Skocz do zawartości

Zdjęcie

GTA: Vice City


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
101 odpowiedzi na ten temat

#1 Blizzard Beast Napisany 11 sierpnia 2004 - 01:27

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Az dziw bierze, ze o samej grze jeszcze nie ma tematu. A zakladam go po to, ze wlasnie zaczynam swoja przygode z ta gra. Wiem, ze troche pozno, ale lepiej pozno niz wcale. Mam wielka nadzieje wyrobic sie przed SA.

No wiec mam pytanie - czy sa jakies rzeczy, ktore powinienem wiedziec, zanim zaczne grac? Jakies bugi, ktorych mam sie wystrzegac? Jakies rzeczy ktore oplaca sie zrobic jak najwczesniej w grze, bo potem jest np. trudniej? Chodzi mi o rzeczy w stylu np. nie zabijania Salvatore w GTA3 przed skonczeniem wszystkich innych misji w Portland, bo potem nie da sie juz ich wykonac. Ma VC tego typu zagrania? Wysilcie mozgownice, i piszczie co i jak.
  • 0

#2 syon Napisany 11 sierpnia 2004 - 07:57

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Co do wykonywania misji i ich ew. "ominięcia" to raczej nie ma mowy :lol: (są za fajne). W sumie to nie ma co zdradzać bo zabawa jest przednia jak samemu się wszystko odkrywa, ale jeśli już jakieś rady: na misje noś kamizelke, możesz na początku wykonać misje ambulansu do 12 lvl i dzieki temu nie będziesz się męczył przy bieganiu :mrgreen:
  • 0

#3 Gość__* Napisany 11 sierpnia 2004 - 08:14

Gość__*
  • Goście
Porozwoź troche Pizze a dostaniesz nowy pozimo zycie [150 punktów] . Zrób misje policyjna a dostaniesz nowy poziom kamizelki [150] NAjłatwiej jest robic Vigilante czołgem lub ..Hunterem [Apachem] , kótrego jest jednak trudno zdobyc [Hunterem zrobiłem 500 leveli i mi sie znudziło stanie w jednym miejscu ;) ]
  • 0

#4 Psycho-Mantis Napisany 11 sierpnia 2004 - 09:09

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Spokojnie wyrobisz, ja wycisnołem 100% w tydzień spokojnego grania.
Za to powrócić musze do GTA3 bo save straciłem :cry:
  • 0

#5 Blizzard Beast Napisany 11 sierpnia 2004 - 11:51

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
No dobra, a jak jest z paczkami? W trojce sprawa byla prosta, za 10 paczek nowa giwera. A tu?

A co do mojego poprzedniego pytania pamietam, jak w Gangsta's Paradise ktos pisal, ze jakis wyscig lepie zaliczyc zanim jakis gang sie na ciebie pogniewa, bo potem jest trudno. Wlasnie o takie rzeczy mi tez chodzi (pamietacie Chinatown w GTA3? Lepiej bylo paczek szukac zanim cie znienawidzili).
  • 0

#6 Gość__* Napisany 11 sierpnia 2004 - 11:54

Gość__*
  • Goście
Psycho-Mantis ... :shock: 100% w tydzień spokojnego grania , ciekawe , widział to ktoś? na pewno 100% czy moze jedno zero za dużo :wink:
  • 0

#7 Gość__* Napisany 11 sierpnia 2004 - 12:01

Gość__*
  • Goście
Hmm..raczej w GTA VC nie ma tak , ze jakis gang CIę nienawidzi...chociaz ..dobra juz nie spojleruje ;)

pod koniec wszystkie cie nienawidza :wink:
Kapu

  • 0

#8 Gość__* Napisany 11 sierpnia 2004 - 13:53

Gość__*
  • Goście
Od siebie dodam tylo tyle:
czekaja cie piekne chwile z ta gra, Blizzard - ciesz sie nimi :twisted:
  • 0

#9 syon Napisany 11 sierpnia 2004 - 14:15

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Jeśli masz problemy ze znalezieniem konkretnej paczki czy rampage'a polecam ściągnąć mapke z tej strony --> http://www.gta.all.prv.pl/ znajduje sie w dziale pliki i waży nieco ponad 277kb
  • 0

#10 Blizzard Beast Napisany 11 sierpnia 2004 - 14:32

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Mapke juz sobie wydrukowalem z GameFAQs. A w zasadzie 2: jedna paczki, a druga jumpy i wszystkie pick-ups. Leza juz kolo telewizora :D Czyli co, nic nie mozna w VC ominac bezpowrotnie, wszystko da sie zawsze zaliczyc?
  • 0

#11 Gość__* Napisany 11 sierpnia 2004 - 14:35

Gość__*
  • Goście
w sumie tak, musisz tylko uwazac na unikalne fury, bo te trafiaja sie tylko w poszczegolnych misjach...

aha jesli chodzi o mapy, to bezprzecznie najlepsza jest TA!
  • 0

#12 Gość__* Napisany 11 sierpnia 2004 - 15:35

Gość__*
  • Goście
GTA Vice City ,to najlepsza część w jaką grałem (jak nie najlepsza gra kiedykolwiek). Co mnie tak urzekło ??? Te lata 80-te !!! Ludzie odziani w te ubranka z tamtych lat ,samochody ,wielka komórka-telefon ,hehe... naprawdę ,a do tego wszystkiego ta CUDOWNA muzyka z tych właśnie czasów :) A do tego wszystkiego PLAŻA ,SŁOŃCE ,COCA-COLA i TOMMY VERCETTI (czy jak on tam się nazywa). Niesamowity KLIMAT !! to będę zawszę podkreślał ;)
  • 0

#13 Blizzard Beast Napisany 11 sierpnia 2004 - 22:41

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Z czystej ciekawosci, panowie... Gracie z Trails On, czy Off? Ja dopelniam klimatu trailsami, ale czasem jest ich tyle, ze mnie az denerwuja. Mogliby zmniejszyc ich ilosc. Ciekawe jak pod tym wzgledem wypadnie GTA SA.
  • 0

#14 Gość__* Napisany 12 sierpnia 2004 - 09:34

Gość__*
  • Goście
Ja gram bez trailsów...grafika jest troche brzydsza...ale lepiej mi sie gra ;-)
  • 0

#15 kotlet Napisany 12 sierpnia 2004 - 13:23

kotlet

    Blanka

  • Narybek
  • 211 Postów:
Na pcozątek : mapki z paczkami to nic w porównaniu do opisu KAŻDEJ paczki, wraz ze zdjeciem w http://www.gta.pl w dziale solucje. To samo dotyczy Rampage'ów i skoków (Unique Jump). Ja na sto procent w Vice City grałem jakieś dwa miesiące. Co do gangów : ja nie mam problemów, jest o wiele łatwiej, niż w GTA 3 : tam to trudno było przejechać przez wrogą dzielnicę, bo potrafili nawet wóz rozwalić strzelaniem. W Vice City stoją po pięciu i "rozmawiają", czssami zareagują jak podejdziesz, czy jak przejedziesz wozem, ale już będziesz daleko. W przypadku jakichś misji typu "lodziarką", czy taksówką wkurzające może być wyciąganie z wozu, gdy czekasz na klienta. Ja gram z trails wyłączonym w opcjach : "czystsza", wyraźniejsza grafika, podoba mi się bardziej. Za to w GTA 3 włączam trails (lepsze kolorki). Co do nagród za paczki : są to różne rzeczy. Co dziesięć paczek coś pojawia się koło kryjówek, które już masz (jest jeden problem : jeżeli kupisz najlepsza kryjówkę w grze przed zebraniem 70 paczek, to nie będą Ci się tam gromadzić nagrody za paczki). Na przykład miotacz ognia, Colt Python, piła, ale z ciekawszych na przykład helikopter z możliwością lądowania na wodzie (80 paczek), czy Helikopter Hunter, który możesz sobie wziąść, kiedy chcesz (za 100 paczek, jednak można się nim "pobawić" już wczesniej, leży w bazie wojskowej, ale tzreba tam wejść w przebraniu policjanta, choć i bez się da :) ). Napiszę coś więcej później.
  • 0

#16 Gość__* Napisany 13 sierpnia 2004 - 20:53

Gość__*
  • Goście
Pamietaj aby skreslac wszystko, szczegolnie jumpy.Ja tak mialem i sie pogubilem.
MAM 100%.
  • 0

#17 Gość__* Napisany 24 sierpnia 2004 - 17:02

Gość__*
  • Goście
Blizzard: Jak kupisz fabryke lodow czy cus takiego(ICE Cream or something :]), to przenigdy nie rob w niej save'a. Moj kolega tam nagral ktorys raz z rzedu i mu skasowalo caly save z GTA:VC. :/
  • 0

#18 Texz Napisany 24 sierpnia 2004 - 18:15

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
dosyć niefrasobliwy sposób na zniszczenie sobie dnia/tygodnia, nie uważasz. Zwłaszcza że wcześniejsze wersje VC mają dużo specyficznych bugów. Można to zauważyć przedewszystkim po grubości OG w N+ :) pozdro.
  • 1

#19 Gość__* Napisany 24 sierpnia 2004 - 18:28

Gość__*
  • Goście
Duzo bugów było tam odkrytych przeze mnie ;) Ale i tak dziura w scianie szpitala rlz ;) 8) Mafia 8) Przy okazji t3xz nie chodziło Ci o GP :> :?:
  • 0

#20 Texz Napisany 24 sierpnia 2004 - 18:54

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Duzo bugów było tam odkrytych przeze mnie ;) Ale i tak dziura w scianie szpitala rlz ;) 8) Mafia 8) Przy okazji t3xz nie chodziło Ci o GP :> :?:

no wiesz... każdy może sobie przypinać różne osiągnięcia w :) GP :)
w sumie to oprócz wychodzenia do miasta duchów i wlatywania pod powieżchnię wody reszta była mi już znana (po tych 3 miechach grania) może poprzestańmy na tym... wiadomo. zaczną się wyliczanki kto, kiedy odkrył i jak... dla wprawnego gracza gra była jak blondynka po 0.7
ciekawe że teraz przy wer. Xboxowej szukam ... którą łatę załatali dranie :) hehe i jak :) nP: obniżony sufit do wlotu śmigłowcem pod willę Vercentiego, czy dodatkowe barierki żeby nie blokować się w murze.
  • 0

#21 Blizzard Beast Napisany 25 sierpnia 2004 - 14:11

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Kurde, kumpel z kolei mowil, ze jeszcze nie wiedzial, ze jest taki bug, save'owal w Cherry Poppers mase razy, i nic mu sie nie stalo...

Hmm, na razie nie moge zaliczyc jednego jumpa w Little Haiti, i szlag mnie trafia... A tam poza tym, mam juz 75% :)
  • 0

#22 Gość__* Napisany 25 sierpnia 2004 - 14:55

Gość__*
  • Goście

Kurde, kumpel z kolei mowil, ze jeszcze nie wiedzial, ze jest taki bug, save'owal w Cherry Poppers mase razy, i nic mu sie nie stalo...


Ja tez tam sejwowałem i nic, tzn nic nie stało sie z sejwem. Za to pamietam jak próbowałem zebrac "czarne" bryki tj normalne bryki ale całe czarne, które w VC sa rzadkością. I tu po kilku sejwach te auta znikały niestety z garażu :x
  • 0

#23 Gość__* Napisany 25 sierpnia 2004 - 15:27

Gość__*
  • Goście
Ja sejwowałem w lodziarni w wersji NTSC i sejw działał...zasejwowałem tam w wersji PAL...sejw padł ;-)
  • 0

#24 Gość__* Napisany 27 sierpnia 2004 - 17:03

Gość__*
  • Goście
Kup jak najszybciej Hyman Condo (na NW mapy w Downtown). Na dachu jest helikopter, który przydaje się BARDZO w niektórych misjach, poza tym bez niego nie znajdziesz paru rzeczy (rampage, paczki...)
  • 0

#25 syon Napisany 27 sierpnia 2004 - 17:51

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Postaraj się jak najszybciej zdobyć te oto bronie: bazooka (basen w hotelu przy dokach), M4 (osiedle Haitanczykow tuz przy budzie Auntie P. i na tyłach blokow w Little Havana tuz przy siatce lotniska), Snajpere (moze byc nawet ta w labiryncie w twojej glownej posiadlosci na Star Island) no i Pythona (za chyba 30-40 paczek).
  • 0

#26 Gość__* Napisany 27 sierpnia 2004 - 18:32

Gość__*
  • Goście
No i mp5 ;)
  • 0

#27 kotlet Napisany 27 sierpnia 2004 - 18:57

kotlet

    Blanka

  • Narybek
  • 211 Postów:

Kup jak najszybciej Hyman Condo (na NW mapy w Downtown). Na dachu jest helikopter, który przydaje się BARDZO w niektórych misjach, poza tym bez niego nie znajdziesz paru rzeczy (rampage, paczki...)

Przyznam, że jest to bardzo fajna "kryjówka", jednak jeżeli kupisz ją przed zebraniem 70 paczek, (w sumie nie ma co tyle czekać) to nie będą Ci się tam "odnawiały" bronie, które dostajesz za te paczki. I radzę Ci też zrobić sobie dwa save'y, na wszelki wypadek, bo niezbyt jest miło, gdyby "coś" się stało z save'em, na którym masz dużo procent (na przykład, jakbyś chciał "przechodzić" gierkę jeszcze raz). Opłaca się na początek "zająć" paczkami, bo "dają" Ci one dużo fajnych rzeczy, przydatnych później w misjach. Zresztą domyślam się, że "wątek" fabularny już skończyłeś (piszesz, że masz już około 75 procent).
  • 0

#28 M2use Napisany 11 października 2004 - 19:11

M2use

    Mokujin

  • Narybek
  • 31 Postów:
Witam! Ja tez zastanawiam sie nad kupnem GTA VC w platynie bo SA jest dla mnie jeszcze ciut drogie.. :?

Mam pytanie : CZym sie rużnie wersja GTA na Pc i PS2?
Słyszałem o jakiś nowych furkach . :D

Czy warto kupować Vc kiedy prawie ją przeszadłem na Pc?
  • 0

#29 Gość__* Napisany 11 października 2004 - 19:16

Gość__*
  • Goście

Witam! Ja tez zastanawiam sie nad kupnem GTA VC w platynie bo SA jest dla mnie jeszcze ciut drogie.. :?

Mam pytanie : CZym sie rużnie wersja GTA na Pc i PS2?
Słyszałem o jakiś nowych furkach . :D

Czy warto kupować Vc kiedy prawie ją przeszadłem na Pc?


Przecież wersja na PS2 wyszła wcześniej niz ta na pc. Więc GTA VC na pc to ta sama gra co na ps2. Tyle ze na pc możesz bawić sie dodatkami np inne texturki na autach itd. Skoro masz tą grę i skończyłeś ją na pc - to nie kupuj jej na ps2. Proste.
  • 0

#30 Gość__* Napisany 24 lutego 2005 - 20:48

Gość__*
  • Goście
Według mnie GTA:VC to najlepszy Gangsta Paradise
  • 0