Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mad World.


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
357 odpowiedzi na ten temat

#1 Malutki Napisany 14 maja 2008 - 15:00

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Jeżeli uważasz , że No More Heroes był brutalną grą to możesz być w błędzie ponieważ ostatnio w sieci krąży trailer z tajemniczego projektu Mad World. Za tytuł odpowiedzialne jest Sega Platinum Games czyli dawne Clover studio .Jak możemy zauważyć , gra będzie utrzymywana w tonacji biało czarnej z domieszką czerwieni a wszystko to powiązane z brutalnością .Nadziewanie przeciwnika na kolce , wyrywanie serca lub wbijanie znaku drogowego w głowę znajdzie się na porządku dziennym. Zapraszam do obejrzenia filmiku albowiem jest szybko usuwany dlatego ,że ten news należy do „wycieku’’.
Gra została potwierdzona na Wii :
Mad World (Wii) - Platinum Games
-biało -czarny świat, czerwona krew.
-gra akcji z komiczną przemocą.
-główny bohater niesie ciężar swojej przeszłości na ramieniu i musi pogodzić się z drogami zabijania .
-radosna przemoc i awanturnicze zycie
-dyrektor-Shigenori Nishikawa
-nie ma jeszcze oficjalnej daty wydania
skan:
http://fairplaygame....5_MadWorld.html
trailer:
http://fairplaygame.net/news_535.html

Pozwoliłem sobie skopiować własnego newsa ze stronki. Gra może być naprawdę ciekawa :) .
  • 0

#2 Ney Napisany 14 maja 2008 - 15:11

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
O NIE!Zerżneli koncept z kolorami o Nibrisa!!!!!!!!!!Sadness nie będzie pierwszy!!!




Gra na skanach wygląda kapitalnie, developer też fantastyczny więc zapowiada się murowany hit. Cholernie mi się podoba ta stylistyka :)
  • 0

#3 Shinigami Napisany 14 maja 2008 - 15:13

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Trailer całkiem jajcarski XD No zobaczymy co z tego wyjdzie, może być całkiem ciekawa produkcja :)

Tylko ten, dyrektor po polsku, to ktoś inny niż reżyser :P
  • 0

#4 Scorpio Napisany 14 maja 2008 - 16:18

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Kurde ... Clover Reborn ... to nie może się nie udać :cicho:
  • 0

#5 Kaxi Napisany 14 maja 2008 - 18:57

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Caution Sign roxxuje. :)

Wreszcie jakaś ciekawa zapowiastka na Wii. Dawno nie było.
  • 0

#6 Kaxi Napisany 15 maja 2008 - 17:30

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Sorry za post pod postem ale IGN widział grywalnego Mad Worlda:

http://wii.ign.com/a...4/874210p1.html

Szoda, że dopiero w 2009 roku premiera. Byłby tłusty tytuł na gwiazdkę. Mi to wygląda na No More Heroes w nieco innej konwencji, czyli to, czego wszyscy chcemy ;)
  • 0

#7 TomisH Napisany 15 maja 2008 - 18:03

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
Pierwsze screeny.
Daje radę :oops:
  • 0

#8 Shinigami Napisany 15 maja 2008 - 18:09

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Screeny zdziebko mało czytelne, o wiele lepiej wyglądało to w ruchu. No i tak właściwie jak na razie nie ma się czym podniecać. Chyba, że przyjmiecie na Wii z otwartymi ramionami każdą grę w której poleje się więcej niż kropla krwi :P
  • 0

#9 Kaxi Napisany 15 maja 2008 - 18:19

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Przyjmiemy chętnie krwistą siekankę w chorych klimatach, z dużym poczuciem humoru, ciekawym designem, od utalentowanego studia, na wyłączność...
To chyba wystarczające powody by wyczekiwać tego tytułu?
Zwłaszcza że Suda pokazał, że Wii się nadaje do gatunku.
  • 0

#10 Shinigami Napisany 15 maja 2008 - 18:23

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Owszem, wystarczająco. Tylko, że jak na razie oceniłeś ją po 10 obrazkach i krótkim teaserku :P Zresztą, Sega też kiedyś robiła dobre gry, a wszyscy wiemy jak jest teraz.
  • 0

#11 Danteusz Napisany 15 maja 2008 - 18:25

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Ale Sega jest tylko wydawcą, tworzy je dream team Platinium Games
  • 0

#12 Shinigami Napisany 15 maja 2008 - 18:26

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Właśnie to zauważyłem i częściowo zmieniam zdanie, bo trudno nie wierzyć w tych ludzi :) Co nie zmienia faktu, że na (prawie) okrzyknięcie tej gry hitem jest troszkę za wcześnie, Kox.
  • 0

#13 Malutki Napisany 15 maja 2008 - 20:17

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Tamten trailer nie działa , znalazłem drugi trochę lepszej jakości.

  • 0

#14 Texz Napisany 15 maja 2008 - 20:27

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Jak na razie jestem pod wrażeniem. Oby tylko rozgrywka nie popadła w rutynę. Co ja piszę, premiera dopiero w 2009, bez obaw.
  • 0

#15 Scorpio Napisany 16 maja 2008 - 06:53

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Ostre ... o__O
A i konwencja graficzna ciekawa. Naprawdę ciekawi mnie, co z tego końcowo wyrośnie.
  • 0

#16 gruby Napisany 16 maja 2008 - 10:35

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Bosko! NMH rozbudziło apetyt, ale Mad World zapowiada się miażdżąco. Oprawa strasznie mi się podoba. Nareszcie developer, co kuma czaczę i nie boi się drastycznych rozwiązań. Ja już jestem kupiony. Clover to jedno z moich ulubionych studiów producenckich a tego typu gry po prostu uwielbiam. No More Heroes pokazało jak zrobić miodną młóckę i że kontroler do Wii wnosi powiew świeżości do tego gatunku. Bardzo się cieszę, że ktoś podąży w tym kierunku. A trailer :shock:
  • 0

#17 Kaxi Napisany 16 maja 2008 - 11:55

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Wypuścili trailer, pokazali screeny i gameplay, a do premiery około rok... To mnie martwi, żeby przez ten czas coś się z tym projektem nie stało. Poza tym nie ukrywam, że chciałbym Mad World wypróbować już tej jesieni :-D
Ale wygląda na to, że ze wszystkich 4 projektów Platinium Games, Mad World i tak jest najbardziej zaawansowany.
  • 0

#18 gruby Napisany 16 maja 2008 - 12:50

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
W sumie rok zacznie się już za 7 miesięcy ;) Ale wiem co czujesz, bo sam chętnie szaprnąłbym w Mad World. Strasznie jestem ciekaw, czy takie monochromatyczne lokalizacje nie będą nużyć. No i jak w to się będzie grało. Ciekawe co z systemem gry, na IGN pisali, że gierka jakoś fajnie wykorzystuje ruchy wiilota.

Dodany obrazek
:oops:
  • 0

#19 Krill Napisany 16 maja 2008 - 15:13

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Zaiste, ten ekskluzywny dla Wii tytuł zapowiada się ciekawie i nietuzinkowo. Nie przemawia jednak do mnie wybór programistów by oprawa owego produktu była czarno-biała. Idąc ich tokiem rozumowania, jak mniemam, niby podkreśla to jakże istotną rolę krwi w tym produkcie, ale jakoś mnie to nie zajarało, a wręcz nieco odepchnęło. Może jeszcze zostanie to zmienione? Jeśli nie, to chyba jednak jakoś się z tym pogodzę, bo akcje takie jak nabijanie na kolce z premierowego filmiku są tym, czego pragnę.
  • 0

#20 Arasz Napisany 16 maja 2008 - 16:13

Arasz

    N3rO->Nero->Arasz_

  • Forumowicze
  • 2 201 Postów:
Bohater/Antybohater ma troszkę podobny design do hellboya. Jednak strasznie mnie jara czarno biała kolorystyka i krew jako jedyny okaz koloru, trąci Sin City co samo z siebie jest zacne.
  • 0

#21 Scorpio Napisany 16 maja 2008 - 18:55

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Chciałem zaznaczyć to co Nero - że twórcy zapewne zapatrzyli się na ostrą czerń i biel w Sin City. A to akurat tylko dobrze świadczy. Mało jest gier jakoś bawiących się kanwą graficzną ... a ostatnio tylko HDR i HDR ...
  • 0

#22 AdamekPL Napisany 20 maja 2008 - 19:06

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
Zobaczyłem trailer i widzę że może być kolejny hit na Wii.
Fajna koncepcja graficzna + duuuża dawka brutalności. Dobrze się gra zapowiada.
  • 0

#23 Kaxi Napisany 23 maja 2008 - 12:25

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
http://translate.goo...te?h ... n&sa=G

Wywiad, w którym są przede wszystkim nowe obrazki :)
  • 0

#24 Gość__* Napisany 23 maja 2008 - 16:25

Gość__*
  • Goście
Hm, na pierwotnym trailerze pojawiaja sie wzmianki o takich (jak mniemam) broniach, jak: Flat Tire, Man Heater, Spike Bat, Homicide Fan (brzmi bardziej jak nazwa achievmenta ;D Nie mam pojecia co to moze byc), Death Car, czy Spike Press. Widac, ze pomyslow na Mad World na pewno ekipie bylego Clover nie brakuje :)

Mimo wszystko, jakos mnie to nie rusza, chociaz to moze troche przez niechec do tworczosci Quentina Tarantino (w takim Pulp Fiction zasadniczo podobalo mi sie tylko kilka błyskotliwych dialogów). Ta bezmyslna brutalnosc po prostu do mnie nie przemawia - wolalbym cos bardziej ala Okami, chociaz rozumiem troche napalajacych sie na MW posiadaczy Wii - takich gier macie stosunkowo niewiele ;) Choc nie powiem - koncpecja i design No More Heroes mnie urzekly. Mimo wszystko, przed jakimikolwiek ocenami raczej bym sie wstrzymal. To w koncu tylko teaser i kilka screenów :)
  • 0

#25 Malutki Napisany 24 maja 2008 - 09:24

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Oficjalna strona internetowa już wystartowała.
http://www.sega.co.u... ... ndex2.html
  • 0

#26 Krill Napisany 14 lipca 2008 - 20:04

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Lead designer Platinum Games, Shigenori Nishikawa opowiada o tym, jak bardzo chce, żeby o Mad World mówiono jeszcze na wiele lat po premierze:

Dodany obrazek

http://www.gamasutra... ... php?page=5
(na wcześniejszych stronach rozmawiano z pozostałymi założycielami studia Platinum)

To będzie drugie No More Heroes. Takich eksclusive'ów Wii trzeba. :^^:
  • 0

#27 gruby Napisany 15 lipca 2008 - 09:02

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Idealnie :) Może gra wykorzysta tą nową przystawkę do wiilota 1:1. Tak czy siak, po NMH chcę kolejnej rzeźni. A Mad World wygląda obłędnie.
  • 0

#28 Malutki Napisany 15 lipca 2008 - 09:12

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Ja chce ujrzeć dzisiaj nowe filmiki z tej produkcji , to powinno zaspokoić mój apetyt na gierkę.
  • 0

#29 Malutki Napisany 15 lipca 2008 - 19:37

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Nowy trailer :
http://gonintendo.com/?p=49539
Gra jest bardziej brutalna niż No More Heroes .
  • 0

#30 Kaxi Napisany 15 lipca 2008 - 20:09

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
This is AWESOME!!!
Bardziej pokręcone, bardziej brutalne i bardziej chore niż NMH!! Komentator rządzi :D I fajnie ze dali kolorowe napisy. Szkoda że dopiero 2009. I czemu do cholery nie było tego trailera na konfie?
  • 0