Skocz do zawartości

Jaką grę wybrac? Temat multiplatformowy


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
5040 odpowiedzi na ten temat

#121 Godot Napisany 25 kwietnia 2009 - 10:35

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Chyba wybiorę Fallouta. Mad World jest za drogi, Brawl i Smackdown chyba mi wystarczą z bijatyk. Dzięki za porady
  • 0

#122 Gość_Zero_* Napisany 16 czerwca 2009 - 18:57

Gość_Zero_*
  • Goście
No to mam pytanie. Którą grę wybrać ? Ceny sa podobne ...

Enchanted Arms - wygląda wieśniacko, ale to jRPG ze staroszkolnym systemem - ciekawi mnie czy fabuła daje radę ... do FFX pewnie nie podchodzi ?
Prince of Persia - podobno gra jest zbyt prosta - gra się fajnie ?
Fallout 3 - no Fallout to Fallout ... jak ma się sytuacja na PS3 - ciągle są błędy ?
Dragon Ball Z: Burst Limit - grał w to ktoś ? single daje rade ? dużo rzeczy jest do odblokowania ?
Oblivion Game of the Year - przy Morrowindzie ziewałem, system dialogów przypominał Wikipedie a poruszanie się po swiecie nudzilo - oblivion cos w tym zmienia
Gundam 2 - Dynasty Warriors - platyna w grze z Gundamami zobowiązuje gundamowego zjebiszcza :^^:
  • 0

#123 Texz Napisany 16 czerwca 2009 - 19:23

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Taikun, Demon's Souls. Jak przyjdzie import będzie jazdaaaa :)
  • 0

#124 Shinigami Napisany 16 czerwca 2009 - 19:30

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Dragon Ball Z: Burst Limit - grał w to ktoś ? single daje rade ? dużo rzeczy jest do odblokowania ?

Olej, to tylko zubożony Budokai 3 z PS2. Chcesz grę z systemem walki sprzed pięciu lat? Lepiej poczekać na następną część.

Gundam 2 - Dynasty Warriors - platyna w grze z Gundamami zobowiązuje gundamowego zjebiszcza :^^:

Grałeś niedawno w jedynkę, aż tak wciągnęła? :P

Prince of Persia - podobno gra jest zbyt prosta - gra się fajnie ?

Jak dla mnie geniusz i jedna z najlepszych gier jakie wyszły spod ręki Ubi. Bierz śmiało.
  • 0

#125 MaxVarEmreis Napisany 16 czerwca 2009 - 19:39

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

No to mam pytanie. Którą grę wybrać ? Ceny sa podobne ...

Enchanted Arms - wygląda wieśniacko, ale to jRPG ze staroszkolnym systemem - ciekawi mnie czy fabuła daje radę ... do FFX pewnie nie podchodzi ?

Nie radze. Chyba, że AŻ tak duże ciśnienie masz na jRPG. Chociaż nawet wtedy, IMO, lepiej poszukac jakiejś innej pozycji z tego gatunku.
  • 0

#126 Kradziej Napisany 16 czerwca 2009 - 20:01

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Oblivion Game of the Year - przy Morrowindzie ziewałem, system dialogów przypominał Wikipedie a poruszanie się po swiecie nudzilo - oblivion cos w tym zmienia

That would be a good choice. Do Morrowinda próbowałem się przekonać z miliard razy, a Oblivion wciągnął mnie z marszu. Poprawiono dialogi, ulepszono walki (teraz wymagają także skilla od gracza...) i początki są zdecydowanie przyjemniejsze niż w TES3 :tak:
  • 0

#127 Gość_Zero_* Napisany 16 czerwca 2009 - 21:22

Gość_Zero_*
  • Goście

Taikun, Demon's Souls. Jak przyjdzie import będzie jazdaaaa :)

Nie odzywaj się do mnie :foch: trzeba było dać znać że ściągasz to by się zamówiło dwie kopie ;(

Olej, to tylko zubożony Budokai 3 z PS2. Chcesz grę z systemem walki sprzed pięciu lat? Lepiej poczekać na następną część.


Myślałem że na next-gena zrobili coś nowszego :/ Budokaia mam obcykanego, tej nastepnej gry na PS2 już nie sprawdzałem bo to było to samo co Budokai 3 - czyli DB odpada.

Grałeś niedawno w jedynkę, aż tak wciągnęła? :P


To shinian z cwanym-lisem grali ... ja się tylko przyglądałem :)

Jak dla mnie geniusz i jedna z najlepszych gier jakie wyszły spod ręki Ubi. Bierz śmiało.


:hmmm: cholernie podoba mi się stylistyka, ale jak gra ma się przechodzic sama (jak nowe Mario na Wii) to olewam :lol:

Nie radze. Chyba, że AŻ tak duże ciśnienie masz na jRPG. Chociaż nawet wtedy, IMO, lepiej poszukac jakiejś innej pozycji z tego gatunku.


Czyli Mani się mylił bo mówił że całkiem fajna gra i nawet calaka trzasnął

That would be a good choice. Do Morrowinda próbowałem się przekonać z miliard razy, a Oblivion wciągnął mnie z marszu. Poprawiono dialogi, ulepszono walki (teraz wymagają także skilla od gracza...) i początki są zdecydowanie przyjemniejsze niż w TES3 :tak:


No tak ... zapomniałem że nie trzeba podbijać lvl bo potwory lvl z nami - a to mnie niemiłosiernie wku..rza
  • 0

#128 Godot Napisany 16 czerwca 2009 - 21:31

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Które Mario na Wii przechodzi się samo? Galaxy? :shock:
Z gier, które wymieniłeś ja wziąłbym Fallouta. Z pozostałych grałem w Obliviona (gra byłaby fajna, levelowanie świata razem z nami zabiło ją totalnie) i PoP (zupełnie nie przypadła mi do gustu)
  • 0

#129 Gość_Zero_* Napisany 16 czerwca 2009 - 21:34

Gość_Zero_*
  • Goście
To nowe Mario dla 4 osób :) nie bulwersuj się tak ;)

ma być opcja że gra przechodzi się sama
  • 0

#130 MaxVarEmreis Napisany 16 czerwca 2009 - 21:37

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
Taikun, a Mani nie polecał Ci czasem jeszcze Onechambara'y?? :lol:
EA jest bardzo przeciętnym jRPG. Ja się w przy nim bawiłem dobrze, ale to było wieki temu, kiedy na rynku nie było takiego wyboru jRPGów.
  • 0

#131 Nyjacz Napisany 16 czerwca 2009 - 21:38

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:
Prince of Persji mogę polecić z czystym sumieniem, choć jest na tyle kontrowersyjna, że albo Ci się spodoba albo nie. Jak dla mnie kunszt świetności i wspaniałości, mega design i grafika, ciekawa historia, Elika & Książę - wspaniały duet. Dla mnie jedna z najlepszych gier tej generacji. Bierzesz ją na ryzyko.
  • 0

#132 MonsieurWoland Napisany 16 czerwca 2009 - 23:20

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

No to mam pytanie. Którą grę wybrać ? Ceny sa podobne ...

Enchanted Arms - wygląda wieśniacko, ale to jRPG ze staroszkolnym systemem - ciekawi mnie czy fabuła daje radę ... do FFX pewnie nie podchodzi ?
Prince of Persia - podobno gra jest zbyt prosta - gra się fajnie ?
Fallout 3 - no Fallout to Fallout ... jak ma się sytuacja na PS3 - ciągle są błędy ?
Dragon Ball Z: Burst Limit - grał w to ktoś ? single daje rade ? dużo rzeczy jest do odblokowania ?
Oblivion Game of the Year - przy Morrowindzie ziewałem, system dialogów przypominał Wikipedie a poruszanie się po swiecie nudzilo - oblivion cos w tym zmienia
Gundam 2 - Dynasty Warriors - platyna w grze z Gundamami zobowiązuje gundamowego zjebiszcza :^^:


1) Crap
2) Niezła gra.
3) Dobra gra
4) Crap
5) Dobra gra
6) Lepsza jest jedynka. Ogolnie mega crap.
  • 0

#133 Raikoh Napisany 17 czerwca 2009 - 04:27

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Brał bym Oblivion'a lub Fallout'a 3 -zależy jaki wolisz klimat .
  • 0

#134 Gość_Zero_* Napisany 17 czerwca 2009 - 06:22

Gość_Zero_*
  • Goście
Po dogłębnej analizie zostaje Fallout i PoP :) dzięki za opinie
  • 0

#135 Gość__* Napisany 17 czerwca 2009 - 10:14

Gość__*
  • Goście

Po dogłębnej analizie zostaje Fallout i PoP :) dzięki za opinie


Dobry wybór. POP powinien ci się spodobać. Prosta gra ale ma swój klimat :)
  • 0

#136 Kradziej Napisany 20 czerwca 2009 - 12:39

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Teraz ja mam dylemat:
inFamous - chciałem po angielskiemu zakupić, ale GAME nie lubi mojej karty debetowej i nici z tego wyszły. demko było mega.
Killzone 2 - moge kupic za fajna cenke nową limitkę i kusi. Demko było super, a niedawno podobno poprawiono celowanie? Aha, no i lubię KZ1 i KZL.
GTA4 - blahblahblah, niestety 3, VC i SA odrzucały mnie misjami, które po pewnym czasie robił się obrzydliwie czasochłonne i trudne. Lepiej z tym aspektem w czwóce?
Prototype - podoba mi się idea maksymalnej rozwałki i dużej ilości upgrade'ów postaci, możliwe że jutro obadam to u znajomego.
H4LP PL0X!!1
  • 0

#137 Aras Napisany 20 czerwca 2009 - 12:43

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
Gry są bardzo różne ale bardzo podobnej jakosci - bierz całą trójkę w kolejności od najtańszej (dając reszcie czas by też potaniały).
  • 0

#138 Texz Napisany 20 czerwca 2009 - 12:43

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Obadaj Prototype u kolegi, ale i tak bierz inFamous, albo KZ2. GTA4 w tym wypadku wypada misjami gorzej niż VC i SA, więc najlepiej pożycz od kogoś i przejdź bez zbędnego balastu, że wydałeś na to ciężko zrobioną flotę. Jak się spodoba, skombinuj używkę na łoledrogo i po sprawie.
  • 0

#139 Shinigami Napisany 20 czerwca 2009 - 13:26

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Weź inFamous, bo tanieje w oczach i już można wyrwać za fajną sumkę :)
  • 0

#140 Gość__* Napisany 21 czerwca 2009 - 12:05

Gość__*
  • Goście
InFamous bierz, bo GTA 4 jest troche nudnawe..
  • 0

#141 Aras Napisany 21 czerwca 2009 - 13:26

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
ale przeciez GTA to same 10/10 i przełom i w ogóle :cry:
  • 0

#142 Raikoh Napisany 21 czerwca 2009 - 14:08

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Praktycznie nic nowego tam niema czego nie było w Vice City . DeGrassio ma rację ,bo IMO gra jest nudnawa
  • 0

#143 Aras Napisany 21 czerwca 2009 - 14:36

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
a gry-online i texz mówią, że gra roku, phi.
  • 0

#144 Raikoh Napisany 21 czerwca 2009 - 14:38

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

a gry-online i texz mówią, że gra roku, phi.


gry-online to badziewie, ale że Texz .... :rower:
  • 0

#145 Texz Napisany 21 czerwca 2009 - 14:39

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Ano GTA4 jest only for najbardziej zatwardziałych i hardcoreowych fanów GTA (tych którzy wolą pykać w GTA3 zamiast w San Andreas). Kradziejowi odradziłem kupowanie tej gry, skoro dwie ostatnie części nie dostarczyły mu odpowiedniej ilości rozrywki, tym bardziej nie dostarczy jej czwarta część. Aczkolwiek istnieje możliwość, że wpadnie po uszy jak doświadczył tego niedawno Bzduras. Z tego ostatniego powodu raczyłem mu zapoznać się na kopii pożyczonej od kumpla.
  • 0

#146 Godot Napisany 21 czerwca 2009 - 14:41

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Ja jestem umiarkowanym fanem GTA, a jednak przeszedłem czwóreczkę dwa razy, dodatek kupiłem w dniu premiery. Gra ma rewelacyjną fabułę, świetne postacie, mnóstwo smaczków. Może i misje są podobne do siebie, ale co z tego? Jeżeli ktoś stawia na tzw. klimat gry to się nie zawiedzie
  • 0

#147 krak2610 Napisany 22 czerwca 2009 - 00:18

krak2610

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 549 Postów:
Ja NIE jestem fanem GTA, a jednak IV bardzo mi się podobała.
Nie wiem jak oceniłbym ją teraz, ale nowe Gta i Mgs 4 to moje pierwsze grane pozycje po kupnie ps3 i jarałem się strasznie.
GTA to było takie moje wejście w tą generacje ;)
Tak czy siak wracając do tematu, czy kupić pomimo wstrętu do poprzednich częsci ? Nie kupić.
Wymienione wyżej pozycje na pewno bardziej przypadną Ci do gustu.
  • 0

#148 Nyjacz Napisany 07 lipca 2009 - 22:50

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:
Prosta piłka - Super Paper Mario czy Super Mario Galaxy? Nie mówić, że i to i to, bo na ten moment jedno z tych.
  • 0

#149 Gość_Zero_* Napisany 07 lipca 2009 - 22:51

Gość_Zero_*
  • Goście
Raczej Galaxy
  • 0

#150 Texz Napisany 07 lipca 2009 - 23:12

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Super Paper Mario też jest niezłe. Jeżeli chcesz przechodzić dla zabawy, bierz Galaxy. Jeżeli szukasz czegoś co wysili twoje szare komórki bierz Paper Mario.
W sumie to polecam wszystkie gry z Marianem w roli głównej.
  • 0