Skocz do zawartości

Zdjęcie

Resident Evil 4 [wersja GCN]


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
516 odpowiedzi na ten temat

#121 Gość__* Napisany 31 grudnia 2004 - 10:37

Gość__*
  • Goście
zanmy, znamy. 8) pila - fajna rzecz. jest szansa, ze kiedys jej cena podskoczy, jak innych limitowanych padow (vide np. pistolety yuny z FFX-2) wiec moze to byc ciekawa inwestycja za 150zl...
  • 0

#122 martines Napisany 31 grudnia 2004 - 11:55

martines

    Pikachu

  • Narybek
  • 68 Postów:
Argh, no co za kraj! Zamowilem sobie tego Resident`a na tym lik-sang.com i wszystko bylo bardzo fajnie... Bylo, bo dzis, jak chcialem zaplacic za gre, to spotkalo mnie niemale rozczarowanie. Najpierw, w Western Uninion powiedzieli mi, ze kase mozna wysylac tylko do drugiej osoby, a nie do firmy (w mail`u od lik-sang mialem napisane, ze moge im wysac kase przez WU), a potem w banku powiedzieli mi, ze jezeli chce wplacac dolary na konto firmy, to musze byc jej wlascicielem (lol?). W zwiazku z powyzszym mam pytanie do osob, ktore kupowaly gry na lik-sang: jak mozna zaplacic (opcja z master card ablo vis nie wchodzi w gre, bo nie mam)?
  • 0

#123 BeSOS Napisany 31 grudnia 2004 - 12:27

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
W N+ widziałem reklame jakiejś firmy(nie pamietam nazwy), która ponoc załatwia gry NTSC i maja w ofercie RE4 za 199. Wiec w sumie chyba cena dobra. Sam sie nad tym zastanawiałem, ale jednak wole gry w Pal-u, bez freeloader'ów.
  • 0

#124 Gość__* Napisany 01 stycznia 2005 - 18:04

Gość__*
  • Goście

(opcja z master card ablo vis nie wchodzi w gre, bo nie mam)?

a nie masz znajomych z visa? albo moze rodzice pozycza? swoja droga nie rozumiem czemu z WU nie mozesz przeslac. kompletny debilizm :?
  • 0

#125 Kaxi Napisany 03 stycznia 2005 - 12:30

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 153 Postów:
Ciekawostka. W notowaniach Famitsu na najbardziej wyczekiwaną grę Biohazard 4 na PS2 jest na miejscu 15 czy coś koło tego. Oznacza to, że wersja PS2 będzie na pewno. Jednak dziś z gametrailers można ściągnąć reklamę RE4 na amerykę (premoiera juz za 8 dni). I co tam widać? Oprócz loga tylko GCN, co nic nie znaczy, bo wersja PS2 jest odległa i reklama odnosi tlyko do wersji an kostkę, widnieje takze na pudełku od gry znaczek Only For!!! Pryzpominam ze nie jest to stara reklama tylko najnowsza. Niedopatrzenie? A może, podobnie jak z Tales of Symphonia, wersja na PS2 ukaże się tylko w Japonii (Europa do potwierdzenia bo nie ma zadnych prześłanek)?

Muszę przyznać, że już wcześniej dziwinił mnie brak nowego projektu okładki RE4 od Capcom (takiego bez znaczka Only For).
  • 0

#126 BeSOS Napisany 03 stycznia 2005 - 13:09

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
hmmm, było by to ciekawe zjawisko. W sumie już mi przeszła złość związana z utrata statusu "exclusive" przez RE4/GCN, ale to jest całkiem możliwe.

Ja postanowiłem już nie ogladac ani nowych filmików ani screenów, bo wiem juz znacznie za duzo. Za kilka dni recka na ign i wszystko bedzie juz oczywiste. Obstawiam ocene between 9.4-9.6. Zobaczymy czy sie sprawdzi, czy znowu po wielkim szumie, ign da nizszą ocene ( MGS:TTS, POP:WW)
  • 0

#127 Ganon Napisany 04 stycznia 2005 - 14:45

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Widzieliście nowe screeny!? Zarąbisty ten Wolverinopodobny mutant.Jego ostrza są 5 razy większe od Wolviego i ma jeszcze taką maskę niczym gladiator, a jego oczy są zaszyte.Nie mogę się doczekać!!!!! :roll: :wink: :D :D
  • 0

#128 BeSOS Napisany 04 stycznia 2005 - 14:54

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
widzielismy 8) ale nie mam zamiaru czytac co tam napisali, bo jak juz wczesniej powiedziałem- za duzo wiem 8)
  • 0

#129 Ganon Napisany 04 stycznia 2005 - 15:36

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Ja też nie czytałem, bo jest napisane, że tam są spoilery. :wink:
  • 0

#130 BeSOS Napisany 07 stycznia 2005 - 10:29

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
TAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKKKKKKK


ladies and gentelmen: 9.8 na ign dla RE4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#131 Gość__* Napisany 07 stycznia 2005 - 10:43

Gość__*
  • Goście
Ugh :shock: :shock: Jeaaaaa :twisted: Po powrocie do domku od razu czytam :twisted:
  • 0

#132 Ganon Napisany 07 stycznia 2005 - 11:41

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Napisali, że to najlepszy survival horror w historii!!!! 9.8!!!!!!!9.8!!!!!!9.8!!!!!!!!!! HAIL TO THE KING!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

#133 Kaxi Napisany 07 stycznia 2005 - 11:48

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 153 Postów:
Napisali też, że najlepszy Resident w historii! I najładniejsza gra na GCN! Trzeba będzie łyknąć :D Ale recki oprócz oceniackzi nie cyztałem - i tak już multum filmików obejrzałem. Trzeba sobie coś zostawic. :P
  • 0

#134 Ganon Napisany 07 stycznia 2005 - 11:58

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Ja czytałem.Nie ma spoilerów.Muszę to mieć!!!! Kiedy recka w N+? 8)
  • 0

#135 ACZ Napisany 07 stycznia 2005 - 19:08

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 129 Postów:
.
  • 0

#136 Ganon Napisany 07 stycznia 2005 - 19:11

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Ale ja liczyłem na jakiś playtest amerykańskiej wersji czt cuś.Kaxi będzie coś? :D
  • 0

#137 Godot Napisany 07 stycznia 2005 - 20:35

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
zapomnij :P Resident to nie MGS3, z sieci nie sciagniesz :twisted:
  • 0

#138 Gość__* Napisany 07 stycznia 2005 - 23:27

Gość__*
  • Goście
teraz mnie dopiero zabolala utrata Residenta jako exclusive'a ... ;(
  • 0

#139 ACZ Napisany 08 stycznia 2005 - 02:06

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 129 Postów:
.
  • 0

#140 BeSOS Napisany 08 stycznia 2005 - 10:28

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Tak, tak, Ninny duuuuuuuuużo na tym straciło.


Teraz to jednak przydałby sie GCN, co 8) Przynajmniej rok czekania na wersję PS2.... :lol: :lol: No, chyba, że ciebie to nie grzeje i wolisz Suikodena 8) Na twoim miejscu, za te 400 zeta kupiłebym GCN, chociażby dla RE4, nowej Zeldy, Metroida2 i paru innych.Ale rozumiem, ze wolisz PS2 8)
  • 0

#141 Mielu Napisany 08 stycznia 2005 - 13:20

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:

zapomnij :P Resident to nie MGS3, z sieci nie sciagniesz :twisted:


Nie bądź taki pewny :lol: :P
  • 0

#142 Ryo-San Napisany 08 stycznia 2005 - 13:34

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:

Tak, tak, Ninny duuuuuuuuużo na tym straciło.


Teraz to jednak przydałby sie GCN, co 8) Przynajmniej rok czekania na wersję PS2.... :lol: :lol: No, chyba, że ciebie to nie grzeje i wolisz Suikodena 8) Na twoim miejscu, za te 400 zeta kupiłebym GCN, chociażby dla RE4, nowej Zeldy, Metroida2 i paru innych.Ale rozumiem, ze wolisz PS2 8)

dokladnie...wiecie ze w Anglii w marketach mozna dostac packi z Mario:DD w cenie 39 funtów :shock:
na ebayu ten zestaw mozna dostac za 49-59 funtów....
w Holandii w tamtejszych media zestawik ten koszuje 69 ojro
ludzie przeciez to za darmo...nie wiem...nawet gdybym byl fanbojem PS2(nigdy! ble)..to zamiast czekac rok na tego killera w okrojonej wersji :lol: bez zastanowienia zainwestował bym te grosze i kupil GCN z miejsca....
a tak BTW..przez tego RE4...naszla mnie zajawka na skolekcjonowanie wszystich RE na Gacka...nie wiem jak ja to zrobie o_O ale musze miec je wszystkie
RE ----> gotta catch 'em all
  • 0

#143 gruby Napisany 08 stycznia 2005 - 13:47

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
No to się podnieciłem. też nie czytam recek. RE4 chcę przeżyć na świeżo. Nic nie czytam. Nie oglądam filmikow (no dobra pare widziałwm :wink: ) Pragnę tej gry. I cudownie że jużpo sesji u nas ląduje. Może do tego czasu skończę Echoes :D Czycha się nie przekona. Co do exclusivu, to rok czasu żeby dostać gorszą wersję to naprawdę dużo. I myślę, że sporo ludzi zaopatrzy się NGC dla tej gry (i dla starszych i nadchodzących pozycji). RE4 ma to czego nie miało Echoes. Jest po prostu ekstremalnie znanym mainstreamowym hiciorem. IMHO w kwestii oczekiwania na niego dorównuje (prawie) Halo2. Więc czy duzo osób będzie stać na wyczekanie całego roku?? nie sądzę.
  • 0

#144 BeSOS Napisany 08 stycznia 2005 - 14:07

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

No to się podnieciłem. też nie czytam recek. RE4 chcę przeżyć na świeżo. Nic nie czytam. Nie oglądam filmikow (no dobra pare widziałwm :wink: ) Pragnę tej gry. I cudownie że jużpo sesji u nas ląduje. Może do tego czasu skończę Echoes :D Czycha się nie przekona. Co do exclusivu, to rok czasu żeby dostać gorszą wersję to naprawdę dużo. I myślę, że sporo ludzi zaopatrzy się NGC dla tej gry (i dla starszych i nadchodzących pozycji). RE4 ma to czego nie miało Echoes. Jest po prostu ekstremalnie znanym mainstreamowym hiciorem. IMHO w kwestii oczekiwania na niego dorównuje (prawie) Halo2. Więc czy duzo osób będzie stać na wyczekanie całego roku?? nie sądzę.


dokładnie tak samo uważam. Gra powinna dostarczyc wszystko to, czego brakowało Echoes-owi(nie porównuje tych gier, bo są inne, ale wiadomo o co chodzI). Poza tym, takiej gry brakowało i nadal brakuje na GCN- znanej i totalnie mainstream'owej. Jak narazie na gamerankings ocena średnia ok 99%,ale wiadomo, że się obnizy jak dojdą kolejne recki( chociaż kto wie- czyżby Zelda:OOT killer sie szykował :lol: ). Mam tylko nadzieję, że posiadacze GCN w Ameryce( i nie tylko) docenia ten tytuł i kupią go. Bo jak RE4 przegra z Mario party6 to............ 8)
  • 0

#145 Kaxi Napisany 08 stycznia 2005 - 14:51

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 153 Postów:
Też uważam, że strata exclusive'a na RE4 nie będzie aż tak bolesna dla GCN, jak początkowo wszyscy sądzili. Capcom ostro promuje RE4 w USA i Japonii, gra jest na drugim miejscu pod FFXII w rankingu najbardziej wyczekiwnaych gier weług famitsu (tylko wersja GCN). W styczniu nie syzkuje się wielu konkurentów = wspaniały cza sby sprzedać kilka milionów Residentów. Przy okazji osoby, których nie przekonały ostatecznie Metroidy, Zeldy, F-Zero czy Mario Kart, etraz pod wpływem impulsu w postaci RE4 mogą zdecydować się na kupno. A część z nich zapewne później spróbuje inne hity (grzechem byłoby nie wypróbować nadhcodzącej dorosłej Zeldy). Czy tak się stanie? Dowiemy się za 3 dni 8)
  • 0

#146 ACZ Napisany 08 stycznia 2005 - 16:33

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 129 Postów:
.
  • 0

#147 Kaxi Napisany 08 stycznia 2005 - 18:10

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 153 Postów:
Zobaczymy. Za konwersję nie jest odpowiedzialny team co od wersji GCN, więc jeśli to nie będą jacyś porządni ludzie, to może być różnie. Mogą się nie spisać, ale równie dobrze może się okazać, że cięć nie będzie widać żadnych. Gadać sobie tak możemy póki nie pokażą jako tako ukończonej wersji
  • 0

#148 BeSOS Napisany 08 stycznia 2005 - 18:34

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
IMO, MGS3 pokazał, ze PS2 potrafi i to sporo. Co prawda ani RE4 ani MGS3 nie widziałem na zywo, ale jak ten team co bedzie robił konwersje jest zdolny, to powinno byc dobrze. Zwłaszcza, że różnica miedzy GCN a ps2 nie jest az tak ogromna. Mimo to, rok czekania to zbyt wiele, wiec tez mysle, że część ulegnie i kupi kostke- chocby dla RE4.
  • 0

#149 gruby Napisany 09 stycznia 2005 - 16:33

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Wystarczy na top spojrzeć oczami fana serii... Czy ktokolwiek poczeka na RE4 rok, jeżeli może za małe pieniądze sprawdzić ją teraz? I dodatkowo REmake i RE0 (które jako posiadacz PS2 ominął?). Dla trzech gier to już się opłaca takiej osobie kupić Gacka. :D W końcu to naprawde mocne tytuły. I o ile RE0 nie miał ani takiej promocji, ani recenzji 9chyba w okolicach 80%) ani powiewu świeżości, to RE4 to wszystko ma. Zresztą ciężko przewidzieć jak się rynek zachowa. Echoes też miało świetne recki, a szału komercyjnego jakoś nie zrobiło.
  • 0

#150 BeSOS Napisany 09 stycznia 2005 - 18:44

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
bo ludzie są dziwni 8) Echoes nie było gra dla każdego, natomiast z RE4 jest zupełnie inaczej. Zreszta, teraz możemy mówić, że RE4 sie sprzeda jak ciepłe bułeczki a rezultat bedzie z goła odmienny. Takie mam przeczucia, bo niestety, to co się sprzedaje na GCn najlepiej to tandeta z Mario( z małymi wyjatkami, ale tak uważam 8) ) i gry oparte na głosnych filmach. Genialne Metroidy, bardzo dobre ED(nie moim zdaniem, bo to nie moje klimaty, ale oceny gra zebrała rewelacyjne), Residenty( jakby nie było, gry, które miały przyciagnać nowych graczy-nie udało się), świetny Metal Gear Solid:TTS i parę innych okazały się porażkami, jesli porównac je za sprzedażą gier typu Halo2/GTA na konkurencyjne platformy. A przeciez to właśnie te gry miały być bodźcem do zakupu GCN :? .
  • 0