Skocz do zawartości

Zdjęcie

Final Fantasy Type-0


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
65 odpowiedzi na ten temat

#61 Tawotnica Napisany 22 lipca 2014 - 21:28

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 112 Postów:
Siedzę cały mokry, ciężko oddycham. W tle słychać buczenie wiatraka, który wcale nie chłodzi powietrza. Palce mam tak spocone, że się zsuwają z przycisków i analoga. PSP „piano black” jest takie zaciapane, że już matowe. Trey właśnie wpakował ostatnią strzałę w bossa. Możemy spokojnie umierać.

UMPWCM0.jpg

Ależ endgame dał jeszcze raz porządnie do pieca! Pomysłowe S.O., do tego budził pozytywne skojarzenia z Mega Manem czy Metal Gearem, epickie walki i deprymujący klimat utrzymany do samego końca.

Wstawki CGI to god-tier i w sumie po przejściu gry nie dziwię się, że kwadratowi wolą to wydać na stacjonarne konsole. Przygotujcie się na zaoranie tematu „giereczkowe skrinusie” w przyszłym roku jak wyjdzie Type-0 HD :doge:

Materiału na New Game+ jest mnóstwo. Chociażby rozwalenie tych przegiętych C.E. o których wyżej wspominałem. Poza tym potencjał na przechodzenie różnymi bohaterami jest spory, bo rozjazd levelowy między postaciami pod koniec robi się dość duży. Prawie dwadzieścia poziomów dzieliło moją najlepszą (Queen <3) od najgorszej (Machina) postaci.

Ostatnie wrażenie potwierdza pierwsze – świetna gierka i najlepszy Final ze sprzętów poprzedniej generacji. 9/10, would play again.

P.S.: Się Kazik nieźle wpieprzyłeś na minę, że kapusia mainowałeś :cf:
  • 3

#62 Schrodinger Napisany 22 lipca 2014 - 21:40

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

Tawot nie ma wolnej roboty na Twoim stanowisku gdzieś? Mogę wyjechać nawet do Białegostoku


  • 0

#63 Kazuo Napisany 23 lipca 2014 - 02:42

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Gratsy Tawot, gierka nie jest łatwa (albo to wina moich wyborów :olo: ). Na liczniku mam 2x mniej godzin od Ciebie, ale jutro planuję mocniej przysiąść do tego krapiszcza i w ciągu paru dni też przejść :^^:

 

Gdzieś czytałem, że dopiero na ng+ wyjaśnia się bardzo dużo z fabuły i generalnie trzeba tę grę przejść dwa razy, żeby w pełni ją załapać.


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 23 lipca 2014 - 02:43

  • 0

#64 Kazuo Napisany 26 lipca 2014 - 00:59

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

kuniec

 

 

dnSwxCJ.jpg

 

 

Walka z ostatnim bossem swoją debilnością rozwaliła nawet Yu Yevona z FFX. Ale zakończenie to po prostu miazga (męskie łzy zostały przelane... chlip, chlip) i jeszcze ten utworek na napisach końcowych...

 

Kurde, dobra gierka. Nie tak dobra jak na początku myślałem (wady pokazują się z czasem), ale to i tak od czasu Crisis Core najlepszy Final Fantasy. Te nędzne trzynastki mogą Type-0 co najwyżej buty czyścić. S-E to prawdziwi skurwiele, że jeszcze nie wydali tego poza Japonią.  8/10


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 26 lipca 2014 - 01:00

  • 2

#65 Kradziej Napisany 26 lipca 2014 - 09:28

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Czemu 10h mniej na liczniku niż Tawot? Co się stało z hardkorowym Każułem? :(
  • 0

#66 Kazuo Napisany 26 lipca 2014 - 13:23

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Ostatnio gram o wiele mniej. Pogoda, zapieprz w pracy, dziewczyna czy zwyczajny brak chęci - wymówek mam sporo. Poza tym nie chciało mi się już bawić w questy i rozwijanie postaci, tylko cisnąłem, żeby jak najszybciej skończyć :ftopa:


  • 0