Skocz do zawartości

Zdjęcie

Batman: Arkham Asylum

Rocksteady Eidos Warner Bros. PS4 PS3 XONE X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
733 odpowiedzi na ten temat

#1 Shinigami Napisany 16 sierpnia 2008 - 09:40

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Dosłownie na dniach zapowiedziano nową grę o Nietoperzu, której producentami są ludzie z Rocksteady Studios, a wydaje ją Eidos. Premiera zaplanowana jest gdzieś na przyszły rok.
Co ciekawe, ma nie być kompletnie związana z najnowszym filmem Nolana, do którego licencję ma EA.
To, co wiemy o grze oraz screeny znajdziecie tutaj.

Graficznie wygląda bardzo dobrze, do tego podobno zróżnicowany gameplay podzielony na kilka trybów, wielka galeria przeciwników (na screenach możemy zobaczyć Jokera i Killercroca) no i Mark Hamil oraz Kevin Conroy w użyczający głosów Jokerowi oraz Batmanowi. Jeśli tylko nic nie pójdzie nie tak będzie hit.

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 20 marca 2018 - 11:34

  • 0

#2 Nyjacz Napisany 16 sierpnia 2008 - 09:56

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 984 Postów:

Dosłownie na dniach zapowiedziano nową grę o Nietoperzu, której producentami są ludzie z Rocksteady Studios, a wydaje ją Eidos. Premiera zaplanowana jest gdzieś na przyszły rok.
Co ciekawe, ma nie być kompletnie związana z najnowszym filmem Nolana, do którego licencję ma EA.
To, co wiemy o grze oraz screeny znajdziecie tutaj.

Graficznie wygląda bardzo dobrze, do tego podobno zróżnicowany gameplay podzielony na kilka trybów, wielka galeria przeciwników (na screenach możemy zobaczyć Jokera i Killercroca) no i Mark Hamil oraz Kevin Conroy w użyczający głosów Jokerowi oraz Batmanowi. Jeśli tylko nic nie pójdzie nie tak będzie hit.

Batman i hit? :zomg:
IMO Batman to słaba już marka, nie przejadła się Wam? xD
Crap ;).
  • 0

#3 Shinigami Napisany 16 sierpnia 2008 - 10:12

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

IMO Batman to słaba już marka, nie przejadła się Wam? xD

Nope, za dobra marka.

Crap ;).

Nie oceniaj tak gry przed premierą, mój drogi ;) Mam nadzieję, że nie masz racji.
  • 0

#4 Gość__* Napisany 16 sierpnia 2008 - 12:44

Gość__*
  • Goście
Jeśli gra będzie oparta na komiksie pod tym samym tytułem to będzie masakra, tylko, żeby nie zawiedli :) , a co do marki Batmana, to nie ma lepszej. Spiderman zawsze zasysał, Superman to już w ogóle katastrofa. Punisher to jeszcze cholernie mocna postać, ale jak dotychczas to poza przeciętną grą nie było nic mocniejszego. Czekam na premierę filmową , Punisher WARZONE ma być MOC !!! :)
  • 0

#5 f5k Napisany 16 sierpnia 2008 - 12:57

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Kevin Conroy, Mark Hamil użyczą głosów? OMG czyli już pod względem voice actingu gra bedzie rządzić. Ale coś mnie ten team developerski martwi, jakie oni gry zrobili?
  • 0

#6 AdamekPL Napisany 16 sierpnia 2008 - 16:26

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
Ta gra ma silny potencjał, ale nie chce mi sie wierzyć że wyjdzie hit, chce sie mylic!
  • 0

#7 MahDee Napisany 16 sierpnia 2008 - 16:50

MahDee

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 810 Postów:
klimatycznie to na screenach wyglada, postacie obledne, fajnie by bylo jakby dali rade :)
  • 0

#8 Raikoh Napisany 16 sierpnia 2008 - 18:19

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Nie wygląda zle, tylko prawda jest taka,że to parę małych screenów na krzyż. IMO to cudnie wyglądać nie będzie, no chyba ,że pierwszy wyjątek Batmana będzie
  • 0

#9 MahDee Napisany 16 sierpnia 2008 - 19:24

MahDee

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 810 Postów:
http://www.gamersyde...ws_6951_en.html kto da wiecej ? - czyli garsc nowych screenow :wink:
  • 0

#10 Ryan Napisany 16 sierpnia 2008 - 19:30

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

Punisher to jeszcze cholernie mocna postać, ale jak dotychczas to poza przeciętną grą nie było nic mocniejszego.

WTF? Jeśli Punisher na automatach to Twoim zdaniem przeciętna gra, to ciekaw jestem co dla Ciebie jest mocną pozycją. :shock:
  • 0

#11 Gość__* Napisany 16 sierpnia 2008 - 20:16

Gość__*
  • Goście
O kurde przyznam się, że zapomniałem faktycznie o tej pozycji :oops: a przecież tyle forsy na to poszło, tyle, że bardzo dawno temu. Fakt tamta gra rządziła, ja myślałem o tej nowszej, że nie była taka masakryczna.
  • 0

#12 Krill Napisany 17 sierpnia 2008 - 10:23

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Bardzo ciekawa rzecz. Po objerzeniu niesamowitego, trzymającego na krawędzi fotela The Dark Knight mam cholernie wielką ochotę skopac tyłki paru patałachów z Arkham. Mark "Luke Skywalker" Hamill w roli Jokera to też dobry znak. Szkoda trochę, że klimat ma nie byc tak mroczny jak w najnowszym filmie a design raczej nie celuje w taki realizm jak w obrazie Nolana, ale i tak zapowiada się to ciekawie. Obecna generacja nie dostała jeszcze niestety prawdziwie fachowej gry z Batmanem w roli głównej, więc trzeba trzymac kciuki za ten projekt.
  • 0

#13 Shinigami Napisany 17 sierpnia 2008 - 13:33

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

Szkoda trochę, że klimat ma nie byc tak mroczny jak w najnowszym filmie

Ja tam na skrinach widzę sam mrok :P

Sprawdziłem tych Rocksteady, wcześniej zrobili tylko Urban Chaos: Riot Response. Pamiętacie, to taki całkiem niezły fps z fajnie zrobioną walką tarczą policyjną :^^:
  • 0

#14 ACZ Napisany 17 sierpnia 2008 - 14:04

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 135 Postów:
Potwierdzam. Urban Chaos to całkiem zacny tytuł, mam go w swojej bibliotece gier, bibliotece gier, która jest co oczywiste największa z całego forum.
  • 0

#15 Nyjacz Napisany 17 sierpnia 2008 - 14:46

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 984 Postów:

bibliotece gier, która jest co oczywiste największa z całego forum.

No fajnie, cieszymy sie niezmiernie.

Co do Batmana to obejrzałem te screeny, wyglądają ładnie :). Grałem w Batman: Vengeance i grało się też nieźle. Może i być fajnie, tylko że ta całą postać Batmana... no nie wiem, kojarzy mi się z 8 latkami. Sprawdzę po demie :tak: .
  • 0

#16 Shinigami Napisany 13 września 2008 - 13:20

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

Eidos Interactive i Warner Bros Interactive Entertainment ogłosiły dzisiaj loterię pod nazwą "A Life in Arkham". Loteria ta dotyczy oczywiście gry Batman: Arkham Asylum, planowanej na 2009 rok na konsole obecnej generacji Xbox 360, PS3 oraz na komputery osobiste. Przy przedpremierowym zakupie gry w sklepie GameStop, tj. do 15 października, otrzymujemy niezwykłą szansę na znalezienie się w przytułku Arkham. To właśnie ty możesz użyczyć twarzy jednej z postaci i do końca swoich dni pozostać za bramą azylu.

Najnowsze dzieło Rocksteady Studios (twórcy Urban Chaos) będzie mroczną, pełną akcji grą przygodową. Całość została oparta na bardzo modnym ostatnio silniku Unreal Engine 3. Gra zaczyna się kiedy Nietoperz dostarcza Jockera do zakładu dla umysłowo chorych. Na miejscu okazuje się jednak, że chorzy przestępcy zgotowali mu niemiłe powitanie. Jednym z nich możesz być i Ty.

Nagrody w loterii:

1. miejsce: Jeden szczęśliwy wybraniec na zawsze zostanie w grze Batman: Arkham Asylum

2. miejsce: Wylosowana osoba otrzymuje wybraną przez siebie konsole (Xbox 360 lub PlayStation 3) i egzemplarz gry Batman: Arkham Asylum

3. miejsce: Egzemplarz gry Batman: Arkham Asylum na wybraną przez siebie platformę.

Zgłoszenia do uczestnictwa w loterii zbiera również Serwis IGN . Przyjmowane one będą w weekend 12-14 września.

Fajny motyw :)
  • 0

#17 Gość__* Napisany 13 września 2008 - 13:23

Gość__*
  • Goście

bibliotece gier, która jest co oczywiste największa z całego forum.

No fajnie, cieszymy sie niezmiernie.

Co do Batmana to obejrzałem te screeny, wyglądają ładnie :). Grałem w Batman: Vengeance i grało się też nieźle. Może i być fajnie, tylko że ta całą postać Batmana... no nie wiem, kojarzy mi się z 8 latkami. Sprawdzę po demie :tak: .

no co, to niewiele więcej, niż Ty i Twoje laski ze zdjęcia :)
  • 0

#18 Century Child Napisany 16 września 2008 - 14:31

Century Child

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 335 Postów:
Ja mam podobne odczucia co Nyu - o ile screeny całkiem całkiem, z zapowiedzi jakoś daje radę to sam batman kojarzy mi się z 13-latkami.
  • 0

#19 olfeusz Napisany 23 listopada 2008 - 09:26

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Pojawił się http://www.gametrail...yer/42999.html.
Wygląda to całkiem nieźle, ale trzeba poczekać na GP.
  • 0

#20 Shinigami Napisany 08 grudnia 2008 - 19:12

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Trafiłem na taki oto króciutki teaserek pokazujący troszkę więcej niż poprzedni.

http://www.gametrail...ayer/43466.html
  • 0

#21 Gość__* Napisany 09 grudnia 2008 - 13:36

Gość__*
  • Goście
Wow jestem w ciężkim szoku jak ta gra wygląda i co sobą prezentuje. Mam nadzieje, że developer dotrzyma słowa i gra będzie trzymała mroczny klimat, a oprócz rozwałki bedziemy mogli troszke pogłówkować (pamięta ktoś serię Batmana detectives ??)......... To co da się zauważyc w trease'rach to mroczny klimat, swoją drogą ciekaw jestem jakie oznaczenie wiekowe Ów gra otrzyma.... powinno być +18 aby gra nie straciła na klimacie i brutalności ( wkońcu Arkham Asylum to dom dla psycholi i powinno sie tan roić od róznych masakrycznych świruff :), poza tym IMO jeśli dadzą PEGI 13 to znowu wyjdzie głupia gra na licencji superbohatera ... niewątpliwie bedzie to jeden z tytułów w który chętnie zaram w 2009 szkoda tylko że data premiery nie jest podana albo ustalona :)
  • 0

#22 Scorpio Napisany 09 grudnia 2008 - 19:03

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Widziałem owego teasera na GT (bo trailer to nie jest :P). Jedyne co w nim mnie zaciekawiło, to Killer Croc na końcu. Wygląda naprawdę potężnie i czuć szacunek przed jego masą :)
  • 0

#23 Shinigami Napisany 09 grudnia 2008 - 20:15

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Stawiam, że będzie 16+.
  • 0

#24 Ryan Napisany 22 grudnia 2008 - 18:52

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Kozackie screeny:
http://kotaku.com/51... ... ham-asylum

Mam wątpliwości, czy gra dotrzyma obietnicy takich wizualiów.
  • 0

#25 Gnato Napisany 22 grudnia 2008 - 19:00

Gnato

    Korpulentny intelektualnie

  • Forumowicze
  • 1 457 Postów:
Jak widzę takie screeny, pierwsze co przychodzi mi do głowy to ultra rwąca i słaba animacja w samej grze, która psuje ten cały efekt. Ciężko będzie im upłynnić takie cudo, ale hej - zapodali screeny, wiedzą z czym się to wiąże.
  • 0

#26 Shinigami Napisany 22 grudnia 2008 - 19:15

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Podobno nie mają sprecyzowanej daty premiery, więc mogą się z tym pobawić. Nie obraziłbym się gdyby gra wyglądała aż tak.
  • 0

#27 Ryan Napisany 22 grudnia 2008 - 19:21

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Tak po prawdzie to 80% "jakości" wynika z tego ilu grafików/animatorów zaprzęgnie się do pracy a nie jacy zajefajni będą koderzy. Większość miejscówek jest ciasna, więc można poświęcić więcej trójkątów i shaderów na postaci. Rzecz w tym, że jeśli tak wyglądające modele będą animowane jak, powiedzmy, w Too Human, to całość straci poważnie na jakości. A to jak całość będzie animowana i jak się animacje będą składały zależy w większym stopniu od animatorów niż od silnika (czy nawet mocapu). Tak czy owak - przede wszystkim potrzebują czasu.
  • 0

#28 Gość__* Napisany 30 stycznia 2009 - 11:43

Gość__*
  • Goście
Witam pojawił się nowy trailer pokazane są w nim miedzy innymi jakie akcje będzie można wyprawiać nietoperkkiem jak dla mnie WYPAS

http://www.gametrail...ayer/44909.html
  • 0

#29 Shinigami Napisany 30 stycznia 2009 - 12:21

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
No wypas, nadzieja w tytule ciągle jest.
  • 0

#30 Krill Napisany 30 stycznia 2009 - 15:28

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Trailer buduje napięcie i jest efektowny. Hamill w roli Jokera daje radę, Batman natomiast rewelacyjnie pierze gnojów po mordach. Mam poza tym nadzieję, że w grze pojawi się wielu szaleńców będących odwiecznymi wrogami tajemniczego osobnika w gumowym kostiumie nietoperza.
  • 0



Inne z tagami: