Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tatsunoko vs. Capcom: Ultimate All-Stars


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
70 odpowiedzi na ten temat

#31 Shinigami Napisany 08 grudnia 2008 - 19:26

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Szkoda, że wychodzi tylko na Wii :( Szczególnie, że Capcom wydaje teraz wszystko na wszystko.
  • 0

#32 P-chan Napisany 09 grudnia 2008 - 11:14

P-chan

    Link

  • Forumowicze
  • 311 Postów:
I dobrze, że wychodzi tylko na Wii, bowiem znając politykę obecną Capcomu, to widać, że ta gra jest taką alternatywą dla posiadaczy konsoli Nintendo, którzy nie dostaną przynajmniej na razie SFIV.

Jeśli ta gra wyjdzie w Europie (co mam nadzieje), i o ile wyjdzie, to ja automatycznie kupuje Arcade Sticka :P .
  • 0

#33 Malutki Napisany 23 grudnia 2008 - 13:25

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Capcom still trying to bring Tatsunoko Vs. Capcom to North America…in some way
A portion of a Destructoid interview with Seth Killian, Capcom’s Community Manager…

Dtoid : Starting simply, why isn’t Tatsunoko vs Capcom coming to the United States?

Seth Killian, Capcom’s Community Manager : We’ve had some licensing challenges, and if you’ve read the Capcom-Unity blog, I’m a big fan of the game and posting all the material I have on it up there, cause it’s a great, great fun new experience, but the licensing hurdles …

You know, Tatsunoko is all owned by…Tatsunoko in Japan. And in the West, they’re not. A lot of challenges there, but we’ve definitely recognized interest from a lot of people, and we’re looking to try and find a way to get Tatsunoko vs Capcom action to Western fans.

Dtoid : So there is a chance Tatsunoko vs Capcom will come to the United States?

SK : Yes

http://www.destructo... ... 5243.phtml
  • 0

#34 Gonzo Napisany 17 maja 2009 - 11:30

Gonzo

    N+ Crew

  • Narybek
  • 195 Postów:
http://www.nintendoe...ng.com/?p=16330

Ja szczerze mówiąc już przestałem w to wierzyć :) Ale do Europy i tak daleka droga...
  • 0

#35 Kaxi Napisany 17 maja 2009 - 15:03

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
A jednak! Brawo Capcom za odwagę.
  • 0

#36 Malutki Napisany 19 maja 2009 - 08:12

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
News tygodnia !!! :pijak: :klaszcze:
Capcom confirms Tatsunoko Vs. Capcom for Europe

Yes, it’s coming to Europe. That’s all I can say for the moment.

http://www.capcom-eu... ... post189281
  • 0

#37 Kaxi Napisany 19 maja 2009 - 16:43

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Capcom: Rehabilitacja :!:
  • 0

#38 Shinigami Napisany 19 maja 2009 - 17:55

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Kolejna cegiełka do akcji "Jendak warto kupić Wii".
  • 0

#39 Kaxi Napisany 06 czerwca 2009 - 11:15

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Zmieniłem na tytuł jaki gra będzie miała w USA i prawdopodobnie w Europie.
  • 0

#40 MonsieurWoland Napisany 06 czerwca 2009 - 20:37

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
stage show gamespotu z tego crapa http://e3.gamespot.c... ... es;title;2
  • 0

#41 Shinigami Napisany 24 września 2009 - 22:39

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Dwójka nowych postaci: Frank West, Tekkaman Blade i trailerek. Nie wiedziałem, że tu się liczy damage na miliardy :lol:
  • 0

#42 P-chan Napisany 25 września 2009 - 11:19

P-chan

    Link

  • Forumowicze
  • 311 Postów:
To wszystko wskazuje, że jednak będę musiał kupić tego Arcade Stick'a, jak zwykle Capcom mnie nie zawiódł, i mam kolejną grę obowiązkowo do kupienia :) .
  • 0

#43 Kaxi Napisany 27 września 2009 - 20:48

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
z tego co rozumiem, to ta wersja dla nas jets też znowu wydawana w Japonii. prawda li to?
  • 0

#44 Malutki Napisany 02 października 2009 - 22:43

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Hot News !!!
Gra pojawi się w Europie 29 stycznia 2010 roku :)
http://gonintendo.co...ry.php?id=98045
  • 0

#45 Malutki Napisany 05 stycznia 2010 - 20:35

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Tatsunoko vs. Capcom Producer Teases Big Announcement
http://www.siliconer... ... ouncement/
RUMOR - More secret characters in Tatsunoko Vs. Capcom

"There's all the new characters and there's some secret characters we haven't revealed yet" - Capcom booth employee discussing the build that was being played

A: So could you tell us who the new characters are?
Seth Killian, Capcom: That's still a secret and you won't be finding out until a few weeks
A: Oh, ok so what about the new mini-games?
Seth Killian, Capcom: I'm afraid you'll have to wait for that just like the characters. The news will be announced soon, though by then the game will be out. *laughs*

http://www.gonintend...y.php?id=109829
  • 0

#46 Malutki Napisany 25 stycznia 2010 - 11:36

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Pojawiła się recka na IGN :klaszcze: !!!
Tatsunoko vs. Capcom: Ultimate All-Stars Review
Here comes a new challenger!

Closing Comments
Tatsunoko vs. Capcom is an amazing win for not only Wii, but the worldwide audience overall. As I consider it to be the true successor of Marvel vs. Capcom 2, TVC melds a few classic Capcom characters with an otherwise totally unknown roster and still manages to make a fighter that can pull anyone in within a matter of moments. The gameplay is simple enough for a fighting game newbie, but deep enough for seasoned brawlers to really sink their teeth into and enjoy.

There are a few inherent downsides to the experience, including the fact that half the roster is entirely unknown outside of Japan, and there’s always the issue of TVC being “too casual” or “too hardcore” for certain people. But when it comes to taking the tried and true Vs. formula that Capcom has continued over the years and making something truly unique and captivating for the Wii crowd, I say "mission accomplished."

The roster is extremely diverse, there’s plenty of content to unlock (most of which was never found in the Japanese version), and the core gameplay is just downright fun. I may be in the minority, but I’d take a few rounds of Tatsunoko vs. Capcom over Street Fighter IV any day. It’s no wonder 360 and PS3 fans are begging for the game to see a multi-console version, as Ultimate All-Stars is a true gem worthy of the Capcom fighting legacy.

9.0 Presentation
You’ll find a huge list of modes, new fighters exclusive to the U.S. version, a competent online offering and a beautifully created Vs. experience bursting with style.
9.0 Graphics
One of the most visually impressive games on the system, Tatsunoko vs. Capcom raises the bar on animation, polish, effects and style.
9.0 Sound
Both English and Japanese voice tracks are included, and the overall audio production is impressive. Sound effects, voice work, and music all set the tone wonderfully.
9.0 Gameplay
Simple enough for newcomers, but deep enough for the hardcore fighting fans. The roster is well balanced for the most part, and there’s plenty of depth to be found.
9.0 Lasting Appeal
The inclusion of new characters, a new bonus game, as well as a full-featured online mode assures that you’ll be coming back again and again.
9.0 Outstanding OVERALL
(out of 10 / not an average) See All Award Recipients

http://wii.ign.com/articles/106/1062972p1.html
Ja już złożyłem zamówienie przedpremierowe na dodatek w bardzo dobrej cenie :jeee:
Jak ktoś jest chętny do zakupu gierki to niech zajrzy do sklepu Cenegi !!!
http://sklep.cenega....t&nr=1142&sub=9

Cena: 119.99 PLN :pijak: ^_^
  • 0

#47 Kaxi Napisany 25 stycznia 2010 - 13:05

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Wow, taka cena na starcie... Szacun.
  • 0

#48 ACZ Napisany 25 stycznia 2010 - 13:06

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:
No cena za***ista.
  • 0

#49 Shinigami Napisany 25 stycznia 2010 - 14:01

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Jakby niższej oceny można było się spodziewać po bijatyce Capcomu.
  • 0

#50 Shinigami Napisany 28 stycznia 2010 - 10:20

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

9 od GT. Szkoda tylko zmienionego intra i kilku obrazków zamiast animowanych zakończeń postaci.
  • 0

#51 P-chan Napisany 28 stycznia 2010 - 21:39

P-chan

    Link

  • Forumowicze
  • 311 Postów:
U mnie też gierka zamówiona od wczoraj, szkoda tylko że dawno nie odwiedzałem tego forum i przyszło zapłacić mi za gre o 15 zł więcej niż w cenedze:(.
  • 0

#52 Malutki Napisany 05 lutego 2010 - 10:51

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Ja już grę posiadam i muszę przyznać ,iż jest to jedna z najlepszych bijatyk na tą generację.
Dodany obrazek
Dodany obrazekDodany obrazek
Miałem okazję wczoraj zagrać z North'em i było wspaniale :) .
Mój FC jest w odpowiednim dziale ;)
  • 0

#53 P-chan Napisany 06 lutego 2010 - 13:29

P-chan

    Link

  • Forumowicze
  • 311 Postów:
A ja zapewne muszę poczekać, aż zapoznam się z gierką co najmniej do poniedziałku - Poczta Polska jak zwykle daje ciała <_< .

I mam jedno pytanie, a jak tam ze sterowaniem za pomocą Wiilota, bo jakoś nie udało mi się do dziś zakupić "klasycznych" padów, a jakoś nie mam zamiaru grać na gackowym padzie w tego typu grę. A zakup arcade stick'a, jakoś z przyczyn odemnie nie zależnych się jednak wydłuży :angry: .
  • 0

#54 LET Napisany 06 lutego 2010 - 16:34

LET

    Pikachu

  • Narybek
  • 57 Postów:
Doradzam zakup classic controllera (szczególnie wersji pro). To jedyny sensowny wybór. Na padzie od gacka nie da sie grać praktycznie z uwagi na malutki krzyżak i te nieszczęśnie ułożone przyciski, a używając samego wiilota lub też combo wiilot+grucha sterowanie jest tak uproszczone, że szkoda gadać. No chyba, że kogoś podnieca odpalanie superów jednym przyciskiem <_<
  • 0

#55 P-chan Napisany 06 lutego 2010 - 19:24

P-chan

    Link

  • Forumowicze
  • 311 Postów:
Dzięki za pomoc z której skorzystam, szczególnie że na padzie od GC też nie uśmiecha mi się grać. Wystarczy mi swego czasu przygoda z Capcom vs SNK 2, gdzie nie dało się w to grać tak jak się chciało, i było się skazanym na uproszczone sterowanie, które miało mało wspólnego z czerpaniem satysfakcji z grania :? .
I właśnie takiej sytuacji chciałbym uniknąć :P .
  • 0

#56 Tawotnica Napisany 10 lutego 2010 - 22:58

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 111 Postów:
Mam grę od wczoraj i jestem zadowolony z zakupu. Przynajmniej nie jestem już skazany na SSBB i Soul Calibura 2 jak chcę pograć w porządną bijatykę na platformie Nintendo. Miałem dzisiaj plan, żeby odkryć wszystkie postacie. Siadłem więc po pracy i się zabrałem do ciułania. Cały misterny plan jednak na nic, bo po paru przejściach 'Arcade' udało mi się zebrać literki z creditsów i odblokowałem mini-gierkę - vertical shooter'a 'TvsC Ultimate All-Shooters'. Warto się postarać i przemęczyć przez te napisy końcowe (albo zrobić to Roll), bo to strzelanie wciąga jak diabli. Nawet się kasę za to dostaje, więc na marne też nie idzie czas przesiedziany jako ciachający maszynowe skorpiony Tekkaman na przykład ^^
  • 0

#57 P-chan Napisany 11 lutego 2010 - 20:49

P-chan

    Link

  • Forumowicze
  • 311 Postów:
Zgadzam się gra jest po prostu rewelacyjna, nie tylko dostarcza kawał dobrej rozrywki i nie skończone pokłady grywalności (a Wii przecierz jeszcze do neta nie podłączyłem), które zapewnią kupę zabawy na wiele godzin. I muszę przyznać rację LET'owi, najlepiej do tej gry dokupić Classic Controller, bo tylko w ten sposób gra pokazuje prawdziwy pazur. Wiem co mówię bo próbowałem za razem grać na Wiilocie, i padzie od GC, i jedynie się tylko męczyłem. Więc przynajmniej do czasu aż nie dokupię sobie wreście "klasycznego" pada, postanowiłem sobie odpuścić granie w ten tytuł - by sobie nie psuć przyjemności z gry:).
I jeszcze jedno co mogę dodać to to, że Tatsunoko vs Capcom, to jedna z tych lepszych rzeczy, które przydarzyły się konsoli Nintendo od ekipy Capcom.
  • 0

#58 ACZ Napisany 11 lutego 2010 - 22:05

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:
Mam nadzieję, że gra na Wii się nie sprzeda (a najprawdopodobniej tak będzie) i koniec końców wyląduje na konkurencyjnych platformach.
  • 0

#59 Malutki Napisany 11 lutego 2010 - 22:18

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

Mam nadzieję, że gra na Wii się nie sprzeda (a najprawdopodobniej tak będzie) i koniec końców wyląduje na konkurencyjnych platformach.

Czysiek zamiast płakać , kup w końcu to Wii.Z resztą przeczytaj tego newsa:
Capcom producer tried to use Wii's full power for Tatsunoko Vs. Capcom, wants people to buy a Wii just for this game
http://www.gonintend...y.php?id=103509
Tatsunoko Vs. Capcom devs talks original plans for Phoenix Wright, Ghouls 'n Ghosts, sequel appearances and more

- Ingrid from the Capcom Fighting Jam (Evolution) was the first test model for the game, but didn't make the final cut
- Phoenix Wright was another character that didn't make the cut, but he never made it to test model phase
- The team didn't know how to animate Phoenix's legs, so they considered having him in a drivable desk, but then ditched the whole idea for the character
- Nizuma said these characters could always appear in a sequel
- Arthur from Ghouls 'n Ghosts was originally planned, including his own level, but he was also cut
- mini-games were mostly cut for the NA release due to time constraints
- Eighting said that including all characters in the mini-game wouldn't work, which is how we wound up with the 4 playable characters we have

http://www.gonintendo.com/viewstory.php?id=113861
  • 0

#60 ACZ Napisany 11 lutego 2010 - 22:25

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:
Nie czytam Twoich newsów. Już Ci raz pisałem jak masz wstawiać niusy to nadal robisz swoje. Konkret czyli tytuł newsa (główne info) ma być po polsku. Ucz się ode mnie ;]
  • 0