Skocz do zawartości

Zdjęcie

Diablo 3

PC PS3 PS4 X360 XONE Blizzard Switch

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1920 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Diablo 3 (37 użytkowników głosowało)

Jaką postacią grasz?

  1. Barbarzyńca / Barbarzynka (8 głosów [21.62%] - Zobacz)

    Procent głosów: 21.62%

  2. Łowca / Łowieczka (11 głosów [29.73%] - Zobacz)

    Procent głosów: 29.73%

  3. Szaman / Szamanka (4 głosów [10.81%] - Zobacz)

    Procent głosów: 10.81%

  4. Mnich / Mniszka (1 głosów [2.70%] - Zobacz)

    Procent głosów: 2.70%

  5. Czarownik / Czarownica (5 głosów [13.51%] - Zobacz)

    Procent głosów: 13.51%

  6. Krzyżowiec / Krzyżówka (8 głosów [21.62%] - Zobacz)

    Procent głosów: 21.62%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#91 Scorpio Napisany 18 lipca 2009 - 12:05

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Nie
^__^
  • 0

#92 cwany-lis Napisany 18 lipca 2009 - 23:14

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:
nie wierzę, że to przejdzie :|
  • 0

#93 Scorpio Napisany 18 lipca 2009 - 23:19

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Uwierz ... Blizzard wraz z WoW odkrył jak bardzo ludzie lubią szastać pieniędzmi na tanie rzeczy to robią z siebie tak bardzo ku..ę jak tylko się da ^^ Taka typowa przyautostradowa ^^
  • 0

#94 burnstein Napisany 18 lipca 2009 - 23:47

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 128 Postów:

Nieważne jak ich wydymamy, te pipki i tak to kupią. Przecież jesteśmy Blizzard, nie? :tak:


  • 0

#95 Scorpio Napisany 19 lipca 2009 - 08:45

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Jak dla mnie to od połączenia z Activision firma zeszła z zaczepistej jakości gier na zaczepistą jakość gier z opcją maksymalnego dojenia ... Dobrze choć, że b-net 2.0 (SC2 i D3) będzie darmowy. Ale to też pewnie tylko dlatego, że opcji LAN nie ma i przejęło ją właśnie b-net. Tak każdy byłby multiplayer płatny ... A chyba teraz nawet taki numer by nie przeszedł.
  • 0

#96 Texz Napisany 19 lipca 2009 - 09:59

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Scorpio, pamiętaj że w przypadku SC2 dostajemy tak na prawdę 1/3 gry właściwej. Mam nadzieję, że nie zrobią czegoś podobnego w przypadku D3. To tak jakby w dwójce po 2 akcie następowało "To be continued..." po czym po pół roku miało wyjść D3 Expansion Pack z 3 i 4 aktem.
  • 0

#97 Scorpio Napisany 19 lipca 2009 - 10:45

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Po prostu podzielą na postacie, bo powiedzą że np. więcej niż 2 do jednej gry trafić nie powinny bo za dużo, bo historii nie zmieszczą i ludzie to łykną (jak w przypadku SC2) :P
  • 0

#98 Scorpio Napisany 03 lutego 2010 - 18:55

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
http://epicbattleaxe...ies/diablo-iii/

Nowe screeny ... w sumie żaden nowy materiał. Poza tym, że widzimy podział w ekwipunku. I nie ma "siatki" pokazującej dokładnie ile jak przedmiot zajmuje. Ale że wysokość to 4, to wynika, że plecak będzie około 3.5x większy jak do tej pory ...
  • 0

#99 fingus Napisany 05 lutego 2010 - 00:11

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
To chyba było już zapowiadane - przedmioty nie będą miały rozmiaru. Nie wiem nawet, czy będzie ograniczenie ich ilości (czy np. masy).
  • 0

#100 Scorpio Napisany 06 marca 2010 - 12:26

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:


Blizzard ukazał nową klasę: Male Wizzard (w jedynce i dwójce był Sorcerer i Sorceress). Nie mówi nic nowego na temat daty premiery, poza tym, że wciąż to nie ten rok! Ech. I tak przecież jesteśmy skazani na kilkanaście patchy usprawniających zdolności, co się okłamywać :P
  • 0

#101 Kradziej Napisany 06 marca 2010 - 14:31

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Nie chcę narzekać, ale wydawanie tej gry po 2010 jest strasznie żałosne - chyba, że znacząco poprawia grafikę :| I tak kupię i będe grał godzinami :D
  • 0

#102 Spuczan Napisany 01 czerwca 2010 - 00:15

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 053 Postów:

Nie chcę narzekać, ale wydawanie tej gry po 2010 jest strasznie żałosne - chyba, że znacząco poprawia grafikę :| I tak kupię i będe grał godzinami :D

Naprawdę istnieją jeszcze ludzie dla których grafika masz AŻ taki znaczenie? Myślałem, że to kwestia wieku. Jadę na święta do domu grać na NESie w Chip 'n Dale Rescue Rangers, Teenage Mutant Ninja Turtles 3 i Ninja Gaiden. Jestem pewien, że będę bawił się przednio.
  • 0

#103 Texz Napisany 01 czerwca 2010 - 08:57

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Nie chcę narzekać, ale wydawanie tej gry po 2010 jest strasznie żałosne - chyba, że znacząco poprawia grafikę :| I tak kupię i będe grał godzinami :D


Nie poprawią grafiki, ta gra ma śmigać na jak największej ilości domowych PCetów i Maców.
  • 0

#104 Kradziej Napisany 01 czerwca 2010 - 16:06

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Naprawdę istnieją jeszcze ludzie dla których grafika masz AŻ taki znaczenie? Myślałem, że to kwestia wieku. Jadę na święta do domu grać na NESie w Chip 'n Dale Rescue Rangers, Teenage Mutant Ninja Turtles 3 i Ninja Gaiden. Jestem pewien, że będę bawił się przednio.

Serio, nie mam problemów z graniem w stare giery - ale Blizzard, wypuszczający Diablo 3 ze słabą (no nie oszukujmy się) grafiką w 2011 tylko pokazałby, jak bardzo ma nas w d*pie. I tak kupimy, nie?
  • 0

#105 Sotaku Napisany 01 czerwca 2010 - 17:02

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 683 Postów:
Prawda jest taka, że czego nie wydadzą zostanie to kupione w dużej ilości egzemplarzy, z drugiej strony nie o grafikę w Diablo chodzi...wie ktoś czy demka będą na silniku czy rendery???
  • 0

#106 Spuczan Napisany 09 czerwca 2010 - 19:48

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 053 Postów:

Nigdy nie zrozumiem tego dlaczego pewni producenci konwertując np. strategię na konsole, mają opory przed dodaniem obsługi myszki i klawiatury. Nigdy nie uwierzę w argumenty, że producent konsoli nie pozwala, a nawet jeśli nie pozwala to nie uwierzę, że producent konsoli nie przestraszy się szantażu ze strony producenta gry.
A chodzi mi o następujący szantaż. Przypuśćmy, że teoretycznie toczą się rozmowy Sony/Microsoft z Blizzardem na temat Diablo 3 na PS3/X360.
Blizzard: "ale oprócz dostosowania sterowania do pada, dodamy także obsługę myszki i klawiatury".
Sony/Microsoft: "nie zgadzamy się na to, ma być obsługa tylko pada"
Blizzard: "no to jak ma być obsługa tylko pada to zapomnijcie o Diablo 3.

Dlaczego zatem wszystkie strategie na X360 nie obsługują myszki? Dlaczego konwertując strategie i pochodne z pc na konsole, gry muszą być krojone?

Twoje najlepsze spostrzeżenie na forum ever.

Mamy na razie 4 klasy. Ciekawe czy będzie cała stara gwardia i ile dokładnie. Chociaż może rzucą się na kasę jeszcze bardziej i dodadzą nowe charakterki w kolejnych dodatkach robiąc z D3 trylogię a jakże. Kto to zapoczątkował? Jackson z LOTR?

EDIT:
Przyznać się! Kto schował temat z D3?
  • 0

#107 Kradziej Napisany 18 sierpnia 2010 - 17:42

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Trochę gadania o specjalnych NPCach zwanych Artisanami. Nudy, nudy, nudy... ale i tak jak zobaczyłem końcówkę filmiku i tę ociupinkę akcji, to się niebezpiecznie podjarałem. Premiera w 2011, ploxploxplox!!11one
  • 0

#108 armorking Napisany 18 sierpnia 2010 - 19:12

armorking

    Pikachu

  • Narybek
  • 70 Postów:
czas w końcu zakupić kompa:) myślałem,żeby w maca zainwestować...
  • 0

#109 Kradziej Napisany 18 sierpnia 2010 - 19:27

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Blizzard zawsze równocześnie wydaje swoje gry na PC i Maki, więc jeśli chcesz po prostu napinać w gry tego studia, to mozesz spokojnie inwestować w Maka :)
  • 0

#110 Kradziej Napisany 23 października 2010 - 17:58

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Ostatnią z klas w Diablo III będzie Demon Hunter. Trzymajcie trailer HD:
Ujawniono też, że w grze znajdą sie areny PvP, a system pozwala na około 97 bilionów buildów postaci, nie wliczajac w to ekwipunku i czegostam jeszcze.
Dajcie mi te gre!!!
  • 0

#111 Gość_Zero_* Napisany 23 października 2010 - 18:10

Gość_Zero_*
  • Goście

Ostatnią z klas w Diablo III będzie Demon Hunter. Trzymajcie trailer HD:
Ujawniono też, że w grze znajdą sie areny PvP, a system pozwala na około 97 bilionów buildów postaci, nie wliczajac w to ekwipunku i czegostam jeszcze.
Dajcie mi te gre!!!

bilionów czy miliardów :cf: ?
  • 0

#112 Kradziej Napisany 23 października 2010 - 18:19

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Bilionów: http://www.vg247.com...t-demon-hunter/
  • 0

#113 Gość_Zero_* Napisany 23 października 2010 - 18:24

Gość_Zero_*
  • Goście
Na przykład słowo bilion, które w Polsce i w większości krajów europejskich oznacza milion milionów (1012), w krajach anglojęzycznych (ang. billion) określa tysiąc milionów (109).
wiki

czyli pewnie w tym wypadku billion = miliard .. jak zwykle
  • 0

#114 simian raticus Napisany 23 października 2010 - 18:50

simian raticus

    Link

  • Forumowicze
  • 290 Postów:
Serwery do Diablo TRZY zapewne będą i stały z 20 lat minimum.
  • 0

#115 Kradziej Napisany 23 października 2010 - 19:00

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Na przykład słowo bilion, które w Polsce i w większości krajów europejskich oznacza milion milionów (1012), w krajach anglojęzycznych (ang. billion) określa tysiąc milionów (109).
wiki

czyli pewnie w tym wypadku billion = miliard .. jak zwykle

Wiem, że u anglosasów trochę inaczej z -ilionami jest, ale słownik na "billion" powiedzial "bilion" to stwierdzilem, że tu jest tak samo ;)
  • 0

#116 Daddy Napisany 23 października 2010 - 20:19

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 948 Postów:

Wiem, że u anglosasów trochę inaczej z -ilionami jest, ale słownik na "billion" powiedzial "bilion" to stwierdzilem, że tu jest tak samo ;)

Obstawiam wersję Taia - jak po angielsku było "billion", to zapewne mieli na myśli 000,000,000 zer. Czy to rzeczywiście tak ważne? Za mało 9 zer? :)
  • 0

#117 Ney Napisany 17 sierpnia 2011 - 19:53

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Można "przenieść do dział":
lead designer Josh Mosqueira stated that the developer "is very, very serious about bringing the Diablo 3 experience to the console." " Blizzard is currently in the process of recruiting a team to handle a potential console version of the action RPG sequel." "Today, we're trying to build the best console team at Blizzard. We're looking for programmers, designers, artists who think their dream job would be to bring Diablo to the console. Trust me, it is a dream job."
"All I can say is it's going to be awesome. Stay tuned"
Za Eurogamerem.
Wyjdzie pewnie z rok po wersji pecetowej skoro dopiero budują team od konwersji... W każdym razie oficjalnie już wiadomo, że to cudo będzie na konsolkach :)
  • 0

#118 ACZ Napisany 17 sierpnia 2011 - 20:32

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:
nie bedzie na konsolach. to, że szukaja typow do rpodukcji gier na konsole wiadomo od dawna. i co? i pstro? nie ma oficjalnej zapowiedzi diablo 3 na konsole = nie ma tematu.
  • 0

#119 Texz Napisany 17 sierpnia 2011 - 20:45

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Dlaczego bardziej niż na Diablo 3 czekam na Torchlight 2, które swoją drogą wyjdzie też na kąsole? Bo będzie lepsze i już.
  • 0

#120 117 Napisany 17 sierpnia 2011 - 20:55

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:

Można "przenieść do dział":
lead designer Josh Mosqueira stated that the developer "is very, very serious about bringing the Diablo 3 experience to the console." " Blizzard is currently in the process of recruiting a team to handle a potential console version of the action RPG sequel." "Today, we're trying to build the best console team at Blizzard. We're looking for programmers, designers, artists who think their dream job would be to bring Diablo to the console. Trust me, it is a dream job."
"All I can say is it's going to be awesome. Stay tuned"
Za Eurogamerem.
Wyjdzie pewnie z rok po wersji pecetowej skoro dopiero budują team od konwersji... W każdym razie oficjalnie już wiadomo, że to cudo będzie na konsolkach :)


Poki nie ma daty premiery to gra nikogo. Ale cieszy, ze Blizzard mysli o konsolach. W koncu konsole>PC
  • 0



Inne z tagami: