Skocz do zawartości

Zdjęcie

Devil May Cry


  • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
34 odpowiedzi na ten temat

#1 Texz Napisany 04 lipca 2008 - 21:13

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Przyznajcie. Czekaliście z utęsknieniem na tą chwilę. Oto lista wydawnicza Capcom:
http://www.capcom.co...e/list/psp.html
Pierwsza pozycja na liście: DMC na PSP!
Całkowicie nowa gra czy remake jedynki. Co obstawiacie?
  • 0

#2 Shinigami Napisany 04 lipca 2008 - 21:20

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Co obstawiacie?

To, że Dante pożyczy mi PSPka.

Jako fanboj bez tej konsoli najchętniej chciałbym rimejk którejść z części ;] A tak poważniej, to nie mam pojęcia co to. Ani nie ma daty wydania, ani nie da się zlukać screenów po kliknięciu, a napis "series" nic nie mówi.
  • 0

#3 ACZ Napisany 04 lipca 2008 - 21:56

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Ja tam żadnego remejka nie chcę, bo jak niby może to być remejk? Na słabszej konsoli? Liczę na jakiegoś spin offa.
  • 0

#4 Cola Napisany 05 lipca 2008 - 08:13

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
Raczej dostaniemy spin offa niż DMC 5 :). A może tak wszystkie trzy części zostaną przeniesione na płytki UMD i dostaniemy taki właśnie wypaśny zestawik, ale to chyba zbyt piękne by mogło okazac się prawdą.
  • 0

#5 Kradziej Napisany 05 lipca 2008 - 09:26

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
A moze bedzie to taktyczny RPG? Czekamy na jakieś informacje - Kratos na PSP zadziałał, Dantemu pewnie też sie uda.
  • 0

#6 Shinigami Napisany 05 lipca 2008 - 10:54

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Gdyby real time weapon change przestawić na strzałki, to mogłoby dać radę. Tylko problem jest taki, że Kratos miał statyczne kamery, a w DMC jednak wypada ruszać prawym analogiem. I mieć dokładny lewy.
  • 0

#7 Texz Napisany 05 lipca 2008 - 10:56

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
To najwyżej będzie to rozwiązane jak w pierwszej nextgenowej odsłonie Ninja Gaiden, zanim jeszcze dodano obsługę kamery za pomocą prawego analoga.
  • 0

#8 Shinigami Napisany 05 lipca 2008 - 11:11

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Zapewne tak. Statyczne kamery pokazujące tylko to, co trzeba pozwalają na mniejszą zabawe ze schowanymi miejscami.
  • 0

#9 ACZ Napisany 05 lipca 2008 - 11:45

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Przecież DMC też ma statyczne kamery, takie jak GoW.
  • 0

#10 Shinigami Napisany 05 lipca 2008 - 11:52

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
No tak, nie grałeś w czwórkę ;] A trójka statyczne miała tylko czasami, w większości przypadków można było jako tako - lub nawet w pełni - ruszać.
  • 0

#11 ACZ Napisany 05 lipca 2008 - 12:06

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Mówię o tych Devilach z PS2. A jako, że PSP nie ma drugiego analoga to tym bardziej Capcom żadnej rewolucji z kamerami nie będzie robił i będą statyczne. W sumie ja bym chciał zobaczyć nowego Devila, jako siekanego platformera z widokiem z boku ala 2d :^^:
  • 0

#12 cwany-lis Napisany 05 lipca 2008 - 12:17

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
Mam podobne życzenie co Czychu - zamiast portu jedynki albo jakiejś kompilacji wolałbym chodzą dwu wymiarową bijatykę w stylu Cadilack & Dinosaur :lol:
  • 0

#13 Gość__* Napisany 05 lipca 2008 - 13:12

Gość__*
  • Goście
Ale akurat jedynka miała statyczną kamerę 100 % i drugi analog był w ogóle do niczego nie potrzebny o ile pamiętam. DMC 1 na PSP marzenie !!! (nierealne niestety).
  • 0

#14 Shinigami Napisany 05 lipca 2008 - 13:35

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
A może PSP dostanie jakąś grę z Nero w roli głównej?
  • 0

#15 Gość__* Napisany 05 lipca 2008 - 13:43

Gość__*
  • Goście
A może coś o Vergilu w świecie demonów, pokazanie jego walki z Mundusem i finalne przeobrażenie w Nelo Angelo? Mogłoby być ciekawie :^^: Chociaż pewnie nie ma co na to liczyć, Kapkum zapewne zrobi remake pierwszej części (a to i tak wystarczający argument za tym, żeby kupić PSP), może dorzucając parę usprawnień w rozgrywce. DMC z systemem DMC3? Ja nie mam nic przeciwko :)
  • 0

#16 ACZ Napisany 05 lipca 2008 - 16:52

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Akurat mnie konwersje z PS2 na PSP nie interesują. Ja na PSP kupuję gry stricte handheldowe lub dobre exy typu GoW czy Daxter. Zrobi Capcom konwersję jedynki to niech się wypcha, pieniędzy ode mnie nie dostanie, starocia z PS2 nie potrzebuję, już się nagrałem w pierwszego Devila wystarczająco dużo na PS2, aby jeszcze raz w niego grać siedząc na kiblu.
  • 0

#17 f5k Napisany 05 lipca 2008 - 19:32

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Ja sie ciesze że PSP dostanie gre DMC, ale mam nadzieje że to bedzie slasher z uniwersum DMC a nie jakiś spin off np. RPG czy coś innego z bohaterami uniwersum DMC.
  • 0

#18 Gość__* Napisany 06 lipca 2008 - 12:06

Gość__*
  • Goście
Wreszcie! To chyba najlepsza zapowiedź na PSP w tym roku! Czekam z niecierpliwością na jakiś konkret...
  • 0

#19 Nyjacz Napisany 07 lipca 2008 - 16:38

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:
Kamera... Może po prostu będzie coś w stylu GTAIV. Analog będzie odpowiadał za ruchy postacią i kamerą ;). A tak w ogóle to marzę aby okazało się to czymś fajnym ;P. Jestem fanem a GOW to crap.
  • 0

#20 Texz Napisany 07 lipca 2008 - 17:07

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Najlepszym wyjściem będą statyczne kamery jak w DMC1, bez niepotrzebnych kombinacji i prób przebicia konkurencji.
  • 0

#21 f5k Napisany 08 lipca 2008 - 15:32

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Nyu-> Myślałem że tylko ja wole bardziej DMC niż GoW, widać nie jestem jedyny :)
  • 0

#22 Gość__* Napisany 08 lipca 2008 - 16:06

Gość__*
  • Goście

Nyu-> Myślałem że tylko ja wole bardziej DMC niż GoW, widać nie jestem jedyny :)

To Ty chyba nie czytasz moich postów ;)
  • 0

#23 Nyjacz Napisany 30 lipca 2008 - 19:32

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:

Nyu-> Myślałem że tylko ja wole bardziej DMC niż GoW, widać nie jestem jedyny :)

Nie chcę tu zaczynać kolejnej wojenki, ale GoW to jakiś koszmar. System walki to jakaś katastrofa, gra tak łatwa, że szok nawet na trudniejszych poziomach.. Ogólnie dla mnie to jest porażka. A DMC taki dopasiony ;>. Marzę o wersji na przenośną konsolkę, oby to był jakiś prequel albo remake... <3
  • 0

#24 ACZ Napisany 30 lipca 2008 - 20:14

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Nyu, GoW na PSP jest łatwiejszy niż na stacjonarkach, to samo jest z Ninja Gaiden na DS. I to samo będzie z pewnością z DMC.
  • 0

#25 Shinigami Napisany 30 lipca 2008 - 20:15

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Co nie zmienia faktu, że DMC i tak będzie bardziej skomplikowany niż jakikolwiek GoW na duże konsole ;)
  • 0

#26 ACZ Napisany 30 lipca 2008 - 20:22

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Co nie zmienia faktu, że DMC nigdy nie będzie miał tej epickości co GoW ;)
  • 0

#27 Scorpio Napisany 30 lipca 2008 - 20:42

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

A DMC taki dopasiony ;>. Marzę o wersji na przenośną konsolkę, oby to był jakiś prequel albo remake... <3

W sumie DMC3 jest prequelem :) I to takim, jaki mógł być najwcześniej - gdy Dante obudził w sobie diabła (zatem wcześniej, fabularnie ujmując, nie ma możliwości użycia Devil Trigger). Ale coś między tym, jak Dante z koguta z DMC3 przeskoczył w sarkastycznego drania w DMC, jak najbardziej :)
  • 0

#28 Nyjacz Napisany 31 lipca 2008 - 09:31

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:

A DMC taki dopasiony ;>. Marzę o wersji na przenośną konsolkę, oby to był jakiś prequel albo remake... <3

W sumie DMC3 jest prequelem :) I to takim, jaki mógł być najwcześniej - gdy Dante obudził w sobie diabła (zatem wcześniej, fabularnie ujmując, nie ma możliwości użycia Devil Trigger). Ale coś między tym, jak Dante z koguta z DMC3 przeskoczył w sarkastycznego drania w DMC, jak najbardziej :)

No w sumie faktycznie, ale DMC3 to moim zdaniem porażka (żeby nie było niejasności - DMC1 i DMC4 to dla mnie subiektywnie gra na dyszkę). Ale historia o tym jak Dante, koffany imoł chłopaczek zmienia charakter faktycznie. Byleby Dante, nie Nero! xD

Co do GoW.. że to jest epickie? Grałem w dwójkę, też jest łatwa, gra polega na wciskaniu [trójkąt] i [kwadrat] i od czasu do czasu QTE więc mam dość i raczej trójeczki nie kupię. Kratos ma się nijak do Dantego a Ebony & Ivory i Rebellion wymiatają.
  • 0

#29 Shinigami Napisany 31 lipca 2008 - 09:37

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

No w sumie faktycznie, ale DMC3 to moim zdaniem porażka.

Niewierny. Każdy Devil jest tak samo zajebisty (dwójka jest dobra, nie zajebista).

Ale historia o tym jak Dante, koffany imoł chłopaczek zmienia charakter faktycznie. Byleby Dante, nie Nero! xD

Najlepiej Nero! Nie mam PSP, więc nic ciekawego pewnie nie stracę, a trochę fabularnie można by rozwinąć tę postać :)
  • 0

#30 Nyjacz Napisany 31 lipca 2008 - 18:01

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:

No w sumie faktycznie, ale DMC3 to moim zdaniem porażka.

Niewierny. Każdy Devil jest tak samo zajebisty (dwójka jest dobra, nie zajebista).

Ale historia o tym jak Dante, koffany imoł chłopaczek zmienia charakter faktycznie. Byleby Dante, nie Nero! xD

Najlepiej Nero! Nie mam PSP, więc nic ciekawego pewnie nie stracę, a trochę fabularnie można by rozwinąć tę postać :)

Nie, bo Nero to lamer ^^. Nienawidzę nim grać. Zachowuje sie tak jakby chciał dorównać "temu lepszemu, w czerwonym płaszczu", ale mu nie wychodzi. Jego żarty mnie irytują, nie bawią. I design gorszy niż ma Dante. Więc stawiam na tego drugiego :P. Szczerze mówiąc marzy mi się jakby to była reedycja DMC pierwszego. Bo remake na pewno nie (gorsza grafa).
  • 0