Skocz do zawartości

Zdjęcie

No More Heroes 2 (czyli oficjalny temat GOTY 2010)


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
194 odpowiedzi na ten temat

#151 Malutki Napisany 31 maja 2010 - 11:16

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

Gra wreszcie trafiła (w piątek) do Europy, ale tak jakoś cicho o tym. Wielokrotnie przekładana premiera chyba wyczerpała początkowy hype.

Moim zdaniem problem stanowi wysyp hiciorów w ostatnich miesiącach .Sam stoję w obliczu ciężkiego wyboru <_<
-No More Heroes 2
-Sin & Punishment 2
-Silent Hill: Shattered Memories
-Red Steel 2
-Sky Crawlers
-Muramasa
Którą mam wybrać , nie mam pojęcia.Tym bardziej , że mogę sobie pozwolić na jedną.
  • 0

#152 cybercotlet Napisany 31 maja 2010 - 13:16

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 601 Postów:

Gra wreszcie trafiła (w piątek) do Europy, ale tak jakoś cicho o tym. Wielokrotnie przekładana premiera chyba wyczerpała początkowy hype.

Oj nie nie nie. Obecnie sesja się zbliża wielkimi krokami. Dlatego zakup odłożony został na lipiec. Ta gra jest obecnie u mnie na 1 miejscu w grach które mam zamiar kupić.
  • 0

#153 Kaxi Napisany 31 maja 2010 - 14:00

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Cieszę się, że są jeszcze zagorzali fani przygód Travisa, choć wydaje się, że DS nie osiągnie takiego sukcesu jak NMH1 - z drugiej strony dziwne rzeczy się z tą grą dzieją, nie ma nawet premiery w Japonii.

Malutki:
We wszystkie te gry grałem z wyjątkiem Sky Crawlers (ale nie wydaje mi się, żeby to był must-have), nawet je recenzowałem (no S&P2 w nowym numerze będzie), więc moją opinię znasz po ocenach chociażby. Krótko: bierz RS2, a potem NMH2 albo SH SM.
  • 0

#154 Malutki Napisany 07 czerwca 2010 - 19:57

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
No i stało się ,zamówiłem dzisiaj swoją kopie Desperate Struggle.Ostatecznie recka na GT mnie przekonała :) .
  • 0

#155 Kaxi Napisany 08 czerwca 2010 - 19:10

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Have fun :D

Swoją drogą, ja nie wiem jakim cudem udało im się dostać łatke od 15 roku zycia. Dla mnie minimum 18 albo w ogóle Adults Only, ze wzgledu na treści pedofilskie :skacze:
  • 0

#156 Texz Napisany 08 czerwca 2010 - 19:14

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Have fun :D

Swoją drogą, ja nie wiem jakim cudem udało im się dostać łatke od 15 roku zycia. Dla mnie minimum 18 albo w ogóle Adults Only, ze wzgledu na treści pedofilskie :skacze:


Co, gdzie, jak o_O. Sprecyzuj co dokładnie.
  • 0

#157 Kaxi Napisany 08 czerwca 2010 - 19:25

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
No Jeżynki w telewizorze Travisa to lekka przesada :D
  • 0

#158 cybercotlet Napisany 08 czerwca 2010 - 20:50

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 601 Postów:
No no Panowie! Spoilować wszystko bo ja w to grać będę w Lipcu a chce wiedzieć jak najmniej o grze!
  • 0

#159 Kaxi Napisany 11 czerwca 2010 - 21:53

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:

No i stało się ,zamówiłem dzisiaj swoją kopie Desperate Struggle.Ostatecznie recka na GT mnie przekonała :) .



Doszła gra? Wrażenia?
  • 0

#160 P-chan Napisany 12 czerwca 2010 - 10:19

P-chan

    Link

  • Forumowicze
  • 311 Postów:

Doszła gra? Wrażenia?


Moja jeszcze nie doszła (zamawiałem gdzieś ok 21 maja), i nadal czekam czy w ogóle dojdzie. Ultima ma jakiś kłopot z dostawą, i tak już czekam praktycznie trzeci tydzień :angry:.
A mogłem jako pierwszego zamówić nowego Mariana...
  • 0

#161 Malutki Napisany 14 czerwca 2010 - 08:56

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

Doszła gra? Wrażenia?

Nadal czekam za paczką :evil:
  • 0

#162 Malutki Napisany 23 czerwca 2010 - 19:07

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Dzisiaj dotarła moja paczuszka :klaszcze:.Trochę czekałem za nią , ale myślę ,że warto było :)
  • 0

#163 LET Napisany 25 czerwca 2010 - 19:42

LET

    Pikachu

  • Narybek
  • 57 Postów:
Ufff... Jestem na świeżo po walce z panem na V... Cudowna waleczka :smile:
A Takashi Miike w roli tajemniczego doręczyciela pewnego przedmiotu rozwalił mnie całkowicie!
Nie mam pojęcia jak zakończy się ta chora gra :blink:
  • 0

#164 Kaxi Napisany 25 czerwca 2010 - 20:18

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Witam w gronie wielkich fanów NMH :D

Daj znać o wrażenia po końcówce.
  • 0

#165 LET Napisany 01 lipca 2010 - 19:50

LET

    Pikachu

  • Narybek
  • 57 Postów:
Uff... Gra ukończona. Jestem pod wrażeniem. Już dawno się tak nie napociłem w walce z bossem :-D
Pora na małe podsumowanie.

UWAGA do tych kilku osób w Polsce co mają zamiar przejść NMH2: POST ZAWIERA SPOJLERY !!!

Muszę przyznać, że początkowo byłem Desperate Struggle lekko rozczarowany. Przed premierą założyłem sobie całkowity celibat na jakiekolwiek info, trailery itp. Ciężko było, ale dałem radę :-D Wyobrażacie sobie pewnie jak się ucieszyłem widząc, że czeka mnie 50 wypasionych walk! Hehe jaaasne... "To te cycate cheerleaderki też się liczą?!? WTF?!?" Poza tym tak jak napisał w recenzji Kaxi - możliwość podchodzenia do walk rankingowych bez wpłacania kasy na konto UAA rozwala tempo rozgrywki. Trudno mi było się przyzwyczaić, szczególnie że jestem świeżo po części pierwszej. Za to z elementami platformowymi problemów nie miałem - udało mi się już za 40 razem :smile: Poza tym zdziwił mnie brak tych darmowych misji z jedynki, które należało przejść nietkniętym. Uwielbiałem je... A w NMH2 po wykonaniu 10 tzw. Revenge Missions nie pozostaje już nic oprócz sklepu, siłki i side jobów. Duży minus IMO. Brakuje mi też napisów "NO MORE HEROES" w kiblach :angel: OK, koniec z narzekaniem bo dużo rzeczy mi się też podobało: zmiana katan w czasie walki, side joby w stylu 8bitów, wreszcie pełny tryb widescreen, misje Shinobu no i KREW ofkoz!!! Kurde tylko ja głupi myślałem, że chociaż chwilowo zostaje na podłodze :blink: O tej grze można gadać i gadać kurde. O na przykład teraz sobie przypomniałem jak numero uno opowiada przed walką, że Travis zabił mu trzech braci (czy jakoś tak) i rzeczywiście jak się zastanowić każdy CEO Pizza Butt z jedynki był łysy i w okularkach :mrgreen:
  • 0

#166 mic Napisany 04 lipca 2010 - 14:35

mic

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 069 Postów:
Witam wszystkich serdecznie, bo jestem nowy na forum :) Fajnie tez, ze jest tu dosc sporo aktywnych uzytkownikow wii :) przynajmniej jesli porownac do statystycznego polskiego forum konsolowego :wink: Mam pytanie bo widze z posta wyzej (ktorego staralem sie nie czytac ;) ), ze sa tu osoby co przeszly lub tez graja w nmh2 :) - pytanie brzmi co z cenzura tej czesci ? Czy jest na poziomie pierwszego nmh ? Czy moze wcale jej nie ma ? Bo na necie pisza roznie i jestem skolowany w tej kwestii...
Jaki czas temu tez slyszalem, ze w Europie gra miala byc wypuszczona w 2 wersjach lagodnej jak 1 nmh oraz w wersji extreme bez cenzurki wlasnie. Tylko czy to aby nie byla plotka ? Prosze wiec jeszcze raz grajacych lub tych co grali o napisanie jak sie ma kwerstia ocenzurowania gry w nmh2 :)
  • 0

#167 Malutki Napisany 04 lipca 2010 - 15:16

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

Witam wszystkich serdecznie, bo jestem nowy na forum :) Fajnie tez, ze jest tu dosc sporo aktywnych uzytkownikow wii :) przynajmniej jesli porownac do statystycznego polskiego forum konsolowego :wink: Mam pytanie bo widze z posta wyzej (ktorego staralem sie nie czytac ;) ), ze sa tu osoby co przeszly lub tez graja w nmh2 :) - pytanie brzmi co z cenzura tej czesci ? Czy jest na poziomie pierwszego nmh ? Czy moze wcale jej nie ma ? Bo na necie pisza roznie i jestem skolowany w tej kwestii...
Jaki czas temu tez slyszalem, ze w Europie gra miala byc wypuszczona w 2 wersjach lagodnej jak 1 nmh oraz w wersji extreme bez cenzurki wlasnie. Tylko czy to aby nie byla plotka ? Prosze wiec jeszcze raz grajacych lub tych co grali o napisanie jak sie ma kwerstia ocenzurowania gry w nmh2 :)

Witamy :wink: .Nie wiem jak jest z wersją Niemiecką ,ale w anglojęzycznej krew tryska na cały ekran :razz:
  • 0

#168 Kaxi Napisany 04 lipca 2010 - 15:47

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Generalnie w NMH2 wersja europejska pod względem cenzury nie różni się od amerykakańskiej. Więc jest suto :D
Informacja o dwóch wersjach pochodzi sprzed około roku i się nie sprawdziła.
  • 0

#169 mic Napisany 04 lipca 2010 - 22:05

mic

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 069 Postów:
dzieki za uspakajajace odpowiedzi chlopaki :) a Malutki my sie nie znamy moze przypadkiem jeszcze z innego forum juz ? :) tylko tam cos mniej ostatnio chyba zagladasz ;)
  • 0

#170 Malutki Napisany 05 lipca 2010 - 16:10

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Oczywiście z forum gameonly :wink: .Stwierdziłem ,że nie warto już się tam udzielać ...
  • 0

#171 mic Napisany 05 lipca 2010 - 23:27

mic

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 069 Postów:
prawda jest, ze tu akurat chyba troszke wiecej osob udziela sie w tematach zwiazanych z konsolkami nintendo, ale nie robmy juz lepiej tu zbyt duzego off-topa :) a co do nmh2 to dalem mojej dziewczynie liste gier na wii z ktorych ma mi wybrac prezent niespodzianke na urodziny :) nmh2 jest na pierwszym miejscu i tak pogrubiony specjalnie :) mam nadzieje, ze zrozumie sugestie :mrgreen: No a jesli nie to sam kupie i tak B)
  • 0

#172 Kaxi Napisany 16 lipca 2010 - 23:26

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
http://gonintendo.co...y.php?id=130498

Niezła reklama! NMH 2 doczeka się swojej premiery w Japonii, a grę reklamują zlewając się z wersji na PS3 i X360 :P

Dodany obrazek

W linku tłumaczenie.
  • 0

#173 me&myself Napisany 17 lipca 2010 - 11:59

me&myself

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 518 Postów:
Bardzo ładnie prezentuje się wersja limitowana. Nie wiem czemu to akurat Japońce dostają taki rarytasik skoro zarówno jedynka jak i port na HDgeny sprzedały się tam nędznie.
  • 0

#174 Kaxi Napisany 02 sierpnia 2010 - 22:46

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Epicka japońska okładka NMH2 jest epicka:
Dodany obrazek
  • 0

#175 Kradziej Napisany 03 sierpnia 2010 - 09:17

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
To ta gra miała już premierę, czy nie? :blink:
  • 0

#176 cybercotlet Napisany 03 sierpnia 2010 - 11:08

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 601 Postów:
http://en.wikipedia....o_more_heroes_2
  • 0

#177 Kradziej Napisany 03 sierpnia 2010 - 13:23

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
WTF?! W Japonii z takim opóźnieniem? :unsure:
  • 0

#178 nawi Napisany 20 września 2010 - 19:12

nawi

    Mega Man

  • Narybek
  • 148 Postów:
Pogralem, przeszedlem i mam mieszane uczucia. Fakt, mini-gry kosza baniak, ale do innych elementow mozna sie przyczepic. Najbardziej zawiodlem sie na walkach z bossami - w jedynce bossowie mieli IMO lepsza motywacje do walki i ogolnie wiecej do powiedzenia. W dwojce schemat wydaje sie juz wyswiechtany i nie jest podparty jakimis naprawde wpadajacymi w pamiec typami. Rozwalilem tych wszystkich bossow i jestem pewien ze za kilka tygodni zapamietam moze ze dwoch (ostatni boss to designerska wtopa i najgorsze wyziewy japonskiej szkoly). Dziwnym trafem, dwojka, mimo kilku apgrejdow to juz nie to co jedynka. Zabraklo finezji, mimo to zagrac warto.
  • 0

#179 Kaxi Napisany 15 października 2010 - 11:05

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
http://gonintendo.co...y.php?id=139241


Zajefajne koszulki :D
  • 0

#180 cybercotlet Napisany 11 listopada 2010 - 20:11

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 601 Postów:
Właśnie skończyłem Alana i zacząłem grać w NMH2 :D

Póki co jestem ranked 25th

Cutscenki są po prostu EPIC! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zauważyłem, że nie ma tego uniku z jedynki który się robiło prawo lewo prawo. Szkoda, że nie już smigania motorem po mieście ale z tym już dawno zanim dostałem grę zdążyłem się pogodzić.
Dalsze wrażenia jutro :^^:
  • 0