Skocz do zawartości

Zdjęcie

najlepsza gra wszechczasow


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
340 odpowiedzi na ten temat

#61 kubicz Napisany 31 maja 2004 - 11:40

kubicz

    cham, prostak i odważnik z internetu

  • Forumowicze
  • 2 860 Postów:
Mam dwie ulubione giery . Z gier w które grałem na automatach moją ulubioną jest METAL SLUG. A z gier konsolowych rządzi u mnie w rankingu Sonic 2 na Segę Mega Drive. Boże ile razy grałem w to z bratem ( SONIC jest the BEST).
  • 0

#62 Gość__* Napisany 31 maja 2004 - 11:44

Gość__*
  • Goście
co wy wiecie o grach??wy stare d*py jesteście! :lol: Przecież kazdy wie,ze najlepszą grą jest cannon fodder!!!!
Ten klimat,ta grafa, ta muza, ten miód!!!!!!Coś pieknego!!!!!![
  • 0

#63 AVErsiv Napisany 06 czerwca 2004 - 09:34

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:
Raczej trodno jest mi wybrac jakis tytol ale z gra z prawdziwego zdazenia kojazy mi sie stara contra i super mario z NESa , ale chyba tylko dla tego ze wczesniej pogrywalem na ATARI 2600 ( rambo :D ) a tam zadnych normalnych gier nie bylo . A gry ktore uwazam za najleprze to na pewno NINJA GAIDEN 2 , BATMAN (ten pierwszy ) ,GHOST BUSTERS 2 (ten z widokiem od gory ) ,super mario 13 ( nieznam oryginalnego tytulu :cry: )
1945 , DOOM sa to tytuly ktore kojaza sie z graniem i zawrze tak beda paietane bo mialy byc gram z historyjka lub bez ale to sa gry cala geba , Np SOUL REAVER , SILENT HILL , MGS , tez sa grami ale jak je czlowiek wspomina to nie pamieta tego ze nie mogl ukonczyc jakiegos poziomu ale jaka wspaniala historia byla opowiedziana .
  • 0

#64 Hanz Napisany 06 czerwca 2004 - 11:41

Hanz

    youtube.com/dkstbeats

  • Forumowicze
  • 3 097 Postów:
niesmiertelny Kunio-kun no Nekketsu Soccer League ;-)
  • 0

#65 luck1985 Napisany 10 czerwca 2004 - 13:03

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Za grafike 3d swiat stworzony na TV to dwe gry Zelda i Mario na N64 , za fabule i klimat napisze MGS i RE (1) a za grywalnosc to Giana Sisters Canon Foder Flashback Yo!Yoe Desert Strike i Jungle Strike Super Frog :D
Taki podzial zrobilem co nie znaczy ze grywalnosci nie mial MArio 64 itp poprostu taki podzial :P
  • 0

#66 Gość__* Napisany 10 czerwca 2004 - 13:34

Gość__*
  • Goście
Mam parę typów.Oczywiście jak najbardziej subiektywne.Podzielę je według konsoli:
PSX:FF 7(pamiętam o sheep dog `n` wolf,FF 8,9 i MGS ew.Tekken 3)
N64:Golden eye
Amiga:Cannon Fodder,South & North
PC:Morrowind(nie mam xboxa),Curse of monkey island i Grim Fandango
PS2:Vice city,seria pes.
  • 0

#67 BeSOS Napisany 24 czerwca 2004 - 08:34

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
najpierwnpomyślałem o OOT ale jednak SM64 będzie tą grą bo była istnym przełomem i do końca życia bedą o niej pamietał
  • 0

#68 Soltys Napisany 04 sierpnia 2004 - 21:01

Soltys

    Toad

  • Narybek
  • 7 Postów:
Mi najlepiej kojarzą sie gry z okresu jak byłem juz troche wyrośnietym brzdącem(jak Secret Servive zaczynał wychodzić)Moze dlatego,ze bardziej sie jarałem tematem niz teraz??Chyba juz powoli zaczynam wyrastać z grania bo(ze smutkiem to mówie)jakos nowe gry za bardzo mnie nie kręcą.Jak sobie pomyśle ile czasu spedziłem przy Syndicate albo Ufo to sie włos na głowie jeży(gdzie wtedy byli moi rodzice :)
Na dobra sprawe to najlepsza jest seria NBA LIVE(nie wiem ile sezonów przeszedłem,ale pewnie przejde jeszcze wiecej:),a tak obiektywnie to jak dla mnie Starcraft - on ma juz chyba z 6 lat,a popularnośc to chyba mu nie spada.
  • 0

#69 Gość__* Napisany 04 sierpnia 2004 - 22:52

Gość__*
  • Goście

Mi najlepiej kojarzą sie gry z okresu jak byłem juz troche wyrośnietym brzdącem(jak Secret Servive zaczynał wychodzić)Moze dlatego,ze bardziej sie jarałem tematem niz teraz??Chyba juz powoli zaczynam wyrastać z grania bo(ze smutkiem to mówie)jakos nowe gry za bardzo mnie nie kręcą.Jak sobie pomyśle ile czasu spedziłem przy Syndicate albo Ufo to sie włos na głowie jeży(gdzie wtedy byli moi rodzice :)
Na dobra sprawe to najlepsza jest seria NBA LIVE(nie wiem ile sezonów przeszedłem,ale pewnie przejde jeszcze wiecej:),a tak obiektywnie to jak dla mnie Starcraft - on ma juz chyba z 6 lat,a popularnośc to chyba mu nie spada.


Zmeczenie materialu ?? Nowe gry nie wydaja sie tym, czym byly kiedys ?? Heh, tez to mialem jakis czas temu- ale doszedlem do wniosku, ze trzeba patrzec na to, co jest ( a jest na co patrzec), oraz uswiadomilem sobie, ze ciezko jest wyrosnac z grania, jesli bylo sie prawdziwym graczem. Bo pasja zostaje, tylko zajawka czasem znika.
  • 0

#70 Soltys Napisany 06 sierpnia 2004 - 21:26

Soltys

    Toad

  • Narybek
  • 7 Postów:

Uswiadomilem sobie, ze ciezko jest wyrosnac z grania, jesli bylo sie prawdziwym graczem. Bo pasja zostaje, tylko zajawka czasem znika.


To jest najgorsze,ze siedze przy konsoli z przyzwyczajenia,ale jakoś frajdy juz mi to nie daj(tak jak kiedyś),a po przegraniu paru godzin(jednak teraz bedzie najgorsze) mam KACA MORALNEGO,ze zmarnowałem kupe czasu na bzdety(pewnie własnie podpadłem 90% forumowiczy)-normalnie pociąc sie idzie.
Oj zatroskany tym jestem,zatroskany(ale jakoś sie wyliże :D
  • 0

#71 Gość__* Napisany 06 sierpnia 2004 - 22:02

Gość__*
  • Goście
Hmmm, jesli chodzi o to poczucie zmarnowanego czasu, to staralbym sie to zrozumiec, jesli bylaby mowa o crapach, a nie normalnych grach...a tak...moze potrzeba jakiejs bardziej stawiajacej na nogi pozycji, abys wyrwal sie z letargu ?
Ja osobiscie gram na pewno nie z przymusu, aczkolwiek gry nie jaraja mnie tak bardzo, jak kiedys (wtedy dzialy manie szokujaco). Nie to, ze wyroslem czy zdziadzialem, ale im dluzej sie w czyms siedzi, tym szybciej to cos powszednieje. Ale teraz, kiedy dorwalem SC II, znow siedze i tne ostro, gramy z kumplami i wogole, to wraca dawny klimat. Czasem, jak juz napisalem, przydaje sie fachowa gra przywracajaca chęci do zycia.
  • 0

#72 Soltys Napisany 08 sierpnia 2004 - 12:44

Soltys

    Toad

  • Narybek
  • 7 Postów:
Tu juz chyba nawet fachowa gra nie pomoże(chociaż 3mam kciuki za producentów:)Z typowego maschowania wyrosłem,a od gier z "głebszym" scenariuszem wole dobrą ksiązke,albo jakis film(chociaz mam takie wrazenie,ze i swiatowa kinematografia podupada)Ja chyba po prostu musz grać rzadziej,ale z klasą.Jednak nie planuje przerzucić sie z N+ na Wprosta bo lepiej 3mac reke na pulsie(albo plusie jak kto woli:) i wiedziec co w trawie piszczy.
  • 0

#73 Gość__* Napisany 08 sierpnia 2004 - 12:49

Gość__*
  • Goście
W takiej sytuacji moze warto posłac konsole do szafy na 2-3 miechy i wrocic, kiedy bedziesz czul ostra zajawke, lub kiedy ukaze sie gra godna kupienia i sprawdzenia. Ja w kazdym razie bym postapil wlasnie w ten sposob. I w sumie to juz kiedys tak postapilem. Pomogło.
  • 0

#74 Gość__* Napisany 11 sierpnia 2004 - 14:04

Gość__*
  • Goście
Do dzisiaj mam starego Pegasusa i najmilej wspominam Contre. Ta grafika i całe kilogramy miodu płynące z rozwalania tych chmar pikseli (czyt. przeciwników)! A tryb w dwie osoby był boski! To były czasy...
  • 0

#75 Soltys Napisany 11 sierpnia 2004 - 21:08

Soltys

    Toad

  • Narybek
  • 7 Postów:

W takiej sytuacji moze warto posłac konsole do szafy na 2-3 miechy i wrocic, kiedy bedziesz czul ostra zajawke, lub kiedy ukaze sie gra godna kupienia i sprawdzenia. Ja w kazdym razie bym postapil wlasnie w ten sposob. I w sumie to juz kiedys tak postapilem. Pomogło.


No i ja tak chyba zrobie.Na szczescie tak sie szczesliwie składa,ze wakacje sprzyjają odkładaniu konsoli.Dzieki za rady i 3maj sie
  • 0

#76 Gość__* Napisany 11 sierpnia 2004 - 21:35

Gość__*
  • Goście
Wiesz Soltys, jesli miales kiedys prawdziwa zajawke na gry i byly ci one bliskie, byly czyms wiecej niz plytka wrzucana do duzego kawalku plastiku, to szansa na jej powrot zawsze jest. Pozdr. !
  • 0

#77 Gość__* Napisany 09 września 2004 - 13:05

Gość__*
  • Goście
Dla mnie aktualnie doa 2(w 3 nie grałem:(...)zaraz potem ...wszystkie inne bijatyki.
  • 0

#78 Gość__* Napisany 29 września 2004 - 17:36

Gość__*
  • Goście
Dla mnie rządzi niepowtarzalne Harvest Moon na SNES. A i jeszcze Concer's Bad Fur Day, a no i ISS2, no i zelda. Już sam nie wiem :roll:
  • 0

#79 Gość__* Napisany 29 września 2004 - 18:49

Gość__*
  • Goście
Ja nigdy nie zapomne Metal Gear Solid bo zrobił na mnie wielkie wrażenie [demko które miałem przechodziłem nonsto w kółko całymi dniami i w ogóle nie mogłem sie doczekać pełnej wersji] a teraz najbajdziej cenie sobie Virtua Fighter 4 Evo. A ze starszych gier w pamieci ciagle mam Mariana na NES'a i inne gry Nintendo aż sie łezka w oku kręci :cry:
  • 0

#80 Gość__* Napisany 29 września 2004 - 18:57

Gość__*
  • Goście
zupełnie poważnie:

Tetris
  • 0

#81 Pawlik Napisany 29 września 2004 - 19:07

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

zupełnie poważnie: Tetris

Fakt jest to jedna z nielicznych gier do których wracam i zawsze sie bawie tak jakbym grał w to poraz pierwszy. Jeszcze Boberman na GB tak na mnie działa.
  • 0

#82 Gość__* Napisany 29 września 2004 - 19:28

Gość__*
  • Goście
Chyba Bomberman. :wink:
  • 0

#83 Pawlik Napisany 29 września 2004 - 19:30

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Faktycznie literka mi uciekła. Złośliwość literek czasami nie zna granic :D
  • 0

#84 Gość__* Napisany 01 października 2004 - 23:23

Gość__*
  • Goście
Seria Silent Hill i MGS...
  • 0

#85 marioo Napisany 02 października 2004 - 10:17

marioo

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 699 Postów:

Seria Silent Hill ...


PODPISUJE się pod tymi słowami....myslałem ze coś i ktoś może mnie jest od tego odwieść....ale tak nie jest. SH to po prostu LEGENDA....

POWIEM jesio raz SH to nie gra, to MISTRZOWSTWO. 4EVER!
  • 0

#86 Shinigami Napisany 02 października 2004 - 16:11

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Seria MG z eSami.
  • 0

#87 Gość__* Napisany 03 grudnia 2004 - 21:22

Gość__*
  • Goście
Witam!

Nie mam tej jednej, jedynej ulubionej gry, wiec napisze moj TOP 7 ;)

1. Metal Gear Solid (seria) - PSX/PS2/GCN
2. HALO (seria) - Xbox
3. Splinter Cell (seria) - Xbox
4. Final Fantasy (od VI do X-2, bez IX) - SNES/PSX/PS2
5. Silent Hill (seria, choc przede wszystkim SH2) PSX/PS2/Xbox
6. Grand Theft Auto (seria) - PSX/PS2/Xbox
7. Burnout (seria) - PS2

Pozdrawiam,
GrzesieG
  • 0

#88 Gość__* Napisany 05 grudnia 2004 - 22:37

Gość__*
  • Goście
Powiem tylko trzy magiczne słowa(przynajmnie dla mnie) Mega Man X4
  • 0

#89 Scorpio Napisany 06 grudnia 2004 - 08:35

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Trzy słowa? Ja mam trzy literki FF7 :P
  • 0

#90 Gość__* Napisany 06 grudnia 2004 - 10:30

Gość__*
  • Goście

Counter - Strike

ukradł mi pare lat z życia skubaniec

  • 0