Skocz do zawartości

Zdjęcie

Resident Evil 4 [wersja GCN]


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
516 odpowiedzi na ten temat

#61 gruby Napisany 12 maja 2004 - 20:31

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Tutaj jest jeszcze nowszy filmik : http://media.cube.ig...821/vids_1.html

Jest dłuższy niż to co wczdesniej widziałem (tamto było jakimś wycineczkiem), a to jest po prostu pełnoprawny film. I jest to najpiękniejsza gra na wszystkich konsolach (na moje stare, grube oko). Zakochałem się w tej oprawie. Niesamowite, że kostka umie wygenerowac coś takiego. SZOK! Na IGN ukazały się zreszta info o fabule. Powiem jedno. Ktroś zrzucił bombę na Racoon
  • 0

#62 martines Napisany 12 maja 2004 - 22:00

martines

    Pikachu

  • Narybek
  • 68 Postów:
OMG, wlasnie skonczylem ogladac ten nowy trailer...co tu duzo mowic-umarlem! Gra wyglada NIESAMOWISCIE :o...ja pierdole, czegos takiego to jeszcze nie widzialem...i jak to plynie chodzi, bajka normalnie (a moze raczej horror :D). Totalny wypas :>.
  • 0

#63 Ryo-San Napisany 13 maja 2004 - 10:32

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
tak jak nienawidze Residentów, tak ten mnie przyciągnął (nie, nie grafiką) świetnym klimatem(al'a Blair wich projeckt;). Szkoda, że będą te denne zombiaki, no ale chooj z tym, jakos to przeboleje. No i są QTE jak w moim ukochanym, nieśmiertelnym, najlepszym na świecie SHENMUE 8)

p.s czytając posty Squall'a odnosnie GCN czyli nie lubie GCN bo...NIE! poprostu płakałem ze śmiechu.
  • 0

#64 Squall Napisany 13 maja 2004 - 14:31

Squall

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 459 Postów:

czytając posty Squall'a odnosnie GCN czyli nie lubie GCN bo...NIE! poprostu płakałem ze śmiechu.


Słodko...

Resident Evil 4 to gra, w którą (jeśli dożyję :lol:) zagram na jakimkolwiek sprzęcie, który nie będzie konsolą Nintendo gamecube, z wielu powodów. Jednak bez wątpienia jednym z nich będą QTE - ja też kocham SHENMUE.
  • 0

#65 BeSOS Napisany 13 maja 2004 - 15:05

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
jeszcze ci sie nie znudziło to jechanie na cube'a?
  • 0

#66 Ryo-San Napisany 13 maja 2004 - 15:09

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
Stary skoro piszesz, że nie lubisz akurat tej konsoli to podaj chociaż mocne argumenty. A nie w stylu NIE BO NIE. Fakt można nie przepadać za konkretną konsolą, ale trzeba to w miare logicznie udokumentować.
Możesz nie lubic GCN bo ma mało gier, które Ciebie interesują itp ale nie argumentować NIE... BO NIE 8)
  • 0

#67 Squall Napisany 13 maja 2004 - 15:36

Squall

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 459 Postów:
Mocne argumenty? Mocno to ja mogę zdjąć z kopa GCN'a. Zresztą już pisałem, że wygląd tej konsoli mnie dobija. I te pady... Do dziś pamiętam, jak mój znajomy grał sobie w markecie, w Wind Waker'a aż padł zwyczajnie pękł mu w dłoniach. No cóż - duże łapki ma chłopak...
Ogólnie jednak, nie mogę przeboleć wyglądu tej rzeczy.
  • 0

#68 Kaxi Napisany 13 maja 2004 - 15:39

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Temat poglądów Squalla był już wałkownay i raz już zakończony. Proszę nie wracać do niego bo sie spam robi. A co do padów bo jak mój kumpel pierwszy raz go wziął do rąk to krzyknął z wrtażenia w znaczeniu pozytywnym.
  • 0

#69 BeSOS Napisany 13 maja 2004 - 16:17

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
dokładnie ,wróćmy do tematu, szkoda tracić czas.

obejrzalem najnowszy trailer i......................jakos sie rozczarowałem- nie grafika oczywiście tylko klimatem- powoli robi sie z tego gra akcji i przez to gra traci klimat. I jeszcze dotego odnosze wrażenie,że gra nie jnest taka straszna jak poprzednie RE-przynajmniej nie na trailerze. I jeszcze jedno- ci goście w zamku w kapturach-co ta ma być!!!!????????? Wiem,że wam sie to spodoba,ale mi tu zaleciało przez chwile ED, którego jekby nie było, nie pokochałem zbytnio
  • 0

#70 Squall Napisany 13 maja 2004 - 16:26

Squall

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 459 Postów:
Zgadzam się z Tobą. Także widziałem trailer, o którym piszesz i muszę stwierdzić, że Capcom postawiło na akcję. To naprawdę mnie martwi. Ci goście w zamku zwiastują naciąganą fabułę.
  • 0

#71 gruby Napisany 13 maja 2004 - 18:04

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Każdy oczywiście ma swoje zdanie. Mi osobiście coraz bardziej się podoba ta pozycja. Fakt że strzelania jakby dużo więcej, ale mi to nie przeszkadza. Co do strachu, myślę, że będzie naprawdę ostro, a kolesie w habitach wydają mi się super-klimatyczni (ja lubię ED ;). Trudno mi znaleźć w tej grze coś co by mi się nie podobało. I 3mam kciuki żeby w EU ukazała się od razu po Sylwestrze...
  • 0

#72 marioo Napisany 15 maja 2004 - 00:44

marioo

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 699 Postów:
No ale co prawda to prawda grafika w RE4 to poezjaa...miód z tej pozycji wylewa się po obejżeniu samych trailerów.Moja wiara w Capcom powróciła, i jeżeli RE4 wyjdzie tylko na gacka, to ja już poprostu go kupuję:) Swoją drogą powiem wam szczerze że nintendo sprzeda dla tej pozycji kilka konsolek :D ...

Taki mały nonsens: pokazałem trailer kumplowi( zadufany PC-towiec) i spytałem co sądzi o grze...cytuje:" grafika jest taka ładna ponieważ jest mgła itd " no w sumie koleś miał rację, jednak tak jak Silent Hill bez mgły nie byłby silentem, tak RE4 bez fooga tez nie byłby Residentem. :) Ogólnie ja już zakochałem się w RE4 od dawna.

OFFTOP :P SH4 i tak zarządzi zobaczycie:) wiem to , czuje to, ta gra może okazać się najlepsza z całej serii, wspomnicie moje słowa.....
  • 0

#73 Gość__* Napisany 16 maja 2004 - 14:21

Gość__*
  • Goście
Ja powiem tak nigdy nie lubiłem RE ze względu na te wszystkie rozwiązanie sztywną kamerę, te same wolno chodzące zombiaki i pakowanie ołowiu w te kukły :) Ale RE4 podoba mi się co tu dużo mówić cholernie mi się podoba. Odnośnie klimatu to myślę że dopóki nie zobaczymy przeciwników będziemy się bać uczucie osamotnienia jest powalające :) Grafika to majstersztyk czas się chyba zaiteresować tą serią :)
  • 0

#74 Kaxi Napisany 16 maja 2004 - 14:27

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Z serią RE miałem dosyć skromne stosunki :D Na dobrą sprawe dluzej gralem jedynie w Code Veronice na DC. Jednak RE4 tak dalece odchodiz od korzeni, a na dodatek w takl dobrze obranym kierunku ze po prostu bede musial miec te pozycje!!! QTE, garfa, SI, fizyka swiata = wszytsko ejst doskonałe. Na dodatek to nie ejst jednorazowy wybieg, gdyż wtedy to nie był by Resident Evil 4 tylko np. RE: Rebirth czy inny poboczny tytul.
  • 0

#75 gruby Napisany 16 maja 2004 - 15:16

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Ja powiem tak. REmake był genialny. Pierwszy kontakt z tą pozycją to opad szczeny i pozostaje tak aż do końca. Jedna z najlepszych gier w biblioteczce NGC. Ale niesetty Zero, juz nie. Zbyt mało różniło się od RE, powielanie schamatów w ogóle nie wyszło jej na zdrowie. Dlatego dobrze jest IMHO że Mikami zmienia podejście do klimatu. Szkoda mi trochę Umbrelli itd, ale mogę bez tego żyć. Szczególnie, gdy dostaję za to egzorcystów-zombiali! :D Krótkomówiąc, coraz lepiej to wszystko wygląda. Czuję, że RE4 zarządzi (ale to tylko przeczucie;)). Natomiast ciekawi mnie, jak gracze przyjmą te wszystkie nowości. Chodzi mi o przyziemną sferę kasową. W sensie, czy będzie sikcesem komercyjnym. Wiele od tego zależy. W końcu Capcom to chyba jedna z niewielu firm które cały czas raczą nas exclusivami. Dobrymi w dodatku. DLatego chce dla nich jak najlpiej:D
  • 0

#76 Gość__* Napisany 16 maja 2004 - 17:31

Gość__*
  • Goście
Taa racza nas exclusivami, ktore niedlugo potem konwertuja na inne platformy :wink: W sumie to zostaly nam chyba tylko Residenty i P.N.03...super dzieki ci Capcom szczegolnie za ta druga pozycje :wink:
  • 0

#77 gruby Napisany 17 maja 2004 - 18:00

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
chodziło mi bardziej, o to, że RE4 jest exclusivem... ale spoko :D
  • 0

#78 Gość__* Napisany 17 maja 2004 - 19:25

Gość__*
  • Goście

chodziło mi bardziej, o to, że RE4 jest exclusivem... ale spoko :D

Wiem, wiem... mi chodzilo o to , ze mogliby tak ze wszystkimi grami zapowiadanymi na exclu robic... a nie wiekszosc zabieraja po pewnym czasie...cale szczescie ze Resi 4 nam zostaje :P
  • 0

#79 Gość__* Napisany 07 grudnia 2004 - 17:40

Gość__*
  • Goście
A tutaj screeny z Adą :D

edytor - przypominam - na forum nie reklamujemy innych site'ów. Wklejaj tu - Piotruś :wink:
  • 0

#80 BeSOS Napisany 07 grudnia 2004 - 18:42

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
gra wygląda coraz lepiej. No i dobrze, że jednak jest straszna, tak przeczytałem na ign. Za miesiac w USA i mam nadzieje,że nie przełożą wersji Pal 8)
  • 0

#81 Gość__* Napisany 10 grudnia 2004 - 09:28

Gość__*
  • Goście
Sorrki za mini reklamę, ale chyba wiadomość jest istotna :D Ruszyły pre-ordery na Palową wersję Resident Evil 4! tutaj


zalecałbym bardziej wizytę na allegro :)
  • 0

#82 Gość__* Napisany 11 grudnia 2004 - 14:56

Gość__*
  • Goście
Nowe obrazki z poziom na jeziorku:
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek

Fajny jest design tego potworka :)
  • 0

#83 Gość__* Napisany 11 grudnia 2004 - 18:15

Gość__*
  • Goście
HAHA. Co prawda tego potworka prawie nie widać, ale zgodzę się, że bedzie dość ciekawy :D.
  • 0

#84 Gość__* Napisany 12 grudnia 2004 - 13:09

Gość__*
  • Goście
o_O Teraz zobaczyłem na 2 screnie w wodzie to Ashley ? :shock: Zdawało mi się że dołącza później. Poprawi mnie ktoś ?
  • 0

#85 Kaxi Napisany 12 grudnia 2004 - 13:14

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Szczerze mówiąc nie mam pojęcia co to może być, ale na 99% to nie Ashley. Jakiś refleks w wodzie? pływający przedmiot? Trudno powiedzieć.
  • 0

#86 Gość__* Napisany 12 grudnia 2004 - 13:31

Gość__*
  • Goście
Dla mnie to wygląda jak Ashley wystająca główka a z boku rączka :)
  • 0

#87 Gość__* Napisany 12 grudnia 2004 - 14:37

Gość__*
  • Goście
niee Leon przeca pierwszą ją by z wody wypchnął! no chyba, że mopnster ją z pomostu ponownie do wody wciągnął ...
  • 0

#88 Gość__* Napisany 18 grudnia 2004 - 12:13

Gość__*
  • Goście
Nowe scany z Famitsu:

Dodany obrazek


Dodany obrazek

Rosomak zapędził się aż do Europy :twisted:

Swoją drogą wie ktoś ile Famitsu ma stron i jakiego formatu ? Bo jak ja patrze na te wszystkie scany to widze tylko: dużo obrazków - mało treści. No chyba że oni tym narzeczem jednym słowem wyrażają dziesięc naszych 8)
  • 0

#89 Kaxi Napisany 18 grudnia 2004 - 12:26

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Zamek jest po prostu wyrąbisty :!:
  • 0

#90 Gość__* Napisany 18 grudnia 2004 - 12:42

Gość__*
  • Goście

Zamek jest po prostu wyrąbisty :!:


Swoją drogą to nie jest przypadkiem art :?:
  • 0