • 0

#2 Voo Napisany 12 czerwca 2004 - 20:45

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
nie mam psx-a ani nigdy nie miałem. Z peceta wskoczyłem od razu na next-geny.

Jakis czas temu jednak zacząłem zbierac starszy sprzęt i gry, poznawac stare przeboje. kiedys przyjdzie pora na psx-a :)

Uważam, ze ten kącik to świetna sprawa dla takich jak ja, a takze dla ludzi, którzy po prostu kupili najtańszą dostepna nową konsolę czyli psone i teraz chcą zagrać w najwieksze przeboje
  • 0

#3 Shinigami Napisany 12 czerwca 2004 - 21:14

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Jak dla mie to świetna sprawa. Moge się dowiedzieć ciekawych rzeczy o grach w które nigdy nie dane mi było zagrać, a także coś o tych w które grałem.
  • 0

#4 simian raticus Napisany 13 czerwca 2004 - 12:27

simian raticus

    Link

  • Forumowicze
  • 290 Postów:
Popieram...
  • 0

#5 luck1985 Napisany 13 czerwca 2004 - 13:32

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Dobra idea , nie tylko dla osob ktore nigdy nie mialy psx , ale dla wszytkich , znajda sie osoby w ktore w gry graly i osoby ktore w te gry nie zagraly , mozna sie dowiedziec wielu ciekawych rzeczy :D Jestem ciekaw jak sie rozwinie ten dzial , jakies ciekawostki czy porady dla osob ktore teraz zaczely grac w strasze przeboje mile widziane ;)
  • 0

#6 Blizzard Beast Napisany 13 czerwca 2004 - 16:29

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Ogolnie kacik jest spoko, tylko przy ilosci gier, ajkie ukazaly sie na PSXa ja bym dokonywal oczywiscie nieco innej selekcji, no ale tego nie da sie uniknac.
  • 0

#7 Gość__* Napisany 14 czerwca 2004 - 08:45

Gość__*
  • Goście
No super ja niedawno nabyłem PS ONE nawet ;) Popieram ;]
  • 0

#8 Gość__* Napisany 14 czerwca 2004 - 10:11

Gość__*
  • Goście
Ten kącik to świetna sprawa, dla kogoś kto nie ma zbyt dużego rozeznania w starych grach (jak ja). Takie fajne podsumowanie Psone. Choć żałuję, że i tak mi się nie przyda - przenoszę się na nowszy sprzęt i nie wydaje mi się, żeby średniaki z szaraka mnie jeszcze przyciągnęły.
  • 0

#9 luck1985 Napisany 14 czerwca 2004 - 10:50

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:

i nie wydaje mi się, żeby średniaki z szaraka mnie jeszcze przyciągnęły.



Jestes tego pewny w 100 % :> Zakup PSX , chyba ze masz , odpalc Tekkena 2 ew 3 i pogadamy :> bardziej cie wkreci niz T4 , takich gier jest wiele , polowa gier jest ponad czasowa 8) Nie chwal dnia przed zachodem slonca , jak to mowia ;) hyhyhy
  • 0

#10 marioo Napisany 14 czerwca 2004 - 10:55

marioo

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 699 Postów:
PSX zone musi się podobać :) ze wzgledu na stare dobre ( najlepsze ) czasy :wink:
  • 0

#11 Gość__* Napisany 14 czerwca 2004 - 11:28

Gość__*
  • Goście
Pisząc średniaki na szaraka bynajmiej nie miałem na myśli gier pokroju Tekkena. Mam Psone i grałem w 95% najlepszych gier i nie spotkałem (za wyjątkiem 4 tytółw, których nie mogę dostać) nic nowego czego bym pragnął. Średniaki, to dla mnie gry z przedziału ocen 7-8 jak Gex albo Syphon Filter. Przecież mając Jaka i Killzone wybór jest oczywisty, a różnica kolosalna. No chyba, że ktoś nie planuje kupna PS2, ale ja pisałem o sobie :wink:
  • 0

#12 kotlet Napisany 14 czerwca 2004 - 17:25

kotlet

    Blanka

  • Narybek
  • 211 Postów:
Ten kącik mi się podoba, jest ciekawy, zawsze coś tam można się dowiedzieś, myślę, że niektórych też zachęci do kupna / zagranie w niektóre uważane wcześniej za słabe gry. Ale coś mi nie pasuje : nie tylko w PSone zone, ale chyba wogóle w całym Neo Plus gdy pisze się o Playstation, pisze się PSone. "jest to sequel jakiejś tam gry z PSone". Może się czepiam, ale już lepiej by było PSX, albo po prostu Playstation. Sama nazwa istnieje stosunkowo krótko (patrząc na okres istnienia PSX'a). Tym bardziej, jak jakaś gra wcale nie wyszła na PSone, bo go jeszcze nie było. Najlepiej używać uniwersalnego Playstation.
  • 0

#13 Shinigami Napisany 14 czerwca 2004 - 18:40

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Kotlet dobrze mówi. Ja nie urzywam nazwy PSOne ponieważ nigdy nie miałem tej kieszonsolki dla ludzi o szerokich spodniach (chodzi mi o to, że mają duże kieszenie :D ). Dla mnie jest to dziecko PSX'a które nigdy nie dorośnie do rangi Ojca.
  • 0

#14 Voo Napisany 14 czerwca 2004 - 19:28

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
Też wolę nazwę PSX, PSone brzmi w uszach nieźle, ale napisane wygląda głupio (PStwo to dopiero będzie wyglądać głupio - głuPStwo :lol: )

Może rzecz w tym że kącik adresowany jest własnie do młodych stażem konsolowców, którzy kupili sobie szaraka i dla nich funkcjonuje tylko i wyłacznie nazwa PSone, a PSX kojarzy się z tym multimedialnym superkombajnem który Sony wypuściło kilka miechów temu.
  • 0

#15 luck1985 Napisany 14 czerwca 2004 - 23:15

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Dopisze sie ! Ze lepiej wedlug mnie brzmi PSX bo to stara podcziwa nazwa tej konsoli ew PLEJ mowie (ps2 to "plej dwa ") PSone buracko brzmi :P
No ok ale wracajac do tematu no to nasz dzial PSX slabo rozwniety na forum ;)
  • 0

#16 Voo Napisany 15 czerwca 2004 - 09:38

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
wiesz, z tego co widzę u znajomych i rodziny to psone ma teraz mnóstwo małych dzieciaków, które chciały konsolę i rodzice kupili im po prostu to co najtańsze - pewnie w ogóle nie czytają Neo+ ani nie bywają na forum

a starzy wyjadacze nawet jak zostawili sobie psx-a to w większości maja już cos nowego
  • 0

#17 Gość__* Napisany 15 czerwca 2004 - 18:46

Gość__*
  • Goście
Fajny ten dział tylko może lepiej byłoby go troche powiększyć czy coś?
  • 0

#18 Gość__* Napisany 24 czerwca 2004 - 09:19

Gość__*
  • Goście
W PSone Zone brakuje mi m.in zamieszczenia ofert gier. Poza tym forma jest słaba
  • 0

#19 simian raticus Napisany 24 czerwca 2004 - 09:56

simian raticus

    Link

  • Forumowicze
  • 290 Postów:
Powinno być trochę napisane o emulatorach i innych niezależnych produkcjach!
  • 0

#20 Gość__* Napisany 28 czerwca 2004 - 10:14

Gość__*
  • Goście
Przydałby się wprost podany ranking najlepszych gier z danego gatunku.
  • 0

#21 Blizzard Beast Napisany 28 czerwca 2004 - 17:45

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

Przydałby się wprost podany ranking najlepszych gier z danego gatunku.


Swego czasu PE (jeszcze za czasow jednoplatformowosci) robilo cos takiego. Kolejnosc podawanych przez nich gier byla mocno dyskusyjna, ale ogolnie najwazniejsze gry tam byly wymienione. Skoluj jakis starszy numer, jesli potrzeba ci czegos takiego. Ew. ja zawsze sluze pomoca :wink:
  • 0

#22 Gość__* Napisany 28 czerwca 2004 - 21:11

Gość__*
  • Goście
Mimo, ze nigdy nie kochalem PSX'a, to bardzo mile wrazenie sprawil na mnie fakt, ze w pewnym miejscu w Neo Plus mam okazje poczytac o grach, ktore ukazaly sie w czasach, iedy to dopiero poznawalem uroki grania na konsolach. To piekne czasy. Opisy gier, ktore pojawiaja sie w tym kaciku naprawde potrafia przywolac wspomnienia...Bo wiele tych gier bylo wychwalanych w N+, pamietam niejedna recenzje. Choc z drugiej strony atrykuly tam zamieszczane wydaja mi sie byc pisane nieco na sile, bez polotu. Takie odnioslem wrazenie. Mimo tej wady, jestem za tym, aby dzial pozostal na dluzej. Nazwa tez mi srednio pasuje- PSX Zone brzmialoby zdecydowanie lepiej, ale, jak juz ktos wspomnial, niektorzy moga ja mylnie zakapowac. A tak na marginesie- czy tylko Matt zamierza pworawdzic ten dzial ?? Moze powinny tam pojawiac sie teksty autorstwa innego redaktora?
  • 0

#23 Gość__* Napisany 26 września 2004 - 16:13

Gość__*
  • Goście
Świetny pomysł.
  • 0

#24 Gość__* Napisany 10 października 2004 - 17:40

Gość__*
  • Goście

W PSone Zone brakuje mi m.in zamieszczenia ofert gier.


ofert? nie czaje...od kiedy neo prowadzi sklep? chyba, ze chodzi ci o Josepha, hehe :wink: oferty masz na stronach reklamowych.
  • 0

#25 Gość__* Napisany 04 stycznia 2005 - 15:44

Gość__*
  • Goście
kącik nie jes zły, ale może dacie jakiś kącik niewiem NINY 64 albo SNESA albo jeszcze DC może więcej takich kącików zrobicie, :?
  • 0

#26 Gość__* Napisany 15 stycznia 2005 - 15:23

Gość__*
  • Goście
No gdyby dodać kilka stron to by można było.... :wink:
  • 0

#27 Gość__* Napisany 23 stycznia 2005 - 21:27

Gość__*
  • Goście
To jeden z moich ulubionych działów w Neo +. Miło poczytać o swojej przeszłości. Choć szkoda, że najlepsze tytuły są często omijane, a autor skupia się na miej znanych grach. Ja i tak już nic nowego na tą konsolę nie kupię, więc wolałbym sobie chociaż poczytać jak recenzent wychwala moje ulubione Finale itp. :D
No ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma..... :P
  • 0

#28 Gość__* Napisany 24 stycznia 2005 - 13:22

Gość__*
  • Goście
Czasem fajnie jest "powrócić do przeszłości.......wspomienia.....wspaniałe wspomienia. :)
  • 0

#29 mleko2099 Napisany 07 marca 2005 - 12:16

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Koncik jest super ,ale może dobrze by było jakby opisywali gry na inne systemy ( tzn: N64 , saturn, DC) i zmienili w takim razie nazwe, oraz nieco założenia koncika ( nie tylko opisy gier które warto mieć ,ale i coś jeszcze). Mi by sie taka perspektywa podobała.
  • 0

#30 Scorpio Napisany 07 marca 2005 - 15:25

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
W nawiasie przy grach mogliby (w sumie to Matt robi, więc On mógłby) dorzucić:
a) ocenę, jaka ta dostała w swym czasie
b) numer, w którym została zrecenzowana (w sumie część jeszcze zachacza o spis w KK2, ale to nie to sama). Bo o niektórych pewnie fajnieby było raz jeszcze poczytać.
  • 0