Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wii Music.


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
182 odpowiedzi na ten temat

#61 xell Napisany 09 września 2008 - 21:16

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 228 Postów:
A mnie zastanawia, jak bezstresowa musi być praca przy takim Wii Music - gra ma prostą grafikę na gotowym już silniku, jakością dźwięku zupełnie się tam nie przejmują (polecam wyszukać filmik z gitarą elektryczną - w ogóle nie brzmi jak gitara) i chyba właśnie z nudów zrobili gierkę polegającą na szczekaniu. Nikt nie będzie zwracał uwagi na wykonanie, bo przecież liczy się pomysł, a marketingowcy i tak wypromują grę jak wcześniej Wii Fit czy Wii Play, więc o przyszłość projektu się nie trzeba martwić. A przy takich grach na PS360 firmy tracą kupę szmalu na jak najładniejsze wykonanie drzewek, najwierniejsze odwzorowanie odgłosu strzału z Mausera czy najlepszą animację skoku, a sprzedaż i tak jest niepewna (a raczej pewne jest, że będzie znacznie słabiej niż Wii Music). Ja tam jestem pełen podziwu dla Nintendo, że sobie taką pozycję wypracowali.

Jestem ciekaw, jaki będzie następny pomysł Miyamoto z cyklu "z codziennego życia wzięte". Np. gry o robieniu kupy jeszcze nie było i można sprzedać na samym pomyśle. :)
  • 0

#62 Krill Napisany 09 września 2008 - 21:22

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Haha. Zajebioza!

Dodany obrazek
Dodany obrazek

Piesek jest niesamowity. Jaki muzykant!
Ciekawe, czy będzie można grac też 'kocie' piosenki ? :-D

W ogóle nie czujecie magii Nintendo, smuci mnie to. Pewnie należycie do grona nerdów zapatrzonych w supergrafikę, nie rozumiejących, że przyszłość grania to uśmiechnięta rodzina przed konsolą, wnuczek z babcią, ciocia z wujkiem, wesoło machających rękami i uśmiechających się jak harcerze na pierwszomajowej defiladzie. Iwata i Miyamoto też są smutni jak czytają wasze posty. A piesek szczeka hau hau ze smutku. Na szczęście miliony tłustych amerykańskich dzieci i ich dziadków wysłanych do domów starców poznają się na tym lepiej od was.


'nuff said, bro.
  • 0

#63 Nexus Napisany 09 września 2008 - 21:23

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 959 Postów:

Ja tam jestem pełen podziwu dla Nintendo, że sobie taką pozycję wypracowali.

Dokładnie. Mimo tych wszystkich zastrzeżeń też mnie wciąż zadziwia jak po tylu niełatwych latach Nintendo wstrzeliło się tak kapitalnie w obecne realia rynkowe i odczytało perfekcyjnie zapotrzebowanie masowego klienta. Choćbyśmy nie wiem jak jechali po Wii Music to chyba nikt nie wątpił ani przez chwile że to ich kolejna kura ze złotymi jajami or sth like that.
  • 0

#64 ogqozo Napisany 09 września 2008 - 21:24

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
Bardzo jestem ciekaw, jaka będzie sprzedaż Wii Music.

To nie to samo co Wii Fit. Graliście w ogóle w WiiFit? To bardzo udany produkt. Nawet jeśli nie kupowało się go dla samej przyjemności, to zawsze można go było reklamować jako połączenie gry i ćwiczeń, a przecież ćwiczenia każdemu robią dobrze, każdemu się przydadzą. Gracze mogli kupić choćby po to, by zobaczyć w akcji Balance Board, który naprawdę jest bardzo ciekawą technologią i fajnym gadżetem (sposób, w jaki wykrywa ułożenie ciała itp.). Wii Play to też przykład produktu, który broni się sam - po prostu ceną. Masz wybór: wiilot samodzielnie za 40 euro, to już wolisz kupić zestaw z Wii Play i dopłacić tą dyszkę. Gdyby ta gra wyszła samodzielnie za normalną cenę, to nie sprzedałaby się w 10% tego, co teraz osiąga.

A Wii Music? Nie ma jak tego reklamować. O grze jest cicho w mediach. Nie ma żadnej przełomowej technologii. Żadnych bajerów. Niby są filmiki w sieci, ale nie ma jakiejś wielkiej akcji promocyjnej, zresztą Nintendo zawsze oszczędnie reklamuje swoje produkty. Ta gra na pewno nie będzie na szczytach list sprzedaży. Szczerze mówiąc, to nie widzę szans, by coś więcej osiągnęła pod względem finansowym.
  • 0

#65 Godot Napisany 09 września 2008 - 21:24

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
o geeez :D no nic, powiem dyplomatycznie, ze gra nie jest dla mnie :D na szczescie nikt mnie nie zmusza do kupowania tych smieci, 3-4 swietne gry rocznie na wii mi starcza
  • 0

#66 xell Napisany 09 września 2008 - 21:30

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 228 Postów:

A Wii Music? Nie ma jak tego reklamować. O grze jest cicho w mediach. Nie ma żadnej przełomowej technologii. Żadnych bajerów. Niby są filmiki w sieci, ale nie ma jakiejś wielkiej akcji promocyjnej, zresztą Nintendo zawsze oszczędnie reklamuje swoje produkty. Ta gra na pewno nie będzie na szczytach list sprzedaży. Szczerze mówiąc, to nie widzę szans, by coś więcej osiągnęła pod względem finansowym.

O Mario Kart Wii też się dużo nie mówiło przed premierą, a teraz siedzi od pół roku w Top 10 w prawie każdym kraju. Po prostu jak gra wyjdzie, to Nintendo będzie reklamować grę w telewizji (i pewnie nie będzie to reklama puszczana przez tydzień, a przez wiele miesięcy jak jest z ich pozostałymi grami), a poza tym oprócz Animal Crossing to chyba jedyna gra od nich na Święta BN, więc z racji tego faktu się dobrze sprzeda.
  • 0

#67 ACZ Napisany 09 września 2008 - 21:36

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Tych filmików do Wii Music jest już naprawdę sporo, każdy ważniejszy instrument próbują pokazać. Po obejrzeniu tylu filmików ciemna, casualowa masa pomyśli "łaaaał, jaka ta gra obszerna" i kupi.
  • 0

#68 ogqozo Napisany 09 września 2008 - 21:37

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
Mario Kart to również co innego. Przecież ta seria to synonim grywalności, zarówno dla niedzielnych, jak i dla wprawionych graczy. Nie można w żadnym calu powiedzieć, że nie jest to bardzo przyjemna gra na długi czas. Sprzedawała się świetnie zawsze - na SNES-ie, na GBA, na DS, bo jest po prostu świetna. Do tego praktycznie bez konkurencji w dziedzinie gier wyścigowych na Wii. Jeśli zaś chodzi o gry muzyczne to Wii czekają tylko na najbliższe Święta dwie premiery największych szlagierów - Rock Band i Guitar Hero, które sprzedają się świetnie na tej konsoli.
  • 0

#69 torq314 Napisany 09 września 2008 - 21:39

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 415 Postów:
nie ma czegoś takiego jak "ciemna casualowa masa". każdy pojedyńczy konsument myśli o sobie, że jest najlepszym znawcą rynku, choć tak naprawdę mocno sugeruje się zwykle opiniami innych.

będą niezłe jaka, jak gra po prostu uzyska łatę "obciachowej" i nikt jej nie kupi, bo wstyd będzie się przyznać, że się w nią gra.
  • 0

#70 xell Napisany 09 września 2008 - 21:45

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 228 Postów:
Owszem, Mario Kart sprzedawało się świetnie, ale nigdy tak jak teraz. Choć to pewnie dlatego, że Wii jest popularniejsze niż wcześniejsze konsole. Argument o innych grach muzycznych jest sluszny, ale i tak mam przeczucie, że Wii Music się sprzeda świetnie, bo ludzie beda chcieli sprobowac, jak to jest machać wiilotem, a konsola sama muzyke zsyntezuje.. :wink:
  • 0

#71 Voo Napisany 09 września 2008 - 21:46

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
torq - moze nie ma czegos takiego jak casualowa masa ale są ludzie, którzy nie ogląda żadnych filmików, wchodzą do sklepu i kupują dla dziecka grę bez przemocy o muzykowaniu, tak mi się przynajmniej wydaje, nie mają żadnego punktu odniesienia co do jakości produktu
  • 0

#72 ogqozo Napisany 09 września 2008 - 21:50

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
Dla przeciętnego człowieka to raczej granie w Wii Music nie będzie obciachem większym niż mordowanie kosmitów różowymi promieniami jako koleś chodzący non-stop w zielonej zbroi. Tymczasem jeśli chodzi o "graczy", to widać, że produkt już teraz jest spalony, bo otrzymuje gigantyczną ilość krytyki (nie pamiętam, by tak krytykowano przed premierą jakąkolwiek grę - ktoś sobie przypomina?).

No ale ja w to nie grałem, nie mam pojęcia, o co w tym chodzi, i dlaczego Miyamoto to zrobił. Jestem więc naprawdę ciekaw, czy ktoś zechce to kupić. Kto wie - porażka tego tytułu może mieć znaczenie dla Nintendo. Można wiele złego powiedzieć o tej firmie, ale jednego trudno odmówić - firma stara się uczyć na swoich błędach. Wygrywają na tej generacji z podobnych powodów, dla których przegrali poprzednią. Wypowiedzi Miyamoto śledzę od 10 lat i wiem, że jeśli teraz wyczytuje o sobie tyle złego, to na pewno myśli, że pora pójść w innym kierunku.
  • 0

#73 Gość__* Napisany 09 września 2008 - 21:54

Gość__*
  • Goście
Ogladajac takie filmiki nawet nie wiecie jak sie ciesze, ze sprzedalem ta konsole ... seriously WTF ?!
  • 0

#74 Kaxi Napisany 09 września 2008 - 22:19

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Bardzo bym chciał by WiiMusic się nie sprzedało.. Ale szanse na to są niewielkie. Nadziei można upatrywać tylko w tym, że jako pierwszy WiiShit nie promuje nowego osprzętu (WiiPlay i Sport standardowy kontroler, Fit Balance Board, Resort Motion Plus), ale z drugiej strony nawet jeśli nie podpije świata jak poprzednie produkty, to i tak się opłaci, bo przecież koszt zrobienia tej gry to mniej niz dziesiaty sequel japonskiej popierdolki wydanej tylko dla tamtejszego rynku.

Ale być może nieco krytyczniejsze przyjęcie przez rynek i bardzo krytcyzne przez branże da Nintendo do myślenia. Kilka dni temu czytałem słowa Miyamoto, że nie powinniśmy spodziewać się wielu więcej kontrolerów do Wii jeśli w ogóle. Co za ulga...
  • 0

#75 xell Napisany 09 września 2008 - 22:56

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 228 Postów:
Nie ma co być za bardzo zgorzkniałym z powodu Wii Music. Mnie jakoś koncept tej gry zupelnie nie przeszkadza i może znajdą się ludzie, którzy znajdą to udawanie intrumentów za wciągające i odprężające. Co prawda Nintendo mogłoby sprawić, żeby trąbka brzmiała jak trąbka a nie syntezator midi, ale ogólnie i tak Nintendo z casualowymi grami stara się bardziej niż Sony czy tym bardziej Microsoft, za co należą im się pochwały (Big N, nie MS czy Sony ;)). Problemem jest to, że Nintendo nie za bardzo stara się o "poważne" gry od wydawców 3rd party, przez co Wii raczej nigdy nie będzie konsolą tak uniwersalną jak swego czasu PS2. Ale to nie jest wina Wii Music, przynajmniej nie bezpośrednio. :)

No ale ja w to nie grałem, nie mam pojęcia, o co w tym chodzi, i dlaczego Miyamoto to zrobił. Jestem więc naprawdę ciekaw, czy ktoś zechce to kupić. Kto wie - porażka tego tytułu może mieć znaczenie dla Nintendo. Można wiele złego powiedzieć o tej firmie, ale jednego trudno odmówić - firma stara się uczyć na swoich błędach. Wygrywają na tej generacji z podobnych powodów, dla których przegrali poprzednią. Wypowiedzi Miyamoto śledzę od 10 lat i wiem, że jeśli teraz wyczytuje o sobie tyle złego, to na pewno myśli, że pora pójść w innym kierunku.

Dopiero co Miyamoto został nazwany "Waltem Disneyem gier wideo" i myślę, że raczej nie przejmie się krytyką z powodu Wii Music, bo też nie ma za bardzo czym. Gra jest tym, czym miała być, a jeśli nie znajdzie oddźwięku wśród klientów, to przejdzie do następnego pomysłu, co by zrobił pewnie nawet wtedy, gdyby Wii Music było hitem. Co prawda Miyamoto mówił na E3, że chciałby, aby Wii Music miało zastosowanie edukacyjne na wczesnych etapach nauczania muzycznego i to jest raczej totalna mrzonka, ale ogólnie nie robi nic złego.
  • 0

#76 ogqozo Napisany 09 września 2008 - 23:30

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
No nie wiem, czy gra jest tym, czym miała być, bo z założenia miała być czymś nowym i zajebistym, a nikomu się nie podoba. Wiem, jaka była idea i w sumie to dla mnie ona jest bardzo pociągająca - w jednym zestawie wiilot+nunchaku masz mechanizm grania na różnych instrumentach, na gitarze, perkusji, i czymś tam. Ja bym rozważał kupno tej gry, nawet gdyby to był zwykły symulator perkusji, ale taki naprawdę realistyczny - że każdy ruch ma przełożenie takie, jakby przed tobą stał zestaw bębnów, a wiilot z gruchą byłyby pałeczkami. No ale okazuje się, że to nie jest tak fajne, jak się wydaje w idei. Tego się z takim sprzętem po prostu nie da zrobić. Dobrze, że N się stara dopracować tą technologię, wypuszcza MotionPlus i pewnie dalej będzie to rozwijać - na razie po prostu cudów nie ma i nie każdy pomysł da się przerobić na przyjemną grę.
  • 0

#77 MonsieurWoland Napisany 09 września 2008 - 23:52

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Dzieki xelloss. Od 0:15 do 0:30 płakałem z śmiechu. Po 0:31 już nie było co po mnie zbierać.

Co prawda Miyamoto mówił na E3, że chciałby, aby Wii Music miało zastosowanie edukacyjne na wczesnych etapach nauczania muzycznego i to jest raczej totalna mrzonka, ale ogólnie nie robi nic złego.


Ciekawe jak wczesny etap miał na mysli. IMO ta gra nie nadaje się nawet do nauczania prenatalnego.
  • 0

#78 torq314 Napisany 10 września 2008 - 00:50

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 415 Postów:

torq - moze nie ma czegos takiego jak casualowa masa ale są ludzie, którzy nie ogląda żadnych filmików, wchodzą do sklepu i kupują dla dziecka grę bez przemocy o muzykowaniu, tak mi się przynajmniej wydaje, nie mają żadnego punktu odniesienia co do jakości produktu


zobaczymy ilu takich będzie. patrząc na dzieciaki wydaje mi się że częściej (albo prawie zawsze?) działa mechanizm "mamo/tato kup mi". a dzieciaki nie są głupie - chcą tego co maja inne dzieciaki i co jest cool. a ponieważ Wii Music nie będzie cool, nie będzie presji żeby to kupować.

gra zostanie prawdopodobnie zjechana również w recenzjach branżowych, co z pewnością jej nie pomoże. nie uważam, że z tego powodu sprzeda się więc "0" sztuk, bo właśnie tacy "kupujący z biegu", o których piszesz, skuszą się przypadkową reklamą w sklepie czy telewizji, ale będzie ich chyba niewielu. wszyscy pozostali sobie odpuszczą.

Nintendo do tej pory umiało dobrze odnaleźć grupę docelową dla kolejnych produkcji, natomiast tu nie potrafię sobie zasymulować w wyobraźni tego modelowego klienta. coś takiego jak "rodzina" nie jest klientem, bo jest zbiorowością, a zbiorowość nie gra. w WiiSports gramy, bo jest fajne - mama, tata, babcia, dziadek i dzieciaki - wszyscy mają równe szanse, jest rywalizacja, jest zabawa.

a tu? podmuchać i pociągać, to zaprzeproszeniem można wiadomo gdzie i to za darmo. nie widzę nikogo kto gra i dobrze się bawi. Kaxi, nie zawiedź nas, tym razem bądź wyjątkowo uczciwy oceniając!
  • 0

#79 Pious Napisany 10 września 2008 - 08:22

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Ja z kolei myślę, że ten gniot dostanie pozytywne oceny i dobrze się sprzeda. Już po GC były artykuły na różnych stronach, że Wii Shit Music jest nie takie złe jak się wydaje. Spodziewam się 7/10, a zasługuje na 2/10. Sprzeda się w bańkach, bo marketing działa i już to reklamują.
  • 0

#80 Marbel Napisany 10 września 2008 - 10:41

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
Pious ma niestety rację. Marketing i mentalność Japończyków do pierdółek sprzeda to w milionach w samej Japonii. Co z tego, że w Europie i USA nikt nie wróży nic dobrego dla tej gry. Przecież Japońce się podniecają czymś takim jak Cooking Mama, n-serii Brain Trainig i innych pierdółek. Jeszcze doczekamy się Wii Music 2, gdzie będzie można zagrać na stadzie byków pociągając za... to co wystaje :P Jak widać jest szum wokół tytułu, a to jest najlepszą reklamą.
  • 0

#81 ACZ Napisany 10 września 2008 - 14:15

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Akurat jeśli chodzi o Wii Shity to najbardziej na nie leci kraj hamburgerów, a nie Japonia.
  • 0

#82 ogqozo Napisany 10 września 2008 - 14:57

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
Akurat na gry z "Wii" w tytule jest popyt wszędzie. VGChartz podaje dla "innych terytoriów" (poza USA i Japonią) taką sprzedaż za ostatni tydzień:

1. Wii Sports
2. Wii Fit
3. (coś innego na Wii)
4. Wii Play

Więc nie mataczcie. Wiem, że chcecie tak łatwo siebie dowartościować jako Hardkorowych Graczy ("ja jestem z Europy - ja się znam"), ale to naprawdę nie ma nic wspólnego z prawdą. Jeśli komuś się podoba Wii Music, to świadczy to tylko o tym, że inaczej patrzy na gry niż wy, a nie, że jest od razu otyłym idiotą. Może wy nie znacie takich ludzi, ale tylko dlatego, że żyjemy w Polsce - a tutaj o Wii nikt nie słyszał.

Wasze komentarze porażają, zresztą przy każdej grze na Wii są takie same, ale naprawdę, ile można ciągle powtarzać te same obelgi. Człowiek, który nie miał kontaktu z grą, mówi, że opinie tych, co grali, są niesprawiedliwe, bo on po samym filmiku (a pewnie nawet po samym tytule) już wie, że gra jest na 2/10. Ci co grali się nie znają! Prawdziwy znawca ocenia po tytule! No c'mon...

Akurat mi się Wii Music nie podoba ani trochę, no ale co z tego - olewam ją po prostu. Mam wrażenie, że niektórym tutaj płacą za krytykowanie tej produkcji, tak są w tym gorliwi.
  • 0

#83 torq314 Napisany 10 września 2008 - 16:15

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 415 Postów:
e tam zaraz. kocham Wii Sports, lubię Wii Fit. a WiiMusic wygląda tak, że jedyne co można to albo olewać (Ty) albo wyśmiewać (parę innych osób). nie ma w tym nic złego.
  • 0

#84 lukaszSA Napisany 10 września 2008 - 16:17

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 915 Postów:
Dla tej gry warto sprzedać Wii. Na samą myśl o sequelu mi niedobrze
  • 0

#85 Pious Napisany 10 września 2008 - 16:19

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

[...] albo wyśmiewać (parę innych osób). nie ma w tym nic złego.


Tych parę innych osób to większość użytkowników na wielu stronach w internecie. Wystarczy poczytać komentarze pod niusem z psem na gonintendo, you tube i innych. My tu w Polsce nie jesteśmy tacy nadzwyczajni jeśli chodzi o krytykę tego syfu.
  • 0

#86 ogqozo Napisany 10 września 2008 - 16:19

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
Nie chodzi mi o wyśmiewanie gry. Tylko teksty typu: "ale głupia gra, nic dziwnego że żółtki/spasione Amerykańce ją kupują". To jest nienormalne. Gadajcie tu o grze, a swoje poglądy o wyższości ras wypisujcie gdzie indziej.
  • 0

#87 Marbel Napisany 10 września 2008 - 16:30

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
To pojechałeś rasizmem. A tego tu miało nie być... przynajmniej w moim poście. Wszyscy wiemy, że w KKW mentalność graczy jest inna i jakże odmienna od naszej. W końcu stamtąd wywodzi się ta gra, a twórcy muszą widzieć zapotrzebowanie ma gry muzyczne.
Nie wiem czy już to pisałem, ale nie wydaje mi się by tworzenie muzyki odbywało się tak randomowo i swobodnie. Myślę, że będzie po prostu jakiś motyw do odegrania (np. znany z Mario) i będzie trzeba machać w jakimś rytmie. Na pokazie z E3 końcówka pokazu była wg mnie niemożliwa do "stworzenia" w czasie rzeczywistym.
  • 0

#88 Pious Napisany 10 września 2008 - 16:38

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Wydaje mi się, że w hands onach pisali już, że trzeba machać w odpowiednim rytmie i tyle. Czyli IMO dno. Równie dobrze mogę sobie puścić jakąś muzykę na kompie i machać wiimotem w rytm. Zabawa ta sama, a żaden koszt.
  • 0

#89 Voo Napisany 10 września 2008 - 20:42

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
w sytuacji gdyby oferta zapowiadanych gier na Wii była sensownie urozmaicona i adekwatna do sukcesu platformy nikt tego nieszczęsnego Wii Music by się nie czepiał, tutaj każdy daje upust swojej złości, że dostaje to zamiast wyczekiwanego [wstaw swój ulubiony tytuł od Nintendo] na dodatek z komentarzem, że to jest własnie to na co czekał.

Mnie historia z tą grą bawi z tego powodu, że wszystkie te sporty i fity reklamowane były wg tego samego schematu czyli ludzie w różnym wieku, różnej rasy i różnej płci grają z uśmiechem na twarzy co jakiś czas w dodając do tego "wow" i obowiązkowo wytrzeszcz oczu. Tutaj gameplay jest tak ...kretyński, że widok panienki szczęśliwej że o ja pier8dolę machającej rączkami jak zacięty robot jest po prostu groteskowy! To nie wyglada jak gra na Wii tylko jak karykatura gier na Wii.

I ta sobie jeszcze myślę, że każdy rodzic gładko łyka trzy kity związane z dzieckiem - sport, muzykę i plastykę. Można sprzedac każden shit dla dzieci pod warunkiem, że rodzice uwierzą, że dzieciaki będą sprawniejsze, mądrzejsze, będą rozwinięte muzycznie i nauczą się malować. Dlatego czekam na jakiś tytuł na Wii związany z malowaniem za pomocą willota.
  • 0

#90 ACZ Napisany 12 września 2008 - 10:16

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Na basie, jak pociera hoho.
http://www.gametrail...ayer/39897.html
  • 0