Skocz do zawartości

Dreamcast forever

• Zaloguj się by odpowiedzieć
129 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 27 lipiec 2004 - 18:24

Gość__*
  • Goście
W moim domu Dreamcast nadal żyje dzięki Allegro. Co Wy robicie żeby utrzymać swoją konsole przy życiu?
  • 0

#2 Blizzard Beast Napisany 27 lipiec 2004 - 18:27

Blizzard Beast

N+ Crew

• Forumowicze
  • 4576 Postów:
Ja niestety nic, i jest ona w stanie agonalnym. Ale kiedys tego Sonica 2 i Shenmue 2 zalicze.
  • 0

#3 Zois Napisany 28 lipiec 2004 - 18:53

Zois

Silenzio Prima Della Lotta

• Forumowicze
  • 4974 Postów:
Ja tez nic nie robie - nawet nie wiem skad ta konsola sie u mnie wziela ;) Z tego co pamietam to rodzicie pozyczyli od znajomych - razem z konsola dostali siate z grami i basta. Gry dzialaly dopoki sie moj [wowczas 3 letni] brat nie dokleil i teraz juz nieliczne chodza...a malo tego - drugi joy nie dzialal nigdy :/ Teraz planuje dokopic wreszcie joya, jakas karte pamieci - i moze cos jescze da sie uratowac z tego :)
  • 0

#4 Voo Napisany 28 lipiec 2004 - 20:57

Voo

...

• Forumowicze
  • 691 Postów:
coż, od dwóch dni mam wreszcie sprawne DC i sporo gier do zaliczenia z Shenmue (oryginał) i Jet Set Radio (eeeeyyyy... mniej oryginalna) na czele :) Zamierzam sobie radzić za pomocą allegro no i szerokiej oferty p2p ;) Choicaż grac bardzo duzo na dc nie będę bo jednak sprzet no 1 w domu to xbox.
  • 0

#5 Mani Napisany 29 lipiec 2004 - 20:36

Mani

Big Boss

• Forumowicze
  • 5629 Postów:
Mimo wielu konsol czasami i DeCek znajdzie sie pod TV choćby dla partyjki z dziewczyną czy kumplami w Virtua tennis.
  • 0

#6 Mielu Napisany 02 sierpień 2004 - 17:04

Mielu

crapmaster

• Forumowicze
  • 1949 Postów:

Mimo wielu konsol czasami i DeCek znajdzie sie pod TV choćby dla partyjki z dziewczyną czy kumplami w Virtua tennis.

Proszę nie mów o tej chorej grze :lol: Mam wspaniałego znajomego, który prawie w nic nie szarpie, ale jak już dorwie się do pada, to nie ma na niego mocnych. I właśnie ostatnio zbieram bęcki od niego w tenisa. Idzie się pokroić :lol: Świetna gra :wink:
  • 0

#7 Gość__* Napisany 19 sierpień 2004 - 12:03

Gość__*
  • Goście
ja zakupilam Dreama od kolegi... W zakup okazala sie wliczona taka ilosc gier (sporo ponad 100) ze do dzis nie przeszadlem wszystkich... To bylo przed moim przejsciem na jasna strone mocy.. ie kupieniem Shenmue i zdecydowanie ze piractwu NIE...
wiec moj Dream nadal zyje i ma sie dobrze... Raz na jakis czas po raz kolejny przechodze Shenmue a poza tym gram w te niezliczona ilos piratow ktore moj kumpel dorzucil do transakcji.
a Virtua Tennis jak i czesc druga rzeczywiscie ROX
  • 0

#8 Squall Napisany 19 sierpień 2004 - 21:32

Squall

Rikimaru

• Forumowicze
  • 459 Postów:
Ja swojego Dreama zostawiłem w spokoju po przejściu Shenmue 1&2. Pewnie, dlatego jeszcze działa. :twisted: Ale wiecie co? Nigdy się go nie pozbędę. Mam gdzieś Chankasta, czy jakiekolwiek inne badziewie emulujące DC - jak grać, to tylko na konsoli. A w Shenmue na pewno jeszcze kiedyś zagram...
  • 0

#9 Gość__* Napisany 23 sierpień 2004 - 08:16

Gość__*
  • Goście
Mimo ze ma juz dosyć długo drema to ciogle gram.Co troche zbierze mi sie na jakąś gierke np teraz katuje record of lodoss war i skies of arcdiaa palnuje przejs shenmue2.
  • 0

#10 Gość__* Napisany 23 sierpień 2004 - 09:35

Gość__*
  • Goście
Shenmue sie nie przechodzi.
Shenmue sie przezywa ;)
  • 0

#11 Gość__* Napisany 23 sierpień 2004 - 10:11

Gość__*
  • Goście
a no no racja :)
  • 0

#12 Squall Napisany 23 sierpień 2004 - 10:46

Squall

Rikimaru

• Forumowicze
  • 459 Postów:

Shenmue sie nie przechodzi.
Shenmue sie przezywa ;)

Powinni z tego zrobić XI przykazanie. :twisted:
  • 0

#13 Gość__* Napisany 20 październik 2004 - 18:28

Gość__*
  • Goście
Mój DC przeżywa drugą młodość , mimo zalewu gier na xboxa to właśnie na deceku gram od miesiąca nonstop. I ciągle prześladuje mnie jedna myśl - ta znakomita konsola nie powinna tak skończyć !!!!!
  • 0

#14 Gość__* Napisany 21 październik 2004 - 12:07

Gość__*
  • Goście
Absolutnie nie... A swoją drogą ciekawe czy Sega kiedykolwiek wróci do robienia konsol... Marzenia...
  • 0

#15 luck1985 Napisany 21 październik 2004 - 12:21

luck1985

Master Chief

• Forumowicze
  • 2501 Postów:
Ja dla shenmue , sonica berseka i innch szukam dobrej aukcji z DC i jak zapoluje na dobra aukcje , bedzie moj (Dreamcasto oczywiscie):D Shenmue Respect , mialem okazje grac w sklepie z grami , a ta chwile pamietam do dzis :D Ehhhh Nawet nie zapomnie tego podswietlanego zegraka timex'a ;) ( na zielono :D )
  • 0

#16 cwany-lis Napisany 21 październik 2004 - 15:38

cwany-lis

opalony szyderca

• Forumowicze
  • 19779 Postów:
oj shenmue, obok mgs2 jedyna gra która mnie poruszyła, no moze jeszce mnie fascynował chrono triger ale to nie to samo, tez zamierzam kupic dla pierwszej czesci Dc, bo II mam na x boxa, orginała sobie kupie jeszcze by go miec po prostu bo to gra wyjatkowa
  • 0

#17 Gość__* Napisany 21 październik 2004 - 18:53

Gość__*
  • Goście
No jabym chciał kiedys zaliczyć to garndie
  • 0

#18 Gość__* Napisany 21 październik 2004 - 18:54

Gość__*
  • Goście
Z racji tego że to mój 1 post witam wszystkich graczy a szczegulnie Dreamcastowych.

IMO Dreamcast mimo wszystko ma przed sobą jeszcze sporo zycia powstało wiele zarabistych gier!!!

JA zaczynam przygode z dreamem ale wiem wiem ze nawet gdy minie pierwszy szał wiem że będzie na zawsze stał i będe z niego korzystał
  • 0

#19 Gość__* Napisany 23 październik 2004 - 08:55

Gość__*
  • Goście
Zycze powodzenia ,na Dc jest wiele wspaniałych gier masz w czym wybierac
  • 0

#20 Gość__* Napisany 25 październik 2004 - 17:16

Gość__*
  • Goście
Tak na naszego wspaniałego Dreama jest tyle wspaniałych gier , i najlepsze jest to że zawsze do nich wracając niebędziesz się nudził.
  • 0

#21 Gość__* Napisany 25 październik 2004 - 21:12

Gość__*
  • Goście
Nom a czasem odkryjesz w nich cos nowego :wink:
  • 0

#22 luck1985 Napisany 31 październik 2004 - 00:46

luck1985

Master Chief

• Forumowicze
  • 2501 Postów:
Panowe ........... odliczam dni , do uzyskania sumki za ktora bede mogl spokojnie wejsc na allegro i kliknac na KUP TERAZ , pozniej czekanie gora 3 dni :D I odpale slimaka i ujrze intro .....tak Shenmue :D
  • 0

#23 Gość__* Napisany 31 październik 2004 - 15:53

Gość__*
  • Goście
oj czekaj czekaj bo warto a to intro jest genialne
  • 0

#24 luck1985 Napisany 31 październik 2004 - 17:39

luck1985

Master Chief

• Forumowicze
  • 2501 Postów:
No dzis my LUCKy days :D Wstaje rano , godzina 12 , czy tam 11 bo ten czas sie przesuwa ;) Wchodze jak codzien na allegro , dzial gry , konsole , dreamcast ,zaznaczam NOWE . A tam jedyne 199 zl DC 45 gier pad , wibra karta pamieci . Jestes fajnaaaaaaaaa aaaaajjjjjjj ........... Juz na dniach odpalam Shenmue ;) Shenmue 2 jest tez :D Kupilem od goscia ktory tez kupil DC dla shenmue i ja tez dla shenmue ;) Niezle
Sory ze ktos nie skuma co pisalem , ale zyje podnieceniem do rana .,
  • 0

#25 Gość__* Napisany 31 październik 2004 - 21:18

Gość__*
  • Goście
fajnie masz ja niestety nie moge zdobyc shenmue2 :( ale moze kiedys w przyszłosci
  • 0

#26 luck1985 Napisany 15 listopad 2004 - 02:05

luck1985

Master Chief

• Forumowicze
  • 2501 Postów:
No to wrescie odebralem paczuzke i sie ciesze w domowym zaciszu DC :] Ta konsola i te gry mnie bardziej jaraja niz nowe GTA SA :D Cos zemna nie tak , nie ma to jak sesja w Virtua Tenis :] Shenmue narazie lezy problemy z savami ( tylko tutaj :/ ) Musze pomyslec na inna wersja tej gry ;p A narazie w konsoli jest Berserk , Sonic i mecze Grandie 2 :] Lepsze od FF , a podobne do Dark Cloud na Ps2 ;)
  • 0

#27 Gość__* Napisany 15 listopad 2004 - 13:26

Gość__*
  • Goście
Bo DC ma ten specyficzny klimat... Sam czasami rozmyslam nad ponownym zakupem makarona. I jak tylko floty przebedzie, napewno to zrobie ;> Nigdy nie zapomne momentu kiedy pierwszy raz zagralem w Soul Calibura... Ta gra mnie zmiazdzyla, jush nie mowiac o tym ze na punktcie Soul Edge'a mialem zajoba. Potem jush bylo tylko lepiej. Nocki zarwane przy Shenmue 2 (niesety w jedynke nie bylo mi dane zagrac :( Ale da sie nadrobic), drugim Sonicu, czy wkoncu bitka z kumplami w DOA2. Szczerze mowiac przy dzisiejszych konsolach sie tak dobrze jeszcze nie bawilem... Teraz zaluje, ze kiedykolwiek przyszedkl mi do glowy taki pomysl jak sprzedaz DC. A z drugiej strony nie wiem czy gdybym ja mial do teraz, potrafilbym tak wspominac stare czasy ;)
  • 0

#28 Gość__* Napisany 15 listopad 2004 - 16:50

Gość__*
  • Goście
Widze luck juz ostro meczysz gierki :wink: masz problemy z save'ami??
  • 0

#29 Gość__* Napisany 15 listopad 2004 - 21:29

Gość__*
  • Goście
Pewnie mial ta sama wersje co ja swego czasu, czyli japonska w wersji pirackiej :P Tez problemy z save'ami byly... min. dlatego jej nie przeszedlem ;>
  • 0

#30 Gość__* Napisany 15 listopad 2004 - 21:35

Gość__*
  • Goście
No to fajna wersja ja ma nomalnie angielską i przeszedłem ja pare razy
  • 0