Skocz do zawartości

Zdjęcie

GTA: Vice City


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
101 odpowiedzi na ten temat

#31 Gość__* Napisany 25 lutego 2005 - 00:15

Gość__*
  • Goście

No wiec mam pytanie - czy sa jakies rzeczy, ktore powinienem wiedziec, zanim zaczne grac?



najpierw przedewszystkim musisz obejrzeć klasyk wszechczasów , dzieło geniuszu czyli film pt "Scarface" na podstawie którego powstało Vice City (nie fabuła ale klimat , otoczka i różne motywy)
człowieku to film z Alem Pacino sprzed 30 lat ale mówie ci musisz go obejrzeć bo tojest maestria (poczytaj recenzje w necie jeśli jeszcze cie niezachęciłem)

  • 0

#32 Gość__* Napisany 25 lutego 2005 - 12:36

Gość__*
  • Goście
Eee... Aż tak Ci się nudziło, żeby odpowiadać na posta sprzed pół roku?
  • 0

#33 Gość__* Napisany 25 lutego 2005 - 13:41

Gość__*
  • Goście

ehehe niezauważyłem daty powstania tematu :P
pojawiło mi sie w postach na pomarańczowo , że ktoś odpowiedział to myślałem że to nowy temat :P :P

  • 0

#34 mleko2099 Napisany 03 marca 2005 - 10:58

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Pograłem troche w GTAsa i musze stwierdzić że VC bije swój seqel na głowe pod wzgledem klimatu nawet pomimo że nie ma takich patentów czy tak ogromnego obszaru! nawet do dzisiaj gram w VC mimo że na mojej pułce dumnie widnieje pudełko z SA. Jak dla mnie to najlepsza część z całej gangsterskiej sagi, a i miuzik plasuje sie ciutke wyrzej niż ten z najnowszej części (IMO ofkoz ale zaznaczam że tylko minimalnie)
  • 0

#35 Gość__* Napisany 04 marca 2005 - 00:36

Gość__*
  • Goście
@Mleko- dokładnie...
  • 0

#36 Gość__* Napisany 13 kwietnia 2005 - 12:37

Gość__*
  • Goście
jo wpadłem tylko po to
Żeby spytać czy ktoś ma spis rzeczy na 100% w VICE CITY
Jeżeli byłby tak uprzejmy , niech prześle na adres mistrztoja@wp.pl (ten mail jest na serio, takie coś wpadło mi do głowy i teraz z tego maila korzystam ps. nie jestem narcyzem, egocentrykiem itp.)

Męcze się z paczkami (około 30 zostało ,gdzie one do holery są)
zostało mi taxi mission (100 gości podwieżć masakra)
i uniqe jumps (5/36)
a na stats 74%
kurde co jeszcze
ps. zaliczyłem misje checkpointowe z helikopterami(4), misje RC(3), wygrałem na Hyman stadium 3 konkurencje, okradłem wszystkie sklepy(15) i wygrałem rampage(35) nawet te misje tj. cone crazy , misje pcj600 przy dużym budynku , sanchezem oraz terenówką na torze terenowym.
  • 0

#37 syon Napisany 13 kwietnia 2005 - 14:10

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Oj sporo tego jest. Najlepiej sobie poszukaj dobrego FQA i to najlepiej tu -> http://www.gamefaqs.com No i jeszcze warto byłoby zaopatrzyć się w mapke z zaznaczonymi paczkami, jumpami, rampage'ami itp. Do tego dochodzi wykupinie wszystkich posiadłości i wypełnienia ich misji, no i jeszcze domów ze zwykłymi save'ami. Multum roboty, ale dla chcącego nic trudnego 8) (mnie się udało :mrgreen: )
  • 0

#38 Gość__* Napisany 13 kwietnia 2005 - 16:33

Gość__*
  • Goście

jo wpadłem tylko po to
Żeby spytać czy ktoś ma spis rzeczy na 100% w VICE CITY
Jeżeli byłby tak uprzejmy , niech prześle na adres mistrztoja@wp.pl (ten mail jest na serio, takie coś wpadło mi do głowy i teraz z tego maila korzystam ps. nie jestem narcyzem, egocentrykiem itp.)

Męcze się z paczkami (około 30 zostało ,gdzie one do holery są)
zostało mi taxi mission (100 gości podwieżć masakra)
i uniqe jumps (5/36)
a na stats 74%
kurde co jeszcze
ps. zaliczyłem misje checkpointowe z helikopterami(4), misje RC(3), wygrałem na Hyman stadium 3 konkurencje, okradłem wszystkie sklepy(15) i wygrałem rampage(35) nawet te misje tj. cone crazy , misje pcj600 przy dużym budynku , sanchezem oraz terenówką na torze terenowym.


Niewiem kolego czy sobie jaja robisz, czy chcesz obalić mój autorytet - jednakze proszę o zmianę loginu na inną. Gotów by kto pomyśleć że to ja pisałem, swoja drogą po co się podemnie podszywasz?

Apeluje także do administratora tegoż forum, o podjecie odpowiednich kroków w razie zignorowania tej wiadomosci przez osobę zainteresowaną.
  • 0

#39 Psycho-Mantis Napisany 13 kwietnia 2005 - 17:05

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Moze zbieg okoliczności z tymi nickami, ja znam też jednego Psycha, wpada często na serwer pograć :]
  • 0

#40 mleko2099 Napisany 18 października 2005 - 14:55

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Wiecie co? ja nadal wole meczyć VC bardziej od SA.....może jestem inny ale Vice city ma tak MOCARNY klimat ze pochłania mnie bez reszty. Może was to zdziwić ale ja niedawno (2 tygodnie temu) poraz 7 przeszedłem tą część "sagi o kradzierzy aut" :)
BTW jakie były wasze ulubione momenty w VC? moim faworytem jest bodaj przedostatnia misja w ' inter global films" kiedy Candy Suxxx zaczyna stękać....pamiętam ze w tym momecie do pokoju wpadła stara i przeszyła mnie dziwnym spojrzeniem.....
  • 0

#41 Gość__* Napisany 18 października 2005 - 15:50

Gość__*
  • Goście
zgadzam sie z mleko. gta:vc jak dla mnie ma zdecydowanie lepszy klimat. ta gra chyba nigdy mi sie nie znudzi. czego nie moge powiedziec o GTA:SA jest fajna, dluga, rozbudowana ale tez nuzaca przebijac sie 30 min po misje to juz przesada. GTA:VC rulezz!!! :o
  • 0

#42 Psycho-Mantis Napisany 18 października 2005 - 17:43

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Jak ja bym chciał GTA4 Back to Vice :D
  • 0

#43 mleko2099 Napisany 18 października 2005 - 18:10

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:

Jak ja bym chciał GTA4 Back to Vice :D




Hehe popieram :) W VC czołem się jak na wakacjach normalnie. Czasem wypad na plarze z kataną poćwiczyć troche :) jak mi się znudziło to lazłem do Pole position club aby pooglądać panienki .....ech...Vice city jest piękne ;) no i ta mega klimatyczna muza....ach...
  • 0

#44 Psycho-Mantis Napisany 18 października 2005 - 19:02

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Te zachody na plaży, słońce odbijające się od karoserii niemal oślepiało gracza, czuło się ten gorąc, te klimaty, ta delikatna muzyczka lat 80 tych , roznegliżowane plażowiczki 8) , nie ma nic lepszego jak wsiąść w stylową furkę i powoli toczyć się ulicą przy plaży słuchając "Get Down Saturday Night" :D Te lekko poruszające się palmy, drinki, dyskoteka, tancerki :P , piękna nadmorska ulica rozświetlonych hoteli :o , te zaułki, czasami to aż pot sływał po czole, tak wtapiałem się w klimat :) . Po prostu coś pięknego. echhhh :roll: , nie znam gry przy której bym się czuł jak na super wczasach . Buuuu ja chce 2 część :(
  • 0

#45 mleko2099 Napisany 18 października 2005 - 19:15

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:

Te zachody na plaży, słońce odbijające się od karoserii niemal oślepiało gracza, czuło się ten gorąc, te klimaty, ta delikatna muzyczka lat 80 tych , roznegliżowane plażowiczki , nie ma nic lepszego jak wsiąść w stylową furkę i powoli toczyć się ulicą przy plaży słuchając "Get Down Saturday Night"




O taaak nie ma to jak rozjechac cały haitański gang w rytmie radia espantoso i tracku - Unatesa: la vida una lenteja ( no wiecie to ta gdzie refren brzmi mniej więcej tak : " chola, chola, chola wega" :lol: ) masakra ja wymiękam :)
Najlepsze dzielnice w całym VC to - Little haiti i little havana te biednae dzielnice mają OGROMNY klimat :)
  • 0

#46 Psycho-Mantis Napisany 18 października 2005 - 19:18

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Buuuuuuuuu :cry: R dajcie nam vice city 2, moze być jeszcze na ps2 byleście dali :D lece zagrac bo nie wytrzymam :D
  • 0

#47 Gość__* Napisany 18 października 2005 - 19:59

Gość__*
  • Goście
Popieram Was chłopaki mimo ze wcześniej grałem w SA niż w VC ! Ta gra ma naprawdę zarąbisty kilmat i bardzo dobrą fabułę. Chyba najlepsza część z serii. Aha kawałek La vida u nas lentejia (czy jak to sie pisze :P ) jest jednym z moich ulubionych kawałków tak samo jak Video killed the radio star z Radia Flash FM ( w ogóle to radio wymiata ,mimo ze nigdy nie lubiłem disco ) jak i Two Minutes two midnight w wykonaniu Iron Maiden.......yeah Vice City to „moje" miasto i nigdzie nie czułem sie nigdy lepiej :) (no dobra troche ściemniam bo klimat i fabuła z gry Mafia bardzo mi sie podoba ,chodzi o wersjie PC bo była duzo lepsza od tej na PS2). Tak mnie słuchanie radia Flash FM nastroiło ze chyba jeszcze raz przejdę tą piękną grę...
  • 0

#48 Gość__* Napisany 19 października 2005 - 07:27

Gość__*
  • Goście
A już myślałem że wszyscy zapomnieli o VC ale widzę że nie co mnie bardzo cieszy. BTW moim zdaniem była to najlepsza część (MUZYKA!!!, klimat tamtych lat).
  • 0

#49 mleko2099 Napisany 20 października 2005 - 13:24

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Mi się marzy aby w kolejnej części mozna było podróżować do miast z poprzednich części.....piękna sprawa.....nowe miasto + LC + VC+ SA.....szkoda ze raczej pewnikiem tego nie będzie..
A tak na marginesie - SA jest fantastyczną grą , długą , rozbudowaną z masą sekretów , wspaniałą muzą ale ja osobiście zupełnie nie wczułem się w klimat , niby na początku hip hopowe klimaty ale w poźniejszej części zmiana klimatu... eee dobra ja już nic nie mówie..
  • 0

#50 Psycho-Mantis Napisany 20 października 2005 - 14:24

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Myśle, ze chłopaki z R przegieli. Upchnięcie 3 miast o tak zróznicowanym klimacie było by fajne gdyby mapa całego SA była conajmniej 4 razy taka jak jest obecnie, wtedy te przejścia były by super i wczucie się w klimat małego nic nieznaczoncego (na początku) murzyna ze slamsów LS było by super. W tedy można by poczuć klimat wielkości. Grze zaszkodził ten podział na strefy klimatyczne, pustynia lezy zbyt blisko wilgotnych lasów, to jest takie..sztuczne. Pozatem miasta sa małe i większośc budynków stanowią makiety. Wolałbym o połowe mniejszą mape, z wieloma budynkami do których da sie wejśc. Ponadto, te przestrzenie sie robia nudne , przez to ze w tych miasteczkach nie da sie nic porobić, mało ludzi, nic sie nie dzieje. Pametacie Liberty City?? Tam wszystko było tak gęsto naćkane, ze czuło się klimat miejskiej dżungli. Tu lekko tego zabrakło. Miasta są mało miastowe i za czyste, nie ma grafiti, nie ma brudu, lumpów, zasmieconch i ciemnych zaułków. Slamsy nie wyglądają jak slamsy. Dobre slamsy to little havana w VC.
  • 0

#51 piterekd Napisany 21 października 2005 - 20:48

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

Tak mnie słuchanie radia Flash FM nastroiło ze chyba jeszcze raz przejdę tą piękną grę...

Właśnie dla klimatu budowanego przez radia i... a co ja tu wogóle pisze, przez wszystko w VC, gra ta jest moją ulubioną po gta1,2,3 i nawet przed i po SA!! przeszedłem ją 5 razy i za chwilę pobiję rekord gta3 :P Nie chcę powtarzać tego co zostało już powiedziane na temat tej wspaniałej gry na forum, dlatego wspomnę jedynie że od pojawienia się jej na moim kompie, nigdy juz więcej nie znikła, nawet po formacie dysku zawsze ją instaluje i przechodze od nowa... :wink:

Fajnie że zauważyliście iż to nie w ilości kryje się czar, ale w jakości, czego VC jest najlepszym dowodem :!:

Jak ja bym chciał GTA4 Back to Vice

Kto wie czy skoro Rockstar wydając GTA:LibertyCities na PSP nie planuje też GTA:BtV? :D Wtedy Our dreams will come true!!! Szkoda tylko że są nikłe szanse wydania tych gier na ps2 i pc :cry: Gdyby tylko psp było tańsze...
Z drugiej strony, czemu GTA:BtV nie miałaby wyjść na "normalny" sprzęt?? Kto wie... Czego Wam i sobie bardzo życzę :mrgreen:

Mi się marzy aby w kolejnej części mozna było podróżować do miast z poprzednich części.....piękna sprawa.....nowe miasto + LC + VC+ SA.....szkoda ze raczej pewnikiem tego nie będzie..

To jest możliwe, ale tylko na konsole nowej-nowej generacji czyli 3rd-geny które będą wykorzystywać blue-ray nośnik o większej pojemności. Wszystko zależy od kasy i chęci programistów i jak bardzo byśmy (a raczej amerykańscy konsumenci) chcieli... Ale to jest możliwe... 8)

Ja mam nadzieję (poza powyższymi) że w Gta4 pojawi się śnieg, ale nie taki padający, ale w formie ekstremalnej czyli nie mniej nie więcej jak ALPY!!! Czujecie akcję w miastach zasypanych śniegiem, gdzie jazda samochodem jest mniej przewidywalna, a każde żywe stworzenie (i pojazd) zastawia śledy na śniegu?!? Całkiem nowa historia w nowym klimacie!! :mrgreen:
  • 0

#52 mleko2099 Napisany 21 października 2005 - 22:02

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Tzn nie powiedziałem że niemożliwe. Ale sądze ze R* skupi się bardziej na nowym projekcie/mieście/stanie/(kontynęcie?) , niż będzie chciało powracać na "stare śmieci" .....choć z drogiej strony jest to prawdopodobne , powrot do Liberty City mieliśmy już w SA ( na krodko ale zawsze) wiec czemu by nie w następnej części...
  • 0

#53 Gruby01 Napisany 21 października 2005 - 22:47

Gruby01

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 557 Postów:

Ja mam nadzieję (poza powyższymi) że w Gta4 pojawi się śnieg, ale nie taki padający, ale w formie ekstremalnej czyli nie mniej nie więcej jak ALPY!!! Czujecie akcję w miastach zasypanych śniegiem, gdzie jazda samochodem jest mniej przewidywalna, a każde żywe stworzenie (i pojazd) zastawia śledy na śniegu?!? Całkiem nowa historia w nowym klimacie!! Mr. Green


Jazda na nartach hehe sporty zimowe niezła jazda by była. Fajnie by było jak byśmy mogli przypłynąć statkiem albo przylecieć samolotem albo jeszcze jakoś inaczej powrócić na stare dobre śmieci i wykonywać jakieś zadania dla starych znajomych z VC. Tommy kontrolowałby całe VC a my byśmy mu je odebrali hehe marzenia piękna rzecz tylko czy je spełnią o to jest pytanie.

Pozdro Szacun.
  • 0

#54 Gość__* Napisany 27 września 2008 - 20:24

Gość__*
  • Goście
GTA: Vice City to najlepsza gra w jaką grałem w moim życiu... szczerze, nigdy nie zapomnę tej gry i tego szarpania po 10h dziennie. Moim zdaniem to najfajniejsza część z serii, które bije inne na głowę klimatem. Vice City is the best....
  • 0

#55 Kurzy Napisany 27 września 2008 - 22:00

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Klimat Vice City i wszystko z tą grą związane jest piekne i najlepsze jakei może być ale to że najlepsza gra w jaką grałem może powiedziałbym te parę lat temu jak ciorałem w nią całe ferie. Teraz bo takich tytułach jak RE4, SH2, ME czy Bioshock nie powiem tego :) Żeby nie było nei lansuję się na wielkiego gracza bo jestem małym leszczykiem :mrgreen: Oczywiście 10 dla VC i tak i tak :)
  • 0

#56 oranje Napisany 30 września 2008 - 16:08

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 110 Postów:
VC chyba było pierwszą cześcią GTA gdzie pojawił sie efekt pijaństwa. Pamietacie misje, gdy trzeba było zabrac kumpla do szpitala, bo mu ładunek wybuchowy reke urwał? Do tego przejżdzka po plaży przy zachodzie słońca, cos pieknego.
  • 0

#57 Gość__* Napisany 22 lutego 2009 - 21:58

Gość__*
  • Goście
Moim zdaniem najlepsza część GTA jaka się ukazała. Szanuję ją głównie za klimat i misje, które były świetne. Szkoda że nie ma tej gry na Xbox Originals...
  • 0

#58 Kurzy Napisany 22 lutego 2009 - 23:02

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Co Ci broni kupić ją w double pack na x'a?
  • 0

#59 Gość__* Napisany 23 lutego 2009 - 14:11

Gość__*
  • Goście
W sumie to nic a na Xbox Originals i tak byłaby pewnie blokada regionalna...
  • 0

#60 Gość__* Napisany 23 lutego 2009 - 14:13

Gość__*
  • Goście
I tak oto Kurzuś uratował dzień :*
  • 0