Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mario Kart vs Super Smash Brawl


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: co wybrać? (0 użytkowników głosowało)

co wybrać?

  1. Mario Kart (3 głosów [33.33%])

    Procent głosów: 33.33%

  2. Brawl (6 głosów [66.67%])

    Procent głosów: 66.67%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1 Godot Napisany 05 czerwca 2008 - 14:23

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
ktora gre wybralibyscie jako party game? w obydwu bardzo tanio mozna skompletowac zestaw dla 4 graczy, obydwie sa fajne itp ale mam kase tylko na jedna...
  • 0

#2 Kaxi Napisany 05 czerwca 2008 - 19:22

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Sam nie wiem...
Wystawiłem obydwu grom bardzo podobne noty, obie są swietne, obie mają rozbudowany online...
Brawl jest ogólnie lepszym produktem, ma ciekawszy tryb solo, ale jako party game MKWii chyba mu dorównuje.

Po wahaniu oddaje głos na Brawl, ze względu na zamieszanie i szaleństwo na ekranie - w 4 osobowej ekipie to się zawsze podoba :]
  • 0

#3 Gość__* Napisany 05 czerwca 2008 - 19:28

Gość__*
  • Goście
Hympf. Generalnie to zależy od typu gracza wydaje mi się. W mario karta to moze zagrac kazdy i nawet jak kosi krzaki to sie cieszy, że hyżo sobie pocina gokartem. Tu nawet jak się jest ownerem to można z nowicjuszami przegrać przez te głupio (szlag by je trafił wkurzają mnie straszliwie!!!) wyważone losowania ;) Jak jesteś pierwszy to same banany normalnie :rower:

Smash Bros. to pozycja bardziej dla zaawansowanych (choć wiadomo ze i tak nie zbytnio) i dość "specyficzna". No i tutaj supreme master oklepie kazdego kto gra po raz pierwszy.

All in all, choć Smasha uważam za lepszą grę (in general), to jako party game chyba raczej Mario Kart (ostatnio robilem "test" z ziomkami - wiem co mówię). Ale którą nie kupisz i tak bedziesz zadowolony :-D

PS. no i czekam, aż zagrasz online, żeby wygrać z Tobą :P tak to jest wyzwanie :D pozdrawiam
  • 0