Skocz do zawartości

Gry dla dzieci na PS2


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
15 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 26 maja 2008 - 10:26

Gość__*
  • Goście
Witam,

Moja corka chrzestna dostaje wlasnie PS2 i chcialbym jej kupic jakies gry. Dziewczynka ma 7 lat. Co byscie polecali?

Pozdro!
  • 0

#2 Gość__* Napisany 26 maja 2008 - 10:50

Gość__*
  • Goście
Z gier dla dzieci może zagrać w:
:arrow: seria Worms
:arrow: seria SingStar
:arrow: seria Buzz!
:arrow: seria Harry Potter
:arrow: seria Eye Toy
:arrow: seria Ratchet i Clank
:arrow: seria Sly
:arrow: Shrek 2
:arrow: Ice Age 2
:arrow: seria Rayman
:arrow: Gdzie jest Nemo...
  • 0

#3 Kurzy Napisany 26 maja 2008 - 10:59

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Super Monkey Ball może rozwijać umysłowo :)
  • 0

#4 Scorpio Napisany 26 maja 2008 - 12:06

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Ja bym polecił Urodzinowa przygoda Kubusia Puchatka. Ma plusy: znane postacie, kolorowo, mile dziecięco i po polsku :D
  • 0

#5 Gość__* Napisany 26 maja 2008 - 12:10

Gość__*
  • Goście
Wielkie dzieki!

To sie porozgladam.

Pozdro.
  • 0

#6 Lady Luck Napisany 26 maja 2008 - 12:19

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:
7latka chyba nie będzie grymasić na grafikę, więc może jeszcze stare Spyro na PSXa- też kolorowe, wesołe i da sobie radę. A jak nie- chrzestny pomoże ;)
  • 0

#7 f5k Napisany 26 maja 2008 - 14:45

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Może Dog's Life :-D
  • 0

#8 Shinigami Napisany 26 maja 2008 - 14:48

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Tylko wiecie, istnieje problem czy sama sobie poradzi nie znając angielskiego (zakładam, że tak jest). Hmm, co by tu jeszcze dodać... zawsze są przeróżne Simsy.

Ale myśle, że najlepsze chyba byłyby edycje Buzza i EyeToya dla dzieci. To pierwsze chyba nawet ma jakiś kłiz ze zwierzakami po polsku.
  • 0

#9 ACZ Napisany 26 maja 2008 - 14:50

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
Akurat Wormsy odpadają, a już napewno te w 3d, bo są za zbyt skomplikowane, jak dla 7 latki. No i rozgrywka w systemie turowym może zanudzić.
  • 0

#10 Lady Luck Napisany 26 maja 2008 - 16:14

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

Tylko wiecie, istnieje problem czy sama sobie poradzi nie znając angielskiego (zakładam, że tak jest).


I bez znajomości angielskiego można zczaić o co chodzi w prostych grach dla (głównie) dzieci. Takie Spyro przeszłam bez znajomości angielskiego (poza "Hello Spyro", "Thank you" i "Who are you?" nie rozumiałam w zasadzie nic. Potem skumałam co to "Thank you for relasing me", Save, Load, New Game...... ;) ), bo i do czego on tam tak naprawdę potrzebny? Większośc "zagadek", które wyjaśnione zostają tutorialem zawiera "press O" (na przykład), co dziecko, jeśli bystre, wypróbuje nie wiedząc co to znaczy pressnąć.

Akurat Wormsy odpadają, a już napewno te w 3d, bo są za zbyt skomplikowane, jak dla 7 latki


Obalam. W sobotę wieczorem pilnowałam czterolatka, który sam odpalił Worms 4 na laptopie i mi tłumaczyl co się gdzie robi na klawiaturze (opluł mi przy tym rękę...). Wystarczy, że jakis dorosły chwilę posiedzi przy grze z dzieckiem, a ono juz sobie zapamięta co i jak. ;)
  • 0

#11 Gość__* Napisany 26 maja 2008 - 21:50

Gość__*
  • Goście
Może Crash Bandicoot Action pack - 3 gry w jednym pudełku. Dobrym wyborem jest też Lego Star Wars 1 albo 2 - super giera. Dziecko się będzie dobrze bawic, a Ty jeszcze lepiej :wink:
  • 0

#12 MonsieurWoland Napisany 27 maja 2008 - 23:49

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Ratchet&Clank. Imo najlepsza platfomowa gra dla dzieci małych, większych i tych po 30stce;) Nie wiem, tylko czy ta dziewczynka jest na tyle duża, żeby sobie postrzelać. Mój brat ostro faszerował wrogów owocami wumpa z bazooki w Crash Bandicoot 3 gdy był mniej więcej w tym wieku i do tej pory nie wykazuje żadnych anomalii psycho-motorycznych.
  • 0

#13 cwany-lis Napisany 07 czerwca 2008 - 13:08

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:
ja bym proponował maskotkę hello kitty, skakankę albo konto na eplusie ale nie kosnole w tak młodym wieku :tak:
  • 0

#14 Arasz Napisany 07 czerwca 2008 - 16:16

Arasz

    N3rO->Nero->Arasz_

  • Forumowicze
  • 2 201 Postów:
Ludziom się w głowach przewraca. Zamiast obudzić w dziecku jakieś pasję zamykają je w pokoju z konsolą. Wiem co mówię bo tak bezczelnie postąpiono z moją osobą.
  • 0

#15 MonsieurWoland Napisany 07 czerwca 2008 - 19:32

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

ja bym proponował maskotkę hello kitty, skakankę albo konto na eplusie ale nie kosnole w tak młodym wieku :tak:


Ja w tym wieku dostałem swoją pierwszą konsolę i według otoczenia wyszedłem na ludzi:P
  • 0

#16 ACZ Napisany 07 czerwca 2008 - 22:43

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:

Ja w tym wieku dostałem swoją pierwszą konsolę i według otoczenia wyszedłem na ludzi:P

Ale nie masz gustu ;]
  • 0