Skocz do zawartości

Zdjęcie

Resident Evil 4 [wersja GCN]


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
516 odpowiedzi na ten temat

#1 gruby Napisany 17 marca 2004 - 18:35

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Na IGN, Gamespocie i innych zachodnich serwisach ukazały się nowe materiały na temat tego arcydzieła (przynajmniej graficznego). Większość z nich zachwala też nowe podejście do serii i samej rozgrywki (bardzo pochlebne previewsy). Jak wam się podoba??? Ja przepadłem za tą grą z kretesem.
  • 0

#2 Kaxi Napisany 17 marca 2004 - 18:57

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Obejrzałem właśnie te nowe screeshoty i nie bede chwalil bo nie mam czasu i tak wiadomo, że są świetne. Powiem jedynie co mi się nie podoba. Zauważyliście, że jakość tekstury kurtki Leona dratsycznie spadla?? Teraz wyglada bardzo slabo. I troche smutno ze nie bedzie tego zamczyska ze starych filmikow: Zasłony były zajebinio!!
  • 0

#3 Gość__* Napisany 17 marca 2004 - 18:57

Gość__*
  • Goście
Z perspektywy fanów serii RE 4 moze rzeczywiscie byc wielkim wydarzeniem, ale dla pozostalych fanów horroru gra jest jedynie jednym z wielu tytulów które maja sie w przyszlosci pojawic. Ja raczej stawiam na Silent Hill 4 - trailer tej gry zrobil na mnie wieksze wrazenie niz filmik z nowego Residenta. Ale z przyjemnoscia zagram w obydwa tytuly, jesli oczywiscie zdaze do momentu premiery nabyc Gacka (ale o to sie nie martwie bo w 2005 roku konsola ta bedzie pewnie sprzedawana za pol darmo ;))
  • 0

#4 BeSOS Napisany 17 marca 2004 - 19:56

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
kurde, Kaxi masz racje-jak oglądam ten filmik z e3/tgs2003 to aż mam ciarki.Szkoda,że Capcom kompletnie usunał tamta część RE, bo graficznie wyglądało to nieziemsko(szczególnie moment jak Leon idzie korytarzem a zasłony powiewaja na wietrze-cudo :D ).Kurteczka też jakby zmizerniała(lekko rozmyte tekstury,ale to pewnie słabsza jakość zdjęć) i brak futerka 8) .Ale po tym co przeczytałem jestem jak najbardziej za,ale mam nadzieję,że chociaż te zasłony gdzieś dadzą.Czekam na dalsze infi i przedewswzystkim musze zobaczyć ta grę w akcji
  • 0

#5 Kaxi Napisany 17 marca 2004 - 19:58

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Po głębszej analizie screenów stwierdzam: textury jak na PS2 (z wyjątkiem lisci na ziemi w lesie), cala reszta tak mniamusna ze juz mnie jezyk swedzi. I jeszcze jedno: Quick Time Eventsy zapowiadają się bosko byle tylko nie było ich za dużo, bo z gry zrobi się taki MGS2 albo i gorzej.
  • 0

#6 Gość__* Napisany 17 marca 2004 - 21:22

Gość__*
  • Goście
Nom, po obejzeniu nowych obrazkow jestem pelen nadziei. Nowy klimat mi odpowiada, design wszystkiego rowniez, ogolnie to cod miod i orzeszki, ale tekstury jak z plejaka musza odejsc, tak nie moze byc, podobnie laserowy celowniczek - co to Nocturne czy RE... mysle jednak, ze do premiery wieele sie jeszcze zmieni, wiec mozemy byc spokojni... Aha jeszcze jedno - ktorys ze screenow pokazuje jak Leon kopie jakiegos wiesniaka - super sprawa, mam nadzieje, ze walka wrecz bedzie mozliwa :twisted:
  • 0

#7 gruby Napisany 17 marca 2004 - 21:29

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Tekstury jak z PS2? Daj Boże PS2 takie tekstury jak teksturka ściany na zdjęciu z brodatym gostkiem. Ale co do kurtki fakt- wyglądała lepiej.
  • 0

#8 Kaxi Napisany 17 marca 2004 - 21:30

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Myślę, że bijatyka będzie elementem Quick Time Event. Ale zobaczcie jak ładnie czaszki przeciwników reaguja na strzal z shotguna. Będzie krwisto!!!
  • 0

#9 Gość__* Napisany 17 marca 2004 - 21:32

Gość__*
  • Goście

Myślę, że bijatyka będzie elementem Quick Time Event. Ale zobaczcie jak ładnie czaszki przeciwników reaguja na strzal z shotguna. Będzie krwisto!!!

krwisto to malo powiedziane...chcialbym zobaczyc jeszcze w tej grze cos na miare soldier of fortune,czyli widziec gdzie poszzcelilem kolesia...to by bylo cos :]
hmm zapodal by ktos jakiegos linka do tapet z tej gry w rozdzielczosci 1024x768?
  • 0

#10 Gość__* Napisany 17 marca 2004 - 21:33

Gość__*
  • Goście

Tekstury jak z PS2? Daj Boże PS2 takie tekstury jak teksturka ściany na zdjęciu z brodatym gostkiem. Ale co do kurtki fakt- wyglądała lepiej.

hehe moze tutaj wyglada fajnie, ale na wiekszosci nie jest najlepiej (przynajmniej narazie, ja tam czekam na jakis konkretny filmik):D Na mnie najwieksze wrazenie zrobil narazie ogien i woda, a takze jeden z obrazkow, na ktorym widac taki rozwalony stary pickup :twisted: a most wiszacy to juz klasa sama w sobie. Co do QTE to fajnie tez wyglada motyw z wywalaniem kolesia z okna razem z drabina :twisted:
  • 0

#11 Kaxi Napisany 17 marca 2004 - 21:35

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Ty coś JJJ słabo czytasz ze zrozumieniem. Już od kilku tygodni (od pokazu w Las Vegas), że postacie będą różnie reagowały na strzelanie w rozne czesci ciala. Zaloze się, że będzie lepiej niż w SoF. Co mnie jeszcze w tej grze kreci? Mozna dowolnie przestawiac rozne przedmioty (na screenach: drabina) i bedzie mozliwosc kierowania pojazdami. Widzieliscie ten starusienki samochod w lesie? Jesli da sie nim jezdzic to bedzie klimat. Oby byla deska rozdzielcza.
  • 0

#12 Gość__* Napisany 17 marca 2004 - 21:38

Gość__*
  • Goście

Ty coś JJJ słabo czytasz ze zrozumieniem. Już od kilku tygodni (od pokazu w Las Vegas), że postacie będą różnie reagowały na strzelanie w rozne czesci ciala. Zaloze się, że będzie lepiej niż w SoF. Co mnie jeszcze w tej grze kreci? Mozna dowolnie przestawiac rozne przedmioty (na screenach: drabina) i bedzie mozliwosc kierowania pojazdami. Widzieliscie ten starusienki samochod w lesie? Jesli da sie nim jezdzic to bedzie klimat. Oby byla deska rozdzielcza.

Kaxi pani w podstawowce mowila mi to samo...-_-' ale wracajac do tematu,nie czytam newsow od bardzo dawna,nie mam na tyle czasu (nie win mnie z ato ;p) A jezeli mowia prawde o pkt. ran to by bylo bardzo fajnie ,np odstzrelic takiemu zombiakowi noge i patrzec jak sie do nas doczolgowuje...
  • 0

#13 Gość__* Napisany 17 marca 2004 - 21:44

Gość__*
  • Goście

Ty coś JJJ słabo czytasz ze zrozumieniem. Już od kilku tygodni (od pokazu w Las Vegas), że postacie będą różnie reagowały na strzelanie w rozne czesci ciala. Zaloze się, że będzie lepiej niż w SoF. Co mnie jeszcze w tej grze kreci? Mozna dowolnie przestawiac rozne przedmioty (na screenach: drabina) i bedzie mozliwosc kierowania pojazdami. Widzieliscie ten starusienki samochod w lesie? Jesli da sie nim jezdzic to bedzie klimat. Oby byla deska rozdzielcza.

No wlasnie o tym autku (pickupie) pisalem - robi swietne wrazenie. Jesli chodzi o jezdzenie, to mysle, ze bedzie mozliwe, pamietacie jak Mikami mowil, ze bedzie mozna roznymi pojazdami sie poruszac, m in lodka i moze wlasnie ten samochodzik :twisted: byloby superancko
  • 0

#14 Gość__* Napisany 17 marca 2004 - 23:55

Gość__*
  • Goście
mi sie podoba ewolucja serii. Rrezygnacja z zombiaków i wstawienie zeschizowanych ludzi. Klimat będzie potężny! Walka wręcz to super sprawa, tylko jeśli będą ja robić to z pomysłem, bo w niektórych grach walka wręcz zapowiadała się ostro a wyszedł klops . Ale Capcom da radę!
  • 0

#15 Gość__* Napisany 18 marca 2004 - 07:05

Gość__*
  • Goście
dla residentów na cuba to warto dac sie pociąć. :) ile bym dał by zagarc w tą gre wszystkie chwile te które są na tak ,bo chce ujrzec tą grę nie myśleć juz o innych grach. tak juz.
  • 0

#16 BeSOS Napisany 18 marca 2004 - 11:03

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
co wy narzekacie na tekstury???weźcie pod uwagę,że te zdjecia nie sa rewelacyjnej jakosci.A jak nadal wam nie pasują tekstury ziemi, liści, kory to proponuje abyście zobaczyli na ignps2. najnowsze fotki z nowego Metala- tam tez akcja dzieje sie w lesie i jakość wykonania fauny i flory jest moim zdaniem znacznie gorsza(rozmyta kora drzew???).

Porąbani ludzie są znacznie straszniejsi niż ułomne zombiaki.Ktoś ogladał ten horror o zarazie w Londynie(nie pamietam tytułu, w zeszłym roku był w kinach)???
  • 0

#17 Gość__* Napisany 18 marca 2004 - 14:27

Gość__*
  • Goście
"28 days later" taki sobie filmik - nie porownywalbym, gdyz klimaty sie od siebie diametralnie roznia :P Co do tekstur, jestem pewien, ze GCka stac na wiecej niz takie rozmyte badziewie... zreszta tworcy maja jeszcze troche czasu na polepszenie grafy i jestem przekonany, ze im sie uda choc troche te pozycje "podciagnac"...Zreszta trzeba poczekac na jakis konkretny filmik i dopiero wtedy sie wypowiadac... a zombiaki musza byc, nie moga sie ich calkowicie pozbyc...
  • 0

#18 BeSOS Napisany 18 marca 2004 - 14:52

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
no własnie 28 days later- chodziło mi o to,że tam nie było zombiaków tylko ludzie i to było straszne(bo film ogólnie jakiś strzaszny nie był). Na wszystkich serwisach piszą,że to najpiękniejsza gra na GCN a może nawet i wogóle a takie ign ma przecież porównanie,więc chyba by sie nie zachwycali teksturami jak z ps2
  • 0

#19 Gość__* Napisany 18 marca 2004 - 16:40

Gość__*
  • Goście
Ja bym raczej powiedzial, ze byly to swego rodzaju upgrade'owane zombiaki, ludziki podobnie jak w RE zarazone przez jakiegos tam wirusa, ale szybsze i silniejsze (choc krotkozyjace jak sie okazuje...)... Co do wygladau gry - ja tam wiem swoje, jak narazie to tekstury sa mowiac lekko do d**y... przynajmniej na obrazkach...Jesli chodzi o opinie ludzi na duzych serwisach - wiekszosc z nich grala juz we wczesna wersje gry, wiec maja wieksze pojecie o tym wszystkim niz my... poki co nie ma co gadac, trza czekac na wiecej szczegolow.
  • 0

#20 Gość__* Napisany 18 marca 2004 - 21:00

Gość__*
  • Goście
Swego czasu REmake wywolal istna burze...oczywiscie, ja tez gralem i trzaslem sie ze strachu- genialna gra. A czworeczka , mimo zapowiadanego braku zombiali i wielu nowych zmian, rozlozy nas na kolana grafa, miodem...nie ma sie o co martiwc, to murowany hit.
  • 0

#21 Gość__* Napisany 18 marca 2004 - 22:25

Gość__*
  • Goście
Re 4 zarzadzi zobaczcie najnowsze screeny ta grafa wgniata bedzie ostro!!!!!!!!!
  • 0

#22 Gość__* Napisany 18 marca 2004 - 23:35

Gość__*
  • Goście
a czy ktos bylby uprzejmy dac nowe screeny?

[Kaxi]
  • 0

#23 Gość__* Napisany 19 marca 2004 - 17:56

Gość__*
  • Goście
CAPCOM SIĘ UDA :twisted: BANDA SZALEŃCÓW BIEGAJĄCA ZA LEONEM= ŚWIETNA ZABAWA :lol: POLEJĄ SIĘ LITRY KRWI!
  • 0

#24 Gość__* Napisany 19 marca 2004 - 18:21

Gość__*
  • Goście
KAxi dzieki juz znalazlem na "tym pewnym serwisie do ktorego piszesz" ;p
Hmmm co da sie zauwazyc to mimika twarzy,mniam
  • 0

#25 Gość__* Napisany 20 marca 2004 - 08:49

Gość__*
  • Goście
jak bedzie to sie okaze. fajnei ze wkoncu mamy wszystko w 3d.
  • 0

#26 Kaxi Napisany 21 marca 2004 - 14:58

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Między innymi z Cube-Europe można ściągnąć filmik z RE4. Wprawdzie nagrywany kamerą i wyszedł tragiczne to jednak można na nim dostrzec jedną super ciekawą rzecz. Drzwi niszczą się pod wpływem strzałów z shotguna!!! Tak jak zapowiadali autorzy otoczenie będzie bardzo interaktywne. Wprawdzie tłuczenie szyb juz nikogo nie zaskakuje, ale wywracanie drabiny i ostrzeliwanie drzwi to masakra.
  • 0

#27 BeSOS Napisany 21 marca 2004 - 15:29

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
spoko,ale te "niby" zombiaki nie wyglądają zbyt strasznie. To E3 będzie chyba najgorętsze dla nintendo od kilku lat!!!!!!!!!!!
  • 0

#28 Gość__* Napisany 21 marca 2004 - 15:53

Gość__*
  • Goście

(...) Hmmm co da sie zauwazyc to mimika twarzy,mniam

Mimika twarzy , aż na myśl przychodzi mi powidzenie: ...*
* Dobra mimika twarzy mi ,się marzy *- powiedział kiedyś pewien develooper.*

* screeny ? to dopiero początek chciałoo by się rzec *
* chciało?, Capcom przygotowuje się do targów E3, a wraz z nimi
* dopracowuje nowy design i dodatki ( Design campani relk.)*
  • 0

#29 gruby Napisany 21 marca 2004 - 16:01

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
ukazał się pierwszy filmik z RE4... jakość podła, ale może warto... kliknąć :D
  • 0

#30 Mielu Napisany 21 marca 2004 - 17:02

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:
Jedna rzecz wydaje się dziwna. Leon wali do gościa z metra z pistoletu, a ten się do niego spokojnie zbliża zasłaniając głowę rękoma... :?
  • 0