Skocz do zawartości

Zdjęcie

Assassin's Creed 2

Ubisoft Montreal Ubisoft PS4 PS3 XONE X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1093 odpowiedzi na ten temat

#1 Nyjacz Napisany 27 listopada 2008 - 11:40

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:
To że powstaje to wiecie, ale teraz już jest to oficjalnie i mamy nawet pierwsze szczegóły. Brak jakichkolwiek screenów, trailerów, daty premiery...
http://www.gram.pl/n... ... rwaja.html
http://www.giantbomb... ... w-era/577/

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 20 marca 2018 - 14:49

  • 0

#2 Scorpio Napisany 27 listopada 2008 - 12:10

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Francja elegancja :)

Nie wiem czemu, ale jakoś ten okres tak pasuje pod kolejną część AC. Może być ciekawie, zwłaszcza że okres dość ostro burzliwy i pełen konfliktów i ostro walczących grup interesów. A to daje pole do popisu assasynom. I jest ciekawszą i rzadziej odwiedzaną miejscówką niż feudalna Japonia. Ponadto taki AC w Japonii mógłby skończyć jako kolejny Tenchu, i od razu miałby wiele porównań do innych gier w podobnych klimatach. A tak to obejdzie.
Ciekawe, jak teraz będzie wyglądał ALtair. Strój muszkietera, mimo wszystko, średnio do niego pasuje :D
  • 0

#3 vagrant3 Napisany 27 listopada 2008 - 12:36

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
Nieźle. Szkoda tylko, że tak czy inaczej skończy się na magicznych kulach, bardzo złowrogich latających dziadkach czy innych pierdołach :bash: Można powiedzieć, że takie już są gry wideo, ale AC miał możliwości żeby się od tego odciąć. Pierwsza część to świetnie odtworzone realia, klimat itd. Twórcy mogli/powinni pójść w tym kierunku, jeszcze bardziej to pogłębić i rozbudować, zachować jakąś spójność, bardziej skupić się na Asasynach i historii. Zamiast tego dokleili niczego nie trzymającą się końcówkę (i to w słabym stylu). Może się zrehabilitują, zaskoczą czymś nowym, podkręcą tempo tej historii (historyjki :/ ), coś wymyślą... Dopóki jednak tego nie zobaczę, to będę uważał, że ta seria mogła być czymś znacznie więcej niż jest.
  • 0

#4 Gość__* Napisany 27 listopada 2008 - 14:56

Gość__*
  • Goście

Nieźle. Szkoda tylko, że tak czy inaczej skończy się na magicznych kulach, bardzo złowrogich latających dziadkach czy innych pierdołach :bash: Można powiedzieć, że takie już są gry wideo, ale AC miał możliwości żeby się od tego odciąć. Pierwsza część to świetnie odtworzone realia, klimat itd. Twórcy mogli/powinni pójść w tym kierunku, jeszcze bardziej to pogłębić i rozbudować, zachować jakąś spójność, bardziej skupić się na Asasynach i historii. Zamiast tego dokleili niczego nie trzymającą się końcówkę (i to w słabym stylu). Może się zrehabilitują, zaskoczą czymś nowym, podkręcą tempo tej historii (historyjki :/ ), coś wymyślą... Dopóki jednak tego nie zobaczę, to będę uważał, że ta seria mogła być czymś znacznie więcej niż jest.


ale z tego, co pamiętam oni od pewnego momentu mówili bez ściemy, że kolejne części mogą być w innych okresach czasowych...
  • 0

#5 vagrant3 Napisany 27 listopada 2008 - 15:33

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
Nie mam nic do innych okresów czasowych. Tylko, że to nie ma znaczenia skoro fabuła to bzdura na bzdurze. Gdyby to jeszcze trzymało się kupy, było napisane z głową, wciągało, interesowało. Gameplayem ta gra się nie obroni. Zeby nie było - mi się bardzo przyjemnie grało w AC, w ogóle lubię tę grę, ale końcówka pierwszej części była dla mnie zbyt rozczarowująca. Twórcy dali ciała, bo teraz zamiast w napięciu czekać na dalszą historię (ekhm... historyjkę), to ja patrzę już podejrzliwie w jej stronę.

Ale i tak nie ma jeszcze o czym gadać ;)
  • 0

#6 fingus Napisany 27 listopada 2008 - 20:21

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:

o nie ! Ninja to idealna postać do Assassins Creed :(

:bue: Ninja są już tak ograni, że sztampowi i banalni aż do bólu. We don't need no stinkin' ninjas! Rewolucja francuska jest jak najbardziej ok. To czasy bardzo przyjemne, gwałtowne, bogate w wydarzenia, okrutne i krwawe. Może być wesoło. Ale najlepszy klimat nie pomoże, jeśli nie posiedzą poważnie nad samą formułą gameplayu. Jeśli szykują powtórkę z jedynki, to jak dla mnie równie dobrze mogą nie wydawać w ogóle tej gry. :trup:
  • 0

#7 Pawlik Napisany 27 listopada 2008 - 20:23

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
czy mi sie wydaje czy od dawna było wiadomo ze kolejna cz bedzie sie działa w czasie rewolucji francuskiej ? albo mi jakoś tak naturalnie to naszło. Imo świetny pomysł.
  • 0

#8 olfeusz Napisany 27 listopada 2008 - 20:25

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
No raczej naturalnie Ci tak naszło bo to są przypuszczenia jakiegoś typa nie powiązanego z AC tak więc nie ma póki co się tak szykować na Francję.
  • 0

#9 Scorpio Napisany 27 listopada 2008 - 21:36

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Hmm, ale Francja i okres rewolucji nawet pasuje mi pod otoczkę AC :D
  • 0

#10 Lady Luck Napisany 27 listopada 2008 - 21:40

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:
Vidocq (świetny film) dział się w okresie rewolucji (tuż przed) i miał przemocarny klimat. Dlatego gdyby udało im się oddać coś podobnego w łapy graczy.... uuuu :^^:
(*wspomina motyw z peleryną*)
Uuuuuuuuuuuuu! :ninja:
  • 0

#11 fingus Napisany 27 listopada 2008 - 21:59

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:

Vidocq (świetny film) dział się w okresie rewolucji

Ale chyba tej drugiej, już po restauracji, a tu mowa bodaj o tej Wielkiej, z burzeniem Bastylii, ścinaniem Ludwika i terrorem jakobinów. ;-) Choć w sumie to z newsa nie wynika zbyt wiele. Zresztą i tak większość graczy nie dostrzeże różnicy. :wink:
A film faktycznie fantastyczny. Wizualnie i choreograficznie znakomity. Gdyby udało im się w podobny sposób oddać klimat Paryża, mmm...
  • 0

#12 Shinigami Napisany 27 listopada 2008 - 22:01

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
To podczas tej bawiono się w defenestracje? Nie omieszkałbym wyrzucić jakiegoś bossa przez okno :^^:
  • 0

#13 Lady Luck Napisany 27 listopada 2008 - 22:11

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

Vidocq (świetny film) dział się w okresie rewolucji

Ale chyba tej drugiej, już po restauracji, a tu mowa bodaj o tej Wielkiej, z burzeniem Bastylii, ścinaniem Ludwika i terrorem jakobinów. ;-) Choć w sumie to z newsa nie wynika zbyt wiele. Zresztą i tak większość graczy nie dostrzeże różnicy. :wink:
A film faktycznie fantastyczny. Wizualnie i choreograficznie znakomity. Gdyby udało im się w podobny sposób oddać klimat Paryża, mmm...


Przyznam szczerze, że nie pamiętałam, która rewolucja miała towarzyszyć bohaterom Vidocq, a o której wspominano przy okazji AC2.
A z historii cienka jestem jak dupa węża tak czy inaczej ;)

EOT
  • 0

#14 Raikoh Napisany 28 listopada 2008 - 04:37

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Dokladnie LL. Czekalem bardzo na AC jednak jak zagralem to obrzydzenie mnie wzielo,bo gameplay tam slabiutki i w kolko to samo sie robilo. IMO gameplayowa klapa,akomercyjny sukces. Na AC2 w ogole nie czekam i nie interesuje mnie ta gra ,no chyba ze akcja toczyla by sie w feudalnej japonii ,ale juz nie bedzie ...
Ciekawe co z premiera,bo gdzies dzis czytalem ze koniec 2011r ,bu po chwili na innej stronie zobaczyc date przewidziana na koniec 2009r. Obstawiam 2009r,bo ubi bedzie chcialo szybko zarobic ,bo tytul juz bardzo znany i wprowadzi kosmetyczne zmiany. Wiadomo,ze juz ucza Altair'a plywac. (sorry ,ale nie mam na tym kompie polskich liter)
  • 0

#15 Shinigami Napisany 28 listopada 2008 - 07:53

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Daaah, jeśli ma to się dziać w 1700 którymś, to nie będzie tam Altaira. Chyba, że wszyscy jego krewni mają tak na imie.
  • 0

#16 vagrant3 Napisany 28 listopada 2008 - 10:56

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Daaah, jeśli ma to się dziać w 1700 którymś, to nie będzie tam Altaira. Chyba, że wszyscy jego krewni mają tak na imie.

Może nie takie samo imię, ale pewnie wykorzystają ten sam model postaci.
  • 0

#17 Texz Napisany 28 listopada 2008 - 11:40

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Pomijając XVIII wieczną Francję, Rewolucję Francuską, a także samego AC2, zastanawiam się dokąd nas zabierze Ubisoft w kolejnej części (wiem, że wybiegam w przyszłość). Dzisiejsi spadkobiercy Altair'a albo podczepiają się do 5 kilogramowych ładunków wybuchowych (to odpada, ze względu na słabe replay-ability, choć kto wie) albo masakrują dziesiątki osób i rzucają granatami po oknach w jednym w hoteli w Indiach. Kto wie na którą opcję zdecyduje się Ubi przy okazji 3 części :lol:
  • 0

#18 Şichărescu Napisany 28 listopada 2008 - 12:50

Şichărescu

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 233 Postów:

Pomijając XVIII wieczną Francję, Rewolucję Francuską, a także samego AC2, zastanawiam się dokąd nas zabierze Ubisoft w kolejnej części (wiem, że wybiegam w przyszłość). Dzisiejsi spadkobiercy Altair'a albo podczepiają się do 5 kilogramowych ładunków wybuchowych (to odpada, ze względu na słabe replay-ability, choć kto wie) albo masakrują dziesiątki osób i rzucają granatami po oknach w jednym w hoteli w Indiach. Kto wie na którą opcję zdecyduje się Ubi przy okazji 3 części :lol:

3. część to będzie Mirror's Edge z udziałem Desmonda przecież ;)
  • 0

#19 Twardyrpg Napisany 30 listopada 2008 - 16:13

Twardyrpg

    Mokujin

  • Narybek
  • 31 Postów:
zamazyło by mi sie wiecej np. w WWI i WWII zamach na Ferdynanda, zamach na Hitlera (nieudany), Sikorskiego itp i np. przeskoki z epoki do epoki

Juliusz Cezar, Francja , Ferdynand, Hilter, Sikorski, JFK
  • 0

#20 BeSOS Napisany 30 listopada 2008 - 22:02

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Nie chce mi się gdybać gdzie bedzie toczyć się akcja, bardziej mnie interesuje jak usprawnią rozgrywke. Gra imo była o włos by sprostac oczekiwaniom i gdyby właśnie rozgrywka była bardziej urozmaicona a fabuła wciągajaca (szczerze mówiąc bardziej intereowała mnie fabuła z teraźniejszości niż nudy ze średniowiecza) to byłaby to jedna z najlepszych gier tej generacji.
Ubisoft imo wyciągnie wnioski bo jednak oceny były mieszane a głosów krytyki sporo i czuję, ze dwójka będzie tym czym miała być jedynka :mrgreen:
Ciekawe czy wyjdzie pod koniec 09, może jest bardziej zaawansowana niż myslimy, w końcu engine już mają.
  • 0

#21 Pawlik Napisany 30 listopada 2008 - 22:07

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
AC byłoby grą z moich marzeń gdyby questy były bardziej rozbudowane i zróżnicowane. No i wyjebać całkowicie wątek w teraźniejszości i dla mnie gra na 10.
  • 0

#22 olfeusz Napisany 01 grudnia 2008 - 15:54

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Wątek w teraźniejszości ciekawy i w ogóle się go nie spodziewałem, ale co do questów to fakt.
  • 0

#23 xell Napisany 24 lutego 2009 - 21:51

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 314 Postów:
Plota: druga część kreda haszaszinów miałaby się dział w Wenecji XV/XVI wieku.
http://www.destructo... ... 2677.phtml
Lepsza by była Wenecja dwa wieki wcześniej w swej pełnej potędze, ale i tak niezły wybór jeśli to prawda (choć wolałbym Paryż za czasów rewolucji jak mówił Pachter).
  • 0

#24 fingus Napisany 24 lutego 2009 - 23:16

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Wenecja? Hm... :hmmm:
A to z umiejętnością pływania głównego bohatera to pewnik? ;-)
  • 0

#25 Mani Napisany 24 lutego 2009 - 23:26

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Pewniakiem będzie umiejętność pływania gondolą ;)
  • 0

#26 MonsieurWoland Napisany 06 kwietnia 2009 - 19:19

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Teaser!!!oneoen1111 http://www.gamersyde...m_10482_en.html

Zamiast noży do rzucania będziemy mieli dostep do pistoletu :^^:
  • 0

#27 Ryan Napisany 06 kwietnia 2009 - 19:26

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Czyli Włochy (Florencja?), XV-XVII wiek. :^^: Swoją drogą: nie zwróciłem na to wcześniej uwagi, ale w logo AC znajduje się symbol masoński. :hmmm:

Jesteś pewien pistoletu? Na ilustracjach wciąż widać ostrze w przedramieniu. I... skrzydła.
  • 0

#28 Shinigami Napisany 06 kwietnia 2009 - 19:32

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Ta latająca machina Leonardo pewnie nie jest tam przypadkiem.
  • 0

#29 wrog Napisany 06 kwietnia 2009 - 19:33

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Pistolety były we wcześniejszych plotkach. Tego ten teaser nie potwierdza, a przynajmniej ja tego nie widzę. Skoro jednak będą Włochy, jak się wydaje, to spore prawdopodobieństwo, że reszta też jest prawdziwa. Game Informer chyba będzie miał jakieś info - http://twitter.com/gi_andymc .
  • 0

#30 MonsieurWoland Napisany 06 kwietnia 2009 - 19:34

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Portal Destructoid informuje, iż otrzymał e-maila od osoby, która twierdzi, że uczestniczyła w ankiecie przeprowadzonej przez Ubisoft i najprawdopodobniej widziała materiał wideo o Assassin's Creed 2. Najważniejsza wydaje się wiadomość o miejscu akcji - ma to być Wenecja w XV lub XVI wieku. Przewijająca się na filmiku postać posługiwała się charakterystycznym dla zabójcy z pierwszej części ostrzem, ale posiadała także pistolet. Nie zabrakło oczywiście biegania po dachach i cichego eliminowania oponentów. Jakąś istotną rolę może tym razem również odgrywać strój bohatera. Gra powinna zostać zaprezentowana przy okazji branżowej imprezy, najpewniej E3. Wszystkie powyższe informacje należy traktować w kategorii plotek, pochodzących z mało wiarygodnego źródła.
-------------------------------------------
Nic pewnego, ale plotka wydaje się logiczna. Takie samopały były wtedy modne. Zresztą w pierwszej części Altair nie miał korzystać z noży do rzucania tylko szybkostrzelnej kuszy. Może teraz oddadzą Assassinowi do użytku lepszą broń do walki na odleglosc, najwyższa ku temu pora :^^:
  • 0



Inne z tagami: