Skocz do zawartości

God of War II - zagadki


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
7 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 09 lipca 2008 - 14:11

Gość__*
  • Goście
Wlasnie gram w ta swietna gre ale mam kilka zastrzezen. Jest w grze w pewnym momencie dosc trudna zagadka z dwoma zapadniami i cialem ktore trzeba na nich umiescic - ci co grali wiedza o co chodzi. Przyznam sie bez bicia, za ta zagadka sklonila mnie do zajrzenia 2 raz w zyciu do solucji (pierwszy byl MGS3 SE - walka z The Fear'em). Probowalem wiele razy ale nic z tego nie dalem rady. W ogole uwazam, ze zagadki w tej grze niepotrzebnie przedluzaja sama zabawe. Mam do Was pytanie czy ktos oprocz mnie zajrzale do solucji? Albo inaczej ilu jest tych ktorzy wykombinowali to sami? Dodam jeszcze, ze gram bez podpowiedzi i pomocy wylaczylem obie bo przeszkadzaja mi w graniu.

Gra okazuje sie tez zabugowana (wiele dwa razy wpadlem w "czarna dziure" i zginalem oraz scina. To prawda, ze graficznie wymiata ale te przeszkadzajki rzucaja cien na ta pozycje.
  • 0

#2 Texz Napisany 09 lipca 2008 - 14:28

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
W momencie, kiedy przechodziłem GoW2 nie było jeszcze solucji. Ale też nie miałem potrzeby gdziekolwiek zaglądać, jedynym problemem dla mnie mogły być jedynie walki z bossami.
  • 0

#3 Cola Napisany 09 lipca 2008 - 15:45

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

W ogole uwazam, ze zagadki w tej grze niepotrzebnie przedluzaja sama zabawe.


Zagadki w tej grze polegają głównie na przesuwaniu kolumn itp. i choć nie są to jakieś specjalne i wyszukane łamigłówki, to uważam, że dobrze było na moment odetchnąć od nieustanej akcji, aby właśnie nieco pogłówkować. Nigdy nie uważałem zagadek w God of War za minus tej gry bądź niepotrzebne czy sztuczne przedłużanie czasu rozgrywki.

Mam do Was pytanie czy ktos oprocz mnie zajrzale do solucji?


Ja takiej potrzeby nie miałem.

Gra okazuje sie tez zabugowana (wiele dwa razy wpadlem w "czarna dziure" i zginalem oraz scina.


Przyznam, że w obie części GoW grałem naprawdę sporo i takie bugi mi się nie przytrafiły. A o co chodzi z tym "ścinaniem"? Chodzi o szarpiącą animacje czy co?
  • 0

#4 Gość__* Napisany 09 lipca 2008 - 16:20

Gość__*
  • Goście
Tak chodzi o szarpiaca animacje.
  • 0

#5 Cola Napisany 09 lipca 2008 - 16:57

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

Tak chodzi o szarpiaca animacje.


Z tym fantem w GoW także się nie spotkałem.
  • 0

#6 Scorpio Napisany 09 lipca 2008 - 18:39

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Jutro temat scalę z zwykłym tematem God of War II ;)
  • 0

#7 pawel_k Napisany 09 lipca 2008 - 21:46

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:

Jest w grze w pewnym momencie dosc trudna zagadka z dwoma zapadniami i cialem ktore trzeba na nich umiescic - ci co grali wiedza o co chodzi. Przyznam sie bez bicia, za ta zagadka sklonila mnie do zajrzenia 2 raz w zyciu do solucji (pierwszy byl MGS3 SE - walka z The Fear'em). Probowalem wiele razy ale nic z tego nie dalem rady.

Spoiler


W ogole uwazam, ze zagadki w tej grze niepotrzebnie przedluzaja sama zabawe.

akurat moim zdaniem zagadki w GoW mają klimat.
  • 0

#8 Gość__* Napisany 10 lipca 2008 - 15:49

Gość__*
  • Goście

Jest w grze w pewnym momencie dosc trudna zagadka z dwoma zapadniami i cialem ktore trzeba na nich umiescic - ci co grali wiedza o co chodzi. Przyznam sie bez bicia, za ta zagadka sklonila mnie do zajrzenia 2 raz w zyciu do solucji (pierwszy byl MGS3 SE - walka z The Fear'em). Probowalem wiele razy ale nic z tego nie dalem rady.

Spoiler


W ogole uwazam, ze zagadki w tej grze niepotrzebnie przedluzaja sama zabawe.

akurat moim zdaniem zagadki w GoW mają klimat.


I to jest dobra odpowiedz. Ciesze sie, ze nie jestem sam bo moj brat to rozkminil.
  • 0