Skocz do zawartości

Metal Gear Solid Essential Pack #2


  • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
5 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 20 sierpnia 2008 - 16:11

Gość__*
  • Goście
Mam do Was kilka pytan:
1. Czy po przerobieniu konsoli wszystkie gry z MGSEP beda bez problemow chodzic? Poniewaz SONY olalo Europe jestem do tego zmuszony.
2. Czy MGSEP bedzie chodzi bez problemow na PS3? Nie ma zadnej blokady regionalnej wiec pytam czy jest to mozliwe.
3. Czy wersja NTSC w jakikolwiek sposob rozni sie od PALowej? Zawiera MGS, MGS2: Substance, MGS3: Subsistence i tyle? Zadnych dodatkowych DVD?
4. Moze zoorganizujemy petycje do SONY EUROPE w sprawie wypuszczenia MGSEP. Kosztuje on smieszne pieniadze w porownaniu do wszystkich 3 czesci a zdobycie MGS na Allegro graniczy z cudem poniewaz osiaga 120-150 zl.

Prosze nie zamykac mi tego tematu i nie wypisywac zbednych komentarzy. Dlaczego nie dopisalem tego do tematu MGSa? Poniewaz nie kazdy przeczyta wszystkie posty a ja chce aby temat byl widoczny.
  • 0

#2 ACZ Napisany 20 sierpnia 2008 - 16:14

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:

1. Czy po przerobieniu konsoli wszystkie gry z MGSEP beda bez problemow chodzic? Poniewaz SONY olalo Europe jestem do tego zmuszony.

Będą chodzić, ale co ma Sony do MGS? MGSy robi i wydaje Konami.

2. Czy MGSEP bedzie chodzi bez problemow na PS3? Nie ma zadnej blokady regionalnej wiec pytam czy jest to mozliwe.

PS3 ma blokady regionalne na gry z PS2 i PSX.

4. Moze zoorganizujemy petycje do SONY EUROPE w sprawie wypuszczenia MGSEP.

A co ma Sony do MGS? MGSy robi i wydaje Konami.
  • 0

#3 Gość__* Napisany 20 sierpnia 2008 - 16:58

Gość__*
  • Goście

1. Czy po przerobieniu konsoli wszystkie gry z MGSEP beda bez problemow chodzic? Poniewaz SONY olalo Europe jestem do tego zmuszony.

Będą chodzić, ale co ma Sony do MGS? MGSy robi i wydaje Konami.

2. Czy MGSEP bedzie chodzi bez problemow na PS3? Nie ma zadnej blokady regionalnej wiec pytam czy jest to mozliwe.

PS3 ma blokady regionalne na gry z PS2 i PSX.

4. Moze zoorganizujemy petycje do SONY EUROPE w sprawie wypuszczenia MGSEP.

A co ma Sony do MGS? MGSy robi i wydaje Konami.


Jak na fanboja SONY to sie Czychu3 nie popisales. Otoz tylko na PlayStation zostal wypuszczony MGSEP wiec to ma SONY do MGSa. Mozemy tez napisac petycje do Konami.
Niech sie wypowie reszta bo Ciebie na tym forum to ja juz mam dosyc.
  • 0

#4 ACZ Napisany 20 sierpnia 2008 - 17:28

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:
No i co z tego, że wyszło na konsole Sony? Sony tu nie ma nic do tego, bo to decyzje Konami i Konami jest wydawcą.
To taka gratisowa wiedza ode mnie.
  • 0

#5 f5k Napisany 20 sierpnia 2008 - 21:17

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
PG- -> Niby ten zestaw wyszedł tylko na PS2 ale Czychu ma racje bo Sony nie jest wydawcą MGSów tylko Konami, wiec petycje bym słał do Konami Europe, ale nie wiem czy co to da, spróbować można, najlepiej znaleść w necie taką petycje w tej sprawie gdzie jest już masa podpisów, bo z Europy i sie dopisać do tej petycji.
  • 0

#6 Gość__* Napisany 21 sierpnia 2008 - 15:25

Gość__*
  • Goście
Mozna zamknac.
  • 0