Skocz do zawartości

Alone in the Dark (wersja na PS2)


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
6 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 24 czerwca 2008 - 16:28

Gość__*
  • Goście
Kto już odwiedził mroczny Central Park na PStwo? Jak gra wypada na tle wersji PS3/XO?
  • 0

#2 Pico Napisany 27 czerwca 2008 - 10:40

Pico

  • Forumowicze
  • 10 679 Postów:
Ja, niestety ;<
Gra jest denna, totalnie kiepska, sterowanie ssie na max, jest jakaś taka.. niedorobiona oO'. Wyobraziłem sobie grając, że grafa jest na xo/ps3 (bo ta na ps2 bez przesady prezentuje się jak jakieś słabo wyglądające gry na psx), ale to ani trochę nie pomogło.
I co ciekawe, można sobie wybrać od którego rozdziału, od której części rozdziału (każdy jest podzielony na 4 części) można zacząć grę. Rozdziałów jest 10, więc 40 możliwości sprawdzenia od początku Carnby'ego. Ale no kurde, to totalnie głupie rozwiązanie. Powinno być wyłącznie "New Game" na początku i tyle. Pograłem wczoraj 2 godzinki i wystawiłbym tej grze jakieś.. hm.. 4.5/10.
  • 0

#3 Scorpio Napisany 27 czerwca 2008 - 21:34

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
A czy odczuwasz, że poza grafiką wycięto/obcięto/uproszczono coś jeszcze (walkę, menu, fizykę obiektów, widoczność, ...)? Choćby w porównaniu do materiałó filmowych i screenów dostępnych to tu, to tam.
  • 0

#4 Pico Napisany 27 czerwca 2008 - 22:03

Pico

  • Forumowicze
  • 10 679 Postów:
Myślę, że menu i walka ta sama raczej, z tego co na trailerach widziałem. Fizyka może i lepsza na ps3/xo, choć jak zobaczyłem jak IGN wystawiło 3.5, to niekoniecznie...
  • 0

#5 Gość__* Napisany 28 czerwca 2008 - 13:56

Gość__*
  • Goście
Hmm ja tez juz grałem i uważam że twoja ocena jest zbyt surowa... Alone w wersji na ps2 zasługuje na wiecej niż 4.5
Grafika wcale nie jest taka biedna ”bo ta na ps2 bez przesady prezentuje się jak jakieś słabo wyglądające gry na psx” (to ty chyba nigdy nie widziałeś gier z psx' a) Oczywiście jest duzo błędów ale cos czuje że w N+ gra moze dostac około 7.0 w wersji na ps2. Dla posiadacza ps2 warto zagrac ale bez większego hardkoru i większej podniety :P
PS: Na gamespot wersja xboxsowa :D dostała 6.5 wiec na ps2 napewno nie powinno byc gorzej
  • 0

#6 Pico Napisany 28 czerwca 2008 - 14:04

Pico

  • Forumowicze
  • 10 679 Postów:
Widziałem gry na PSX i może z deczka przesadziłem, ale no słabiutko to tak czy siak. Walka jest.. jest.. Fuck! Dno to jest. Spróbujcie powalczyć z jakimś pseudo-zombasem. W ogóle raz podchodzę do takiego, on krąży w jednym miejscu. Jak podszedłem bliżej to on do mnie. Oddalałem się do tyłu patrząc na niego i po chwili on wrócił na swoją "pozycję" i krążył dalej. I sobie myślę: "Co to ku*wa jest?!". Eh...
  • 0

#7 Gość__* Napisany 28 czerwca 2008 - 15:35

Gość__*
  • Goście
Masz racje AI jest strasznie lipne ale ja i tak gre oceniłbym na 7
Wiesz kto co lubie xD jednemu się spodoba drugiemu nie... a grafika jest nawet przyzwoita jak na stare serduszko pstwo:P
  • 0