Skocz do zawartości

Zdjęcie

Yakuza 3

SEGA PS3 PS4

• Zaloguj się by odpowiedzieć
85 odpowiedzi na ten temat

#31 ACZ Napisany 19 luty 2009 - 14:33

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 32046 Postów:
Demko już jest od rana. Zajmuje około 1,25 GB. Ci co już grali twierdzą, że jest świetne.
  • 0

#32 Godot Napisany 19 luty 2009 - 16:02

Godot

Everyone has a price!

• Forumowicze
  • 23615 Postów:
A kto konkretnie?
  • 0

#33 Shinigami Napisany 19 luty 2009 - 17:58

Shinigami

Neo Plus Family

• Forumowicze
  • 34357 Postów:
No, pograłem trochę. Jak dla mnie bez rewelacji, choć ogólnie na plus. Na pewno spodobały mi się walki, ciosów mało, ale wysoka dawna brutalności i świetne chwyty/finishery zależące od aktualnej pozycji przeciwnika i trzymanej broni oraz qte rekompensują wszystko. Graficznie może być, choć widziałem ładniejsze gry, voice acting wypasiony i naprawę klimatyczny (kto zrobi z tego inglisz ma u mnie przewalone). Reszta już jest taka se. Można pobiegać po sporym wycinku miasta, wejść do aż jednego klubu (to ogranicza demo co widać podczas gry) i pogawędzić z laskami jak w Yakuza Kenzan. Niestety japońskie krzaczki skutecznie przeszkadzają w zrozumieniu większości gry.
  • 0

#34 Nyjacz Napisany 20 luty 2009 - 15:53

Nyjacz

gram w gierki

• Forumowicze
  • 7896 Postów:
Jak dla mnie - jest zajebiście. Chyba sobie aż kupię Dreamcasta i Shenmue :oops: :oops: . Ale co do Yakuzy - graficznie jest bardzo ładnie (tylko animacja mogłaby być lepsza), łatwe sterowanie, fajny feeling, no i... miasto... :oops: Fajny system walki. Gry już nie mogę się doczekać.
  • 0

#35 vantidus Napisany 05 marzec 2009 - 13:48

vantidus

Rikimaru

• Forumowicze
  • 479 Postów:
Gra w pierwszy tygodniu sprzedała się w liczbie 380,000 tysięcy. Jest to druga najlepiej sprzedająca się gra na PS3 w Japonii.
  • 0

#36 Danteusz Napisany 05 marzec 2009 - 15:14

Danteusz

Alpha Male!

• Administratorzy
  • 29159 Postów:
Wreszcie sprawdziłem demko. Gra jest jakby zawieszona między PS2 a PS3 - grafika jest bardzo dobra (choć brakuje większej ilości efektów na teksturach), ale animacja bohatera to kij od szczotki. Przechodniów jest dużo, robią uniki prawie tak fajnie jak w Assasin's Creed, ale z kolei bohater na nich nie reaguje. Cieszy miejscami ogromna ilość detali na ekranie, nie przypominam sobie w innych grach sklepu z półkami pełnymi towaru będącego obiektami 3D. W wielu miejscach są niewidzialne ściany, brakuje fizyki. Podczas scenek postacie są obłędnie wykonane, kapitalnie oświetlone i cieniowane (podczas gry są gorsze modele postaci, jak w FFX), do tego jest niezły ruch ust zgrany ze swietnym dubbingiem. Z kolei mnóstwo tekstów nie jest czytanych, wyskakuje okienko i jest pikanie zamiast mowy. Gra się przyjemnie, przeciwników klepało mi się przyjemniej niż w Watchmanie, szkoda tylko że za (prawie) next-genową grafiką nie poszedł next-genowy szkielet gry. Podobno Yakuza fabułą stoi, więc nie można mieć pełnego obrazu gry po japońskim demku, ale i tak czuć że gdyby Sega trochę więcej podpatrzyła od kolegów z Zachodu to mogliby stworzyć grę w skali GTA4.
  • 0

#37 Ney Napisany 05 marzec 2009 - 20:05

Ney

Paskudny Nerdzioch

• Forumowicze
  • 8223 Postów:
IMO grafika jest obleśna - postacie jeszcze ujdą, ale reszta to bida. Mimo to mam nadzieję, że gra wyjdzie przynajmniej w USA bo walka jest świetna, fabuła zapowiada się rewelacyjnie no i jedna gra 2D na automatach rządzi totalnie (dać to na PSN Store - grafa wody i pomysł zabijają!!!!).
  • 0

#38 Logan303 Napisany 25 lipiec 2009 - 16:34

Logan303

Mokujin

• Narybek
  • 30 Postów:
To sie nacieszylismy Yakuza 3.Gdzies dzis czytalem ,ze podobno Sega oglosila ze juz pracuje nad 4 czescia gry (nie liczac Yakuza kenzan) i nie planuje wydania 3 i 4 poza Japonia.Mam nadzieje ze to tylko plota albo ze jeszcze zmienia zdanie.
  • 0

#39 burnstein Napisany 18 wrzesień 2009 - 16:40

burnstein

ostatni król forumka

• Reformatorzy
  • 41688 Postów:
Nadzieja zawsze umiera ostatnia, istnieje jeszcze jakaś tam szansa, że gra wyjdzie w ingliszu:
http://polygamia.pl/... ... alszy.html
  • 0

#40 P-chan Napisany 22 wrzesień 2009 - 19:35

P-chan

Link

• Forumowicze
  • 311 Postów:
Oby gra jednak wyszła choćby w Stanach, bo nie wybacze Sedze tego, szczególnie że to jedna z moich ulubionych gier jakie ukazały się na PS2, i bardzo licze na trójke - ja chcieć poznać dalszą fabułe :) .
Jednak utwierdzam się w przekonaniu, że ludzie nie potrafią docenić naprawde dobrych gier, szkoda wielka szkoda...
  • 0

#41 Danteusz Napisany 22 wrzesień 2009 - 19:37

Danteusz

Alpha Male!

• Administratorzy
  • 29159 Postów:
Ptaszki ćwierkają że będzie wersja angielska, myślę że można im wierzyć :)
  • 0

#42 f5k Napisany 27 wrzesień 2009 - 10:48

f5k

People do change, but only a little bit

• Forumowicze
  • 1864 Postów:
http://www.n4g.com/e...ews-401240.aspx
TGS exclusive: Yakuza 3 will arrive at Europe in March
Jeszcze wczoraj pobrałem to demo Yakuzy 3 z PSN JAP i mi sie spodobało tak że myślałem kiedy je przetłumaczą na angielski a tu patrze dziś i widze tego newsa no coś fantastycznego :mrgreen: .
  • 0

#43 P-chan Napisany 27 wrzesień 2009 - 11:43

P-chan

Link

• Forumowicze
  • 311 Postów:
To jednak cuda się zdarzają - czekam z niecierpliwością, dokładając kolejną cegiełkę do najbardziej oczekiwanych gier 2010 roku :P .
  • 0

#44 ACZ Napisany 27 wrzesień 2009 - 12:11

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 32046 Postów:
No i świetnie. Do tego czasu będę musiał przejśc jedynkę i dwójkę, bo jeszcze w żadną część nie grałem.
  • 0

#45 Gość_Zero_* Napisany 27 wrzesień 2009 - 12:17

Gość_Zero_*
  • Goście
Ja tak samo
  • 0

#46 Shinigami Napisany 27 wrzesień 2009 - 12:19

Shinigami

Neo Plus Family

• Forumowicze
  • 34357 Postów:
Ja też.
  • 0

#47 burnstein Napisany 27 wrzesień 2009 - 13:13

burnstein

ostatni król forumka

• Reformatorzy
  • 41688 Postów:

No i świetnie. Do tego czasu będę musiał przejśc jedynkę i dwójkę, bo jeszcze w żadną część nie grałem.

Nie wiem jak tam teraz twój angielski wygląda, ale bez jego dobrej znajomości te gry tracą ponad połowę wartości. W przerywnikach gadają po japońsku, a angielski tekst leci dość szybko, więc łatwo nie jest jak się języka dobrze nie zna.
  • 0

#48 kamionek Napisany 08 grudzień 2009 - 18:11

kamionek

zloty forumowicz; wzór

• Forumowicze
  • 3411 Postów:
http://www.destructo... ... 7275.phtml
poza najoficjalniejszym potwierdzeniem wydania gry od sony, wiemy, że będzie jap dubbing i angielskie napisy
  • 0

#49 Danteusz Napisany 08 grudzień 2009 - 18:55

Danteusz

Alpha Male!

• Administratorzy
  • 29159 Postów:
Wreszcie :klaszcze:
  • 0

#50 ACZ Napisany 09 grudzień 2009 - 13:47

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 32046 Postów:
UK Debut Trailer:

• 0

#51 ACZ Napisany 19 styczeń 2010 - 22:31

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 32046 Postów:
Amerykańska okładka.
Dodany obrazek
  • 0

#52 Shinigami Napisany 19 styczeń 2010 - 22:35

Shinigami

Neo Plus Family

• Forumowicze
  • 34357 Postów:
O dziwo całkiem niezła.
  • 0

#53 Gość_Zero_* Napisany 19 styczeń 2010 - 23:09

Gość_Zero_*
  • Goście

O dziwo całkiem niezła.

A wg mnie raczej nie. Bez mordy, większe logo (na całą szerokość) i lepszej jakości znak w tle i byłby orgazm :)
  • 0

#54 Shinigami Napisany 19 styczeń 2010 - 23:21

Shinigami

Neo Plus Family

• Forumowicze
  • 34357 Postów:
Podoba mi się kompozycja, ale render zastąpiłbym jakimś artem. Coś w tym stylu:
Dodany obrazek

Na żywo jest naprawdę świetna :)
  • 0

#55 Gość_Zero_* Napisany 19 styczeń 2010 - 23:26

Gość_Zero_*
  • Goście

Podoba mi się kompozycja, ale render zastąpiłbym jakimś artem. Coś w tym stylu:
Dodany obrazek

Na żywo jest naprawdę świetna :)

No ta okładka jest świetna :)
  • 0

#56 ACZ Napisany 22 styczeń 2010 - 00:18

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 32046 Postów:
12 marca premiera w Europie.
  • 0

#57 P-chan Napisany 30 styczeń 2010 - 19:19

P-chan

Link

• Forumowicze
  • 311 Postów:
Okładki ciekawe, ale w Europie mogli by dać okładkę z odciętym palcem, a i tak wszyscy by wiedzieli o co chodzi :twisted: .

Osobiście zaczełem odliczać czas do europejskiej premiery.
  • 0

#58 ACZ Napisany 05 luty 2010 - 19:54

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 32046 Postów:
W Europie pojawi się tylko edycja kolekcjonerska za cenę zwykłej gry.
http://www.ps3site.p...w-yakuzy/35006/

Yakuza 3 po wielu perturbacjach w końcu pojawi się w zrozumiałej dla nas wersji już w marcu tego roku. Jednak Sega ma chyba wyrzuty sumienia z powodu tak długiej zwłoki, bo przygotowała dla europejskich fanów nie lada niespodziankę...
Niebiescy ogłosili, że w Europie pojawi się w sprzedaży tylko i wyłącznie edycja kolekcjonerska trzeciej części Yakuzy. Żeby było śmieszniej jej cena będzie taka jak standardowego wydania. Zadowoleni? Biorąc pod uwagę, że w zestawie znajdzie się dodatkowa płyta ze ścieżką dźwiękową (31 utworów), zestaw czterech paczek DLC oraz specjalny przewodnik po grze dla osób, które są nieobeznane w temacie bądź chcą sobie przypomnieć to i owo, nie powinniście kręcić nosem. Brawa dla Segi, oby więcej takich inicjatyw.

• 0

#59 P-chan Napisany 06 luty 2010 - 13:20

P-chan

Link

• Forumowicze
  • 311 Postów:
Jak dla mnie dobra wiadomość, szczególnie że zawsze chciałem dorwać OST'y z tej gry. Widać, że Sega poważnie podchodzi do wydania tej gry w Europie.
  • 0

#60 olfeusz Napisany 06 luty 2010 - 19:22

olfeusz

Big Boss

• Forumowicze
  • 3529 Postów:
Czyli edycja kolekcjonerskiej nie będzie, bo żeby ta była musi być podstawką, która w tym wypadku jest wypasiona.
  • 0

Inne z tagami: