Skocz do zawartości

Jaką grę wybrac? Temat multiplatformowy


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
5040 odpowiedzi na ten temat

#4111 bartezoo Napisany 10 października 2018 - 14:39

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:
Faktycznie, być może źle się wyraziłem. Pierwszy DMC miał fajne lokacje, ale przy czwórce coś im się zjebało.

Ten post był edytowany przez bartezoo dnia: 10 października 2018 - 14:39

  • 0

#4112 Woroq Napisany 10 października 2018 - 14:46

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 780 Postów:
Kurwa, ale mi pomogliście ;) Wali mnie to wszystko, zamiast Devila obejrzę dziś BoJacka :olo:
  • 3

#4113 bartezoo Napisany 10 października 2018 - 14:57

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

Polecam wziąć DMC HD kolekcje i DmC oraz DMC 4 i samemu sprawdzić wszystko :ballmer:


  • 0

#4114 Schrodinger Napisany 10 października 2018 - 14:59

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

Polecam orać stare gry skoro obecnie jest tyle zajebistych gierek wideło 


  • 0

#4115 Nyjacz Napisany 10 października 2018 - 15:13

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

Odezwał się ziomeczek ze Snejkiem w avatarze i FFV w sygnaturce :banderas:


Ten post był edytowany przez Nyjacz dnia: 10 października 2018 - 15:14

  • 0

#4116 Schrodinger Napisany 10 października 2018 - 15:15

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

no i? zajebiste gierki były dziś już nie do grania, więc nietrafione! 


  • 0

#4117 Chewie Napisany 10 października 2018 - 15:17

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

to jest snejk?? wlosy jak z jakiegos anime


  • 0

#4118 Nyjacz Napisany 10 października 2018 - 15:17

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

Woroq, wiesz wszystko. Cokolwiek weźmiesz, będziesz dobrze się bawił, bo to dobra seria (za wyjątkiem dwójki). Co za różnica, którą wybierzesz jako pierwszą, skoro każdy i tak ma swoją ulubioną część, więc nie trafisz na naj-naj-najlepszą, bo sam musiałbyś taką wybrać po ograniu serii. Jakościowo nie ma tu dna, jedynka, trójka, czwórka i DmC są zajebiste.


  • 0

#4119 Nyjacz Napisany 10 października 2018 - 15:21

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

no i? zajebiste gierki były dziś już nie do grania, więc nietrafione! 

DMC jest grywalne po dziś dzień i w ogóle mechanicznie nieprzestarzałe, skoro w piątce jest system walki z trójki i czwórki. A już DMC4 całkiem ładnie wygląda, więc nie wiem co tu wiek ma do rzeczy. 


  • 0

#4120 Schrodinger Napisany 10 października 2018 - 15:22

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

pisze o jebanych śmieciach ze swojego avatara, w dupie mam Twoje DMC :yao: trzymajcie mnie bo go zaraz zbanuje 


  • 1

#4121 Nyjacz Napisany 10 października 2018 - 15:25

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

Rozmowa się zaczęła o DMC, stwierdziłeś, że jebać stare gry, zwróciłem uwagę, że w avatarze masz stare gry, powiedziałeś, że są niegrywalne, więc mówię, że DMC jest grywalne po dziś dzień, więc nie jebać akurat tej starej gry. A dyskusja widzę, na poziomie.


  • 0

#4122 bartezoo Napisany 10 października 2018 - 15:29

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

pisze o jebanych śmieciach ze swojego avatara, w dupie mam Twoje DMC :yao: trzymajcie mnie bo go zaraz zbanuje 

 

banuj nicponia!


  • 0

#4123 Shinigami Napisany 10 października 2018 - 15:46

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

Kurwa, ale mi pomogliście ;) Wali mnie to wszystko, zamiast Devila obejrzę dziś BoJacka :olo:

Kup czwórkę.
  • 1

#4124 Daddy Napisany 10 października 2018 - 15:59

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:

Kup Xboxa (najlepiej X), weź Game Passa i zagraj w DMC4 i DmC Definitive Edition "za darmo" (czyli za 40zł miesięcznie za wiele fajnych gierek) :cf:

Może wyjdzie trochę więcej niż 42zł, ale na dłuższą metę się opłaca :)


  • 2

#4125 Woroq Napisany 10 października 2018 - 16:01

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 780 Postów:

Kurwa, ale mi pomogliście ;) Wali mnie to wszystko, zamiast Devila obejrzę dziś BoJacka :olo:

Kup czwórkę.
No i tak właśnie zrobiłem :-)
  • 0

#4126 Nyjacz Napisany 10 października 2018 - 16:05

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

Good. Jak Ci się ta króciutka gierka spodoba, to gorąco polecam spróbować następnych poziomów trudności, bo choć trudne nie są (skill gracza rośnie szybciej niż wrogów), to częściej są ciekawe walki i efektowniej możemy tworzyć repertuar tych starć, przez co ocena giereczki jeszcze bardziej się podnosi. Ale jakbyś to olał, to nie będę hejtował  :kwiatek:


  • 0

#4127 Daddy Napisany 10 października 2018 - 16:15

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:

Good. Jak Ci się ta króciutka gierka spodoba, to gorąco polecam spróbować następnych poziomów trudności, bo choć trudne nie są (skill gracza rośnie szybciej niż wrogów), to częściej są ciekawe walki i efektowniej możemy tworzyć repertuar tych starć, przez co ocena giereczki jeszcze bardziej się podnosi. Ale jakbyś to olał, to nie będę hejtował  :kwiatek:

 

A mnie tak nie mogłeś napisać wcześniej, co? :grumpy:

 

:P


  • 2

#4128 Nyjacz Napisany 10 października 2018 - 16:25

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

Ale ja Ci tak pisałem.

 

0 hejtu, ja sobie śmieszkowałem + argumentowałem. Gdybym to mówił na żywo, co pisałem, to byś zupełnie inaczej to odebrał, ale nie mówię, że to nie moja wina, bo pewnie powinienem nieco poprawić pisanki.


  • 0

#4129 Daddy Napisany 10 października 2018 - 16:42

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:

Spoko luz, nic się nie stało, ja skumałem co masz na myśli, ale fakt, że wyszło tak, jak inni napisali. Nieważne, lekcja wyciągnięta i takie tam :)


  • 0

#4130 Kazuo Napisany 10 października 2018 - 17:36

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

 

 

Kurwa, ale mi pomogliście ;) Wali mnie to wszystko, zamiast Devila obejrzę dziś BoJacka :olo:

Kup czwórkę.
No i tak właśnie zrobiłem :smile:

 

 

SE? No to jak się wciągniesz (i nie zniechęci Cię repetytywność lokacji oraz przeciwników), to grania masz na 100 godzin jak nie więcej. 5 postaci, masa poziomów trudności, Bloody Palace itp itd. 


  • 0

#4131 Sylvan Wielki Napisany 10 października 2018 - 17:54

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 615 Postów:

Czytam i czytam o tych Devilach i troszkę mnie wzięło. Nigdy nie grałem a na Storze jest DMC4 za 42 zł. Czy warto od tego zaczynać czy raczej czekać na promocję innej części? Nie jestem pewny czy gra mi się spodoba, wolę raczej wolniejsze gry ale te 42 zł kusi :hmmm:
(....) Slashery czy jak to nazwać to dla mnie coś absolutnie obcego. W Bayonettę nie grałem. Chcę spróbować, może powtórzy się sytuacja jak z Dead Cells czy Bloodborne - gdzie klikło jak cholera i pokochałem 2D rougelike czy soulslike

Oj, nawet nie pisz, że w okolicy 2001r. ominęła cię wybitność w postaci DMC :o
Graficznie wyznaczała wówczas nowe standardy :hurra: Do tego doszła kapitalna ścieżka audio, klimat i generalnie fanatyczna zabawa.
Później z serią było rożnie - ale zasadniczo albo gorzej, bądź dużo gorzej. Choć oczywiście każdą część polecam.
Deddi ci dobrze doradził z DMC4, sam kilka miesięcy temu na One S ogrywałem. DmC obecnie ok 40 zł kosztuje i to sumienne 8/10.
Dodatkowo dochodzi wysoka rozdzielczość i 60 k/s, które zwyczajowo robi robotę. Za tę cenę śmiało bierz.

 A Bayo to 10/10, nadrabiaj czym prędzej. :^^: :ninjadance:
W każdym razie - miłego grania.


  • 0

#4132 Lady Luck Napisany 10 października 2018 - 18:34

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

Good. Jak Ci się ta króciutka gierka spodoba, to gorąco polecam spróbować

 

pierwsze DMC, żeby zobaczyć od czego się to zaczęło i o czym wszyscy mówimy, kiedy porównujemy klimaty do świetnej jedyneczki :tak:

A potem trójeczkę :olo:


  • 0

#4133 Kazuo Napisany 10 października 2018 - 19:19

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Od pierwszego DMC mógłby się odbić, a przez to zniechęcić do pozostałych odsłon. To dalej bardzo dobra gra, ale niektóre archaizmy potrafią zaboleć (krótkie levele, mało ciosów, konieczność wchodzenia do menu, żeby zmienić broń). Lepiej niech już zacznie od tej czwórki, a jeżeli się spodoba to ponadrabia poprzednie odsłony.

 

Oczywiście Dante's Awakening to do dzisiaj najlepsza część i każdy kto twierdzi inaczej blefuje. Może DMCV w końcu przebije ten poziom. 


  • 0

#4134 Lady Luck Napisany 10 października 2018 - 19:20

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

Ale przecież zacznie od czwórki, bo juz ją kupił :dunno: Po prostu każdy podpowiada mu, w co może zagrać potem, jeśli mu się spodoba.


  • 0

#4135 Nyjacz Napisany 10 października 2018 - 19:37

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

Oczywiście Dante's Awakening to do dzisiaj najlepsza część i każdy kto twierdzi inaczej blefuje. Może DMCV w końcu przebije ten poziom. 

Powiem Ci, kto tak twierdzi. Ty  :king:

 

 

 

Czwórka ma najlepszy gameplay, Special Edition kosi zawartością.

 

Na pytanie:

 

 

ale tak czysto gameplayowo która najlepsza?

Ten post był edytowany przez Nyjacz dnia: 10 października 2018 - 19:38

  • 0

#4136 Schrodinger Napisany 10 października 2018 - 19:39

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
Zrobiliscie mi smaka tym pierdoleniem na trojke bo pamiętam za na ps2 grałem bylo zajebiscie a nie skończyłem
  • 0

#4137 Shinigami Napisany 10 października 2018 - 19:41

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Nie graj, bo cię Nyu zniszczy.
  • 0

#4138 Nyjacz Napisany 10 października 2018 - 19:54

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

Dokładnie, koleś którego większość ocen pod koniec misji wynosi B, skosi szyskich


  • 0

#4139 Kazuo Napisany 10 października 2018 - 20:49

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Ale przecież zacznie od czwórki, bo juz ją kupił :dunno: Po prostu każdy podpowiada mu, w co może zagrać potem, jeśli mu się spodoba.

 

No to inna sprawa, tak to jedyneczka może być dobrym wyborem. Byle nie dwójka :cf:

 

Zrobiliscie mi smaka tym pierdoleniem na trojke bo pamiętam za na ps2 grałem bylo zajebiscie a nie skończyłem

 

Ta część wcale tak mocno się nie postarzała, naprawdę warto sprawdzić. Walka jest dosyć łatwa do opanowania, a filmiki to cały czas boner  :good:

 

 

 

 

 

Powiem Ci, kto tak twierdzi. Ty   :king:

 

 

 

ale tak czysto gameplayowo która najlepsza?

 

Rozważam to każdego dnia czy aby na pewno. DMC4:SE urywa dupę zawartością, ale zastanawiam się czy jednak gameplayowo trójka  i tak nie jest lepsza. Bo to, że ma lepsze lokacje, klimat, przeciwników i scenariusz (dzięki postaciom i cut-scenkom, sama historia jest licha) to nie ulega najmniejszym wątpliwościom. Jeżeli zaś chodzi o walkę, to przede wszystkim nie ma lamerskiego Nero, bronie są DUŻO lepsze (Cerberus, A&R, Nevan :banderas: ) i o wiele bardziej czuć power uderzeń. Grając Dante w czwórce czułem się jakbym ciął nożem od masła tekturowe stojaki, w DA impet jest taki jak powinien. Jedyny minus jest taki, że nie można zmieniać stylu w locie, ale cała reszta? Czwóreczka daleko w tyle, w ogóle pod wieloma względami ta gra stanowi dla mnie krok wstecz. 


  • 0

#4140 xell Napisany 21 grudnia 2018 - 17:42

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 316 Postów:
AC Odyssey, AC Origins czy Shadow of War DE?
  • 0