Skocz do zawartości

God of war 1 i god of war 2 pomocy


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 14 lipca 2008 - 13:56

Gość__*
  • Goście
Mam pewien problem. Kupiłem GOW1 i nie odbierał mi, wymieniałem 2 razy i też nie odbierał. Czy może ktoś wie dlaczego? Grę mam do dzisiaj. Posiadam wersję w systemie PAL. Na mojej PS2'ce tylko ta jedna gra nie odbiera. Konsolę mam już ok. 2 lata, jest w stanie bardzo dobrym, gry są mało porysowane nie które nawet w ogóle. Chciałbym kupić GOW2 lecz nie wiem czy tez tak będzie. PS3 mam 40 GB więc gry z PS2 tam nie chodzą.
(jakby ktoś wiedział o jakimś oprogramowaniu do PS3 aby gry z PS2 chodziły to tez proszę pisać tu. Z góry dzięki i przepraszam za dziwną formę tego tekstu.
Konsolę kupiłem w Londynie i mam ok. 50 gier w systemie PAL i wszystkie gry działają. Od SCE mam jeszcze choćby Killzone, kiedyś miałem The Getaway które też jest od sony i wszystko działało. Mam PS2 slim srebrną (PS2 chudą). Mam jeszcze jakieś inne gry od sony i działają. Niektóre gry kupiłem w Polsce i wszystkie chodzą płynnie. PS2 mam nie przerobioną więc wszystkie gry mam orginalne, GOW też. Pomyślałem ze GOW2 może nie odbierać bo może być nagrana tak samo jak GOW1 (dwuwarstwowe czy jakoś tak). :)
  • 0

#2 Scorpio Napisany 14 lipca 2008 - 14:48

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Zostawiam na razie, ale na drugi rac - z czymś takim są tematy ogólne pomocowe u góry ;) Albo tematy o samej grze ;)
  • 0

#3 MonsieurWoland Napisany 25 lutego 2009 - 16:53

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:

Pomyślałem ze GOW2 może nie odbierać bo może być nagrana tak samo jak GOW1 (dwuwarstwowe czy jakoś tak). :)


Dobrze pomyślałeś. Jedyne wyjście to kupno nowej PS2jki lub poszukanie PS3jki z hardware'owa emulacja PS2.
  • 0