Skocz do zawartości

Zdjęcie

Halo 3 ODST


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
271 odpowiedzi na ten temat

#1 Ryan Napisany 09 października 2008 - 04:53

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Na TGS pokazano ciąg dalszy teasera nowej gry Bungie. Kotaku odnotowało:

Looks very similar to the first so far, with drop pods coming in, shot from surveillance cameras. Destruction, death, dirt. That final drop pod rams into a building, making everything wicked dusty. Time lapse fast foward, the drop pod opens, out comes... the UNSC clean up crew. :) Halo 3 Recon - new hero, new campaign. Hits Fall 2009. Its a prologue to Halo 3, featuring a ODSC marine.
Looks like we got a look at the box art, featuring our new hero, the new logo and a license to print money.


http://kotaku.com/50... ... gs-keynote

Info ze strony Bungie, filmiki:
http://www.bungie.ne... ... urnextgame
  • 0

#2 Ney Napisany 09 października 2008 - 06:23

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
W sumie chyba dalej nie wiadomo co to ma być...DLC czy zwykły retail, FPP czy TPP. I niby ma zawierać nowe mapy do multi do H3 :hmmm:
  • 0

#3 Ryan Napisany 09 października 2008 - 06:25

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Nie czytasz uważnie. :) "Looks like we got a look at the box art"
  • 0

#4 Ney Napisany 09 października 2008 - 06:40

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
A czy ja gdzieś już nie pisałem, że czytam tylko własne posty? :foch:

Czyli pewnie gra + mapy do H3 będzie na płytce, a same mapy dodatkowo też jako DLC - tak ja to widzę :tak: Albo jedno i drugie DLC+retail :)
Aha - trailer tak wogóle rewelacja IMO.
  • 0

#5 Ryan Napisany 09 października 2008 - 06:58

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Z sieci:
Dodany obrazek
  • 0

#6 Gość__* Napisany 09 października 2008 - 16:39

Gość__*
  • Goście
Hmmm jeśli będą walki z Elitami i mocne mapy do multi - musthave jak dla mnie ;(
  • 0

#7 Texz Napisany 09 października 2008 - 17:11

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
HALO bez MC to juz nie HALO. Nie chce grac cieniasem chowajacym sie przed walka :(
Moze do konca 2009 zmienia zdanie.
  • 0

#8 Nyjacz Napisany 09 października 2008 - 19:12

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 009 Postów:
Must have mimo wszystko :P . Dla mnie Halo 3 jest przynajmniej bardzo dobre i czekam na Recon. Tylko premiera tak daleko t__T.
  • 0

#9 AdamekPL Napisany 09 października 2008 - 20:30

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
A ja chyba jestem jedyną osobą na forum, któremu trzecie Halo kompletnie nie przypadło do gustu. Więc i na tą nie czekam, ten sam developer, na zmiany się nie zanosi. Choć chciałbym bardziej mroczny, dorosły design. Jak już zmieniają bohatera, rozgrywka ma bardziej opierać się n skradaniu, to kto wiem może i to zmienią.
W każdym razei tytuł jest mi zupełnie obojętny.
  • 0

#10 Ryan Napisany 09 października 2008 - 20:56

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Jaskółki mówią o squad-based combat. Ale to ploty z sieci, więc równie dobrze mogą być pobożnymi życzeniami kogośtam...
  • 0

#11 Gość_jachu2_* Napisany 09 października 2008 - 21:04

Gość_jachu2_*
  • Goście

A ja chyba jestem jedyną osobą na forum, któremu trzecie Halo kompletnie nie przypadło do gustu. Więc i na tą nie czekam, ten sam developer, na zmiany się nie zanosi. Choć chciałbym bardziej mroczny, dorosły design. Jak już zmieniają bohatera, rozgrywka ma bardziej opierać się n skradaniu, to kto wiem może i to zmienią.
W każdym razei tytuł jest mi zupełnie obojętny.


Nie jesteś jedyną taką osobą. :)
  • 0

#12 Gość__* Napisany 09 października 2008 - 21:22

Gość__*
  • Goście

AdamekPL napisał(a):A ja chyba jestem jedyną osobą na forum, któremu trzecie Halo kompletnie nie przypadło do gustu. Więc i na tą nie czekam, ten sam developer, na zmiany się nie zanosi. Choć chciałbym bardziej mroczny, dorosły design. Jak już zmieniają bohatera, rozgrywka ma bardziej opierać się n skradaniu, to kto wiem może i to zmienią.
W każdym razei tytuł jest mi zupełnie obojętny.



Nie jesteś jedyną taką osobą. :)


Nie jesteście sami heheheh 8)
  • 0

#13 Gość__* Napisany 09 października 2008 - 21:42

Gość__*
  • Goście
Nie wiem co to ma być, ale i tak czekam na to z niecierpliwością :)
  • 0

#14 wrog Napisany 09 października 2008 - 21:44

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Mam nadzieję, że będzie to coś lepszego niż średniak w postaci Halo 3. :)
  • 0

#15 Gość__* Napisany 09 października 2008 - 21:49

Gość__*
  • Goście

Mam nadzieję, że będzie to coś lepszego niż średniak w postaci Halo 3. :)


Strasznie marna prowokacja, c'mon stac Cie na wiecej :P
  • 0

#16 Ryan Napisany 10 października 2008 - 03:00

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Okładka w powiększeniu:
http://kotaku.com/50...3-recon-box-art
  • 0

#17 Arasz Napisany 10 października 2008 - 03:00

Arasz

    N3rO->Nero->Arasz_

  • Forumowicze
  • 2 201 Postów:
Typek ma dziwne paluchy :/
  • 0

#18 Ney Napisany 10 października 2008 - 06:47

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Są pierwsze detale:
http://xbox360.ign.c...8/918500p1.html
- wydarzenia z gry dzieją się po zniszczeniu Nowej Mombasy w Halo2 (czyli będzie walka z Elitami chyba :) ) - cała gra to tylko Nowa Mombasa
- to nie będzie taktyczny shooter - jest się jednym, samotnym żołnierzem
- jest co-op na 4 osoby
- to nie jest "stealth game" ale będą momenty "stealth"
- gra jest na engine Halo3 (czyli boska graficznie raczej nie będzie...)
- będzie nowe pomagające A.I
- gra będzie "zbundlowana" też z dwoma nowymi zestawami map do Halo 3 (m.in Mythic Map Pack - który wyjdzie też jako DLC do H3 już na początku 2009)
Plus info z wywiadu dla Eurogamera:
- "it's not a full-game release as far as we're concerned. " (IMO w takim razie na 100% to będzie też jako DLC)
- "Playing as the Orbital Drop Shop Trooper will bring about some new experiences for fans, and hopefully it will be a pleasant surprise"
- "There might be a surprise later that we'll talk about, that might benefit people who have Halo 3, but it's not a requirement."
- "It's definitely an expansion of Halo 3. But it's also the first time you play as a non-Spartan, and that will bring some new gameplay experience. It has a different mood and tone"
- "I think it's going to catch people by surprise. It's going to be a very new and cool Halo experience, and one that people probably aren't expecting right now."
Całość tutaj:
http://www.eurogamer... ... 303&page=1
  • 0

#19 Godot Napisany 10 października 2008 - 11:01

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
cala gra w New Mombasa? GENIALNE!!! uwielbialem ta misje w Halo 2, tak wiec nie moge sie doczekac! super sprawa, ze pare dni temu odkupilem Halo3, szkoda, ze trzeba czekac do jesieni :/

But it's also the first time you play as a non-Spartan, and that will bring some new gameplay experience
a granie Arbitrem to co? lamy ;]
  • 0

#20 Texz Napisany 10 października 2008 - 17:39

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Nowa Mombasa? hm... gra ląduje na mojej liście potencjalnych hitów :)

info: To będzie ostatnia gra z cyklu Halo stworzona przez Bungie.
http://www.gamesindu... ... lo-project
Dacie wiarę?
  • 0

#21 xell Napisany 13 października 2008 - 11:13

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 333 Postów:
Wywiad:
http://www.1up.com/d... ... 3170569&p=
Lepiej się nie napalać na nic wielkiego, kampania żołnierżem ODST ma być znacznie krótsza niż przygoda Chiefa w trójce.
  • 0

#22 Ryan Napisany 13 października 2008 - 15:42

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

kampania żołnierżem ODST

:rower:
  • 0

#23 xell Napisany 13 października 2008 - 16:38

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 333 Postów:
Taka asekuracja, jak się nie wie, czy jest przez 'rz' czy 'ż', najlepiej zapisać obie 8) :king:
  • 0

#24 Ryan Napisany 13 października 2008 - 16:43

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
żołnieRski - drugie rz, specu od IPA. :P
  • 0

#25 xell Napisany 13 października 2008 - 16:45

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 333 Postów:
Przecież żartowałem teraz, najwyraźniej przypadkowo mi się alt wtedy wdusił. Kurczę, jaką masz satysfakcję z przyłapania na błędzie ortograficznym.
edit: trochę się offtop zrobił - żeby nie było, ciekawi mnie, jak rozwiążą kwestię grania nie-Spartanem, gdzie bohater tym razem teoretycznie nie powinien mieć szans przeciwko trzem Brute'om itp itd.
  • 0

#26 Ryan Napisany 13 października 2008 - 16:55

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Nie xelloss, jedynie szarżuję do 9.6k postów przed wyjściem do pracy. ;>

Ja z kolei wciąż nie rozumiem dlaczego ODST ma nie mieć szans. Wybacz moją ignorancję, ale jak Ziemianie sobie radzili przed eksperymentami i stworzeniem Spartan? :hmmm:
  • 0

#27 xell Napisany 13 października 2008 - 16:58

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 333 Postów:
Spartanie stali się jednostką operacyjną mniej więcej w okresie pierwszego kontaktu z Covenantami, a ponadto ludzie sobie na ogół nie radzili, przez co przegrywali tę wojnę (choć w zasadzie głównie przez znacznie słabszą flotę).
  • 0

#28 Ryan Napisany 13 października 2008 - 17:52

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
W takim razie jaki był sens istnienia ODST?
  • 0

#29 MaxVarEmreis Napisany 13 października 2008 - 18:09

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
Xell, co Ty gadasz?? Jak niby sobie Ziemianie nie radzili?? Przecież wygrywali praktycznie wszystkie walki na powierzchni planet. Nadrabiali dobra strategią, elastycznością i oddaniem. Jeśli dobrze pamietam, to jeśli siły były w stosunku 1:1, UNSC potrafiło wygrać bitwy. Problem stanowił kosmos. Tutaj przewaga musiała być chyba w stosunku 10:1, żeby wogóle można było mysleć o wygranej ( a i tak 75% floty ulegała zniszczeniu). UNSC wycofywał się z każdej planety, bo nie był w stanie poradzić sobie z ostrzałem orbitalnym planety. Covenanci zamieniali powierzchnie w szkło.
  • 0

#30 xell Napisany 13 października 2008 - 20:19

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 333 Postów:
Zdaje się, że na początku Fall of Reach była mowa, że to Spartanie zawsze (lub prawie zawsze) wypełniali naziemne cele wojskowe, ale i tak musieli się wycofywać, bo prędzej czy później bitwa na orbicie była przegrana. Natomiast "zwykli" ludzie już sobie tak dobrze nie radzili, zwłaszcza, że na ogół Covenant mieli znaczną przewagę liczebną. Np. właśnie Reach upadło w ten sposób, bo Covenantom udało się osiągnąć naziemne cele wojskowe (już nie pamiętam, co to dokładnie było). A jeśli chodzi o waleczność - to widać już w grach, Grunty rzucają się do ucieczki przy byle okazji, Elite natomiast mają swój kodeks i zawsze walczą do końca, nawet w obliczu klęski (co w sumie może doprowadzić do większych strat, odwrót też trzeba umieć przeprowadzić).

Tak czy siak, biorąc pod uwagę realia uniwersum, wydaje mi się, że pojedynczy ODST nie powinien mieć szans w otwartej konfrontacji z kilkoma Brute'ami, co przecież w Halo 3 jest normalną potyczką (tyle że walczy MC).

W takim razie jaki był sens istnienia ODST?

A na co Niemcom pod koniec drugiej wojny były doborowe jednostki, skoro i tak wszystko przegrywali? Na co Polakom w chwili obecnej inwestowanie w wojsko, skoro Ruscy, Niemcy czy kto tam jeszcze i tak by zdobył kraj w tydzień? Jakieś siły wojskowe są potrzebne i nikt nie odda pola za darmo.
  • 0