Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prince of Persia : the Sands of the Time


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
57 odpowiedzi na ten temat

#31 luck1985 Napisany 14 października 2004 - 22:22

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Sa tylko 3 gry ktore mnie przykuly do konsoli ze nie moglem odejsc od Tv.Jest to Devil May Cry , MGS2 (chociaz jedynke uwarzam za lepsza) I wlasnie POP :D Jak juz kazdy napisal :D W tej grze sie plywa ;) Choc czasem jest frustrujaca , jak sie przechodzi koniec gry bez piaskow czasu :/
  • 0

#32 cwany-lis Napisany 15 października 2004 - 18:38

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:
dla mnie koniec był prościutki, podchodzisz do wroga, raz go tniesz i nima ;) najgorzej był z jego starym, tych z lancami było pełno i non stop ksiaze sie przewracał ;) ciesze sie że w dwojce bedzie wiecej walk, jesli beda bardziej dynamiczne od jedynki to gra zarzadzi
  • 0

#33 luck1985 Napisany 15 października 2004 - 19:56

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Dynamiczna :/ Eeeee taka jak w 1 byla SI , wolne obroty skok przez kolesia i CIACH :D jeeeeee Najbardziej wkurzala mnie misja w bilbiotece :/ Troszke sie tam zagubilem hehehe , i koncowka makabra :/ .........
  • 0

#34 Gość__* Napisany 23 listopada 2004 - 13:14

Gość__*
  • Goście
Prince of Persia jest grą na którą czekałem od zakupu ps2
Wszystko jest odpowiednio wyważone(walki w stosunku do elementów chodzonych)
A nowa część nieumywa się do pierwowzoru!
  • 0

#35 Gość__* Napisany 23 listopada 2004 - 13:20

Gość__*
  • Goście
Świetna gra. Jedna nie skończyłem jej, bo poddałem się gdzieś tak w okolicach 95%. Jest taki moment, że od save pointa musisz wykonać sporo dzikich ewolucji, żeby dostać się do czegoś w rodzaju komina. Potem odbijając się od ścian trzeba zeskoczyć na "dno" tego komina. Próbowałem chyba z 20 razy i nic. Mało tego, od save pointa do komina jest jakieś 5 minut wykonywania tych akrobacji. Grrrr...
  • 0

#36 cwany-lis Napisany 23 listopada 2004 - 16:39

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:

Świetna gra. Jedna nie skończyłem jej, bo poddałem się gdzieś tak w okolicach 95%. Jest taki moment, że od save pointa musisz wykonać sporo dzikich ewolucji, żeby dostać się do czegoś w rodzaju komina. Potem odbijając się od ścian trzeba zeskoczyć na "dno" tego komina. Próbowałem chyba z 20 razy i nic. Mało tego, od save pointa do komina jest jakieś 5 minut wykonywania tych akrobacji. Grrrr...


głowa do góry, to nie jest takie trudne, mi udało sie za chyba 4 razem, warto skonczyc ta gre
  • 0

#37 Shinigami Napisany 23 listopada 2004 - 18:18

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:
To nie jest takie trudne. Sam sie diabelnie trudziełem ze skakaniem po ścianach na dół. Jeśli tego nie umiesz to dam ci rade. Naciskaj skok gdy poczujesz drganie pada. Zanim to tak rozpracowałem wkurzałem się niemiłosiernie :D
  • 0

#38 luck1985 Napisany 24 listopada 2004 - 00:08

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Sa dwa takie momenty , ta wierzycka ktora nazwales komis , i te dwie sciany , sciany wiadomo jak , ale wierzycka trudniejsza , bo trzeba wkskoczyc na jakas sciane , o ile mnie pamiec nie myli , wierzycka jest 6 katna czy jakos tak .
  • 0

#39 Gość__* Napisany 24 listopada 2004 - 00:34

Gość__*
  • Goście

To nie jest takie trudne. Sam sie diabelnie trudziełem ze skakaniem po ścianach na dół. Jeśli tego nie umiesz to dam ci rade. Naciskaj skok gdy poczujesz drganie pada. Zanim to tak rozpracowałem wkurzałem się niemiłosiernie :D


Moja klawiatura niestety nie ma force feedbacka :)
  • 0

#40 luck1985 Napisany 24 listopada 2004 - 00:40

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
O Boze ......... na PC grasz .............. dobrze ze nie na padzie , na PC wciskaj skok jak koles dotknie noga sciany i wtedy wciskaj ......... na PC prosciej jest ;)
  • 0

#41 BeSOS Napisany 28 listopada 2004 - 19:35

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Ja przeszedłem na GCN i bardzo mi przypadła do gustu. Dlatego czekam z niecierpliwościa na dwójeczkę,ale ocenki coś nie bardzoe dobrze jej rokują( tzn rokują dobrze, ale nie na tle pierwszej części). Po co zmieniali klimat?
  • 0

#42 xell Napisany 28 listopada 2004 - 22:29

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 326 Postów:
Warrior Within nie jest grą dla mnie. Po przejściu Ninja Gaiden jestem zmęczony uczeniem się kombosów, kombinacji przycisków, powtarzaniem walk i tak dalej. Platformówkowy charakter Sands of Time duzo bardziej mi odpowiada i co by tu nie mówić, aktualnie nie mam ochoty na mroczne klimaty. Chociż kto wie, może za jakieś pół roku czy rok w to zagram.:)
  • 0

#43 steve Napisany 17 września 2005 - 09:42

steve

    Toad

  • Narybek
  • 2 Postów:
A ja sobie nadrabiam zaległości i dopiero teraz gram w POP: SOT. W związku z tym mam jedno , pytanie bo się trochę zaciąłem w tej grze. Chodzi mi o Obserwatorium. Dochodze do tego miejsca, rozwalam wszystkich przeciwnkiów ,wchodze na te podwyższone schody i nic się nie dzieje. Podobno mają podjechać do góry , tak pisze w poradniku Extreme. Niestety nic się takiego nie dziej. Czemu ???
Z góry dzięk.
pozdrawiam
  • 0

#44 Gość__* Napisany 20 stycznia 2006 - 22:37

Gość__*
  • Goście

to jak ty to zrobiłeś ? nawet jeslibyś grał bez tutorialu na początku z solucją i wyuczoną droga na pamięc to zejście poniżej 6-7 h jest dla mnie nierealne


Ja przeszedłem w mniej niż 4h... za drugim razem bodajże.
  • 0

#45 cwany-lis Napisany 21 stycznia 2006 - 10:57

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:


to jak ty to zrobiłeś ? nawet jeslibyś grał bez tutorialu na początku z solucją i wyuczoną droga na pamięc to zejście poniżej 6-7 h jest dla mnie nierealne


Ja przeszedłem w mniej niż 4h... za drugim razem bodajże.


teraz to spoko, juz wiem na czym polega speedgaming :wink: rzeczywiście "trochę" czasu można zaoszczędzić olewając przeciwników
  • 0

#46 Gość__* Napisany 21 stycznia 2006 - 11:53

Gość__*
  • Goście
a mnie sie nie spodobałą ta gra, nudna taka i bez wyrazu, zawiodłem sie teraz pobieram pop two thrones zobacze jak ta czesc smiga.
  • 0

#47 Gość__* Napisany 21 stycznia 2006 - 12:04

Gość__*
  • Goście

Ja przeszedłem w mniej niż 4h... za drugim razem bodajże.

a tu dla odmiany macie gościa który przeszedł w 02:09:56 :shock:
http://speeddemosarc...com/popsot.html
tak wogóle to niezłe wynalazki na tej stronce są, i jak oni się nauczyli tak szybko przechodzić to ja tego nie wiem :)
  • 0

#48 Gość__* Napisany 21 stycznia 2006 - 14:21

Gość__*
  • Goście
Ja prawie zeby zjadlem na tej baszcie co pisaliscie o niej wczesniej - ale skonczylem wkoncu gre - urzeklo mnie to skakanie po scianach i akrobacje ksiecia.
  • 0

#49 Gość__* Napisany 24 stycznia 2006 - 18:11

Gość__*
  • Goście

i jak oni się nauczyli tak szybko przechodzić to ja tego nie wiem :)


Proste, walki jednym sposobem, tzn takim jak się da dla określonego przeciwnika, jak się zna na pamięć wszystkie pułapki, gdzie jak skakać to nie problem. Ja miałbym o jakieś 20 minut lepszy czas gdyby nie Farah, przez to że ona ginęła ja musiałem pokutować...
  • 0

#50 Gość__* Napisany 26 stycznia 2006 - 11:18

Gość__*
  • Goście
mnie też farah denerwowała (walka na jadącej windzie wołałaopomste do nieba). ale była to moja pierwsza ulubiona gra. a pożyczyłem od kolegi niewiedząc nawet co to jest
  • 0

#51 Bruce Napisany 19 września 2009 - 22:57

Bruce

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 657 Postów:
Skończyłem Sands of Time i muszę przyznać, że dawno się tak dobrze nie bawiłem. Elementy platformowe przyjemne, choć miejscami wymagające, walki efektowne i całkiem trudne (miejscami). Sama historia tez niczego sobie, choć mnie bardziej ujął sam klimat i cały ten pałac Maharadży. Jeśli ktoś nie grał, a lubi takie klimaty to powinien szybko zaległości nadrabiać.
  • 0

#52 Gość_jachu2_* Napisany 25 września 2009 - 20:10

Gość_jachu2_*
  • Goście
Ja największy problem miałem z walkami właśnie. Poza tym elementy platformowe faktycznie super, no i ten klimacik rodem z baśni 1001 nocy. I piękna Farah :zakochany: Według mnie SoT to najlepszy Prince z past-genowej trylogii.
  • 0

#53 phsx Napisany 27 lutego 2010 - 19:19

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Gram właśnie 2 raz i SZLAG MNIE K#$WA chce trafić przy walce w windzie. Normalnie ręce opadają z bezradności i debilizmu Farah. Nie ręczę za mojego pada jak tak dalej pójdzie...
  • 0

#54 Kurzy Napisany 28 lutego 2010 - 02:30

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
to był całkiem trudny moment ale z tego co pamiętam to każdy przeciwnik miał słaby punkt że jakiś atak był zawsze pewny. Poza tym jak masz duzo piasku to jak jest duzo przeciwnikow to ciachasz sztyletem i na chwilę są z piasku. Pamiętasz o tym?;]
  • 0

#55 Scorpio Napisany 28 lutego 2010 - 08:58

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Też pamiętam ową walkę. Było ciężko, energii mało, głównie robiłem "korkociąg" po odbiciu się ze ściany ... ale też wygrałem szybko i łatwo, bo w jakieś połowie walki odpaliłem, po raz pierwszy jak grałem, technikę przyspieszającą ruchy księcia. Przeciwnicy zmasakrowani sprawnie i bezlitośnie. Mam nadzieję, że to jakoś pomoże :)
  • 0

#56 Aras Napisany 28 lutego 2010 - 09:45

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
z chęcią bym pomógł ale w żadnym popie problemów z walka nie odnotowałem :skacze:
  • 0

#57 phsx Napisany 28 lutego 2010 - 10:28

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Ja cały system mam w jednym palcu tylko gra działa mi nie wiem jak to określić ale w ze 100fpsach przez co jest troszkę za szybko ^^' Drugim problemem jest Farah bo z utrzymaniem siebie przy życiu nie mam problemu. No nic ide popróbować znów.
  • 0

#58 phsx Napisany 28 lutego 2010 - 12:28

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Dobra udało się i przy okazji skończyłem grę. Cudowny baśniowy klimacik aż szkoda, że to już koniec. Teraz czas na WW.
  • 0