Skocz do zawartości

Zdjęcie

No More Heroes 2 (czyli oficjalny temat GOTY 2010)


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
194 odpowiedzi na ten temat

#1 Pious Napisany 09 października 2008 - 07:50

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Ktoś w ogóle wiedział, że został zapowiedziany sequel? http://gonintendo.com/?p=58626
http://www.gametrail...ayer/41032.html
  • 0

#2 Ryan Napisany 09 października 2008 - 07:52

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Tak. Jest o tym w temacie o TGS. :)
  • 0

#3 cybercotlet Napisany 09 października 2008 - 08:07

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 598 Postów:
Ja nie wiedzialem! FUCK YEAH! Czekam z niecierpliwością na sequel! :klaszcze: :jeee:
  • 0

#4 Kaxi Napisany 09 października 2008 - 16:22

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Holy fucking awesome!!!
Wiedzialem ze sie doczekam, ale nie wiedzialem ze tak szybko!!!! Pokłony dla Sudy, mimo przeciętnej choć nie tragicznej sprzedazy NMH!!!


PS. Zeby ostudzic zapal: podtytul moze sygerowac ze to gra na DS.
  • 0

#5 Kaxi Napisany 09 października 2008 - 17:23

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
http://gonintendo.com/?p=58658

A jednak Wii. I rok 2010...

Jak napisal ktos na neogafie: "Cholera. Mamy dopiero 2008 a Wii juz zgarnelo GOTY 2010." :-D


Mozna zalozyc juz jakis temat czy tez przemianowac ew. ten oficjalnie :)
  • 0

#6 Malutki Napisany 09 października 2008 - 18:31

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Kaxi , proponuje zrobić osobny temat , należy się tej grze :wink: .
  • 0

#7 lukaszSA Napisany 09 października 2008 - 20:54

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 952 Postów:
Szkoda że dopiero w 2010. Ale może to i dobrze. Mają czas na poprawienie całego open-worlda. Co jak co ale fizyce z NMH daleko do GTA IV :wink:
  • 0

#8 Texz Napisany 09 października 2008 - 22:16

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Przełożą na 2011 i wypuszczą jako launch title dla Wii HD. Zobaczycie ;)
  • 0

#9 BeSOS Napisany 09 października 2008 - 22:28

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
GOTY 2010 :lol:
  • 0

#10 Krill Napisany 10 października 2008 - 06:52

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
OMG!!! :cooo:
FUCK YEAH!!!!! :klaszcze: Nawet nie wiecie jak się podjarałem faktem, że nadchodzi sequel jednej z trzech najlepszych gier na Wii !!! Moje modlitwy zostały wysluchane!!! HELL YEAH !!! Travis is back in da town, muthafuckaz !!! IT'S GAME TIME !!!

[silent cumshot]

...Aha, niech ochłonę...Zmieńcie temat na: No More Heroes: Desperate Struggle ;)

Dodany obrazek
Dodany obrazek

EDIT: PODOBNO JEST JUŻ W SIECI FILMIK ! Nie mam czasu na szukanie go bo lecę na uczelnię, ale wiem że jak wrócę to ktoś już go wrzuci :mrgreen:

:pijak: :jeee:
  • 0

#11 Pious Napisany 10 października 2008 - 10:17

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
NMH2 w Europie dostanie dwie wersje - brutalną i mniej brutalną. http://gonintendo.com/?p=58797
  • 0

#12 Malutki Napisany 10 października 2008 - 10:20

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
No More Heroes 2 : the video announcement by Suda 51
http://gamekyo.com/v... ... da-51.html
Suda chce wprowadzić zmiany w grze , przede wszystkim w "systemie walki"
Dobra wiadomość :
Europe will get two versions of No More Heroes: Desperate Struggle…extreme violence, and less violence

Grasshopper Manufacture's Suda 51 has told Eurogamer that No More Heroes: Desperate Struggle, the sequel to his cult Wii action game that was announced yesterday, will release in two versions in Europe, one censored for heavy violence.

"We won't be able to make the same game for all territories," Suda 51 said in interview at the Tokyo Game Show. "For Europe, we're going to release two versions. One extreme version, and one with less violence."

The first No More Heroes featured dismemberment, beheading and showers of blood in the US, but in the Japanese version, enemies exploded in fountains of ash and coins. The European version was the same as the Japanese, which caused some controversy.

No More Heroes: Desperate Struggle will follow the same route, but both versions will be made available in Europe, to please hardcore fans as well as supermarket bosses and German censors.

"The last time I did a European press tour, everyone asked me this," the eccentric creator said. "With No More Heroes 2 we want to please the fans too. I want the European users to be able to experience the extreme version."

However, Suda 51 denied that either version of the first No More Heroes could be considered the original. "When I first had the concept, I had both the bloody version and the milder version in mind," he said.

"So when I worked on the US version, it wasn't a problem for me to make, but when I made the Japanese version, I needed to rethink it a little bit. But I did both at the same time."

We'll publish a full interview with Suda 51 soon.

http://www.eurogamer...ticle_id=256788

EDIT: PODOBNO JEST JUŻ W SIECI FILMIK ! Nie mam czasu na szukanie go bo lecę na uczelnię, ale wiem że jak wrócę to ktoś już go wrzuci :mrgreen:

Krill , ten filmik już był podawany wyżej :P .
  • 0

#13 Krill Napisany 10 października 2008 - 14:17

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Zajebisty trailer ("I'll be back" i boss a'la Screaming Mantis z MGS4 wymiatają po całości), zajebiste wieści. Na nic na Wii nie czekam tak bardzo (nowe odsłony serii Mario i Zelda nie są wliczane, bo pojawią się raczej na kolejnej konsoli) jak na sequel No More Heroes. Nawet MadWorld nie podnieca mnie tak, jak NMH: Desperate Struggle. Ale to jeszcze ponad rok czekania, niestety... :cry:
  • 0

#14 gruby Napisany 10 października 2008 - 14:19

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Ooo tak :D :twisted: Myślę, że krwista wersja będzie jeszcze wypaśniejsza. Kocham Travisa, chociaż to na bank nie gra dla każdego. Mam nadzieję, że 2 będzie jeszcze bardziej odjechana i będzie miała jeszcze więcej walk.
  • 0

#15 Krill Napisany 10 października 2008 - 14:22

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Właśnie, brawa dla wydawcy za to, że będzie mozliwość kupienia wersji gore.

Masz rację gruby, nie każdego zajarała pierwsza część, ale ja jestem nią zachwycony i aż boje się pomyśleć co Goichi Suda pokaże w sequelu. Teaser jest obiecujący. I cholernie bym chciał, aby Wii Motion Plus był kompatybilny z Desperate Struggle.

Teraz czekamy na wywiad na Eurogamerze, mam nadzieję, że Suda powie coś więcej o zmianach w systemie walki.
  • 0

#16 Kaxi Napisany 10 października 2008 - 14:29

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Suda chyba dobrze wie, co podobało się graczom w NMH i nie zrezygnuje z odjechanego klimaciku. Cieszy mnie bardzo, że pomimo skromnej zajawki video, gra ma dość konkretnie ustalone daty premiery (przełom lutego i marca 2010 w Europie a nie "gdzieś w 2010"), a także zapowiedź, że tym razem krwista wersja dotrze również do nas. Mam nadzieję, że relatywny sukces jedynki (teraz się dowiedziałem że to najlepiej sprzedająca się gra Sudy - co ma niestety dwie strony medalu) spowoduje wzrost budżetu. Ale halo jakie wydawca robił przed tą zapowiedzią mnie trochę uspokaja.

Mam nadzieję też że NMH2 skorzysta z MotionPlusa, który wtedy będzie już na rynku prawie rok, więc nie powinno być żadnej wtopy. System walki z NMh jeszcze lepszy? Zdecydowanie chcę to zobaczyć!!!
  • 0

#17 Voo Napisany 10 października 2008 - 18:29

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
GOTY 2010? :D Dla tej garstki zapaleńców, którzy w 2010 będą jeszcze grali na Wii w normalne gry pewnie tak. Biedny Krill i jego kolana i głowa - tyle bicia pokłonów przez najbliższe dwa lata ;)
  • 0

#18 Kaxi Napisany 10 października 2008 - 22:33

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Nie wiem czemu by mieli nie grać, skoro w 2009 szykuje się najwięcej normalnych gier w historii Wii (tak ziarnko do ziarnko i się zbiera spora miarka) - o ile przetrwają suszę bieżącej jesieni. A GOTY 2010 nawiązuje do textu z neogafa, który zacytowałem gdzieś wyżej :-D

Nazwę tematu zostawiam, bo nie podoba mi się podtytuł ;p Jak inny mod zmieni, jego prawo.

A tu kilka nowych informacji, choć bardzo zdawkowych:

http://gonintendo.com/?p=58831

- first sequel Grasshopper has done
- urge to make another game with Travis motivated the team
- Travis is motivated by revenge in the sequel
- Travis will take a more serious approach to fighting this time
- Team from NMH1 is involved with NMH2


To co podkreśliłem - zgadzam się w 100%. Cieszy mnie NMH2 GŁÓWNIE z tego powodu, ze znow zagram tym głupkowatym Travisem

:lol:
  • 0

#19 Krill Napisany 11 października 2008 - 09:22

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
"Travis is motivated by revenge in the sequel"

Brzmi dość enigmatycznie. Jak pamiętamy, NMH (real ending) należy do typu "cliffhanger", ale przypuszczam, że nasz ulubieniec będzie chciał wyrównać rachunki z Harrym. Ale gdzie tu miejsce dla Sylvii? No i najbardziej zastanawiająca mnie jeśli chodzi o fabułę kwestia to czy znowu będziemy załatwiać kolejnych wykręconych assassinów? Wnioskując z teasera jest to wielce prawdopodobne...
  • 0

#20 Kaxi Napisany 11 października 2008 - 10:19

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:

GOTY 2010 :lol:



Sonyboje od 3 (!!!) lat podniecają się Killzone 2, więc cóż jest te półtora roku do NMH2? ;) Można się spokojnie pojarać gierką.
  • 0

#21 Malutki Napisany 11 października 2008 - 18:49

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Suda - No More Heroes Desperate Struggle is Wii-exclusive, and don’t count out Wii graphics

“We wanted to do it for the Xbox 360, but the Wii’s motion controlled interface feels the best. We don’t have plans for an Xbox 360 No More Heroes. There is nothing of that sort scheduled in our development cycle. There’s still room for the Wii’s graphics to get better and better.” - Suda51

http://www.gamepro.c... ... suda-says/
  • 0

#22 cybercotlet Napisany 11 października 2008 - 20:27

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 598 Postów:

Suda - No More Heroes Desperate Struggle is Wii-exclusive, and don’t count out Wii graphics

“We wanted to do it for the Xbox 360, but the Wii’s motion controlled interface feels the best. We don’t have plans for an Xbox 360 No More Heroes. There is nothing of that sort scheduled in our development cycle. There’s still room for the Wii’s graphics to get better and better.” - Suda51

http://www.gamepro.c... ... suda-says/

I słusznie bo gra straciłaby cały swój urok na innych konsolach!
  • 0

#23 Voo Napisany 12 października 2008 - 14:12

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
byzydura ;) Dobra gra broni się niezależnie od platformy a już na pewno nie traci nagle "klimatu". Pewnie chodzi o takie "drobiazgi" jak choćby koszty produkcji - wersja na XO musiałaby zwielokrotnić nakłady a ostatecznie mogłaby skonczyć jako oryginalna ale słabo sprzedająca się ciekawostka w zalewie innych dobrych gier. Ja to rozumiem tak - "Jesteśmy małym zespołem i możemy zrobić grę tylko na jedną platformę więc robimy ją na Wii. Na tę okazję zasuniemy wam ckliwą historyjkę o super sterowaniu. Jakbyśmy byli więksi i bogatsi to chętnie zrobilibyśmy to na wszystkie mozliwe platformy i zarobili kupę kasy ale jest jak jest" ;)
  • 0

#24 cybercotlet Napisany 12 października 2008 - 14:29

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 598 Postów:

byzydura ;) Dobra gra broni się niezależnie od platformy a już na pewno nie traci nagle "klimatu". Pewnie chodzi o takie "drobiazgi" jak choćby koszty produkcji - wersja na XO musiałaby zwielokrotnić nakłady a ostatecznie mogłaby skonczyć jako oryginalna ale słabo sprzedająca się ciekawostka w zalewie innych dobrych gier. Ja to rozumiem tak - "Jesteśmy małym zespołem i możemy zrobić grę tylko na jedną platformę więc robimy ją na Wii. Na tę okazję zasuniemy wam ckliwą historyjkę o super sterowaniu. Jakbyśmy byli więksi i bogatsi to chętnie zrobilibyśmy to na wszystkie mozliwe platformy i zarobili kupę kasy ale jest jak jest" ;)

Widać, że nie grałeś w gre. Odejmując tej grze sterowanie z wii stała by sie bardzo przeciętna ... właśnie w unikalnym sterowaniu tkwi jej caly urok. Dobrym przykladem gry ktorej odjeto coś z gameplaya (przez co stracila urok) jest Jet Set Radio Future (Xbox) które nie umywa sie do oryginału z dreamcasta (rysowanie graffiti analogiem było przezajebiste!) kto grał wie o czym mówię, w przypadku NMH napewno byłoby tak samo.


Fajnie, że dadzą wersje GORE w europie przynajmniej nie będzie trzeba kupować znów wersji NTSC.
  • 0

#25 Kaxi Napisany 12 października 2008 - 14:30

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Nie zgadzam się z tym że na innych konsolach straciłaby klimat, ale faktem jest, że Suda już mówił że NMH w bardzo wczesnej fazie zosta.ło przesuniete na Wii, gdy N pokazalo kontroler. Przy multiplatformowosci gra moglaby jednak troche stracic, bo siłą gry oprócz klimatu byl system walki, ktory moglby (ale nigdy sie nie dowiemy) nie sprawdzic sie tak dobrze tylko na przyciskach.
  • 0

#26 Voo Napisany 12 października 2008 - 18:44

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:

Dobrym przykladem gry ktorej odjeto coś z gameplaya (przez co stracila urok) jest Jet Set Radio Future (Xbox) które nie umywa sie do oryginału z dreamcasta


Na szczęście nie grałem w JSR na Dreamcascie i może dlatego JSRF na Xboxie wydawało mi się grą niesłychanie wprost miodną i urokliwą. Jeśli nie wiesz, że coś tracisz (czyli np. nie masz Wii i nie grałeś na Wii w NMH tak jak ja nie grałem na DC w JSR) to nie masz poczucia, że coś jest gorzej, że coś tam tracisz. Ale może masz rację, nie chcę brnąć w offtopa :)
  • 0

#27 Malutki Napisany 13 października 2008 - 22:29

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
A few more details for No More Heroes: Desperate Struggle

Taking place three years after the end of the first title, No More Heroes: Desperate Struggle sees hero Travis Touchdown embark on a mission of revenge following the murder of his best friend. Featuring improvements to the game engine and graphics, Suda51 also promises a far busier Santa Destroy, much darker tone and also a few surprises to come.

http://tinycartridge... ... end-of-the
  • 0

#28 Krill Napisany 14 października 2008 - 06:44

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Zaskakujące! Myślałem, że NMH 2 zacznie się tam gdzie skończyła się jedynka, a tu proszę, vendetta. Ciekawe kto zostaje zabity... :?:

No i zapowiedzi Sudy że podrasowany engine zapewni lepszą grafę, większe miasto (czyli jednak wciąż będzie free-roaming!) a także jeszcze mroczniejszy klimat są niezwykle obiecujące i sprawiają że nie mogę już doczekać się roku 2010...
  • 0

#29 Kaxi Napisany 14 października 2008 - 08:27

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Suda powiedział, że nie jest pewny, czy gra z korzysta z Motion Plus gdyż jeszcze go na oczy nie widział. Mam nadzieję, że Nintendo udostępni go mój ASAP!!!
  • 0

#30 Malutki Napisany 14 października 2008 - 08:35

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Suda51 wants to use MotionPlus in No More Heroes: Desperate Struggle

“I would like to use Wii MotionPlus for No More Heroes 2 if I could…I haven’t even touched Wii MotionPlus yet so I am not aware with how it works so that’s why I am not sure yet.” - Suda51

http://www.nintendoe...ing.com/?p=4939
Oby Suda wykorzystał motion plus.Krill , może chodzi o tego sprzedawce w sklepie Beef Head.
  • 0