Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dynamic Slash


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 Kaxi Napisany 02 października 2008 - 17:02

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 156 Postów:
http://gamekyo.com/n... ... e-wii.html


Ta gra wyglada ciekawie!!! Takie Maximo z laską zamiast faceta. I oprawa całkiem niezła.
Jednak z filmiku wydawalo mi sie ze ta gra jest pol na szynach, tak jak Sin and Punishment wlasnie. Urywek byl krociutki i moglo mi sie tylko tak wydac. Moze ktos to skomentować?
  • 0

#2 Malutki Napisany 02 października 2008 - 22:57

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

Jednak z filmiku wydawalo mi sie ze ta gra jest pol na szynach, tak jak Sin and Punishment wlasnie. Urywek byl krociutki i moglo mi sie tylko tak wydac. Moze ktos to skomentować?

Przejrzałem kilka razy ten trailer i nie znalazłem niczego co mogłoby zasugerować , że gra jest na szynach tym bardziej iż u góry po prawej widnieje mapka .Projekt ten bardzo mi się podoba , celowniczkom mówimy nie / co za dużo to nie zdrowo :/ .
  • 0

#3 gruby Napisany 03 października 2008 - 14:48

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Chłopaki bez przesady. Wygląda to ostro badziewnie. Już lepiej się jarać Wii Sports Resort niż tym czymś. ;)
  • 0

#4 Kaxi Napisany 03 grudnia 2009 - 19:13

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 156 Postów:
... 18#t=6m13s


A
tu
jest gameplay.

Premiera w Dżapanii w lutym. M+ chyba obowiązkowy w tej grze, to taki slasher, podobno na szynach, ale w stylu Sin and Punishment 2 niz takie szyny jak w Umbrella Chronicles.


EDIT: poprawione
  • 0

#5 Shinigami Napisany 03 grudnia 2009 - 20:16

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
A linka to byś może naprawił? ;)
  • 0

#6 Kaxi Napisany 15 stycznia 2010 - 17:31

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 156 Postów:
http://gonintendo.co...y.php?id=110938

Filmik. To jednak nie jest na szynach, całe szczęście :wink: Choć na razie na
ani słychu o anglojęzycznej premierze.

Nintendo przygotowało ciekawą reklamę gry w Dżapanii - płyty demo do wypożeczenia z sieci sklepów z grami. Za free, z tego co rozumiem.

Śledzę tę grę z jednego powodu właściwie, o ile dobrze pamiętam, korzysta z Motion Plus. A mój się ostro zakurzył.
  • 0