Skocz do zawartości

Zdjęcie

Guitar Hero World Tour

Neversoft Activision X360 Wii PS3 PS2 PC

• Zaloguj się by odpowiedzieć
154 odpowiedzi na ten temat

#121 phsx Napisany 17 luty 2009 - 17:17

phsx

\m/

• Forumowicze
  • 5388 Postów:
No hammer on i pull off są jak dokładamy drugi palec albo odejmujemy bez strum'a czyli to też tam można chyba zaliczyć ale chodzi mi o taką konstrukcję schodkową przez cały gryf - nie wiem jak to się nazywa napisałem stairway bo wygląda jak schody :P
  • 0

#122 Mani Napisany 17 luty 2009 - 18:42

Mani

Big Boss

• Forumowicze
  • 5629 Postów:
Sorry my bad.
  • 0

#123 Marbel Napisany 17 luty 2009 - 21:19

Marbel

Why so SERIOUS??

• Forumowicze
  • 8609 Postów:
Mani, mam gitarkę na PS2 więc nie bardzo mi się opłaca zakupować sprzęt na X0. Żal mi trochę piosenek do ściągnięcia (bo grafika nie ma żadnego znaczenia), tym bardziej, że czasem coś za free wpada :cry:

* Zgłoś ten post
*
* Odpowiedz z cytatem

Re: Guitar Hero World Tour

Nowy postprzez physx 17 lut 2009 17:08
Ciężkie są też hmm jak to się nazywa ... stairway'e? Albo nie nie będę tłumaczyć, lepiej to rozrysuję :P
| o | | |
| | o | |
| | | o |
| | | | o
| | | o |
| | o | |
| o | | |
o | | | |
| | | | |

Najgorzej jak to w kółko się powtarza przy wielkiej prędkości wysiadam :(
  • 0

#124 Gość__* Napisany 17 luty 2009 - 22:59

Gość__*
  • Goście
Przy takiej kombinacji jeśli trzeba strunkę wciskać to w końcu jakiś gubię jeśli to hamer-on albo pull-of to już łatwiej.
Ale trening czyni mistrza...w GH trzeba po prostu trenować. Jednym dobry skill przychodzi wcześniej innym później ale myślę, że każdy może ogarnąć.
  • 0

#125 phsx Napisany 18 luty 2009 - 10:00

phsx

\m/

• Forumowicze
  • 5388 Postów:
Co racja to racja, ja grałem prawie pół roku zanim przeskoczyłem na harda i osiągam zadowalające wyniki (od 80% w górę).
Moim zdaniem seria GH to jedne z najlepszych zjawisk które przytrafiło się konsolom od długiego czasu :P
  • 0

#126 Mani Napisany 18 luty 2009 - 13:56

Mani

Big Boss

• Forumowicze
  • 5629 Postów:
tak ogrywając WT doszedlem do wniosku ze wystarczyła sama gitarka i kroczenie drogą wyznaczoną przez Rock Band nie jest właściwe.
  • 0

#127 MonsieurWoland Napisany 11 kwiecień 2009 - 09:21

MonsieurWoland

Noblesse oblige.

• Forumowicze
  • 15038 Postów:
Jak wygląda granie kariery? Wacham się w kupnie między RB a GHWT. Wzialbym Rockbanda ale strasznie wkurza mnie sposób prowadzenia kariery - gramy pojedyncze kawałki, ale żeby odlokować kolejne musimy też brac wystepy z 2 randomowymi utworami itd. A większość tych, które narazie spotkałem, jest strasznie nudna.
  • 0

#128 MaxVarEmreis Napisany 14 kwiecień 2009 - 15:25

MaxVarEmreis

Cochliomyia hominivorax

• Forumowicze
  • 9974 Postów:

Jak wygląda granie kariery? Wacham się w kupnie między RB a GHWT. Wzialbym Rockbanda ale strasznie wkurza mnie sposób prowadzenia kariery - gramy pojedyncze kawałki, ale żeby odlokować kolejne musimy też brac wystepy z 2 randomowymi utworami itd. A większość tych, które narazie spotkałem, jest strasznie nudna.

Bierz RB. GHWT ma dużo gorszą trackliste.
Granie randomow raczej nie jest obowiązkowe. Wydaje mi się, że punktów do odblokowania kolejnych miast i barów wystarczy z pojedynczych kawałkow i ewentualnie jakiś z góry ustalonych setów.
  • 0

#129 Matrox Napisany 04 maj 2009 - 21:21

Matrox

...

• Forumowicze
  • 3057 Postów:
Zaliczyłem wszystkie koncerty w karierze na gitarze i nadal nie mam I Don't wanna miss a thing Aerosmith, jak odblokować ten kawałek ? :)

update:
No to teraz zwątpiłem, w necie wszędzie pisze, że ten kawałek jest w grze, a na odwrocie pudełka nima. To jak w końcu z tym jest? :)

Update 2:
Dobra, już znalazłem odpowiedź :lol:
  • 0

#130 Marbel Napisany 06 maj 2009 - 07:53

Marbel

Why so SERIOUS??

• Forumowicze
  • 8609 Postów:
Czyli?? Podziel się. Ja nie słyszałem o tym by ta piosenka tam była. Jest?
  • 0

#131 ehtleef Napisany 15 czerwiec 2009 - 19:39

ehtleef

Pikachu

• Narybek
  • 63 Postów:
Mam problem z perkusją. Mianowicie zielony pad przestał mi reagować na uderzenia pałeczką.
Jeśli go wcisnę dwoma rękoma to w tedy załapie.
Jakieś rady?
Myślałem żeby to wszystko rozkręcić. Zaglądał już ktoś do środka?
  • 0

#132 Matrox Napisany 15 czerwiec 2009 - 19:53

Matrox

...

• Forumowicze
  • 3057 Postów:
Nie morbel, nie ma jej, zmyliła mnie pierwsza lista utworów, która pojawiła się w necie. Niby oficjalna, a jednak nie ;)

Muszę przyznać, że GH: WT jest strasznie nędzne jak na mój gust (patrząc z perspektywy gry na gitarze). Utwory kompletnie nietrafione, z całej listy miałem ochotę zagrać ponownie może 3-4, w większości brakuje energii, człowiek gra bo gra i kompletnie się nie wczuwa. Gra poszła pod młotek i teraz cieszę się z Rock Band, IMO dużo lepiej, choć i tu mogli się bardziej postarać
  • 0

#133 phsx Napisany 15 czerwiec 2009 - 20:44

phsx

\m/

• Forumowicze
  • 5388 Postów:
Najlepszy lineup był w GH1/2/3. W Rock Bandach też nie jest zbyt ciekawa tracklista...
  • 0

#134 Marbel Napisany 15 czerwiec 2009 - 20:59

Marbel

Why so SERIOUS??

• Forumowicze
  • 8609 Postów:
Mnie w dwójce nie podeszły piosenki - no może kilka - Mother, Children o'mine i Message in the bottle. Poza tym dwójka (na PS2) ma krótszy gryf, przez co później widać nutki, w dodatku nutki na hammer ony i pull offy są niewidoczne. Zdecydowanego powera ma GHIII, większość piosenek gra się miło. Dziś dostałem Aerosmith i na pierwszych dwóch tierach tak mocno średnio. Ale za 40 zł chyba warto - najlepsze przede mną - Dream On, Pink, Walk This Way, Livin' in Elevator :klaszcze:
  • 0

#135 Matrox Napisany 15 czerwiec 2009 - 21:06

Matrox

...

• Forumowicze
  • 3057 Postów:

Mnie w dwójce nie podeszły piosenki - no może kilka - Mother, Children o'mine i Message in the bottle. Poza tym dwójka (na PS2) ma krótszy gryf, przez co później widać nutki, w dodatku nutki na hammer ony i pull offy są niewidoczne. Zdecydowanego powera ma GHIII, większość piosenek gra się miło. Dziś dostałem Aerosmith i na pierwszych dwóch tierach tak mocno średnio. Ale za 40 zł chyba warto - najlepsze przede mną - Dream On, Pink, Walk This Way, Livin' in Elevator :klaszcze:

Aerosmith szału nie robi, ale moim zdaniem lepsze niż WT. Ja najbardziej lubię grać Train, Keep on Rolling :)
  • 0

#136 Mani Napisany 17 czerwiec 2009 - 01:22

Mani

Big Boss

• Forumowicze
  • 5629 Postów:

Mnie w dwójce nie podeszły piosenki - no może kilka - Mother, Children o'mine i Message in the bottle.

"Sweet Child O'mine" jak już :^^:

Te 3 przegenialne utwory Tobie nie podeszły O_o

no ale jeżeli twierdzisz, że tracklista z GH3 jest lepsza to już wogóle szkoda słów. Obecnie wielu graczy stawia sprawe tak GH2>GHWT>GH3. Aerosmith to bida z nędzą. GH:M nie wziąłem pod uwage bo to również "spin off". A RB/RB2 ma zdecydowanie lepszą trackliste niz GH a do tego masę DLC przedłużającą o lata świetlne rozrywke z daną grą.
  • 0

#137 Matrox Napisany 17 czerwiec 2009 - 08:56

Matrox

...

• Forumowicze
  • 3057 Postów:

Mnie w dwójce nie podeszły piosenki - no może kilka - Mother, Children o'mine i Message in the bottle.

no ale jeżeli twierdzisz, że tracklista z GH3 jest lepsza to już wogóle szkoda słów. Obecnie wielu graczy stawia sprawe tak GH2>GHWT>GH3. Aerosmith to bida z nędzą. GH:M nie wziąłem pod uwage bo to również "spin off". A RB/RB2 ma zdecydowanie lepszą trackliste niz GH a do tego masę DLC przedłużającą o lata świetlne rozrywke z daną grą.

Jak WT może być lepsze od czegokolwiek, przy 90% utworów usnąć idzie i jeszcze gdyby to były ballady, ale nie, to są pseudo-rockowe (prócz kilku wyjątków) kawałki bez żadnego przebicia.
  • 0

#138 Gość__* Napisany 17 czerwiec 2009 - 09:14

Gość__*
  • Goście
WT to padaka w porównaniu choćby do GH3 czy GH:M. Jedyne GH, które mam i nie przeszedłem ze względu na dodupistyczną tracklistę. A Aerosmith mogło w ogóle nie wyjść.
  • 0

#139 Mani Napisany 17 czerwiec 2009 - 11:19

Mani

Big Boss

• Forumowicze
  • 5629 Postów:
Bon Jovi, TOOL, SOAD, i inni to słabo o_O.

jedno wam powiem ... zamiast kolejnego GH5 kupie RB2. mam juz GH2,3,WT, 3 gitary i majk. wystarczy. RB2+ kilka DLC i GH idzie sie kochać. Kurde ale pograłbym sobie również w "Don't fear the reaper" co jest w RB1 :/
  • 0

#140 Marbel Napisany 17 czerwiec 2009 - 12:10

Marbel

Why so SERIOUS??

• Forumowicze
  • 8609 Postów:

Ups... :oops:

Miałem na myśli fakt, że akurat te utworki są najlepsze i dla nich włączam do dziś GH II. Ja mam tak ze GH III > GH II, po prostu więcej ciekawych pieśni do zagrania. I wydaje mi się, że w trójce jest lepszy feeling "grania" na gitarze (w Aerosmith jakoś to schrzanili :( - choć jeszcze do końca nie doszedłem). Mój wielki zarzut do GH II, to wspomniane trudności przy rozpoznania nutek do Hammer on'ów i Pull off'ów. No i nie umiem się przebić przez 6 tiera (przedostatniego) na hardzie :( A na Medium ta gra była nudna. Nawet Nirvana tak sobie zrobiona... Ot, takie moje zdanie.
  • 0

#141 onikage7 Napisany 02 lipiec 2009 - 17:26

onikage7

Rikimaru

• Forumowicze
  • 421 Postów:
Ludziska obeznane z tematem, mam kilka pytań. Wpadło mi w ręce guitar hero world tour na ps3 ale mam tylko samą grę, nie mam gitary. I teraz zaczęły się schody, okazało się (chyba, że czegoś nie wiem), że gra nie daje możliwości grania samym padem!!! WTF? Dlaczego nie? No ale dobra, mniejsza z tym. Mam 2 gitarki do ps2 (jedną przewodową od Guitar Hero 2, drugą bezprzewodową od Guitar Hero 3: Legends of Rock). Próbowałem je podłączyć przez usb za pomocą takiej przejściówki http://www.allegro.pl/item667006945_pod ... obson.html Może ktoś ma coś takiego, działa to to? Dzwoniłem do robsona, pytałem, ale nie wiedzą, lol.
  • 0

#142 Mani Napisany 02 lipiec 2009 - 21:19

Mani

Big Boss

• Forumowicze
  • 5629 Postów:
Wydaje mi się iż gra obsługuje gitary ONLY z PS3.
  • 0

#143 Marbel Napisany 03 lipiec 2009 - 15:11

Marbel

Why so SERIOUS??

• Forumowicze
  • 8609 Postów:
onikage - musiałbym gdzieś poszukać, ale wydaje mi się, że Mielu pisał, że podczas wgrywania gry, gdy pojawia się jakaś ikonka (chyba mikrofonu) to trzeba coś nacisnąć na padzie. I będzie wtedy działać gra na padzie, ale klawisze będą inaczej rozlokowane jak to było w poprzednich częściach, gdzie obsługa padem była w standardzie.
  • 0

#144 Gość__* Napisany 03 lipiec 2009 - 15:37

Gość__*
  • Goście
To działa tylko na PS2, na nowych konsolach gitarę trzeba mieć i już.
  • 0

#145 phsx Napisany 04 lipiec 2009 - 15:18

phsx

\m/

• Forumowicze
  • 5388 Postów:
Powiem wam jedno, jeśli w 5 będzie taki DO DUPY soundtrack jak w WT to Activision EPYK FE-E-JL.
  • 0

#146 onikage7 Napisany 11 lipiec 2009 - 14:59

onikage7

Rikimaru

• Forumowicze
  • 421 Postów:
W końcu zdecydowałem się kupić przejściówkę od robsona http://www.allegro.p..._680960773.html podłączyłem i wszystko działa :klaszcze:. Sprawdziłem obie gitarki od ps2 (jedną przewodową od Guitar Hero 2, drugą bezprzewodową od Guitar Hero 3: Legends of Rock) obie działają jak należy. Muszę teraz jeszcze wykombinować jak podłączyć obie na raz. Przejściówka daje możliwość podłączenia 4 urządzeń jednocześnie, tylko nie wiem za bardzo jak bo wejście na gitarę jest tylko jedno. Poszukam może jakiegoś rozgałęziacza i spróbuję wtedy podłączyć obie. Ev. można by kupić jeszcze jedną taką przejściówkę ale nie ma gwarancji, że konsol rozpozna drugą gitarę jako drugi kontroler a nie jako pierwszy, bo 2 pierwszych chyba nie może być. Zobaczymy. W każdym razie jeśli chodzi o 1 gitarę, przejściówka działa bez zarzutu. :)
  • 0

#147 Sotaku Napisany 14 kwiecień 2011 - 20:28

Sotaku

JJ

• Forumowicze
  • 39352 Postów:
Odświeżam temat, bo kupiłem sobie GH WT i GH 5 wraz z gitarką i na razie pocinam na beginnerze, bo nigdy na gitarze wcześniej nie grałem. Dziś podpiąłem mikrofony z singstara z ps2 i wszystko ładnie chodzi, nawet na easy nie szło najgorzej na mikrofonie. Jedynie ta playlista słabiutka i mało fajnych utworków...
  • 0

#148 Marbel Napisany 15 kwiecień 2011 - 17:41

Marbel

Why so SERIOUS??

• Forumowicze
  • 8609 Postów:
Bo GH skończyło się na trójce. Później nie ma już tego feelingu, że się gra na gitarze. Straciłem słabość do tej serii jak się pobawiłem demkami na iXie i Beatelsami. Na samą gitarę to się już nie nadaje.
  • 0

#149 Sotaku Napisany 15 kwiecień 2011 - 17:43

Sotaku

JJ

• Forumowicze
  • 39352 Postów:
Na razie mam straszną zajawkę, już na pierwszym poziomie robię perfecty, a na easy nawet 5 gwiazdek wskoczy...utworki można kupować także jak co uzupełnie sobie kolekcję...
  • 0

#150 Marbel Napisany 15 kwiecień 2011 - 18:04

Marbel

Why so SERIOUS??

• Forumowicze
  • 8609 Postów:
Fajnie, że gra Ci podchodzi. Na easy to ja też miałem z samego początku 5 gwiazdek ciągle. Ale zabawa się zaczyna na 5 przyciskach. Jest przyjemność jak Ci wychodzi. Na Expercie to tylko hardkory grają. Choć nie wiem jak z poziomem w 4 i 5. Gitarkowe gry już przebrzmiały. Choć ja bym jeszcze spróbował DJ Hero.
  • 0

Inne z tagami: