Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sin & Punishment: Successor of the Skies


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
48 odpowiedzi na ten temat

#31 Kaxi Napisany 10 czerwca 2011 - 10:54

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
chyba tylko na easy mi się udało.
  • 0

#32 gruby Napisany 10 czerwca 2011 - 10:56

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
No to muszę sprawdzić, czy mogę się przełączyc na easy. :/ Bo na normalu czuję się jak dziecko styropianowym młotkiem pukające w kostkę Chucka Norrisa.
  • 0

#33 Pious Napisany 25 września 2011 - 11:36

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Jaka długa jest ta gra? Ramzes mi zamówił po świetnej cenie i nie mogę się doczekać. Z emocji zassałem jedynkę na VC i pękła przy jednym posiedzeniu (około 1h gry). Gra świetna, fabuła pogmatwana i kretyńska, ale zabawa przednia.
  • 0

#34 Kaxi Napisany 25 września 2011 - 12:13

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Zalezy jak dobry jesteś. Normal to w innych grach hard. Ale tutaj jednokrotne przejście to coś bardziej w okolciach 3-4 godzin. Plus są dwie postacie, różne tryby i właśnie poziomy trudności.
  • 0

#35 gruby Napisany 26 września 2011 - 18:17

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Myślę, że dwójki za jednym posiedzeniem nie zrobisz, chyba, że jesteś arcadowym bogiem. Sama gra, jak pisze Kaxi, nie jest zbyt długa, ale ma olbrzymie replayability.
  • 0

#36 mic Napisany 26 września 2011 - 19:41

mic

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 069 Postów:
Pious, a czy mozna wiedziec jaka to jest ta swietna cena ? :)
  • 0

#37 Pious Napisany 26 września 2011 - 20:36

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
50zł. Taniej nie widziałem. Arcadowym bogiem nie jestem, a wręcz uważam, że ostatnio straciłem umiejętności przez dorosłe życie. Czyli będę się dobrze bawił i nie skończę gry na raz.
  • 0

#38 mic Napisany 27 września 2011 - 15:28

mic

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 069 Postów:
50zl to swietna cena - sam bym za tyle kupil bez wiekszego zastanowienia :)
  • 0

#39 Danteusz Napisany 07 stycznia 2013 - 13:03

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:
(Prawie) skończyłem. Została mi ostatnia forma ostatniego bossa, która wydaje mi się źle zaprojektowana, bo nie wiem od czego zależy to jak dobrze mi idzie. Jak dzisiaj nie uda mi się tego przejść to odpuszczę. Lubie shmupy, a ten jest bardzo dobry, różnorodny, z dobrze przemyślanymi możliwościami bohatera. Gram na normalu, myślę że do tej pory zajęło mi to 8 godzin (sporo ginę), więc długo jak na ten gatunek. Podoba mi się olbrzymia ilość walk z bossami, którzy przeważnie są wymagający, ale po nauczeniu się taktyki w sam raz w zasięgu gracza. Sterowanie jest czułe, tyle że po krótkim czasie nawalania uniku boli mnie ręka, ten wiilot jest tragiczny, tylko skończone fanboje mogą mówić że jest wygodny. Grafika technicznie jest solidna, animacja płynna, tylko artystycznie słabiutko, szczególnie główni bohaterowie. Warstwa dźwiękowa na minus, muzyczek MIDI i powtarzających się okrzyków bohaterów można słuchać przez 5 minut w salonie gier, na konsoli stacjonarnej to się nie sprawdza. Fabularnie widać że jest potencjał, ale gra go nie rozwija. Zgaduję że historia jest gdzieś szerzej opisana, tyle że krótkie filmiki z tragicznymi dialogami tylko zniechęcają. Ogólnie jestem zadowolony z takiej odmiany od "dużych" gier, teraz wrócę do przechodzenia czegoś na PS3. Chce ktoś kupić za 50zł? :^^:
  • 0

#40 mic Napisany 07 stycznia 2013 - 14:19

mic

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 069 Postów:
Jeśli 50zł to "oczko" do mnie to ja już grę posiadam ;)
  • 0

#41 Danteusz Napisany 07 stycznia 2013 - 14:21

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:
Nie liczyłem że będziesz chciał kupić po roku ;) To jest najniższa cena na Allegro w tej chwili
  • 0

#42 Tawotnica Napisany 07 stycznia 2013 - 18:04

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 070 Postów:

Sterowanie jest czułe, tyle że po krótkim czasie nawalania uniku boli mnie ręka, ten wiilot jest tragiczny, tylko skończone fanboje mogą mówić że jest wygodny.


uniki nawalasz gruchą, co ma Wiilot do tego? Naparzanie ZL na CCP jest równie "wygodne". Najlepiej się sprawdza pad od GCN. Celowanie gałką z kolei jest dużo wolniejsze od pointera, coś za coś.
  • 0

#43 Danteusz Napisany 07 stycznia 2013 - 18:24

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:

uniki nawalasz gruchą, co ma Wiilot do tego?

Trochę skrót myślowy, chodziło mi o cały zestaw Wiilot + nunczak. Spust Wiilota też do najwygodniejszych nie należy

Naparzanie ZL na CCP jest równie "wygodne". Najlepiej się sprawdza pad od GCN. Celowanie gałką z kolei jest dużo wolniejsze od pointera, coś za coś.

Mam CCP, ale na nim nie grałem, właśnie ze względu na błyskawiczne celowanie pointerem. Pada od GCN nie mam
  • 0

#44 Tawotnica Napisany 07 stycznia 2013 - 18:32

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 070 Postów:

Trochę skrót myślowy, chodziło mi o cały zestaw Wiilot + nunczak. Spust Wiilota też do najwygodniejszych nie należy


a, ok. Do celowniczków akurat wydaje się jeszcze najlepiej zaprojektowany. Mnie dużo bardziej irytowały gry, w których trzeba trzymać Wiilota jak pada od NESa.
  • 0

#45 Danteusz Napisany 07 stycznia 2013 - 20:53

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:
Przeszedłem :)
  • 0

#46 gruby Napisany 09 stycznia 2013 - 14:57

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
U mnie ostatni boss nie umarł. Wymiękłem na ostatniej formie i nie daję rady. Gra mi się na maksa podobała, a kupiłem ją za bodaj 49 ziko w Saturnie. :)
  • 0

#47 Pious Napisany 09 stycznia 2013 - 16:06

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Trzeba było grać na najłatwiejszym poziomie. Ja ograłem normal raz i chciałem drugie przejście zrobić, ale jakoś się nie udało, a teraz grę sprzedaje, bo mi na niej nie zależy. Mimo to szpila jest spoko.
  • 0

#48 Tawotnica Napisany 07 stycznia 2018 - 01:10

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 070 Postów:

Po WiiU wygrzebałem jeszcze Wii i jak przysiadłem ok 18:00 tak teraz skończyłem. Czysty seks pod względem dizajnu poziomów i bossków. Takie Mario Galaxy rail shooterów, tyle tu się dzieje. Plansza w lesie z latarką. Patent z podnoszeniem jak na windy równolegle z prawej i lewej strony, żeby Kachi nie spadła. Boss fight z Hibaru na miecze (:bowdown:). Sin & Punishment kipi pomysłowością, a mechanicznie to mały majstersztyk. Uniki, odbijanie pocisków mieczem, lock-on jak robi się za gorąco - jak to do dzisiaj pięknie wszystko ze sobą współgra  :zakochany:

 

Ta gierka to testament jakim zajebistym wynalazkiem był Wiimote+Nunchuck. Próbowałem znowu na padzie, da się, ale nic nie pobije to czułości pointera. 


  • 0

#49 Danteusz Napisany 07 stycznia 2018 - 07:20

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:
Do dzisiaj bolą mnie palce po przechodzeniu S&P na tym gównianym zestawie ????
  • 0