Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najładniejsza gra na GACKU!


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
74 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Tam tam, taram tam skibidibi bum? (54 użytkowników głosowało)

Tam tam, taram tam skibidibi bum?

  1. tak poproszę (5 głosów [8.47%])

    Procent głosów: 8.47%

  2. chcę dwa, dla mnie i dla żony (6 głosów [10.17%])

    Procent głosów: 10.17%

  3. dzięki mam własne (14 głosów [23.73%])

    Procent głosów: 23.73%

  4. nienawidzę twoich ankiet (34 głosów [57.63%])

    Procent głosów: 57.63%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1 gruby Napisany 20 czerwca 2004 - 11:31

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Chyba nie ma takiego tematu... Jaka gra zrobiła na was nawieksze wrażenie wizualnie? Nie musi to być klasyczny kanon piekna (dżordżyliard poligopnów i żyleciarskie tekstury), ale chodzi o feeling i w ogóle. Dla mnie złote typy to: RE1, Metroid Prime i Viewtiful Joe (kurdens, żeby tylko w tle się więcej rzeczy działo!). A z nadchodzących, wygrywa Paper MArio 2! Co za klasa! :D No i RE4, ale już z zupełnie innych powodów...
  • 0

#2 Gość__* Napisany 20 czerwca 2004 - 19:42

Gość__*
  • Goście
Z tych co wyszly?? The Legend of Zelda: TWW
Z tych co wyjda?? The Legend of Zelda
:D tylko ta seria mnie przy gacku jeszcze trzyma :D pod kazdym wzgledem...
  • 0

#3 Gość__* Napisany 20 czerwca 2004 - 20:15

Gość__*
  • Goście
Z tego co sie ukazalo to... RE, Metroid Prime, Zelda WW, VJ
Z tego ci sie ukaze, to... RE 4 oczywiscie;], Zelda, Metroid Prime 2, VJ 2
  • 0

#4 Blizzard Beast Napisany 20 czerwca 2004 - 22:17

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Z tego co sie ukazalo: to co sojer minus VJ
Z tego ci sie ukaze: to co sojer minus VJ2

Bardzo przepraszam, nie rozumiem wielbicieli tej "siodemkowej" dla mnie gry.
  • 0

#5 BeSOS Napisany 21 czerwca 2004 - 14:20

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
najładniejsza teraz:Metroid P.
z tych co będą:Metroid E.

pozostałe wyróżnienia:

Star fox adventures( za piękne teksturki trawy i nie tylko)
Zelda WW( za ogólny styl i koncept)
BG&E(za całokształt)
Sphinx(coś ala gry Rare jeśli chodzi o art a to jest cool)
  • 0

#6 simian raticus Napisany 21 czerwca 2004 - 15:28

simian raticus

    Link

  • Forumowicze
  • 290 Postów:
Metroid
Wkrótce RE 4
Kiedyś może PES?
  • 0

#7 Gość__* Napisany 21 czerwca 2004 - 22:17

Gość__*
  • Goście
Zelda: TWW (za cos te nagrode w dziedzinie grafiki dostala :wink: )
ale do czasu...a konkretnie do czasu RE4
  • 0

#8 Blizzard Beast Napisany 22 czerwca 2004 - 02:15

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
No prosze, post ma ponad dobe, a jak sie spodziewalem, niestety nikt nie zrownal mnie z ziemia za moje poglady dotyczace VJ...
  • 0

#9 Voo Napisany 22 czerwca 2004 - 07:21

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:

Z tych co wyszly?? The Legend of Zelda: TWW
Z tych co wyjda?? The Legend of Zelda
:D tylko ta seria mnie przy gacku jeszcze trzyma :D pod kazdym wzgledem...


tylko z powodu tej serii czasami zastanawiam się nad GaCkiem...
  • 0

#10 Gość__* Napisany 22 czerwca 2004 - 16:14

Gość__*
  • Goście
:D Gdyby nie ta seria to dawno juz bylbym posiadaczem X Boxa...no ale postanowilem czekac...i grac w to co jest czyli glownie pozycje multiplatformowe :D
  • 0

#11 gruby Napisany 23 czerwca 2004 - 18:46

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

Z tych co wyszly?? The Legend of Zelda: TWW
Z tych co wyjda?? The Legend of Zelda
:D tylko ta seria mnie przy gacku jeszcze trzyma :D pod kazdym wzgledem...


tylko z powodu tej serii czasami zastanawiam się nad GaCkiem...

Jesteś w komfortowej sytuacji :D gacka z grą można dostać już za około 350 :D Czasami nawet z Zelda... W sumie to cena jak za półtorej gierki :D
  • 0

#12 BeSOS Napisany 23 czerwca 2004 - 21:29

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
dokładnie- nawet jak tylko dla zeldy ktoś chce kupić GCN to teraz jest na to świetna okazja. A jak ktoś juz sprawdzi zeldę, to i Metroida i RE.........

To tak poza tematem 8)
  • 0

#13 Gość__* Napisany 24 czerwca 2004 - 12:52

Gość__*
  • Goście
Metroid i RE nie sa dobrymi przykladami bo sie nie podobaja wszystkim :twisted: Wiem z autopsji...ale co prawda to prawda dla Zeldy warto kupic konsolke...
  • 0

#14 Voo Napisany 25 czerwca 2004 - 12:10

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
i kupię ją za jakis czas na pewno, może dopiero w przyszłym roku ale kupię, w zasadzie tylko dla zeldy...
  • 0

#15 gruby Napisany 25 czerwca 2004 - 15:07

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

Metroid i RE nie sa dobrymi przykladami bo sie nie podobaja wszystkim :twisted: Wiem z autopsji...ale co prawda to prawda dla Zeldy warto kupic konsolke...

Metroid to jeszcze zrozumiem (nie każdemu pasi design na przykład), ale RE? Przecież to cud piekności w czystej formie...
  • 0

#16 Gość__* Napisany 25 czerwca 2004 - 17:53

Gość__*
  • Goście

ale RE? Przecież to cud piekności w czystej formie...

Nie dla kazdego :twisted: Mi sie nie podobal...ani za pierwszym ani za drugim podejsciem...doszlo do tego, ze tylko dwaj koledzy zapalency w to u mnie grali bo mnie sie nie chcialo :P
  • 0

#17 Blizzard Beast Napisany 26 czerwca 2004 - 19:31

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Zaraz, zaraz. Chyba sie nie rozumiemy. Nie podobala ci sie gra, czy uwazasz, ze jest brzydka? Bo temat jest tylko o grafie, a nie jakosci gry. Wiec jesli uwazasz, ze RE nie jest jedna z najlepiej wygladajacych gier na Gacku, to zaiste ciekawa to opinia.
  • 0

#18 Gość__* Napisany 27 czerwca 2004 - 09:40

Gość__*
  • Goście
Doszlo tutaj do wymiany opinii na temat dla jakiej gry warto kupic GaClawa...Uwazam ze Resi po prostu nie jest gra dla ktorej warto kupic ta konsole, bo wiele ludzi sie moze na niej po prstu "przejechac"...co innego Zelda, ktora niemal wszystkim sie podoba...
Co do grafiki Resiego to zalezy jak na to spojzec...ja stawiam wyzej pomysl i design a nie dopasione do maximum mozliwosci prerendery :twisted: Gierka jest ladna, nawet bardzo, ale na mnie wieksze wrazenie zrobil chociazby Metroid...albo FFX...kwestia gustu :twisted: Mnie sie Resident pod zadnym wzgledem nie podoba...co oczywiscie nie znaczy ze uwazam go za gre brzydka :)
  • 0

#19 gruby Napisany 27 czerwca 2004 - 15:59

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
No to tutaj tkwiło nieporozumienie ;) Bo ja mówiłem o grafice. Mi się ona podoba włąsnie za niespotykany chyba nigdzie indziej poziom fotorealizmu (o ile można mówić o jakimkolwiek realizmie patrząc na zombie...). Sama gra również jest dla mnie cudowna, ale to już nie na temat. Włąśńie w kategorii realistycznej graficzki, świetnie wypada jak dla mnie RE. NAtomiast Zelda, to coś nie do opisania (mówię o Wind Wakerze). Niby cel-shading, niby toon-shading, ale tak na prawdę, to coś zupełnie nietuzinkowego. CHociaż momentami brakowało mi więcej szczegółów, na przykład w lochach. Niestety charakterystyczny styl cel-dy automatycznie obciął możliwość wprowadzenia większej ilości detali (jednolite, kreskówkowe tekstury). A tak trochę z innej beczki, jak uważacie gdzie była najlepsza woda?
1. Wave Race: BS
2. Star Fox Adv. (mój typ)
3. Super Mario Sunshine (mój 2 typ;) )
  • 0

#20 BeSOS Napisany 27 czerwca 2004 - 17:25

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
oczywiście,że w star fox!!!Takiej wody jeszcze nie widziałem w grze. W SMS woda była chyba najlepszym elementem grafiki- wyróżniała się na tle rozmytych i brzydkich tekstur. Ja bym jeszcze dodał( choziaż lekko na siłę 8) wodę ze sphinxa- co prawda daleko jej do wody ze star foxa,ale miała w sobie to coś czego nie było ani w SMS ani w SF- fajnie się, jakby to ująć, świeciła w blasku słońcka-tak ?iskrzyła? :D
  • 0

#21 Gość__* Napisany 27 czerwca 2004 - 20:54

Gość__*
  • Goście
Jesli o wode chodzi to u mnie ranking podobny jak u Grubego ale ja bym tam jeszcze wcisnal Soul Calibur 2 i wlasnie nieszczesnego Residenta :D tam tez ciecz dawala rade, szczegolnie w miejscu z rekinkami :D ale najlepszy i tak jest efekt w Metroid Prime po wyjsciu z wody i krople splywajace po helmie Samus czyli po naszym ekranie :shock: ale sam design, przedstawienie i fizyka H2O sa i tak najlepsze w Zeldzie :twisted:
  • 0

#22 BeSOS Napisany 19 września 2004 - 16:32

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
stary temat,ale muszę go zaktualizowac-moje kochane BG&E jest piekniejsze niż myslałem(mówię o wersji na GCN) wiec stawiam je na równi z najładniejszymi. Moze gra nie ma ultraszczegółowych i ostrych tekstur,ale nadrabia przepieknym art-stylem, animacją bohaterki, zmianami pogodowymi. Wystarczy wypłynąc o świcie na wodę i zobaczyć wschód słońca... 8)
  • 0

#23 Gość__* Napisany 19 września 2004 - 20:45

Gość__*
  • Goście
Jeśli chodzi o grafikę to stawiam Metroid Prime (jedyne co mi się w tej grze podobało to grafa) i Resident Evil:] Ale niedługo chyba najładniejsza będzie RE4;]
  • 0

#24 Mielu Napisany 19 września 2004 - 22:47

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:

Jeśli chodzi o grafikę to stawiam Metroid Prime (jedyne co mi się w tej grze podobało to grafa) i Resident Evil:] Ale niedługo chyba najładniejsza będzie RE4;]


Nic dodać nic ująć :wink: Metroid wygląda obłędnie, a demo Residenta pokazało ogromny potencjał i to chyba są/będą dwie najpiękniejsze gry. Zobaczymy co pokaże nowa Zelda :wink:
  • 0

#25 gruby Napisany 21 września 2004 - 09:58

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
A co sądzicie o V-Joe? Mi grafika się bardzo podobała )szczególnie Captain Blue z pępkiem na wierzchu), ale głównie jeśli chodzi o klimat i design. Myślę że i to oprócz tysięcy milardów poligonów swiadczy o jakości oprawy wizualnej...
  • 0

#26 BeSOS Napisany 21 września 2004 - 14:19

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

A co sądzicie o V-Joe? Mi grafika się bardzo podobała )szczególnie Captain Blue z pępkiem na wierzchu), ale głównie jeśli chodzi o klimat i design. Myślę że i to oprócz tysięcy milardów poligonów swiadczy o jakości oprawy wizualnej...


hmm, z tym sie zgodzę-Paper Mario 2 wyglada bardzo ciekawie i nie trzeba bylo uzywać miliona poli do stworzenia postaci.Sprite'y w tej grze są poprostu cool8)

Jednak pomimo całego piekna PM2 i nawet VJ, to ja zawsze bede zwolennikiem zwykłej grafy z masa poligonów i pieknymi teksturami, taki mam gust.
  • 0

#27 Gość__* Napisany 21 września 2004 - 16:20

Gość__*
  • Goście
Do autora tego tematu: nie rób tych ankiet, bo ani nie są śmieszne, ani mądre. :wink:
  • 0

#28 Blizzard Beast Napisany 22 września 2004 - 00:09

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Do Kevcia: do tego sluzy PM :?
  • 0

#29 Gość__* Napisany 22 września 2004 - 15:05

Gość__*
  • Goście
Mario Kart Double Dash!! Za humor multiplayer i nowatorski podejście do tematu. No i jeszcze Viewtiful Joe za niesopdzianke jakiej dokonał :)
  • 0

#30 Gość__* Napisany 22 września 2004 - 17:25

Gość__*
  • Goście

Mario Kart Double Dash!! Za humor multiplayer i nowatorski podejście do tematu. No i jeszcze Viewtiful Joe za niesopdzianke jakiej dokonał :)


To ma być grafika, nie grywalność!!!!!!!!
  • 0