Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tenchu 4


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
236 odpowiedzi na ten temat

#31 Gość__* Napisany 06 czerwca 2008 - 18:17

Gość__*
  • Goście

ACQUIRE!?!?!?! TENCHU 4 OD ACQUIRE!?!?!?!?! :hurra: :ninjadance: :pijak: :ninjadance: :hurra: (wybaczcie :cry: :tearsofjoy: )

Kur**, teraz będę musiał kupić Wii :ninja: ...



No jeśli oni to robią to będzie wypasik, ale nie ma co liczyć na nasze next-genowe dywagacje ;p WIesz Kyo nie spelnia pewnie naszych fanazji z GG :oops: ale licze na gre poziomu 1/2 w nowej oprawie i rzucaniem roznym syfem przez Wiilot :pociesza:


czy strój Ayame czy ja wiem czy taki se ;p ? wiesz mniej female-ninowaty, bardziej wlasnie zeby zabijc jak kunoichi - na wdzieki xD

I edytor, musi byc edytor, byle syfiasty, ale byle był
  • 0

#32 Kyo Napisany 06 czerwca 2008 - 18:49

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

No jeśli oni to robią to będzie wypasik, ale nie ma co liczyć na nasze next-genowe dywagacje ;p WIesz Kyo nie spelnia pewnie naszych fanazji z GG


Tego nie dałby nikt rady zrealizować przez najbliższe kilka generacji (poza nami, oczywiście :oops: ). Ale nie szkodzi, ważne, że Acquire to robi, oni nie zawiodą, nie mogą :cry: ...

czy strój Ayame czy ja wiem czy taki se ;p ? wiesz mniej female-ninowaty, bardziej wlasnie zeby zabijc jak kunoichi - na wdzieki xD


No, no, poza tym przypomina trochę bonusowe "sexy-ninja-armor" (tak się zwało...) z jedynki. A to był fajny strój :P .

I edytor, musi byc edytor, byle syfiasty, ale byle był


Aqcuire już wzięło sobie do serca to, że fani pragną edytora, więc pewnie będzie...

Z twarzą też bym się kłóciła, bo Ayame wygląda jak brzydka dziewczyna w ładnych ciuchach


No w sumie jak zwykle, czyli jest dobrze :P :mrgreen: !

Jeszcze tylko czekam, aż potwierdzą, że za muzę bierze się Noriyuki Asakura. Bez niego Tenchu 4 BARDZO wiele by straciło
  • 0

#33 Lady Luck Napisany 06 czerwca 2008 - 19:30

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

No w sumie jak zwykle, czyli jest dobrze :P :mrgreen: !


Nie-e :P W WoH czy FS wyglądała ładnie. Nie była piękna, ale ładna z generalnie wkurzoną miną.
A tutaj jest brzydka :blah:
  • 0

#34 Kyo Napisany 06 czerwca 2008 - 19:38

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

Nie-e W WoH czy FS wyglądała ładnie. Nie była piękna, ale ładna z generalnie wkurzoną miną.
A tutaj jest brzydka


Strange, dla mnie wygląda tak samo :o :P . Jak w Tenchu 1 i FS znaczy się. No dobra, przynajmniej podobna jest :P . W trójce wyglądała inaczej właśnie i jakoś tak... dziwnie O_o . Oh, well, to tylko Ayame :P . Ważne że Rikimaru wygląda uber-fakin-damn-argh-cool, w sumie niewiele się różni od tego z jedynki, ale to dobrze :P .

Oby Tatsumaru nie wrócił :ninja: . Ani Tesshu. Nawet nie trzeba trzeciej postaci, najważniejsze tylko, by gra tą dwójką była dopracowana... Uff, przynajmniej skoro Acquire się za to bierze, to nie ma się co martwić o fabułę.

Żeby tylko przypadkiem ktoś nie wpadł na pomysł ocenzurowania T4 :roll: ....
  • 0

#35 ACZ Napisany 06 czerwca 2008 - 19:44

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 144 Postów:

Żeby tylko przypadkiem ktoś nie wpadł na pomysł ocenzurowania T4

A myślisz, że nie ocenzurują?
Zamiast krwi z ofiar będą wylatywać zielone kwadraciki, jak w pamiętnym No More Heroes, a przy stealth killach ekran będzie się robił czarny, jak w Manhunt 2. Ot, taka specyfika Wii.
  • 0

#36 Lady Luck Napisany 06 czerwca 2008 - 19:48

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:
No właśnie z fabułą się też martwię, bo ten Tenrai znowu się gdzieś tam wplątał (a jak nie on sam, to akcja z nim...) i nie zdziwię się ani trochę, jesli Tatsumaru znów wystąpi gościnnie (lubię gościa, ale już przeginają :? ).

Ważne że Rikimaru wygląda uber-fakin-damn-argh-cool


Na kilku screenach wygląda z tym fryzem jak główny bohater "Nagiej Broni", a to nie jest uber-fakin-damn-argh-cool :P

Jeszcze tylko czekam, aż potwierdzą, że za muzę bierze się Noriyuki Asakura. Bez niego Tenchu 4 BARDZO wiele by straciło


Muzyka w Tenchu nigdy jakaś szczególnie tragiczna nie była, więc o to się nie martwię.
Chociaż opening w stylu T2 by się przydał................ mmmm..... ^________________^
  • 0

#37 Gość__* Napisany 06 czerwca 2008 - 19:52

Gość__*
  • Goście
http://www.gametrail...ayer/34901.html Trailer
  • 0

#38 Kyo Napisany 06 czerwca 2008 - 20:08

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

A myślisz, że nie ocenzurują?
Zamiast krwi z ofiar będą wylatywać zielone kwadraciki, jak w pamiętnym No More Heroes, a przy stealth killach ekran będzie się robił czarny, jak w Manhunt 2. Ot, taka specyfika Wii.


Niekoniecznie, a jeśli ocenzurują to niech się kochane inaczej Nintendo ze swoją polityką (czy kto tam za tą #%*%&#*% cenzurą siedzi) "faka". Co nie zmienia fucktu, że i tak kupię ich ^#&$#*#%* konsolę.

No właśnie z fabułą się też martwię, bo ten Tenrai znowu się gdzieś tam wplątał (a jak nie on sam, to akcja z nim...)


Nom, ja bym chciał, żeby Acquire rzekło coś w rodzaju "We DO NOT consider T:WOH, T:FS and all subsequent Tenchus as canon", no ale raczej nie dałoby rady, skoro grę wydaje from-tfu-software. No ale wygląda na to, że z tym Tenrai'em tylko tyle, że gra po prostu rozgrywa się w rok po Tenchu:WOH. Oby żadnych nawiązań do tamtych Tenchu nie było, ewentualnie jakieś malusie :roll: ...

i nie zdziwię się ani trochę, jesli Tatsumaru znów wystąpi gościnnie (lubię gościa, ale już przeginają ).


Ja myśle, że Acquire wie gdzie zaczyna się granica totalnego absurdu i głupoty, więc raczej i tym razem jej nie przekroczą :P .
Wróci dramatyzm z dwójki, nie przesadny mistycyzm z jedynki i będę kontent :cry: .

Na kilku screenach wygląda z tym fryzem jak główny bohater "Nagiej Broni", a to nie jest uber-fakin-damn-argh-cool


Mi się skojarzył ze Stingiem z Diuny albo Rutgerem Hauerem z Blade Runner :P . No, na tych skrinach już bardziej taki uber-fakin-damn-argh-oldschool...

Muzyka w Tenchu nigdy jakaś szczególnie tragiczna nie była, więc o to się nie martwię.


No nie była, ale w Tenchu 1, 2 i 3 była wybitna :D , a i jej specyficzny styl budował... specyficzny klimat :ninja: .

Chociaż opening w stylu T2 by się przydał................ mmmm..... ^________________^


Dokładnie :mrgreen: !

http://www.gametrailers.com/player/34901.html Trailer


Pita :kult: !
  • 0

#39 Kaxi Napisany 06 czerwca 2008 - 20:54

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:

A myślisz, że nie ocenzurują?
Zamiast krwi z ofiar będą wylatywać zielone kwadraciki, jak w pamiętnym No More Heroes, a przy stealth killach ekran będzie się robił czarny, jak w Manhunt 2. Ot, taka specyfika Wii.


Niekoniecznie, a jeśli ocenzurują to niech się kochane inaczej Nintendo ze swoją polityką (czy kto tam za tą #%*%&#*% cenzurą siedzi) "faka". Co nie zmienia fucktu, że i tak kupię ich ^#&$#*#%* konsolę.



Nie nabieraj się na prowokacje Czycha. Platforma ani Nintendo nie mają nic do rzeczy. NMH ocenzurował sam producent prewencyjnie, chyba by obniżyć kategorię wiekową i więcej zarobić. A Manhunt 2 ocenzurowało R* ponieważ pierwszej wersji nie dopuściły organizacje przyznające kategorie wiekowe. I to zarówno wersji na PS2 i Wii. Nintendo nie macza w tym paluchów i nie przypominam sobie by kiedykolwiek ocenzurowalo jakąś grę (a już na pewno nie w ostatnich 8 latach). To że robi słodkie gierki nie znaczy że zabrania robić krwawych innym.
  • 0

#40 Kyo Napisany 06 czerwca 2008 - 21:02

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

Nie nabieraj się na prowokacje Czycha. Platforma ani Nintendo nie mają nic do rzeczy. NMH ocenzurował sam producent prewencyjnie, chyba by obniżyć kategorię wiekową i więcej zarobić.


ok, tak właśnie myślałem co do NMH, lecz nie byłem pewien, stąd napisałem "czy kto tam za tą #%*%&#*% cenzurą siedzi)" :P . Oby tylko Tenchu 4 pozostało jako "M for Mature"...

To że robi słodkie gierki nie znaczy że zabrania robić krwawych innym.


Heh, no wiadomo, takim stwierdzeniem bym nie rzucił :P . Żeby nie było, ja te ich "słodkie gierki" wielbię,choć Nintendo, tj. i zresztą Sony, czy MS, potrafi mnie wnerwić :P . No ale nieważne, skoro, jeśli już, to nie oni będą odpowiedzialni za cenzurę...
  • 0

#41 Shinigami Napisany 06 czerwca 2008 - 21:03

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

Ważne że Rikimaru wygląda uber-fakin-damn-argh-cool


Na kilku screenach wygląda z tym fryzem jak główny bohater "Nagiej Broni", a to nie jest uber-fakin-damn-argh-cool :P

Akurat Drebin jest uber-fakin-damn-argh-cool :P

Trailer spoko, kompletnie nic ciekawego XD I ciągle przeszkadza mi to uczesanie Rikiego (prawie jak Vergil w DMC3) i broń Ayame _^_
  • 0

#42 Kyo Napisany 06 czerwca 2008 - 21:19

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

broń Ayame _^_


Oświeć mnie, bo mam takie lagi, że nie wiem jakim cudem za pierwszym razem udało mi się ten trailer obejrzeć - jaka to broń :o ?
  • 0

#43 Shinigami Napisany 06 czerwca 2008 - 21:24

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Ta sama, co na skrinach - jeden miecz.
  • 0

#44 Kyo Napisany 06 czerwca 2008 - 21:34

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
pfeh, to co straszysz tekstami typu "broń Ayame _^_" :P . Już się bałem, że to coś zazzy :o .

Mnie ta zmiana pasuje :-D .
  • 0

#45 Shinigami Napisany 06 czerwca 2008 - 21:35

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
A mi nie, wystarczy, że dokładnie to samo ma Riki :P I miała to też Rin, a podobno nie wyszło jej to na dobre.
  • 0

#46 Kyo Napisany 06 czerwca 2008 - 22:21

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
Dziwna sprawa, tutaj ma swoje noże:

http://www.jeux-fran...s1_4_27783.html

Na reszcie skrinów z nią nie widzę żadnej broni w ogóle :o

I miała to też Rin, a podobno nie wyszło jej to na dobre.

Miał to też Tatsumaru i wyszło mu to na dobre :P . Nie no, Rin miała fajne SK i w ogóle (choć nie tak fajne jak Tatsu)...
  • 0

#47 Shinigami Napisany 06 czerwca 2008 - 22:26

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
W sumie, to ona na większości obrazków nie ma broni jak na to patrze o_O Ale jest jeden gdzie przebija samuraja kataną i jakoś wątpie by zabijała go jego mieczem. A trailera nie chce mi się jeszcze raz oglądać by sprawdzić, bo nudny.

Miał to też Tatsumaru i wyszło mu to na dobre

Owszem, ale ja sceptycznie podchodzę do zmian i wolałbym ją z krótkimi mieczykami.

Nie no, Rin miała fajne SK i w ogóle (choć nie tak fajne jak Tatsu)...

Stety lub niestety nie miałem okazji tego sprawdzić.

Zresztą i tak najfajniejsze SK ma Goh :P
  • 0

#48 Nexus Napisany 07 czerwca 2008 - 00:56

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 960 Postów:
Pierwszy trailer

Klimatyczne i grafika jakoś nie przypomina Wii...
  • 0

#49 Kyo Napisany 07 czerwca 2008 - 10:57

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
przeglądam forum tenchu.de, a tam od fanów takie posty typu:

1. świetnie, że Acquire wraca!
jednak
2. Tenchu dla mnie oficjalnie zdechło

Coś czuję, że Tenchu 4 naprawdę będzie ostatnie :cry: . Przecież nowi ludzie tego nie kupią. Tenchu po części pierwszej dogorywało tylko i wyłącznie dzięki fanom, a fani nie są zainteresowani kupnem Wii (zwłaszcza, że From obiecywało wcześniej T4 na X360/PS3). #%%#%T^ From Software :cry: ! Czemu Tenchu nie przejął Capcom albo ktoś bardziej kompetentny :cry: ?

Zresztą i tak najfajniejsze SK ma Goh



Nie tam, Tatsumaru OWNZord
  • 0

#50 Shinigami Napisany 07 czerwca 2008 - 11:04

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Tatsu nie miał ich aż tylu i nie umiał utopić przeciwnika :P Ale swoje 3 grosze do najlepszych sk ever dodał :tak:

Przecież nowi ludzie tego nie kupią. Tenchu po części pierwszej dogorywało tylko i wyłącznie dzięki fanom, a fani nie są zainteresowani kupnem Wii (zwłaszcza, że From obiecywało wcześniej T4 na X360/PS3). #%%#%T^ From Software :cry: !

Największa baza użytkowników. A to, że, jak widać po tym temacie dla przykładu, posiadacze Wii w większości nie grali w żadną część Tenchu, to inna sprawa...

Czemu Tenchu nie przejął Capcom albo ktoś bardziej kompetentny :cry: ?

OMFG, już sobie wyobrażam Tenchu by Capcom o_O :zakochany: :ninjadance:

Zobaczymy, może T4 sprzeda się w dziesięciu egzemplarzach, ale będzie dostawało wysokie oceny i From dla kasy wyda konwersje na normalne platformy.
  • 0

#51 Kyo Napisany 07 czerwca 2008 - 11:11

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

OMFG, już sobie wyobrażam Tenchu by Capcom o_O


Dokładnie, jakby Acquire robiło to na spółkę z Capcom będącym w najlepszej formie, to... heh, wszystkie inne skradanki mogłyby się je-hmm (no poza Thiefem może :P )... :o . Oczywiście mam nadzieję, że z tego Tenchu 4 też wyjdzie coś na tyle dobrego, że fani zaczną masowo kupować Wii i w ogóle. Jednak, że sytuacja taka, a nie inna, to mam wątpliwości...
  • 0

#52 Kaxi Napisany 07 czerwca 2008 - 11:16

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Na konferencji była mowa o czesci 5 i 6 czyli czworka raczej nie bedzie ostatnia.
  • 0

#53 Kyo Napisany 07 czerwca 2008 - 11:21

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

Na konferencji była mowa o czesci 5 i 6 czyli czworka raczej nie bedzie ostatnia.


No niby tak, ale Tenchu 4 zawsze może okazać się wielką wtopą i wtedy From może zmienić zdanie co do kontynuacji :( . Albo zacznie znowu wydawać jakieś koszmarki :cry: . W sumie seria, poza częścią pierwszą, nigdy za dobrze się nie sprzedawała...
  • 0

#54 Gość__* Napisany 07 czerwca 2008 - 11:38

Gość__*
  • Goście
Ja obawiam się tego, że gra może zostać spłycona i uproszczona pod względem gameplayu. W końcu wychodzi na Wii i zrobią z tego casualową, pseudo skradankę. Czas pokaże co z twego wyjdzie. Ja osobiście życzę Tenchu 4 jak najlepiej bo 3 część bardzo mi się podobała i od czasu do czasu pogrywam.
  • 0

#55 Kyo Napisany 07 czerwca 2008 - 11:49

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

Ja obawiam się tego, że gra może zostać spłycona i uproszczona pod względem gameplayu


To da się bardziej go spłycić :o ? To znaczy, wiadomo, że się da, ale bez przesady :P . Po skrinach przypomina to Shinobido tych samych twórców, a była to rozbudowana pod względem gameplay'u gra.
  • 0

#56 Lady Luck Napisany 07 czerwca 2008 - 12:16

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:
Koteczki, a propos broni Ayame... to nie przyszło wam do głowy, że tą jedną katanę, o którą tak się Shini obawia, po prostu zakorbiła jakiemuś zabitemu przeciwnikowi? Hm? :) Przecież te wszystkie włócznie i łuki tez można było wymieniać w poprzednich częściach (a w jednej na pewno). Tylko nie można było robić stealthów (chyba, w każdym razie mnie się nie udawało). Może teraz po prostu to rozwijają :)
  • 0

#57 Kyo Napisany 07 czerwca 2008 - 19:08

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

Koteczki, a propos broni Ayame... to nie przyszło wam do głowy, że tą jedną katanę, o którą tak się Shini obawia, po prostu zakorbiła jakiemuś zabitemu przeciwnikowi? Hm? Przecież te wszystkie włócznie i łuki tez można było wymieniać w poprzednich częściach (a w jednej na pewno). Tylko nie można było robić stealthów (chyba, w każdym razie mnie się nie udawało). Może teraz po prostu to rozwijają


No pewnie tak jest właśnie :) . Oby tylko to się do czegoś w samej grze przydawało na serio, nie to co w T3, gdzie włócznie i łuki właściwie tylko zawalały ekwipunek :P .
  • 0

#58 Shinigami Napisany 07 czerwca 2008 - 19:15

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Ej, nie gadaj, łuki się przydawały :D A włócznie były całkiem fpytkę w versus.
  • 0

#59 Malutki Napisany 08 czerwca 2008 - 21:00

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Kilka nowych screenów.
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Heh , chyba zaraz odpalę szaraka i sobie pogram w pierwszą cześć :) .
  • 0

#60 Shinigami Napisany 08 czerwca 2008 - 21:03

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
I niech mi ktoś powie, że Riki nie wygląda badziewnie z tym fryzem i w tej masce _^_ Nawet blizna mu się trochę zmieniła.
  • 0