Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ulubiona broń w Gyrosach


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
17 odpowiedzi na ten temat

#1 Ryan Napisany 02 maja 2008 - 15:33

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Jaka jest wasza ulubiona broń w GoW?
Moja to oczywiście Lancer. :ninjadance:
Dodany obrazek
  • 0

#2 syon Napisany 07 maja 2008 - 10:03

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Na Gridlocku (jesli mowa o multi), to tylko Lancer. Wlasciwie na wiekszosci map sie sprawdza. Shotgun jak odwali randoma to placz i lzy nie pomoga, a na Lancera (w dodatku z active-reloadem) zawsze mozna liczyc. No i te pilowanie ;) Pamietam jak przez pierwsze tygodnie po premierze ludzie w multi latali i kroili sie non-stop... Zawsze z przyczajki. Nie raz w ten sposob mozna bylo wygrac decydujace pojedynki 1v1.
  • 0

#3 Gość__* Napisany 09 maja 2008 - 18:35

Gość__*
  • Goście
Gnasher shotgun- kij, ze random, nie ma nic lepszego niz pojedynki 1v1 :), gorzej jak sieprzegra :P
  • 0

#4 Devil Napisany 11 maja 2008 - 18:54

Devil

    .

  • Forumowicze
  • 4 073 Postów:
Lancer :)
  • 0

#5 Ney Napisany 11 maja 2008 - 18:58

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Snajperka za te boskie headshoty :)
  • 0

#6 Gość__* Napisany 16 maja 2008 - 08:46

Gość__*
  • Goście
Snajpka to druga po shotgunie najbardziej randomowa bron w Gearsach. Czasami strzały przelatują przez łeb, skręcają jak chcą itp :)
  • 0

#7 Gość__* Napisany 18 maja 2008 - 16:55

Gość__*
  • Goście
Tu sie zgodze...sam byłem niedoszłą ofiara Dziobaka ze snajpy (strzal przeszedl przez leb na wylot). Moja ulubiona broń to oczywiście SHOTGUN.
  • 0

#8 PomezZ Napisany 29 maja 2008 - 18:00

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:
Syon: w pierwszych tygodniach po premierze oprócz piły ( o niej za chwilę), sporą popularnością cieszyły się granaty. Tzn przyklejanie granatów jeśli mam być dokładny. Działo się tak dlatego, że wciskając "B" mogłeś "zlepić" typa z koło 2-3 metrów stojąc do niego bokiem i najczęściej go nie widząc :D. generalnie na porządku dziennym były akcje, kiedy to przyklejaliśmy przecciwnikowi granat nawet jeśli ten był przyklejony po drugiej stronie jakiejś zasłony. Kiedy wpadało się w grupkę przeciwników, wciśniecie B gwarantowało festiwal flaków i kilka fragów na koncie. Możecie się śmiać, ale brakuje mi tych akcji. Były niezwykle pozytywne.

Sprawa z piła była jeszcze zabawniejsza ( choć osobiście preferowałem granaty :) ) ponieważ po wciśnięciu "b" miałeś gwarantowanego fraga jeśli w promieniu kilku metrów znajdował się przeciwnik.

Ogólnie pierwsze tygodnie z GoW wspominam jako najprzyjemniejsze chwile przy konsoli ever. I really miss them :(

Snajpa chyba nie jest aż tak strasznie randomowa jak niektórzy straszą. Bardziej randomowe są obecnie granaty i łuk. I "lock-on" w hammerze ( swoją drogą to też kiedyś była broń, której należało się powaznie bać).


  • 0

#9 Nyjacz Napisany 27 września 2008 - 12:05

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:
Ofkorz snajperka i shotgun. Snajpa za śliczne headshoty a shotgun jest zajebisty z bliska (tylko opiera się na randomie), bo zajebiście rozwala wroga.
  • 0

#10 Gość__* Napisany 17 października 2008 - 20:25

Gość__*
  • Goście
Ja uwielbiam lancera i bazooke boomerów.Tyle powiem :ziewa:
  • 0

#11 Gość__* Napisany 04 listopada 2008 - 02:00

Gość__*
  • Goście
Shotgun :) bo to prawdziwa broń w świecie GoW. Żadne lamerskie snajpy , żadne lancery na hoście ;) żadne granaty i inne wynalazki hehe wyjście na Shoty to jak wyjście na noże. Kto będzie lepszy, albo lepiej przyfarci przeżyje. Aha , sprawa natrafienia na tzw. DREWNO rozwala całą miłą walkę hehe
  • 0

#12 cwany-lis Napisany 16 marca 2009 - 22:24

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:
w singlu obrzyn za petardy wypłacane z pół metra w ryj wroga, snajperkę za perfect szpile prosto w nos i oczywiście lancera za piłę "i ty możesz być dexterem" :tak: i kop w mordę jest całkiem przyzwoity
  • 0

#13 Gość__* Napisany 07 maja 2009 - 18:41

Gość__*
  • Goście
Lancer i jeszcze raz lancer.Ta giwera to potęga.Bagnet łańcuchowy to najlepsze narzędzie destrukcyjne w grach video ever.
  • 0

#14 Gość__* Napisany 07 maja 2009 - 20:04

Gość__*
  • Goście
Shotgun, lancer, snajpa, zwykły pistak - w tej kolejności. Shotgun pięknie rozrywa wrogów na części (po headshocie to już w ogóle :) ), lancer to piła - nie ma na nią leszcza, snajpa pozwala sadzić piękne heady, a pistak... Cóż, fajnie wygląda :P
  • 0

#15 Gość__* Napisany 11 maja 2009 - 07:35

Gość__*
  • Goście
PO kolei:
-shotgun, niestety tylko kiedy ma się hosta, albo jest przyzwoite połączenie, w przeciwnym razie granie tąbronią jest bez sensu
-rewolwer, kiedy trzyma się czyjeś ciało można sobie poradzić z 2-3 przeciwnikami na raz, 3 strzały w klatę bez aktywnego przeładowania i wróg leży, jeden headshot i trup, lepsze to jest niż snajpa
-lancer, jak są lagi (takie wielkie lagi) to łażę cały czas z włączoną piła i mam tylko nadzieję żę przypadkiem na kogoś wejdę. Ogólnie to mnie ta broń wkurza bo ma auto-naprowadzanie i to z kilku metrów.

PS: co byście powiedzieli na temat o najbardziej znienawidzonej broni.
  • 0

#16 Gość__* Napisany 23 sierpnia 2009 - 10:53

Gość__*
  • Goście
Do czasu aż umieszczą w grze karabin z podczepianą lokomotywą - lancer.
  • 0

#17 Kradziej Napisany 21 grudnia 2009 - 18:50

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
5
  • 0

#18 BigBoss1982 Napisany 30 sierpnia 2010 - 14:42

BigBoss1982

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 621 Postów:
Shotgun :) proste no nie ? Najlepsza i najważniejsza broń w grze tyle , że dla ''graczy'' , a nie niedzielnych gyroso-maniaków hehe , lubię też bardzo snajpę , chociaż jestem zawsze ostatni do jej brania jeśli jest ktoś w teamie kto lepiej z niej nawala.
  • 0