Skocz do zawartości

Zdjęcie

de Blob

Blue Tongue Entertainment THQ Wii Switch XONE PS4 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
73 odpowiedzi na ten temat

#61 Godot Napisany 24 lipca 2009 - 18:29

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Zastanawiam się nad Blobem, ale filmiki wydają mi się monotonne. Cała akcja dzieje się w mieście?
  • 0

#62 torq314 Napisany 25 lipca 2009 - 13:45

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 485 Postów:
spróbuj, aż ciekawe czy Ci się spodoba. dla mnie jest zbyt monotonne, do czego własnie w dużej mierze przyczynia się to jednostajne otoczenie.

i tak - to się dzieje cały czas w jakichś takich "miastopodobnych" bryłach, przynajmniej przez te kilka godzin, na które starczyło mi cierpliwości. jest niby jakaś przystań statków, miasta mają architekturę kilkupoziomową (coś niżej, jakieś podejście) ale mi to nie pomagało przemóc wrażenia nudy.

nie ma też takiego jak w SMG fajnego mieszania konwencją ruchów samego bohatera. Mario ma kilka skórek, skacze, zmienia grawitację i ogólnie ciągle coś się dzieje. tu schemat ruchów jest ciągle ten sam, skok, bączek, skok, bączek.
  • 0

#63 Godot Napisany 25 lipca 2009 - 14:49

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Właśnie to od tej gry mnie odrzuca. W SMG non-stop dzieje się coś nowego, nowe otoczenie, nowe patenty, nowe postacie. Tutaj cały czas jest miasto. Eh, no trudno, daruję sobie narazie Bloba. Nie stac mnie na eksperymenty za 100 zł
  • 0

#64 me&myself Napisany 14 października 2009 - 21:00

me&myself

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 518 Postów:
Jestem po 5ciu lokacjach i jak dla mnie gra jest rewelacyjna! Po raz kolejny sprawdza się, że najprostrze pomysły są najlepsze. Fakt lokacje są dośc monotonne, ale czy np. taki tetris nie miał monotonnych lokacji :wink: Podoba mi się to, że gra jest bardzo "elastyczna" można przejść wszytko na hurrra, albo lizać ściany. Na razie nie mam cierpliwości (ani tym bardziej czasu), żeby masterować wszystko na 100%, ale staram się przynajmniej w każdej lokacji i dodatkowej misji mieć złoty madal. A tak wogóle to jest chyba najbardziej "funkowa" gra w jaką kiedykolwiek grałem. Kolorowa, bezpretensjonalna, z monotonnym, ale i genialnym w swojej prostocie gameplayem i świetną funkową muzyką. Bardzo pozytywna gierka.
  • 0

#65 MonsieurWoland Napisany 27 maja 2010 - 10:19

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Podbijam temat, bo okazuje się że oprócz wersji na Wii, pierwowzór tej gry wyszedł również jako darmoszka na PC.

click

Właśnie sciagam.
  • 0

#66 cybercotlet Napisany 27 maja 2010 - 11:31

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 598 Postów:

You must be a registered member to download this file.

Wiesz gdzie sobie możesz takiego linka wsadzić? :^^:
  • 0

#67 ramzes64 Napisany 27 maja 2010 - 19:56

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:

Wiesz gdzie sobie możesz takiego linka wsadzić? :^^:

no ale o co cho? ... kliklem i sie sciaga ;p

ma sie konto na GameSpot to sie sciaga ;p .. lubi sie GameSpot to sie ma tam konto ... jak sie konta nie ma, to sie marudzi na linka ;p

to ze deBlob wyszedl na PC to wiem, ale dizajn jest nieco brzydszy i mi sie nie podoba (widzialem gdzies screeny w necie), ja tam wole na Wii / tak samo jak wole World of Goo na Wii (a jest tez na PC). Po prostu przed konsolą lepiej mi sie gra, niz z myszka w reku.
  • 0

#68 nole Napisany 25 października 2017 - 19:32

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 728 Postów:

Już w listopadzie gierka wyjdzie na PS4 i XO dzięki nieustępliwemu THQ Nordic :olo:.

 

 

 


  • 0

#69 Kaxi Napisany 25 października 2017 - 20:24

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:

Ale był ograł de Blob 3  :gwizdek:


  • 0

#70 ACZ Napisany 25 października 2017 - 21:16

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:

W konwersji będzie dorzucona rozgrywka wieloosobowa na podzielonym ekranie. Będzie 8 trybów dla maksymalnie 4 graczy.


  • 0

#71 Tawotnica Napisany 06 czerwca 2018 - 14:28

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 111 Postów:


  • 0

#72 BeSOS Napisany 06 czerwca 2018 - 14:36

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Ja z blobem zawsze mam ten sam problem- na początku jest przyjemnie, w połowie zaczynam się nudzić i gierka leci na allegro...za mało pomysłów a gra jest dosyć długa.

Sequel był lepszy i nie do końca rozumiem czemu portuja jedynkę a nie dwójkę...
  • 0

#73 gruby Napisany 06 czerwca 2018 - 18:28

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

W dwójkę koniec końców nie grałem, ale jedynkę bardzo lubiłem. Jednak było, minęło - remaster dla mnie zbędny na pewno nie będę wracał, choć wspominam bardzo przyjemnie.


  • 0

#74 Tawotnica Napisany 07 czerwca 2018 - 05:19

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 111 Postów:

Sequel był lepszy i nie do końca rozumiem czemu portuja jedynkę a nie dwójkę...


dwójka już wyszła na PS4/XONE w lutym, więc na znicza pewnie też się ukaże.


  • 0



Inne z tagami: