Skocz do zawartości

Zdjęcie

Grand Theft Auto Chinatown Wars


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
273 odpowiedzi na ten temat

#271 Texz Napisany 15 maja 2010 - 19:12

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Czy ja wiem? W DSie trzeba było co chwilę wyciągać stylusa i go chować. Grać ze stylusem w łapach można było, ale wygodne to nie było... za bardzo. Na PSP tylko klepiemy przyciski i nic więcej.
  • 0

#272 Zetsuharda Napisany 12 lipca 2010 - 10:03

Zetsuharda

    Blanka

  • Narybek
  • 206 Postów:
Gra jest bardzo ciekawa - wciąga. Minigierki na DS'ie są bardzo fajne, a na PSP nie wiem bo nie grałem.

Jedna z lepszych gie na NDS. :mrgreen:
  • 0

#273 pantrupek Napisany 01 października 2011 - 12:17

pantrupek

    Mega Man

  • Narybek
  • 106 Postów:
Nie grałem na DS, grałem na PSP i powiem, że gra wciągnęła mnie na tyle, że grałem w nią namiętnie po kilka godzin dziennie (wakacje), aż nie skończyłem fabuły. A potem jeszcze kilka godzin nie wiedzieć po co handlowałem dragami. Bardzo dobra, graficznie świetna mimo rzutu izometrycznego gra. Nawet brak głosów w radiu mi nie przeszkadzał, bo muzyka tworzy świetny klimat.
  • 0

#274 Spuczan Napisany 15 grudnia 2011 - 22:01

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 029 Postów:

Czy ja wiem? W DSie trzeba było co chwilę wyciągać stylusa i go chować. Grać ze stylusem w łapach można było, ale wygodne to nie było... za bardzo. Na PSP tylko klepiemy przyciski i nic więcej.


A mnie własnie to urzekło. Chociaż wersja na PSP jest tańsza i cały czas dostępna a na wersję na DS trzeba polować. Na PSP jeszcze nie grałem w tą grę.
  • 0