Skocz do zawartości

Zdjęcie

Guitar Hero World Tour

Neversoft Activision X360 Wii PS3 PS2 PC

• Zaloguj się by odpowiedzieć
154 odpowiedzi na ten temat

#61 Century Child Napisany 31 październik 2008 - 22:54

Century Child

Dante

• Forumowicze
  • 1335 Postów:
No i dobrze. Nie wiem kto jest taki - nie bójmy się tego słowa, głupi by kupować suchy egzemplarz gry. Przyjemność ZEROWA.
  • 0

#62 Marbel Napisany 31 październik 2008 - 22:58

Marbel

Why so SERIOUS??

• Forumowicze
  • 8652 Postów:
Bzduras... czas w końcu odżałować na gitarkę ;) Ja mam chętkę na nowe GH, mimo, że będę używał sam :P
  • 0

#63 Gość__* Napisany 01 listopad 2008 - 09:28

Gość__*
  • Goście
Czepcie się, nie mam dwóch stów na samą gitarę. Wolę w to miejsce kupić coś na X360.
  • 0

#64 Century Child Napisany 01 listopad 2008 - 15:42

Century Child

Dante

• Forumowicze
  • 1335 Postów:
A w miejsce samej płytki z GH także kup coś na X360. Bez przesady, aż mi się przypomniały wywody piratów jacy to oni biedni, potrzebujący i bezbronni, a mimo wszystko wymagający. No bonus.
  • 0

#65 Gość__* Napisany 01 listopad 2008 - 22:15

Gość__*
  • Goście
Mogą Ci się przypominać, ale kupowanie gitary dla jednej gry to dla mnie zbyt duży luksus. No bonus, na mnie twórcy GH:WT niestety nie zarobią.
  • 0

#66 Century Child Napisany 01 listopad 2008 - 22:51

Century Child

Dante

• Forumowicze
  • 1335 Postów:
Twórcy GH:WT jak i wcześniejszych części chyba nawet nie kierowali tej gry dla ludzi chcących grać na padach. W Stanach każdy kupuje Bundle Pack'i, myślisz że same płytki są dla graczy, którzy nie mają kasy/skąpią na akcesoria? Nope, są po to by ktoś kto kupił RAZ gitarkę nie musiał tego robić ponownie w związku z premierą kolejnej odsłony. Jedyny paradoks jest taki, że od tej części Guitar Hero oferuje także mic'i i perkę. Ale takie już np. GH: Metallica w Maju przyszłego roku kupię tylko egzemplarz gry. Ot, cała filozofia Bzduras.
  • 0

#67 Gość__* Napisany 02 listopad 2008 - 12:15

Gość__*
  • Goście
Ale czy ja gdzieś twierdzę inaczej? Jeśli kogoś stać na zakup gitary to gitara, mnie nie stać i grałem sobie na padzie z kumplami. Dlatego jestem zawiedziony, że w tej części nie da się grać na padzie. Kropka.
  • 0

#68 TEXZ Napisany 02 listopad 2008 - 13:12

TEXZ

Neo Plus is my love

• Forumowicze
  • 28715 Postów:
Gra obsługuje starsze kontrolery, poszukaj na allegro aukcji z używaną gitarą choćby z GH3 czy pochodnych i po kłopocie. Granie w GH to padaka straszna, nawet się nie tłumacz :P
  • 0

#69 Şichărescu Napisany 02 listopad 2008 - 16:39

Şichărescu

Viewtiful Joe

• Forumowicze
  • 1233 Postów:

Mogą Ci się przypominać, ale kupowanie gitary dla jednej gry to dla mnie zbyt duży luksus. No bonus, na mnie twórcy GH:WT niestety nie zarobią.

Ja też myślałem, że nigdy nie kupie kierownicy, czy innej cholery, bo wole gry za to, ale wyhaczyłem na Allegro GH3 z gitarą za 210zł. Na bębnach chętnie bym pograł, ale za cholere nie kupie, wole gry za to.

Reklama wprost doskonała :D Ciekawe, czy to Kobi śpiewa ;P

Traklista - póki nie zagrałem - troche ssie, z 5 kawałków, które znam i chciałbym zagrać + Hendrix.
  • 0

#70 Marbel Napisany 02 listopad 2008 - 21:37

Marbel

Why so SERIOUS??

• Forumowicze
  • 8652 Postów:
http://www.gametrail...ayer/42276.html

Wideorecka z GT :D W HD waży ponad 200 MB! :( Zobaczę dopiero jutro.
  • 0

#71 Mani Napisany 02 listopad 2008 - 23:01

Mani

Big Boss

• Forumowicze
  • 5629 Postów:
Tracklista może i ssie wg niektórych a i tam IMO gorszego gówna niz w GH3 nie ma. A Tutaj prosze ... The Doors, Henrix czego chcieć wiecej ? No może "Voodoo Child" Henrixa brakuje ale licze na DLC.
  • 0

#72 Kaxi Napisany 19 listopad 2008 - 13:50

Kaxi

N+ Crew

• Forumowicze
  • 12760 Postów:

Sportowa wersja GH!
Kryptonim: "dozgonny szacun".
  • 0

#73 Marbel Napisany 19 listopad 2008 - 17:40

Marbel

Why so SERIOUS??

• Forumowicze
  • 8652 Postów:
Dobre :) Ale to jakiś niezły fotomontaż. I jakoś śmiem wątpić, że to amatorska produkcja.

A co do samego GT WT... gra już ktoś?? Widzę, że wrog ma w GT. Jak się gra sprawuje? Lepiej, gorzej, tak samo? Piosenki? Jest wygrzew? A może ma ktoś na PS2. No i jak tam tworzenie piosenek? Pewnie jest żmudne? W PS2 chyba nie ma tej ostatniej możliwości?
  • 0

#74 wrog Napisany 19 listopad 2008 - 17:48

wrog

Miszcz konsoli

• Forumowicze
  • 3046 Postów:
Dla mnie seria skończyła się kiedy deweloperem przestało być Harmonix. Studio Neversoft przy okazji GH:WT po raz kolejny mnie do siebie nie przekonało. Piosenki są lepsze niż w GH3, ale to już subiektywne odczucia każdego wchodzą w grę. Wprowadzili kilka kosmetycznych zmian w prowadzeniu nas przez tryb kariery, dodali kilka funkcji i tyle. Edytor utworów mnie nie interesuje, chwilę się pobawiłem. Wydaje się dość skomplikowany na pierwszy rzut oka, coś w sam raz dla największych maniaków. Jak coś konkretnego chcesz wiedzieć, to pytaj.
  • 0

#75 Marbel Napisany 19 listopad 2008 - 17:54

Marbel

Why so SERIOUS??

• Forumowicze
  • 8652 Postów:
No po prostu chciałem znać opinię kogoś z naszych :P Wiadomo, że każdy subiektywnie grę odbiera. Mnie po grze w GH III dwójka nieco zawiodła. Bardziej bawiłem się w Legends of Rock. Więc dla mnie informacja, że jest lepsza od trójki jest dobra :) Choć jako posiadacza PS2 (na razie :P ) to praktycznie kolejny zestaw piosenek i się zastanawiam czy warto w ogóle kupować?? Sam nie wiem. Warto może wydać na coś innego... Można by rzec, że zostałem fanem serii ale nie maniakiem.
A poziom nie uległ zmianie? Nie jest za łatwo, za wolno? Pytam, bo GH II, na medium jakieś wolne mnie się wydało.
  • 0

#76 wrog Napisany 19 listopad 2008 - 18:01

wrog

Miszcz konsoli

• Forumowicze
  • 3046 Postów:
Hard jest na poziomie Aerosmith, czyli łatwiejszy niż w trójce i do przejścia dla kogoś, kto już spędził sporo czasu z Medium. Kilka hardkorowych piosenek się jednak trafi (dość przegięte z nutkami albo cholernie długie).
  • 0

#77 MaxVarEmreis Napisany 22 grudzień 2008 - 22:54

MaxVarEmreis

Cochliomyia hominivorax

• Forumowicze
  • 9974 Postów:
Perka daje jeszcze więcej frajdy niż gitara. Drogie to cholerstwo niemiłosiernie, ale IMO warte tej kasy. Całe szczęście Europe chyba ominął problem z niedoróbkami perkusji ( trudności z detekcją). Sama gra GH rozczarowuje. Druga cześć pozostaje niedoścignięta. Uwidacznia się to jeszcze bardziej, kiedy zagramy w Rock Banda. RB wydaje się łatwiejszy, ale układ nutek daje duuuużo więcej frajdy. Kawałki w GH na perce kończę w większości na 3*. Nawet nie chodzi o to, że nie trafiam w nutki ( chociaż jest zauważalnie trudniej niż w RB), po prostu trudno tutaj odpalić star power. W GH należy walnąć w dwa talerze jednocześnie... nie musze mówić, że kiedy napie... nawalasz w te gary, to każda próba odpalenia star powera kończy się wypadnięciem z rytmu i brakiem mnożnika. IMO zła realizacja, fajnego pomysłu. Repertuar też jest daleki od doskonałości. jest pare fajnych kawalów, pare hitów, ale niestety poprzetykanych straszną, bezpłuciową hałą. Przydałoby się też, żeby pedał był zamocowany, bo ma tendencje do przesuwania się. Tym niemniej perka jest w porządku. I nie ma najmniejszego problemu po podłączeniu jej do RB. jednym słowem, kupno perkusji GH i gra w RB :)
  • 0

#78 ehtleef Napisany 24 grudzień 2008 - 23:21

ehtleef

Pikachu

• Narybek
  • 63 Postów:
http://allegro.pl/it... ... and_2.htmu

używał ktoś tego?
  • 0

#79 MaxVarEmreis Napisany 24 grudzień 2008 - 23:25

MaxVarEmreis

Cochliomyia hominivorax

• Forumowicze
  • 9974 Postów:
Z tego co wiem, Ion nie jest jeszcze kompatybilne z GHWT. Mają wydać patch, ale w tej chwili pograłbyś na tym "tylko" w RB.
  • 0

#80 ehtleef Napisany 24 grudzień 2008 - 23:34

ehtleef

Pikachu

• Narybek
  • 63 Postów:
Szkoda, ale trochę dziwne. Drum Kit od RB z tego co wiem to działa z GHWT
  • 0

#81 MaxVarEmreis Napisany 25 grudzień 2008 - 00:21

MaxVarEmreis

Cochliomyia hominivorax

• Forumowicze
  • 9974 Postów:
Perka z RB działa z GH, ale niestety Ion, nie. Nie szperałem w poszukiwaniu odpowiedzi, czemu tak jest, bo i tak nie dam 1200zł za samą perke :]
Ale jeśli Ty jesteś zainteresowany i jedynym problemem jest brak kompatybilności z GH, to bym się nie zastanawiał. RB powala na łapatki GH. W każdym aspekcie. A z czasem powinien wyjśc patch i nadrobisz GH.
  • 0

#82 gnd Napisany 25 grudzień 2008 - 10:25

gnd

Mokujin

• Narybek
  • 43 Postów:
A ja mam pytanie do ludzi juz grających. Macie problem z "żółtym cymbałem", ponieważ ja mam tak że czasami konsola go "nie wyłapuje". Nie wiem co z tym zrobić jak ktoś wie to proszę o pomoc
  • 0

#83 wrog Napisany 25 grudzień 2008 - 12:21

wrog

Miszcz konsoli

• Forumowicze
  • 3046 Postów:
Sprawdź sobie to.
  • 0

#84 Gość__* Napisany 02 styczeń 2009 - 04:18

Gość__*
  • Goście
Ewntualnie taka metoda:

Ja ją zastosowalem i dziala bardzo dobrze :)

Ogolnie GH: WT to lekka porazka. Tracklista tragedia. Niektore piosenki w ogole nie wiem co tutaj robia. Tak naprawde jedyny plus to perkusja - znacznie lepsza i co najwazniejsze cichsza niz ta z rock banda. Najlepiej kupic ta z GH i uzywac jej po prostu do Rock Banda.

Oczywiscie w grupce sie gra swietnie :) Ale jednak fajniej w RB. Szczegolnie mi RB2 przypadlo do gustu. Bardzo fajny soundtrak i fajnie rozpisane kawalki.

Jesli chodzi o poziom trudnosci, to w RB gitary sa prostsze ale mam wrazenie, ze perka jest trudniejsza bo jest wiecej uderzen stopa niz w GH: WT.

GH: WT warto kupic dla perkusji. A potem obowiazkowo zaopatrzyc sie w RB i RB2 :)

No i jak ktos lubi wyzwania to koniecznie zassac album Metallici. Jedne z najlepiej rozpisanych kawalkow w historii serii. GH: Metallica musi zmiazdzyc :twisted:
  • 0

#85 Gość__* Napisany 02 styczeń 2009 - 12:50

Gość__*
  • Goście

GH: WT warto kupic dla perkusji. A potem obowiazkowo zaopatrzyc sie w RB i RB2 :)

Jak tak patrzę na necie, to dużo opinii jest troszkę innych - że perka ssie :| Dlatego, ja poczekam na RB2 w Europie chyba... Za dużo słyszę o problemach z Gh:Wt, a wydawać tyle kasy na coś, co może się zepsuć nie zamierzam - niestety...
  • 0

#86 Gość__* Napisany 02 styczeń 2009 - 14:50

Gość__*
  • Goście
Syriusz, ja pisze o opcji, gdy ta perka dziala :) Ludzie pisza, ze "ssie" bo zdarza sie, ze jest zepsuta, a nie ze jest nie fukncjonalna. Gdy wszystko dziala jest o wiele lepsza niz ta z Rock Banda. Nie tylko bardziej cicha ale rowniez ma dwa dodatkowe talerze. Trudno zeby cos cichszego i z wieksza iloscia rzeczy ktore mozna uderzyc bylo gorsze, nie? :)
  • 0

#87 Gość__* Napisany 02 styczeń 2009 - 15:07

Gość__*
  • Goście

Syriusz, ja pisze o opcji, gdy ta perka dziala :) Ludzie pisza, ze "ssie" bo zdarza sie, ze jest zepsuta, a nie ze jest nie fukncjonalna. Gdy wszystko dziala jest o wiele lepsza niz ta z Rock Banda. Nie tylko bardziej cicha ale rowniez ma dwa dodatkowe talerze. Trudno zeby cos cichszego i z wieksza iloscia rzeczy ktore mozna uderzyc bylo gorsze, nie? :)

no i właśnie mnie to najbardziej boli... W Rock Band pedał się łamie, tutaj może być zepsuta - nie mogą zrobić jednego porządnego zestawu - gra kosztuje mnóstwo kasy i jeszcze mam kupować z 50% szansy, że dostanę wadliwy model, co gorsza mega głupotą jest brak wersji, tylko z perką - bo wtedy to bym kupił nawet nie myśląc o tym, że może nie działać, czy coś, a tak to nie widzę sensu wydawania na GH:WT po prostu kasy. A tak nawiązując do Rock Band 2, to w ogóle oprócz zestawu Ion, który jest okropnie drogi, jest jakaś taka "standardowa" nowa perka?
  • 0

#88 Marbel Napisany 02 styczeń 2009 - 16:02

Marbel

Why so SERIOUS??

• Forumowicze
  • 8652 Postów:
A mnie się wydaje czy tylko w pierwszej serii GHWT te pedały były wadliwe? A później jakoś to poprawili? Ja mam GH 3 na PS2 też z niby wadliwą gitarką - już ponad pół roku nią walczę i wszystko działa bez problemu. Jedyną wadą są baterie... wyczerpują się ;)

A czy na ten śmieszny zestaw nie ma jakiejś gwarancji? W końcu do sprzęt (elektroniczny?). Więc można reklamować. Jeśli jest na forum ktoś obeznany z prawem, to powinien potwierdzić (lub zbić mnie z pantałyku), że ustawowo sprzedawca daje gwarancję/rękojmię rok czy dwa :) Coś takiego, zawsze mi się myli.

PS. Co do zestawu, to widziałem na Allegro zestaw do RB na PS2 za 499zł plus wysyłka UK jakieś 85 zł.
  • 0

#89 gnd Napisany 09 styczeń 2009 - 10:28

gnd

Mokujin

• Narybek
  • 43 Postów:
Co do pedała od perkusji z RB to nie jest problem zrobić nowy, ja mam z pleksy oklejony taśmą izolacyjną nie do rozwalenia. Gwarancji z tego co wiem to nie ma na pewno w przypadku RB (napisane na pudełku ze producent nie odpowiada za uszkodzenia) więc tak samo chyba jest z GHWT chociaż nie sprawdziłem jeszcze ale zobacze przy najbliższej okazji. A tak w ogóle to teraz mi siada czerwony bęben w perce do GHWT :roll:
  • 0

#90 Mani Napisany 22 styczeń 2009 - 11:38

Mani

Big Boss

• Forumowicze
  • 5629 Postów:
Panowie wałkowane wiele razy ale kurdens musze zapytać bo kupa kasy do wydania. Bracik ma za niedługo urodzinki i tak postanowiłem mu sprezentować i tu właśnie pytanie ...co ? Oczywiście chodzi o wszystkie instrumenty. Wizualnie ładniej wygląda perka z GH, no ale nie chciałbym by sprzecik wart tyle szmalu ile wart jest nowy xik miał jakiś defekt czy padł po 2óch dniach chillout'owego grania. Także które instrumenty lepsze ? RB czy GHWT.
  • 0

Inne z tagami: