Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prince of Persia : the Sands of the Time


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
57 odpowiedzi na ten temat

#1 cwany-lis Napisany 27 lipca 2004 - 20:14

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
Jak wam się ta gra podobała ? mi z początku wydawała sie mało dynamiczna, zbyt wolna ale jak zacząłem grać od połowy po tygodniu przerwy to zmieniłem zdanie . Ma świetna grafikę, muzyka pasuje do akcji szkoda że gra tylko podczas walk . Fabuła jest ciekawa i dobrze zrobiona, juz nawet film na jej podstawie kręcą ;)
Nie lubie platformówek ale Prince jest dla mnie jedynym wyjątkiem i polecam ją każdemu
  • 0

#2 Gość__* Napisany 01 sierpnia 2004 - 14:37

Gość__*
  • Goście
Muszę powiedziec że myślałem że trochę lepiej bedzie mi sie grał. Szczególnie na początku nie bardzo mi szło. Później bylo już co raz lepiej ale szybko sie skończyło. Największe wrażenie zrobiło na mnie (w pierwszym momencie) zmiana kamery. Kilka razy zmieniałem tak mi się podobało :D Ogólnie świetna gra ze wspaniałą animacją. Na minus tylko jeden combos w czasie walki (wiem że można skakac itp. ale niedosyt pozostaje) i czas gry (ok 10h).
  • 0

#3 cwany-lis Napisany 01 sierpnia 2004 - 19:20

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
10 h ? ja przebiegłem przez tą gre w 8 ;) może macie linki do OSTu z gry ?
  • 0

#4 Gość__* Napisany 01 sierpnia 2004 - 19:25

Gość__*
  • Goście
a ja w 4'29.......
  • 0

#5 Gość__* Napisany 01 sierpnia 2004 - 19:27

Gość__*
  • Goście
+
Fajna grafa
super muzyka
estra klimat
-
czas gry
poziom trudnosci

=

WSPANIALA GRA
  • 0

#6 cwany-lis Napisany 01 sierpnia 2004 - 19:31

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:

a ja w 4'29.......


akurat ;) i nie nabijaj postów, EDIT

kto jeszcze nie kupił to podaje info że na ultimie.pl jest już za ok. 130 zł.
  • 0

#7 Gość__* Napisany 01 sierpnia 2004 - 19:41

Gość__*
  • Goście
Dokładnie za 139 i to nie jest platformówka tylko przygodówka
  • 0

#8 Gość__* Napisany 01 sierpnia 2004 - 19:43

Gość__*
  • Goście
Moj rekord za trzecim razem to 4'29 i nie pieprz.....
Nie klamie.
YOL!
  • 0

#9 Gość__* Napisany 01 sierpnia 2004 - 19:48

Gość__*
  • Goście

może macie linki do OSTu z gry ?

Zajrzyj tutaj: [Jir]:Zajrzyjcie lepiej na PM bo dawanie linkow do tego typu materialow nie jest zgodne z zasadami forum.
  • 0

#10 Gość__* Napisany 01 sierpnia 2004 - 22:30

Gość__*
  • Goście
Grałem w Sands of Time przez parę godzin (miałem pożyczone) i udało mi się zajśc do 60%.
Dla mnie fenomenem tej gry jest przede wszystkim oprawa AV i projekty poziomów. O grafice i efektach można by pisać poematy, ale o tym wie chyba każdy. Prawdziwym majstersztykiem jest sposób opracowania lokacji. W sumie gra jest prosta, a nawet prostacka. Chodzi tylko o to zeby gdzieś doskoczyć, odbić się, przebiec po ścianie, ponownie się odbić, przeturlać, przestawić dźwignie itd. I nie ma w tym nic odkrywczego. Ale gra jest dokładnie przemyślana i skonstruowana tak, żeby gracz się nie nudził. I nie nudzi się. Każda komnata jest inna i wymaga innego podejścia (czego doskonałym przykładem jest pomieszczenie, w którym musimy aktywować system bezpieczeństwa zamku). Osobiście jestem zachwycony.
I wszytko byłoby gites, gdyby nie czas gry. 10 h na ukończenie gry to przesada. Moim zdaniem lepiej jest pożyczyć sobie SoT za 20 PLN na 2-3 dni i spokojnie przejśc ją nawet dwa razy.
  • 0

#11 Mielu Napisany 02 sierpnia 2004 - 17:21

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:

W sumie gra jest prosta, a nawet prostacka. Chodzi tylko o to zeby gdzieś doskoczyć, odbić się, przebiec po ścianie, ponownie się odbić, przeturlać, przestawić dźwignie itd.


No właśnie. Banalnie prosta i ...

I nie ma w tym nic odkrywczego. Ale gra jest dokładnie przemyślana i skonstruowana tak, żeby gracz się nie nudził. I nie nudzi się. Każda komnata jest inna i wymaga innego podejścia (czego doskonałym przykładem jest pomieszczenie, w którym musimy aktywować system bezpieczeństwa zamku). Osobiście jestem zachwycony.


... i dlatego nie jestem zachwycony. Skok, lina, skok, przeciwnik, skok, skok, skok, buerk. Za łatwo, za mało dynamicznie. Oczekiwałem więcej. A na pewno nie tego, że ...

I wszytko byłoby gites, gdyby nie czas gry. 10 h na ukończenie gry to przesada. Moim zdaniem lepiej jest pożyczyć sobie SoT za 20 PLN na 2-3 dni i spokojnie przejśc ją nawet dwa razy.


... że przejdę ją tak szybko. A drugi raz już nie było sensu grać. Bo i po co? Dla starego PoPa? eee :? Oby dwójka była lepsza :)
  • 0

#12 Gość__* Napisany 03 sierpnia 2004 - 01:29

Gość__*
  • Goście
Nie wiem dlaczego ludzie zachwycają się oprawą a/v tej gry, moim skromnym zdaniem płynność animacji stoi na stosunkowo niskim poziomie, a przynajmniej, o ile dobrze pamietam, takie odniosłem wrażenie swego czasu. O samej grze więcej nic nie napiszę bo włączyłem ją w okresie, w którym nie miałem prawdziwej ochoty na granie w cokolwiek (oczywiscie mnie znudziła, ale nie świadczy to o jej jakości w tym przypadku).
  • 0

#13 Gość__* Napisany 03 sierpnia 2004 - 07:22

Gość__*
  • Goście

Dokładnie za 139 i to nie jest platformówka tylko przygodówka


Niestety nie jest to tanio; ba, jest to nawet drogo biorąc pod uwagę, że POP:TSA wszedł do platyny. Mam ochotę na tą gre, ale nie kupie jej dla zasady - ideą gier platynowych jest ich cena , która na pewno nie wynosi 139 zł. Poczekam aż stanieje.

Jesli ktoś chce sprawdzic całą liste (doszły nowe tytuły) to tu macie link - http://www.ps2home.c...um fulllist.htm
  • 0

#14 cwany-lis Napisany 03 sierpnia 2004 - 12:57

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:

Moj rekord za trzecim razem to 4'29 i nie pieprz.....
Nie klamie.
YOL!


to jak ty to zrobiłeś ? nawet jeslibyś grał bez tutorialu na początku z solucją i wyuczoną droga na pamięc to zejście poniżej 6-7 h jest dla mnie nierealne
  • 0

#15 Gość__* Napisany 03 sierpnia 2004 - 17:52

Gość__*
  • Goście
Jest to mozliwe.
Widziales kiedys rekordy w Playerstation +
Tez sie dziwilem.
Za piatym razem jak sie postarasz zejdziesz ponizej 5.
Gwarantuje ci to.
A po za tym rzeczywiscie gra jest prosta, przydalby sie jakis hard albo cus.... :evil:
  • 0

#16 Gość__* Napisany 03 sierpnia 2004 - 17:58

Gość__*
  • Goście
Odkryliscie PRINCE OF PERSJA 1?
Magiczne fontanny?
Pasek mocy mozna sobie nabic nawet do 75%
  • 0

#17 cwany-lis Napisany 04 sierpnia 2004 - 14:09

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
co do fontanny to kilka ich znalazłem, chyba 5 a PoP I nie odblokowałem bo trzeba było po sejvie 33% znaleźć jakąś ściane a nie przejść cała gre jak to napisali w jednym z czasopism
  • 0

#18 Gość__* Napisany 05 sierpnia 2004 - 11:16

Gość__*
  • Goście
Za przejscie gry dostawało sie chyba dostęp do dwójki. Ja dopiero za drugim razem odkryłem pierwszą część. Ogólnie pochwały należą się za animacje bo grafika az tak nie zachwyca.
  • 0

#19 Gość__* Napisany 05 sierpnia 2004 - 14:33

Gość__*
  • Goście

Za przejscie gry dostawało sie chyba dostęp do dwójki.

Ale tylko w wersji na XBox'a.
  • 0

#20 Gość__* Napisany 30 sierpnia 2004 - 11:58

Gość__*
  • Goście
Gra jest bardzo ładna. Najpiękniejsza rzecz jaką widziałem w grach to, (oprócz zachodu słońca w MGS2) szczyt wieży pod koniec gry.
  • 0

#21 Shinigami Napisany 30 sierpnia 2004 - 19:02

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Ja mam tę gre od wczoraj i przeszedłem już 92%. Teraz bujam się bez Sztyletu i jest ciekawie. Ta gra ma w sobie coś. Klimat, muza, walki. Jest tego jeszcze wiele.
  • 0

#22 BeSOS Napisany 19 września 2004 - 16:20

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
gra jest przecudowna i z niecierpliwościa czekam na 2 cześć- to co było w POP słabsze(monotonne walki) bedzie naprawione w WW.
  • 0

#23 Shinigami Napisany 19 września 2004 - 16:53

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Walki monotonne? Napewno nie dla mnie. Nie ktore były wymagające jak naprzykład, ostatnia walka z potworami, gdy Farah... Bez Piasków trudno troche były, ale to lubie. Nie miałem za to największego problemu z wycięciem przeciwników w "windzie" z czym mieli trudność niektórzy. Co do PoP2 nie podoba mi się taka zmiana bohatera i środowiska. Nie wiem czy brutalność i seks zdziałają cuda, choć jestem pewien, że zagram w tą gre nie raz :D
  • 0

#24 syon Napisany 20 września 2004 - 17:02

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Obejrzałem gameplay trailer'a z nowego PoP'a i muszę powiedzieć, że nastrojowo mroczna grafika, seks i przemoc z latającymi flakami może naprawdę podkręcić grywalność tego tytułu (i te akrobacje :roll: ). Nie grałem w jedynkę, gdyż chciałbym, ale jak Akuma zdążył to podkreślić: cena platyny to kpina jakaś - poczekam jak dojdzie poniżej 100zł no chyba, że ktoś mi pożyczy wcześniej :mrgreen:
  • 0

#25 cwany-lis Napisany 21 września 2004 - 15:18

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
PoP jest łatwe, aż za bardzo, ja miałem problem w walce z ojcem bohatera ale potem szło jak z górki, winde przeszedłem za pierwszym razem :roll: przez ta gre sie płynie i nawet dobzre jak ktos lubi któtkie i przyjemne gry
  • 0

#26 Gość__* Napisany 25 września 2004 - 12:03

Gość__*
  • Goście

Jak wam się ta gra podobała ? mi z początku wydawała sie mało dynamiczna, zbyt wolna ale jak zacząłem grać od połowy po tygodniu przerwy to zmieniłem zdanie . Ma świetna grafikę, muzyka pasuje do akcji szkoda że gra tylko podczas walk . Fabuła jest ciekawa i dobrze zrobiona, juz nawet film na jej podstawie kręcą ;)
Nie lubie platformówek ale Prince jest dla mnie jedynym wyjątkiem i polecam ją każdemu

Ja w przeciwieństwie do Ciebie uwielbiam platformery, a co do Prince'a to już zacieram łapki i nie mogę się doczekać kiedy moje okrutne łapska dorwą płytkę z grą. Właściwie nie mogę się doczekać tych starć z przeciwnikami oraz ciekawi mnie to manipulowanie czasem. KURDE!!! I WANT IT!!!
  • 0

#27 Gość__* Napisany 11 października 2004 - 11:07

Gość__*
  • Goście
giera jest po prostu magiczna! (doslownie i w przenosni :wink: ) wszystko jest na maksa dopracowane: ultraplynna animacja (przynajmniej na Xie),zagadki architektoniczne, mechanika, muzyka (swietna!).
mozna sie przyczepic tylko do dlugosci i do poziomu trudnosci rozgrywki ale z 2 strony przez to gra jest bardzo przyjemna i bezstresowa 8) chyba najbardziej podobalo mi sie jak...

MALY SPOJLER









...umiejetnie polaczono intro, gameplay i filmik koncowy. zupelnie sie takiego rozwiazania nie spodziewalem, MISTRZOSTWO! a jak sie wam podobala koncowka?
  • 0

#28 Blizzard Beast Napisany 11 października 2004 - 11:59

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
A mi sie nie podoba walka. Trzy jej elementy kompletnie ja niszcza: respawny, teleporty i koniecznosc dobijania. Debilizm. Oczko mniej natychmiast. Zobaczymy, co w tej materii zrobi Warrior Within, bo na razie nie jest zbyt obiecujacy, jesli maja odpasc zagadki platfrormowe, a zostac sama mloca. Bo mloca w tej grze ssie.
  • 0

#29 Shinigami Napisany 11 października 2004 - 15:20

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Końcówka gry wymiata. Prawda, że walka lekko ssie, ale animacja końcowa jest świetna, nigdy bym sie czego takiego nie spodziewał.
  • 0

#30 Kyo Napisany 11 października 2004 - 20:43

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
Mnie gierka oczarowała zwłaszcza design'em poziomów, klimatem, a także zręcznością Księcia. Dawno nie grałem w tak świetną zręcznościówkę... Bardzo fajny jest także scenariusz, sam Książe to świetnie wykreowana, zabawna postać. Tylko te modele bohaterów ... mogłyby być znacznie bardziej szczegółowe. Poza tym walka czasem trwała po prostu za długo. A może raczej po prostu główny bohater posiadał zbyt małą ilość przeróżnych(raptem tylko jedno combo i kilka magicznych ataków z udziałem Dagger of Time) ataków? Hmm...
  • 0