Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mad World.


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
357 odpowiedzi na ten temat

#31 Krill Napisany 15 lipca 2008 - 20:34

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Co za zajebisty groteskowy klimat! Cóż za ultrabrutalne zagrywki! I do tego przekozacki komentator :shock:Tak bardzo podoba mi się że zabijać będzie można na wiele efektownych sposobów, brutalniej niż w No More Heroes. Oprawa, mimo, że w zasadzie dość surowa, stwarza wiele możliwości do kreatywnych zarywek. To bez wątpienia jeden z najlepszych materiałów z całego E3 2008. Mad World szykuje się na killer-appa-w pewnym sensie żeby zrównoważyć łagodne propozycje zapowiedziane przez samo Nintendo.
  • 0

#32 ogqozo Napisany 15 lipca 2008 - 21:02

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
Ja wiem... na razie nic nie pokazano tak naprawdę ciekawego. Okej - fajnie wygląda. Ale jak się gra? Na razie wiadomo tyle... że się zabija. I co, chodzisz i zabijasz? I tak cały czas? Aż w końcu wszystkich pozabijasz i pojawia się napis "The End"? Mnie to jakoś średnio jara... Powiedzą coś więcej, to zobaczymy.
  • 0

#33 Krill Napisany 15 lipca 2008 - 21:12

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Zalatuje mi tu pamiętnym Manhuntem- inwigilacja miejsca akcji i cyniczny komentator niczym Reżyser z gry Rockstar to motywy, które okrutnie mnie podjarały. To wspaniale, że gra tak epatuje krwią i przemocą a przy tym wszystko ukazane jest z przymróżeniem oka. Oka zachlapanego krwią bitych i rozszarpywanych jak lalki z gałganów frajerów stojących na drodze koleżkowca, którym pokierujemy zapewne już za rok. Trzeba czekać na kolejny footage do GC 2008.
  • 0

#34 torq314 Napisany 15 lipca 2008 - 23:06

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 485 Postów:

I co, chodzisz i zabijasz? I tak cały czas? Aż w końcu wszystkich pozabijasz i pojawia się napis "The End"?


cóż, nawet PacMan ma bardziej wciągający scenariusz.
  • 0

#35 cybercotlet Napisany 15 lipca 2008 - 23:39

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 598 Postów:

I co, chodzisz i zabijasz? I tak cały czas? Aż w końcu wszystkich pozabijasz i pojawia się napis "The End"?


cóż, nawet PacMan ma bardziej wciągający scenariusz.

Lepsze to niz wii sports 2 czy wii music
  • 0

#36 ogqozo Napisany 15 lipca 2008 - 23:50

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
Ja wiem, czy lepsze... Pomyślmy, jak to będzie wyglądało od strony rozgrywki. W Manhuncie egzekucje polegały na tym, że się trzymało przycisk - to było totalnie nudne. Nie wiadomo, jak z wiilota skorzysta Mad World. Wiemy, jak skorzystają Wii Sports czy Wii Music - jest wiele ruchów, ciągle coś się robi. Dla mnie to ciekawsze niż podchodzenie kolejno do wrogów, wciskanie przycisku i patrzenie, jak leje się jucha. Zaznaczam, że mówię o tym, co NA RAZIE wiemy o Mad World! Dla mnie to stanowczo za mało, by się podniecać.
  • 0

#37 Kaxi Napisany 16 lipca 2008 - 09:06

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Szukasz dziury w całym oggozo. Z reguły chodzone bijatyki polegają na tym, że się chodzi i bije. Patrz Ninja Gaiden czy DMC. Tam też się chodzi i zabija. Takie straszne? Chyba nie, o to przeciez w tej grze chodzi. A po nowym traileru wiemy już na przykład, że nie zabraknie wielgachnych bossów, na których będzie trzeba zapewne znaleźć sposób.
  • 0

#38 gruby Napisany 16 lipca 2008 - 09:10

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
To będzie czysty miód. Widzę to wyraźnie w swojej boskiej kuli ( :shock: ). Jak komuś nowy trailer wydaje sie nudny, to chyba nie za bardzo czai ideę gatunku chodzonych mordoklepek.
  • 0

#39 ogqozo Napisany 16 lipca 2008 - 18:34

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
No cóż, nie bardzo czaję ideę gier z gatunku "idź, bij, idź, bij". Devil May Cry to dla mnie tragedia. Jeśli twórcy Okami zrobią coś na tym poziomie, to będzie dla mnie osobiście spory zawód. Ale z drugiej strony - Viewtiful Joe było bardzo pomysłowe i pełne ciekawych rozwiązań. Liczę, że tu też tak będzie. Na razie po prostu tych rozwiązań, które by mnie interesowały, nie widzę. Wiadomo, że kwestia gustu, czego się od nowej gry Clover oczekuje.
  • 0

#40 Aras Napisany 17 lipca 2008 - 08:07

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
Prezencja wzorowa, styl unikalny, wyjątkowy klimat... bedzie piękna gra.

Gdyby developerzy w ten sposób bawili się Wii to bym już na niego miedziaki zbierał, a tak to ciągle za mało przekonujących mnie tytułów.
  • 0

#41 gruby Napisany 21 lipca 2008 - 12:08

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Ja już się nie mogę doczekać. Czuję, że ta gra jest stworzona dla mnie :D Trailer widziałem już chyba z 10 tysięcy razy. Mocarna rzecz.
  • 0

#42 cybercotlet Napisany 20 sierpnia 2008 - 14:56

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 598 Postów:
http://kotaku.com/50... ... ad-as-ever
Nowy trailer. HELL YEAH!
  • 0

#43 gruby Napisany 20 sierpnia 2008 - 15:07

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
8) Dobrze rokuje ten projekt. Zaiste kosmos. :D
  • 0

#44 Krill Napisany 20 sierpnia 2008 - 20:23

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Zajebiście to wygląda! Akcja jest jeszcze bardziej szalona i brutalna niż w No More Heroes. Motyw z przejeżdzającym metrem czy celny prawy sierpowy rządzą. No i jeden koleś nazywa się Herr Frederick Von Twirlenkiller...

IGN także pisze po raz kolejny o MadWorld:

http://wii.ign.com/a...0/900830p1.html
  • 0

#45 torq314 Napisany 21 sierpnia 2008 - 20:58

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 485 Postów:
na tym ostatnim trailerze to niestety straciło trochę tej mistycznej otoczki bezsensownej sieczki. zamiast tego wygląda na dość klasyczne chodzone mordobicie, zalatuje mi klimatem God of War czy Ninja Gaiden.

ech, nic nie przebije starego, dobrego "Franko the crazy revenge" ...
  • 0

#46 Scorpio Napisany 21 sierpnia 2008 - 22:06

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Oł je! Daliby faktycznie grę w stylu Franko. Bezpardonowa, mocna, bezsensowna sieka bez potrzeby zapamiętywania setek kombinacji w oprawie next-genowej ... tak wyobrażałem sobie MadWorld. Szkoda, że chyba szykuje się kolejny DMC-kloniak.
  • 0

#47 cybercotlet Napisany 22 sierpnia 2008 - 09:53

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 598 Postów:
Nie wiem co wy chcecie od tej gry, jest taka jaką miała być, jaką zapowiadali twórcy.

"It might seem a little niche or a little core, but actually when you play it's a pretty simple action game," says Inaba . "Anyone can pick it up and play. It's perfect for Wii, because Wii is the perfect social console."


  • 0

#48 Shinigami Napisany 22 sierpnia 2008 - 23:23

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Nie powiem, jakoś przestało mi się po tym trailerze podobać. Chyba dobrze robiłem nie napalając się na ten tytuł. Choć co ja tam wiem, dla mnie God Hand to tytuł na 10 :^^:
  • 0

#49 cybercotlet Napisany 22 sierpnia 2008 - 23:29

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 598 Postów:
Chyba tylko ja jestem tu zwolennikiem komiksowego GORE :) :bash:
  • 0

#50 Malutki Napisany 01 października 2008 - 19:49

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Mad World
Nowy trailer:
http://www.gamekyo.c... ... video.html
Co tu dużo mówić , jest brutalnie :P .
  • 0

#51 Krill Napisany 01 października 2008 - 21:50

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:

Mad World
Nowy trailer:
http://www.gamekyo.c... ... video.html
Co tu dużo mówić , jest brutalnie :P .


Cholera, co za moc.
Live on Death Watch TV... I te napisy...No nie mogę, w połączeniu z naprawdę groteskowymi, brutalnymi scenami morderstw. Ostatnie kilka ciosów które gościu wypłacił paru uzbrojonym palantom było równie powalające, jak ten krótki, ale intensywny materiał. To będzie jednocześnie coś nowego jak i doskonały kontynuator poruszający motyw sunffów rodem z Manhunta.
  • 0

#52 Malutki Napisany 03 października 2008 - 19:21

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Mad World 'Nintendo Media Summit 08' trailer :
http://gamevideos.1u.../video/id/21811
Moc , to mało powiedziane :) .
  • 0

#53 Pious Napisany 03 października 2008 - 19:28

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Hmm, czy tylko ja widzę na tym filmiku nowe króliki?
  • 0

#54 Malutki Napisany 03 października 2008 - 19:36

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Heh ,po lewej stronie musisz wybrać interesujący Ciebie trailer , dziwnie jakoś te zakładki zrobili .
  • 0

#55 Pious Napisany 03 października 2008 - 19:41

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Faktycznie. Gameplay wygląda fajnie, ciekawi mnie tylko, czy gra nie będzie męczyła brakiem kolorów.
  • 0

#56 cybercotlet Napisany 03 października 2008 - 22:17

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 598 Postów:

Mad World 'Nintendo Media Summit 08' trailer :
http://gamevideos.1u.../video/id/21811
Moc , to mało powiedziane :) .

Toz to jest trailer z Games Convention :?
  • 0

#57 Malutki Napisany 08 października 2008 - 11:05

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Sega Australia fully behind Madworld's Australian release

SEGA Australia has today stated that, despite reports, it still intends on releasing Madworld here in Australia. This, of course, will still rely on the Australia Classification Board, but SEGA is going to try. The company has said in a statement sent to us today that “We believe Madworld will be an asset to the industry and will do what we can to support its release in our territory.” So Aussie Wii owners, SEGA is still going to try and get the game here... but whether it will or will not be edited - and how extensive the censorship may be - is unknown at this point in time.

http://www.vooks.net... ... e&id=13395
Nowe screeny:
http://media.wii.ign...678/imgs_1.html
  • 0

#58 gruby Napisany 08 października 2008 - 13:00

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Siergiej, takich gier w ogóle na konsolach jest niewiele. 8)
  • 0

#59 Kaxi Napisany 24 października 2008 - 15:57

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Dodany obrazek


Poznaliśmy boxart. Stylowy :D
  • 0

#60 cybercotlet Napisany 24 października 2008 - 16:25

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 598 Postów:
Mi sie szczerze średnio podoba ... zbyt mało taki poważny sie wydaje :) ale nie jest źle ... jesli taki będzie u nas to pewnie go zaakceptuje :P
  • 0