Skocz do zawartości

Zdjęcie

Diablo 3

PC PS3 PS4 X360 XONE Blizzard Switch

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1920 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Diablo 3 (37 użytkowników głosowało)

Jaką postacią grasz?

  1. Barbarzyńca / Barbarzynka (8 głosów [21.62%] - Zobacz)

    Procent głosów: 21.62%

  2. Łowca / Łowieczka (11 głosów [29.73%] - Zobacz)

    Procent głosów: 29.73%

  3. Szaman / Szamanka (4 głosów [10.81%] - Zobacz)

    Procent głosów: 10.81%

  4. Mnich / Mniszka (1 głosów [2.70%] - Zobacz)

    Procent głosów: 2.70%

  5. Czarownik / Czarownica (5 głosów [13.51%] - Zobacz)

    Procent głosów: 13.51%

  6. Krzyżowiec / Krzyżówka (8 głosów [21.62%] - Zobacz)

    Procent głosów: 21.62%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1 fingus Napisany 28 czerwca 2008 - 12:07

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
http://www.gamespot....&om_clk=topslot
Dość plotek. Teraz juz oficjalnie. Diablo III w drodze. :klaszcze:
2liybgx.jpg
Tu jest trochę screenów:
http://media.pc.ign....955/imgs_1.html
Aha, na razie chyba nikt nie mówił nic o platformach, proponuję by ten temat został tu przez jakiś czas. Jeśli pojawią się jakieś oficjalne stwierdzenia, to się go zamknie lub przeniesie.

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 15 sierpnia 2018 - 22:22

  • 0

#2 phsx Napisany 28 czerwca 2008 - 12:21

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
sikam po nogach, ze szczescia!!!!1111 :cooo:
  • 0

#3 Ryan Napisany 28 czerwca 2008 - 12:43

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Nie ma szans na D3 na konsole, możesz sobie to wybić z głowy. Blizzard w ostatnim tygodniu model certyfikowania gier na konsole zbeształ przynajmniej dwukrotnie.
Poza tym: co się stało z grafiką? Czy wszystkie gry Blizzarda muszą wyglądać jak Warcraft? Zamiana "fotorealistycznej", brudnej grafiki D/D2 na to komiksowe coś to jak piącha w ryj. :[
  • 0

#4 Scorpio Napisany 28 czerwca 2008 - 14:53

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Nareszcie, każdy kto czekał na odsłonięcie splasha na stronie Blizzarda był pełen nadziei i niepokoju (ostatnio odsłonięto ugwieżdżone niebo ...). No i fajnie no i czekam, bo na Diablo i nowe SC czekam zawsze. Kurde, Blizzard ze mnie ściągnie kasę oferując jedyne dwie gry, na jakie czekam na PC XD

Ciekawe, jak pociągną historię. Bo D2:ToB ładnie wszystkie wątki pozamykało.
Kurde, przypomniałem sobie przygody w D1 i w D2 :cry:

Przejrzałem screeny. I jakoś grafika i obiekty w 3D mają mniej magii niż dobre 2D (zaraz tu wjadą techno-fetyszyści się pospierać :P). Ale, to wczesna wersja. Zaś sam Blizzard nigdy nie zawiódł. Co jest o tyle ważne, że pierwsze odpalenie Diablo 2 lekko mnie graficznie odrzuciło :)

http://www.blizzard.... ... laytrailer - strona oficjalna (do gameplay trailera)
  • 0

#5 Texz Napisany 28 czerwca 2008 - 16:02

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Diablo jeden wie jak udało się Blizzard tak długo trzymać tą grę pod kloszem. Screeny pokazują, że jest już w całkiem niezłym stadium zaawansowania. No i ta grafa hulająca jakby na dopracowanym silniku WoW. Cieszy takie podejście dewelopera do gracza PCtowego, bo zapewne nie będę musiał nic wymieniać w swoim kompie, żeby D3 pociągnąć choćby w 1024x768 i średnich detalach.
  • 0

#6 Ryan Napisany 28 czerwca 2008 - 16:12

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Scorpio jak zwykle w innym świecie żyje. Wczesna wersja? Po 4 latach pracy nad grą?
  • 0

#7 Texz Napisany 28 czerwca 2008 - 16:15

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Trailer
http://www.eurogamer...aylist_id=11692

Gameplay
http://www.eurogamer...aylist_id=11691

mOOOOOOOC!
  • 0

#8 Gość__* Napisany 28 czerwca 2008 - 16:41

Gość__*
  • Goście

Trailer
http://www.eurogamer...aylist_id=11692

Gameplay
http://www.eurogamer...aylist_id=11691

mOOOOOOOC!

Bieda jak w każdym Diablo. Jedynie grafika trzyma poziom i jest bardzo ładna.
  • 0

#9 Scorpio Napisany 28 czerwca 2008 - 16:43

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

Scorpio jak zwykle w innym świecie żyje. Wczesna wersja? Po 4 latach pracy nad grą?

Do ostatecznej chyba jeszcze troszkę brakuje. I po trochy mam nadzieję, że popracują jeszcze nad grafiką. W tej grze mi jakoś na tym zależy.
  • 0

#10 Texz Napisany 28 czerwca 2008 - 16:43

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Żartujesz prawada? Takiego ciśnienia na grę PCtową nie miałem od czasu ... kurna nie wiem. Dzisiejszy dzień to dla mnie wydarzenie półrocza.
ps. Diablo 2 to moja miłość jeszcze z przed GTA3 i Halo:CE.
Dodany obrazek
  • 0

#11 Gość__* Napisany 28 czerwca 2008 - 16:45

Gość__*
  • Goście

Żartujesz prawada? Takiego ciśnienia na grę PCtową nie miałem od czasu ... kurna nie wiem.

Ja? Nie. Każde Diablo było IMO gniotem, z którym nie mogłem wytrzymać więcej niż dwie godziny (tu rekord należy do Diablo 2 - kumpel mi mówił, że czym dalej tym lepiej... Bla bla bla) i po obejrzeniu gameplayu z trójki widzę, że tak pozostanie.
  • 0

#12 MaxVarEmreis Napisany 28 czerwca 2008 - 18:34

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
Tylko jedna gra może mnie zmusić do zakupu jakiegos wypasionego PCta. I jest nią Diablo 3. Byle do 2011 ( bo pewnie nie wczesniej :lol:). Gameplay wygląda świetnie, choc Ryan ma racje, szkoda, ze nie poszli w strone bardziej realistycznej grafiki. :twisted:
  • 0

#13 ACZ Napisany 28 czerwca 2008 - 18:34

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 146 Postów:
Gameplay prezentuje się fajnie, ale temat do pieca, jak nie wyjdzie na konsole.
Jeszcze przed zamknięciem tematu może Ryan wyjaśnić, jak Blizzard zbeształ certyfikowanie gier na konsole.
  • 0

#14 Texz Napisany 28 czerwca 2008 - 18:43

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Wątpię żeby wyszło na konsole. W takie gry gra się na PC i może tak będzie najlepiej.
Przydał by się dział gier poza klasyfikacją konsolową. tz: Otherworld :twisted: A później tylko przenieść do dział.
  • 0

#15 Nexus Napisany 28 czerwca 2008 - 18:52

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 962 Postów:

Jeszcze przed zamknięciem tematu może Ryan wyjaśnić, jak Blizzard zbeształ certyfikowanie gier na konsole.

Racja. W sumie ciekawe o co tam im chodziło.
  • 0

#16 MaxVarEmreis Napisany 28 czerwca 2008 - 19:06

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
Swoją droga, MS mogłby się uczyć od Blizzardów jak utrzymac tajemnice :]
  • 0

#17 PomezZ Napisany 28 czerwca 2008 - 22:33

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:
Muzyka kapitalna - jak w każdym Diablo zresztą. Poza tym nic mi się nie podoba, a styl graficzny to jakieś nieporozumienie.
  • 0

#18 Ryan Napisany 29 czerwca 2008 - 04:11

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Max: MS jest zbyt duży, żeby coś nie wyciekło. ;)
A gra jest ładna. Jak na Warcrafta. Bo na Diablo to to nie wygląda...
  • 0

#19 Scorpio Napisany 29 czerwca 2008 - 09:49

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
No właśnie - wygląda to jak WarCraft. Ogólnie już w SC2 widać WarCraftowe korzenie enginu. Nawet jeśli chodzi o dobór barw. A przecież już sama zmiany palety kolorów by sporo zmieniła. Trochę mroczniej. Nie wiem ... diablowato ogółem :P Może ktoś panom z Blizzardu powinien teraz nakazać pograć w pierwszą część by zobaczyli "o co chodzi".
  • 0

#20 AdamekPL Napisany 29 czerwca 2008 - 09:54

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:

Ja? Nie. Każde Diablo było IMO gniotem, z którym nie mogłem wytrzymać więcej niż dwie godziny (tu rekord należy do Diablo 2 - kumpel mi mówił, że czym dalej tym lepiej... Bla bla bla) i po obejrzeniu gameplayu z trójki widzę, że tak pozostanie.

Popieram. Grałem co prawda tylko w dwójkę, ale szybko mnie znudziło. Nudne, na dobrą sprawę ciągle się tnie te potworki. Zieeew. Gra nie dla mnie, kompletnie nie przypadła mi do gustu.
I nie wiem co tu, ten temat robi, bo gry nie będzie na konsole.
Proponuję przenieść temat do Neona. Tam jest już temat o grze Crysis, więc to dobre miejsce na dyskusje o grach na PC.
  • 0

#21 Gość__* Napisany 29 czerwca 2008 - 10:42

Gość__*
  • Goście

Ja? Nie. Każde Diablo było IMO gniotem, z którym nie mogłem wytrzymać więcej niż dwie godziny (tu rekord należy do Diablo 2 - kumpel mi mówił, że czym dalej tym lepiej... Bla bla bla) i po obejrzeniu gameplayu z trójki widzę, że tak pozostanie.

Popieram. Grałem co prawda tylko w dwójkę, ale szybko mnie znudziło. Nudne, na dobrą sprawę ciągle się tnie te potworki. Zieeew. Gra nie dla mnie, kompletnie nie przypadła mi do gustu.
I nie wiem co tu, ten temat robi, bo gry nie będzie na konsole.
Proponuję przenieść temat do Neona. Tam jest już temat o grze Crysis, więc to dobre miejsce na dyskusje o grach na PC.

Popieram. Oglądając gameplay z D3, dotrwałem tylkod o połowy, jakie to nuuuuudddne!
  • 0

#22 Gość__* Napisany 29 czerwca 2008 - 12:16

Gość__*
  • Goście
No, to przynajmniej nie jestem sam, bo już się jak jakiś "podludź" czułem :P
  • 0

#23 Texz Napisany 29 czerwca 2008 - 12:36

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Niektórych odrzuca już samo to, że to eksluzyw PC/MAC. Przynajmniej rodowici konsolowcy mają argument w postaci zarzutów o nudną jak flaki z olejem wyrzynkę potworów. 8)
  • 0

#24 Gość__* Napisany 29 czerwca 2008 - 13:08

Gość__*
  • Goście
Grafa ladna, ale niezbyt mi sie podoba ta komiksowa stylistyka. No ale do Diablo :D W jedynke jeszcze loilem na modemie, w dwojke nie wspomne ile czasu przesiedzialem na battle.necie :D To chyba bedzie pierwsza gra na PieCa inna niz MMORPG, ktora mnie przyciagnie na dluzej do klawiatury i mychy :D

Pozostaje pytanie, czy to, co podobalo sie za czasow Diablo1/Diablo2 nadal sie bedzie podobalo?
  • 0

#25 Gość__* Napisany 29 czerwca 2008 - 16:30

Gość__*
  • Goście
diablo na pulapku dzisiejszych RPG-ow broni sie tylko klimatem... i sentymentami.
  • 0

#26 Texz Napisany 29 czerwca 2008 - 17:45

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Oto co oczekiwanie na zapowiedź Diablo 3 robi z ludźmi.
http://pl.youtube.co...h?v=oYEKQq9AA90

:D
  • 0

#27 MonsieurWoland Napisany 29 czerwca 2008 - 17:48

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Tylko po co ten temat w dziale current gen? Blizzard raczej tego na konsole nie wypuści. A napewno nie zrobi tego przed wydaniem Starcraft Ghost :twisted:
  • 0

#28 Gość__* Napisany 30 czerwca 2008 - 00:10

Gość__*
  • Goście
Ehhh Diablo1 wypuścili na PsX'a i całkiem fajnie się w to grało.
Osoby które piszą, że nic w Diablo nie widzą...piszą tak bo za krótko się bawili. Pograli pewnie trochę w singla i ich znudziło. A moc Diablo tkwi w Battlenecie. W rozwijaniu swojej postaci oraz w zdobywaniu i handlu unikatowych przedmiotów...aaa i gra w co-pie także jest bardzo przyjemna.

Jak wyszło Diablo2 to grafiką także nie zaszokowało?! Dopiero w LoD była opcja ustawienia większej rozdzielczości.
Grafika a la ztuningowany Warcraft3 za bardzo mnie nie cieszy. Jest zbyt bajkowa!? A powinno być mroczno i strasznie.
Akurat WarCraft3 według mnie był najgorszym produktem Blizzarda.

Hmmm pożyjemy zobaczymy. Ale wydaję mi się, że StarCraft2 i Diablo3 będą reanimatorami gier na PC chociaż przez jakiś czas. Sporo osób na pewno zaopatrzy się w sprzęt aby móc odpalić te gry. Battle.net będzie pękał w szwach.
  • 0

#29 f5k Napisany 30 czerwca 2008 - 00:31

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
To że ktoś nic nie widzi w Diablo to chyba normalne. Nie każdemu każda gra zapasi, tak jest z każdą grą raczej.
  • 0

#30 Ryan Napisany 30 czerwca 2008 - 00:55

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
http://kotaku.com/50... ... sole-mmkay
Tak jak mówiłem: Blizzard ma w nosie konsole. :rower:
  • 0



Inne z tagami: