Skocz do zawartości

Zdjęcie

Captain Rainbow


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
12 odpowiedzi na ten temat

#1 ogqozo Napisany 10 lipca 2008 - 22:35

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
Nintendo robi nową grę. Chyba bez Mario. W każdym razie nie w roli głównej.



Captain Rainbow to dzieło twórców Chibi-Robo (kapitalna, niedoceniana gierka z GaCka). Główny bohater - Nick - posiada umiejętność zamiany w Kapitana Tęczę, superbohatera. Jaki gatunek dokładnie będzie reprezentować gra - nie wiadomo. Wszystkie informacje na razie zawarte są na tym skanie:

http://gonintendo.co...6_122_170lo.jpg

Jest coś wspomniane o mini-gierkach, łowieniu ryb itp. Ale żadnych szczegółów, te pewnie otrzymamy na E3. Na razie jest nowa, ciekawa marka od samego Nintendo i zapowiedziana data premiery na koniec 2008 w Japonii. Na megahit się to nie zapowiada, ale może być kapitalna, przyjemna produkcja. Co myślicie?
  • 0

#2 ACZ Napisany 10 lipca 2008 - 22:40

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 164 Postów:
Na razie nic nie myślę, chociaż styl graficzny nawet mi się podoba. Najważniejsze, że to gra bez Mario XD
  • 0

#3 Pious Napisany 11 lipca 2008 - 09:31

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
A mi się nie podoba. Nie czuję w tym magii Nintendo. No i grafika jest żałosna.
  • 0

#4 Kot Fritz Napisany 11 lipca 2008 - 09:43

Kot Fritz

    Mega Man

  • Narybek
  • 143 Postów:
Jestem bardzo dobrej myśli. Chibi-Robo był świetny, a przecież w żadnym razie nie szokował graficznie.
  • 0

#5 Krill Napisany 11 lipca 2008 - 09:45

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Captain Rainbow jest na maxa japoński. Ciekawa stylistyka, ale nie wiem czy dam radę to przełknąć chociaż to gra od samego Nintendo...Pytanie czy w ogóle ukaże się poza Japonią. No i zobaczymy jaki to będzie gatunek, jeśli ma o być przygodówka z mnóstwem puzzli a nie action adventure to odpuszczę. Chociaż przyznam, że Kapitan Tęcza ma fajny ten kolorowy kombinezon i maskę...
  • 0

#6 lukaszSA Napisany 11 lipca 2008 - 09:50

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:
Jakoś średnio mi się to podoba. Ale dobrze, że robią coś nowego
  • 0

#7 Pious Napisany 11 lipca 2008 - 10:09

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Dawać nową Zeldę, a nie takie coś. Mi to w ogóle nie podchodzi. Wygląda na pierwszy rzut oka jak gra na 6 maks 7.
  • 0

#8 Kaxi Napisany 11 lipca 2008 - 10:29

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Wiem, że mają być w tej grze postacie Nintendo ze starych gier, ale jakoś mi się wydawało, że grę wydaje Capcom, a nie Nintendo. Strange...
Zresztą, daję głowę, że poza Japonię to to nie wyjdzie. Nie ma się co ekscytować.
  • 0

#9 Ryan Napisany 11 lipca 2008 - 14:17

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
@Kaxi: Pan Wikipedia mówi, że grę wydaje Nintendo a robią ludzie od Chibi-Robo!.
  • 0

#10 Kaxi Napisany 11 lipca 2008 - 14:25

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
No to jak tak mówi, to wierzę. Coś mi się musiało pomerdać, tyle tych newsów teraz ;)
  • 0

#11 Malutki Napisany 20 sierpnia 2008 - 09:39

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Famistu ocenia grę:
8/ 8/ 7/8
Wiadomo , magazyn ten nie jest wyrocznią , ale fajnie się patrzy na takie ocenki :P .
  • 0

#12 ogqozo Napisany 31 sierpnia 2008 - 23:34

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
http://wii.ign.com/a...6/906486p1.html

Jest relacja IGN-u. Polecam przeczytać, bo widać wiele ciekawych pomysłów, choć jednocześnie wiele "typowo japońskich" zagrywek, jak żarty kręcące się wokół kibla i problemów z identyfikacją płciową (no cóż - taki developer). Jest sporo takich odniesień do starych gier Nintendo, że nawet maniacy ich pewnie by nie wyłapali. Czy wyjdzie w Europie? Szanse widzę marne...
  • 0

#13 Pious Napisany 01 września 2008 - 07:52

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Gra zaczęła mi się podobać. Nie wygląda tak źle jak ją wcześniej widziałem, a te żarty to tylko plus. Szkoda, że nie wyjdzie pewnie u nas.
  • 0